>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLSKA - PHL - 2014/15

Status
Zamknięty.
luken7 121

luken7

Użytkownik
jesli ktos gra tylko w naziemnych polecam Totomix . kurs na zwyciestwo Unii to 1.20 a na handicap -1.5 kurs 1.45 ! w porownaniu z STS na zwyciestwo jest 1.08 . na handicap bylo 1.30 ale rano teraz juz wycofali .
w Totomixie jest jeszcze mozliwosc zagrania na zwyciestwo Unii w 1 , 2 i 3 tercji . za kazda placa po 1.55 ! wiec korzystac z gapiostwa buka .
polecam handicap -1.5 po kurrsie 1.45 . sam zagralem to za 500zl z innymi zdarzeniami . z takim skladem to Bytom moze walczyc ale z Katowicami . . .
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja w sprawie tego samego spotkania ????
Polonia przegrywa mecz za meczem, niestety te tendencja się nie zmieni, a niedługo kolejne spotkanie z Katowicami i być może pierwszy punkcik tego zespołu stanie się faktem.
Z Polonii w połowie listopada odszedł napastnik Radek Meidl, 2 dni po nim zespół opuścił bramkarz Paweł Suczkow. Jednak to nie był koniec problemów Polonii, 12 grudnia pojawiła się informacja o kolejnych odejściach i znów oczywiście bardzo ważnych zawodników, tj. Branislava Fabry, Tomasa Valecko, Martina Przygodzkiego i Jarosława Dołęgi. Japończyk Jo Araya też już opuścił klub.
Zostało w tym klubie już naprawdę niewielu wartościowych hokeistów, praktycznie niemożliwym już jest by z kimś poza Katowicami podjęli równorzędną walkę.
Oczywiście też nadal nie grają u siebie, dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane w Oświęcimiu.
Możliwe oczywiście, że jeszcze ktoś nie zagra, ale ciężko o takowe informacje, ale zdarzały się już w Bytomiu takie rzeczy, że ktoś nie grał bo nie miał kija ;)
Unia -2,5 1.64 pinnacle
no i zostali rozjechani, wynik: 0:8. ✅
ciekawie będzie 2 stycznia, to może być dzień do sporego zarobku na PLH ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Polonia przegrywa mecz za meczem, niestety te tendencja się nie zmieni, a niedługo kolejne spotkanie z Katowicami i być może pierwszy punkcik tego zespołu stanie się faktem.
punkcik? 3pkt zostaną w Katowicach! ????
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Sanok ostatnio nie zachwycal, Opole sciagnelo 2 obcokrajowcow - Fabrego i Valecke. Opole u siebie jest dosc mocne, wygralo m.in. z Sanokiem i Krakowem. Opole ma Murraya, ktory potrafi robic cuda. Kursy rzedu 1.3 na gosci zdecydowanie byly &quot;undervalue&quot;. W Pinnie juz przez chwile bylo 1.6 ale nieco polecial i zapewne na tym poziomie sie utrzyma do meczu, tj. +/- 1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
Sanok ostatnio nie zachwycal, Opole sciagnelo 2 obcokrajowcow - Fabrego i Valecke. Opole u siebie jest dosc mocne, wygralo m.in. z Sanokiem i Krakowem. Opole ma Murraya, ktory potrafi robic cuda. Kursy rzedu 1.3 na gosci zdecydowanie byly &quot;undervalue&quot;. W Pinnie juz przez chwile bylo 1.6 ale nieco polecial i zapewne na tym poziomie sie utrzyma do meczu, tj. +/- 1.55
Dzięki wielkie! Grałbyś dzisiaj Sanok osobiście? ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie odbyło się się dzisiejsze spotkanie Naprzodu Janów z GKSem Tychy. Klub ma spore zaległości w stosunku do zawodników i janowianie w ramach protestu nie wyszli na spotkanie.
to już trzeci klub z problemami finansowymi (wszystkie ze śląska), u nas w hokeju nawet przeciętnie normalnie nigdy nie będzie, przykre.
no ale z bukmacherskiego może też się wyprzedadzą i zarobimy na tym niedługo ;)
 
G 0

gorczi95bro

Użytkownik
Już jutro puchar Polski :grin:
Transmisja live w TVP Sport, może być ciekawie.
Popularność Hokeja w Polsce rośnie, &quot;- Jeśli wszystkie wejściówki zostaną sprzedane, to na widowni pojawi się 12 700 widzów - powiedział nam Radomir Szaraniec ze sztabu organizacyjnego PZHL. - Część biletów przekazaliśmy także klubom. Będą one przeznaczone dla hokeistów i ich rodzin. Pewna pula zarezerwowana została również dla sponsorów.&quot;
Napewno to cieszy, oby wraz z popularnością wzrastał poziom gry.
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy i Ciarko PBS Bank KH Sanok - Comarch Cracovia .
Jakieś typy na ten mecz ?
 
jozzy22 571,2K

jozzy22

Użytkownik
Jak dla mnie:

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (Tychy górą)

Ciarko PBS Bank KH Sanok - Comarch Cracovia(tutaj już gorzej z wytypowaniem ale ściany pomogą Cracovii)
 
jozzy22 571,2K

jozzy22

Użytkownik
Tak jak się spodziewałem w pierwszym spotkaniu Tychy nie dały szans rywalowi
Drugi półfinał powinien być bardziej wyrównany
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
GKS Tychy - Ciarko Sanok

Rewanż za PP ? Jakoś zbytnio nie chce mi się w to wierzyć ponieważ gra Sanoka nie wygląda zbyt dobrze, a nie sadze by w dwa dni nagle coś się miało zmienić. Przede wszystkim gra GKSu wygląda na poukladana i ogólnie wygląda to lepiej w PP jak i PK. Inna sprawa, że Sanok ostatnimi czasy to mistrzowie łapania kar, dzięki temu też Tychy zdobyły dwie bramki w finale. Niezła forma Vittka w ostatnich meczach to na pewno spory atut. Zresztą na podstawie samego finału można wyciągnąć konkretne wnioski. Jak dla mnie Tychy dziś potwierdza swoja dominację.

GKS Tychy 60&#39; / 2.15 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Dlatego, ze gra mistrz z wicemistrzem. Lider z wiceliderem. GKS wygrywa wszystko ale nie znaczy, ze zawsze bedzie wygrywal, identycznie bylo w tamtym sezonie. Juz 3/4 Polski ich koronowala na mistrza tu taki klops. W ostatnim meczu tych druzy w Tychach po 2t. bylo 2-1 dla Sanoka. W Sanoku 2 razy dosc pewnie wygral Sanok. W PP mozna powiedziec, ze Tychy graly u siebie (ok. 8-9 tys. kibicow z Cracovii+Tychow do ok. 1 tys z Sanoka napewno dawalo znaczna przewage)
Ja sam zagralem na Tychy aczkolwiek ostrzegalbym przed jakimis wielkimi stawkami. Tychy dopiero co wygraly Puchar, byc moze troche pobalowaly. Sanok z kolei go przegral i napewno zadny jest &quot;krwi&quot;. Jak dla mnie w tym meczu moze byc wynik rzedu 6-1 ale moze rowniez go wygrac Sanok.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ja również idę w stronę GKS-u. Forma przygotowana idealnie na ten turniej finałowy i mam nadzieję, że pociągną dalej to w lidze.Poza tym jakieś nerwowe ruchy w Sanoku się zaczynają. Już przed finałem gracze zagraniczni Krajci i Cichy zostali odsunięci od składu, tego drugiego zresztą już w drużynie z Sanoka nie zobaczymy. Podobno zarząd jak i sponsor stracili cierpliwość stąd te ruchy, a to podobno nie koniec. Dzisiaj w Tychach będzie prezentacja pucharu i odznaczenie zawodników, ludzi nie powinno zabraknąć, a co za tym idzie powinno być dodatkowe pierd.... w postaci dopingu kibiców.
Drugi mecz w który postanowiłem trochę pieniążków zainwestować to JKH Jastrzębie z Janowem. Kurs tylko i wyłącznie dla podbicia, ale wydaje i się, że to idealna okazja, żeby pokazać kibicom, że słaba dyspozycja w pucharze była wypadkiem przy pracy (i bardzo dobrą dyspozycją GKS-u). Jak wiemy w Janowie zaległości do których &quot;starzy&quot; kibice hokeja w naszym kraju się zapewne przyzwyczaili, że około połowy sezonu, któryś zespół albo się wycofuje z rozgrywek albo przegrywa walkowerem. Podobno hokeiści pojechali na mecz, spodziewam się, że się poślizgają i wyjadą z bagażem. Można też przyatakować , że wygrają którąś z tercji I- 1,47⛔ , II-1,45⛔ , III-1,48✅
GKS Tychy 2.00⛔
JKH Jastrzębie 1,15✅
Buk:Fortuna
Fatalnie pograli :;/: Jednak chłopaki pobalowali... i Cichy, którego już wyrzuciłem błysnął
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Już przed finałem gracze zagraniczni Krajci i Cichy zostali odsunięci od składu, tego drugiego zresztą już w drużynie z Sanoka nie zobaczymy. Podobno zarząd jak i sponsor stracili cierpliwość stąd te ruchy, a to podobno nie koniec.

W Sanoku nie zobaczymy juz Krajciego a nie Cichego.
Akurat to nie jest zwiazane z cierpliwoscia zarzadu. Ow zawodnik nie gral kompletnie nic i juz przed pucharem byl &quot;jedna noga w autobusie Sanoka&quot;. Odnosnie Cichego decyzja jeszcze nie zapadla
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
W Sanoku nie zobaczymy juz Krajciego a nie Cichego.
Akurat to nie jest zwiazane z cierpliwoscia zarzadu. Ow zawodnik nie gral kompletnie nic i juz przed pucharem byl &quot;jedna noga w autobusie Sanoka&quot;. Odnosnie Cichego decyzja jeszcze nie zapadla
Faktycznie mój błąd miałem pisać o Krajcim, że już nie pogra. Brawo za czujność !
Nic nie grał , ale szans dostał nie dużo: 3 razy w lidze i 1 mecz w PP to chyba trochę mało, żeby się wkomponować w zespół.. Szukali kozła ofiarnego.
Tam jest chyba jakiś większy problem, bo jest kilku zawodników, którzy grają po prostu słabo: Vozdecky,Pietrus, Turon czy Dutka. Jak dla mnie problem tkwi w trenerze , ale zobaczymy jak to się dzisiaj ułoży i czy znowu zagrają bez pomysłu jak w finale.
TVP już się natransmitowało hokeja ?:roll:
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Sanok (-1) - Jastrzebie 1 2.22 Pinnacle 1.5/5

Lubie grac Sanok u siebie i przyznam sie bez bicia, ze czesto nawet nie wglebiam sie tutaj w analize tylko wale &quot;jedynki&quot; i &quot;handicapy&quot; w ich strone. Sanok jest krolem wlasnego podworka i leje tu kazdego az milo. Przegrali dosc pechowo 1 mecz z Oswiecimiem a w pozostalych 15 wygrali (12 roznica wiecej niz 1 bramki!). Po przegranej w PP nieco mnie zaskoczyli wygrywajac w Tychach (jak dotad nikomu w lidze sie to nie udalo). Psychika napewno w gore. Determinacja tez jest. Zespol ten wreszcie moze skoncentrowac sie w 100% na lidze i wedlug mnie dopiero teraz zobaczymy na co ich stac.
Jastrzebie z kolei prezentuje sie lekko mowiac przecietnie jak na ich sklad i mozliwosci. Baty w PP od Tychow, meczarnie z ledwie zipiacym finansowo Janowem nie wroza dobrze. Odrobny ostatnio tez zawodzi a ten bramkarz ma bardzo podatna psychike ! Niewykluczone zreszta, ze dzisiaj miedzy slupkami stanie Zabolotny, ktory orlem nie jest.
Jedyne co mnie trzyma przed grubszym zagraniem typu to absencje Sanoka, nie zagra Sinagl oraz Zapala.

Podhale - Kraków 1 ML 2.75 Betsson 1/5
Taka gra w strone underdoga. Obserwowalem ostatnio Krakusow i albo sa zajechani fizycznie albo faktycznie jak Rudi mowil do PP przystapili z marszu i laduja akumulatory na PO. Od dawna Cracovia gra na 3-3.5 piatki co moze miec takze na to wplyw. Co prawda ostatnio sciagneli Maciejewskiego i Wrobla aczkolwiek nie sa to dla mnie znaczace wzmocnienia, ktore mialabyc odciazyc innych. Podhale natomiast jest pelne mlodych &quot;najezdzonych walczakow&quot; i w tym upatruje ich szanse. Ci zawodnicy powinni sie dzisiaj rzucac pod kazdy krazek i grac na maksimum swoich mozliwosci. Ostatnie zwyciestwo w Oswiecimiu napewno ich podbudowalo (do 50 min przegrywali 3-1).

Janow - Unia 2 1.72 Pinnacle 1/5
Gram pod problemy finansowe Janowa. Nie jest tam ciekawie. Najlepszy strzelec - Kogut, jedna noga juz jest za burta (kierunek Tychy/Sanok). Oficjalnie jest on ostatnio kontuzjowany ale jak jest naprawde wie chyba tylko on sam. Nie wykluczone, ze inni tez sie rozgladaja za nowymi pracodawcami. Taka sytuacja napewno nie mobilizuje do gry na maksa. Unia z kolei walczy o 6 a nawet o 5 miejsce. Dlaczego tylko 1j. ? W Janowie jest wciaz paru ex-zawodnikow Oswiecimia, ktorzy beda chcieli udowodnic swoja wyzszosc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom