>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLSKA - PHL - 2014/15

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
W dzisiejszym meczu jak dla mnie wygrana zostanie w Tychach.
Mecze w Sanoku były na styku, głupie kary i błędy spowodowały , że w rywalizacji jest 2-0 dla ekipy z Sanoka. Swoją cegiełkę do tego dołożyli panowie w pasiastych biało-czarnych ubrankach, ale taki urok sportu.
Do treningów wrócił Kolusz i być może już dzisiaj pojawi się na lodzie. W Sanoku nie zagra Endel czeski napastnik stracił cztery zęby (ała) po starciu z Rzeszutką. Dzisiaj Tyscy kibice mają stworzyć piekło, więc będzie tego jednego przysłowiowego zawodnika więcej. Mam nadzieje, że sędziowie zostaną w cieniu i pozwolą spokojnie pograć.
Podsumowując, jeżeli gracze GKS-u unikną głupich kar (i nie stracą bramek w przewadze, która przyczyniła się chyba w największym stopniu w drugim meczu) to powinno być dobrze.
Kurs dość przyjemny 2,1 ✅w óni. Bez szaleństw ze stawką.
Edit: 3 tercja piękna. Jutro kursy będą na bank niższe, ale i tak moim zdaniem warto wejść w Tychy. Co do meczu Podhala to nie widziałem, ale ja bym nie ruszał.
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Typ dobry, małe sprostowanie tylko. Endal pojechal z drużyna i decyzja czy zagra ma zapaśćprzed meczem. Endal to dla mnie jakieś 60% 3 ataku Sanoka więc oslabienie znaczne

E: ok, potwietdzone przed chwila - dziś na 99% nie zagra, więc napewno zwieksza to nieco value
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Patrząc po tym meczu to chyba Sanok już jest złamany i można celować w GKS w meczu na wyjeździe(pewno będzie niezły kurs). Morale im spadło, a w dodatku nerwowi są na maxa :grin: Dzisiaj trzy kary meczu co łączy się z zawieszeniem na kolejny mecz: Konopka,Hogg i Williams . Trzeba poczytać raport meczowy czy czegoś więcej tam nie dopisali. Tyle lat chodziłem na hokej, ale takiego meczu nie widziałem.
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Misiu cos krecisz. Za kare meczu nie ma automatycznie zawieszenia. Za druga kare meczu - owszem. Trzeba by sprawdzwic, ktore to byly kary sanockich. Dla mnie dzis Tychy sporo lepsze choc tez sporo im sedzia pomagal i dal sie nabierac na ich prowokacje ????
 
K 3

kokos1989

Użytkownik
Misiu widzę że znasz się na hokeju tak samo jak komentator z TVP SPORT. Nie ma żadnych zawieszeń zawieszenie jest w przypadku drugiej kary meczu zawodnika w danym sezonie. Hogg i Konopka pierwsze walki a Williams swoją odsiadkę za dwie walki już miał ale jaka decyzja będzie co do Williamsa to bym nie był pewny bo PZHL jak już nie raz pokazał (np.walkower cracovi w półfinale) nie ogarnia, sędziowie cały play off pomagają mocno GKS-owi i stąd rodzi się taka a nie inna sytuacja w meczach. Guzik zbity jak pies, i jeszcze klaszcze w boksie - wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
misiu 193

misiu

Użytkownik
Misiu widzę że znasz się na hokeju tak samo jak komentator z TVP SPORT. Nie ma żadnych zawieszeń zawieszenie jest w przypadku drugiej kary meczu zawodnika w danym sezonie. Hogg i Konopka pierwsze walki a Williams swoją odsiadkę za dwie walki już miał ale jaka decyzja będzie co do Williamsa to bym nie był pewny bo PZHL jak już nie raz pokazał (np.walkower cracovi w półfinale) nie ogarnia, sędziowie cały play off pomagają mocno GKS-owi i stąd rodzi się taka a nie inna sytuacja w meczach. Guzik zbity jak pies, i jeszcze klaszcze w boksie - wstyd.
Kara meczu = 5 minut odmierzane na zegarze czasu + wykluczenie do końca meczu (25’) + automatycznie zawieszenie na 1 mecz.
Kara meczu skutkuje automatycznym zawieszeniem na minimum 1 mecz.
Wycinek z regulaminu. Być może zbierze się jakaś komisja i będzie rozpatrywać ich zawieszenie.
Tak szczególnie w Sanoku pomagali GKS-owi , że hej.
Sanok dzisiaj pokazał swoją prawdziwą twarz, poobrażali się i nie pozostało im nic innego jak prowokować, a gra bez bramkarz przez dłuższy czas to już parodia do potęgi. Nawet na ich forum ocenili postawę swoich grajków.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
tak dla potwierdzenia ;) &quot;2015-03-17 12:28 W dwóch najbliższych spotkaniach półfinałowych w barwach Ciarko PBS Bank KH Sanok nie zagrają Kris Hogg i Matt Williams. To efekt kar meczu z niedzielnego spotkania nałożonych przez duet sędziowski Przemysław Kępa - Paweł Breske. Natomiast za karę meczu odpokutować nie musi Zenon Konopka.&quot; + Kontuzja Kosteckiego w Sanoku myślę że warto atakować GKS kursy lekko w dół
 
D 23

darak

Użytkownik
Sanok-Tychy
typ: 2
kurs: 2,70 oddsring

Tyszanie na fali wznoszącej. Po przegraniu dwóch pierwszych spotkań w Sanoku, następne dwa spotkania wygrali w pewny i przekonujący sposób. Po Sanoku widać, że nie dorównuje tyszanom pod względem kondycyjnym. To zawodnicy GKS wyglądają lepiej przygotowani do tej fazy play off. W Sanoku największym mankamentem jest pozycja bramkarza. Pitton to nie Murray, do tego gość jest zajechany sezonem co było widać szczególnie w drugim spotkaniu w Tychach gdzie wystarczyło oddawać strzały z dystansu i było nerwowo pod bramką Sanoka. Do tej pory to Sanok wykazywał się tzw. hokejowym cwaniactwem umiejętnie prowokując tyszan, którzy przegrali 2 spotkania w Sanoku przez głupie kary. W meczu nr 3 i 4 to zawodnicy GKS-u odrobili lekcje i pokonali Sanok ich własną bronią. Sanok pokazał swoją mentalność podczas końcowych minut meczu nr 4 gdzie nie byli już zainteresowani wynikiem meczu a walką wręcz z rywalami. Sytuacja o tyle głupia, że przez to mają 2 kary meczu w dzisiejszym spotkaniu. Dodatkowo pólroczną dyskwalifikacją ukarany został trener KH Sanok. Uważam, że Tychy dziś zagrają dobry mecz i przybliżą się do 3 wygranej z rozbitym Sanokiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dyles 186

dyles

Użytkownik
Tym razem informacja z Polski z etapu Play Offy Polskiej Ligi Hokeja (18.03.2015). Każdego może to dziwić, ale przesłanki
na temat tego spotkania w półfinale świadczące o braku odpowiednich środków finansowych w klubie z Tych. W informacji
uzyskaliśmy dane na temat iż drużyna KH Sanok wygra stracie w ekipą ze śląska. Nie mamy lecz pewności czy będzie to zwycięstwo w regulaminowym czasie gry czy też końcowe zwycięstwo.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tym razem informacja z Polski z etapu Play Offy Polskiej Ligi Hokeja (18.03.2015). Każdego może to dziwić, ale przesłanki
na temat tego spotkania w półfinale świadczące o braku odpowiednich środków finansowych w klubie z Tych. W informacji
uzyskaliśmy dane na temat iż drużyna KH Sanok wygra stracie w ekipą ze śląska. Nie mamy lecz pewności czy będzie to zwycięstwo w regulaminowym czasie gry czy też końcowe zwycięstwo.
Niby skąd takie info wypłynęło ? Jakieś źródło ? Jak dla mnie to jakiś słaby żart ;)
 
D 23

darak

Użytkownik
Zdecydowanie żart, Tychy mają jeden z największych budżetów w tej lidze ????
a tutaj jakie mają wsparcie od miasta:
1. GKS Tychy
Dotacja na drużynę seniorów 2014 rok: 2 mln zł.
Dotacja na drużynę seniorów 2015 rok: 3,5 mln zł.
Dotacja na młodzież 2015 rok: 180 tys. zł.
Lodowisko: własność miasta, GKS korzysta z tafli na preferencyjnych warunkach.
 
karfus 93,8K

karfus

Użytkownik
Polska liga hokeja: Play offy
Spotkanie: GKS Jastrzębie - GKS Tychy
Typ: under 5.5
Kurs: 1.62 #Pinnacle
Data: 01.04.2015 | 18:30
Piąty mecz w play offach pomiędzy tymi drużynami. Stan rywalizacji 2:2, a więc jedna z drużyn potrzebuje jeszcze dwóch zwycięstw aby zostać Mistrzem. Obie ekipy będą grać zachowawczo by nie popełnić błędu i nie stracić bramki. Walka do końca i nieustępliwość tak jak w ostatnich dwóch meczach gdzie nie padło wiele bramek, a na tafli lała się krew. Tak powinno być i dzisiaj, a według mnie padnie max 5 bramek.
⛔⛔⛔⛔
o 1 bramka za dużo. Pechowa pierwsza tercja gdzie padło 4 bramki ????
 
D 23

darak

Użytkownik
GKS Tychy-JKH Jastrzebie
typ: GKS Tychy 1,85 betsson
Stan rywalizacji 3:2 na korzyść GKS-U Tychy. Dziś być może decydujące spotkanie o losach tytułu mistrzowskiego. Po wczorajszym meczu faworytem w dniu dzisiejszym są Tyszanie. Głównie dlatego, że rozegrali wczoraj najlepszy swój mecz w serii finałowej. Widać, że wyciągnięto wnioski i po raz kolejny GKS zagrał dobrze taktycznie + wrócił element rozbijania na bandach + ostrzejsza gra czego brakowało zdecydowanie w meczach nr 2 i 3 i przez 2 tercje w spotkaniu nr 4. Ponadto GKS Tychy wyglądał lepiej kondycyjnie niż rywale z Jastrzębia. Jako ciekawostki statystyczne to w żadnym spotkaniu do tej pory nie było dogrywki a bramkę jako pierwsi zawsze zdobywali goście. Dziś na wypełnionym po brzegi lodowisku w Tychach wszystko wskazuje na to, że Tyszanie po 10 latach zdobędą swój drugi tytuł mistrzowski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom