>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polska - Izrael el. ME 2020 [poniedziałek, 10.06.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi








Kursy od: Fortuna



W czwartej kolejce kwalifikacji naszym rywalem będzie Izrael. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie abyśmy stracili punkty na własnej ziemi. 



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dla mnie 1.45 to jakaś pomyłka i kiepski żart.

Po pierwsze w ostatnich tygodniach czy nawet dwóch miesiącach ciężko być zadowolonym w tego jak grają nasi najważniejsi piłkarze. A po drugie Izrael to nie są jakieś byle lamusy, bez gwiazd ale swoją jakość maja. Przy takim kursie jaki jest to jest kompletnie nie do ruszenia. 



Jeszcze gdyby nasi najważniejsi piłkarze byli w jakiejś super formie ale daleko im do tego. 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 11:08 przez kibic-zwierzeDla mnie 1.45 to jakaś pomyłka i kiepski żart.
Po pierwsze w ostatnich tygodniach czy nawet dwóch miesiącach ciężko być zadowolonym w tego jak grają nasi najważniejsi piłkarze. A po drugie Izrael to nie są jakieś byle lamusy, bez gwiazd ale swoją jakość maja. Przy takim kursie jaki jest to jest kompletnie nie do ruszenia. 

Jeszcze gdyby nasi najważniejsi piłkarze byli w jakiejś super formie ale daleko im do tego. 
Jak najbardziej nie trudno się zgodzić z kolegą wyżej.Zdecydowanie jeśli już grać to coś w kierunku Izraela.
Fakt nasi ogarnęli 2 pierwsze mecze ale delikatnir mówiąc w żadnym szału nie zrobili.Teraz im przyjdzie grać już nazwijmy to po sezonie,a wiemy jak to u naszych rodaków zawsze wygląda dodatkowo mozliwe zawirowania transferowe.
Pierwsze co się mi się rzuca w oczy na to spotkanie to:

Izrael strzeli po 1.85    STS    

Dobrą opcją wydaje sie też być: 

over 2.5 gola    po 1.90     STS    

JA to tu widze 2 bramki w wykonaniu naszych gości a nasze Orły napewno sie też o coś postarają
No i oczywiście 

Izrael(+2)    po kursie 1.65    STS    

Polska miałaby wygrać 3 bramkami?! Nie wierze w to
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wszystko wskazuje, że w czerwcowym spotkaniu Izraela z Polską nasi rywale wystąpią w osłabionym składzie, bo Munas Dabbur, podstawowy napastnik Izraela, ma wtedy zaplanowany ślub.



27-letni Dabbur wystąpił w kadrze 15 razy, a w ostatnich ośmiu spotkaniach Izraela grał w każdym meczu. Aż w pięciu z nich nie schodził z boiska. Na koncie ma cztery trafienia. Wszystko jednak wskazuje, że ominie spotkanie z Polską, które jest zaplanowane na dziesiątego czerwca. 


Napastnik poinformował już selekcjonera, że w tym czasie bierze ślub.  Dabbur jest muzułmaninem, a w tej kulturze ślub i wesele mogą potrwać nawet siedem dni. Możliwe jednak, że na kadrę przyjedzie, ale jedynie na mecz z Łotwą, który odbędzie się trzy dni przed spotkaniem z Polakami.



- Nie wiem czy będę w stanie przyjechać na zgrupowanie. Ostateczna decyzja należy do mojej przyszłej żony - oświadczył Dabbur w rozmowie z dziennikiem "Maariv". ????



źródło
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kadra reprezentacji Polski na mecze z Macedonią Północną i Izraelem:



Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.



Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus.



Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński.



Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 15:07 przez jozzy22

Jak najbardziej nie trudno się zgodzić z kolegą wyżej.Zdecydowanie jeśli już grać to coś w kierunku Izraela.
Fakt nasi ogarnęli 2 pierwsze mecze ale delikatnir mówiąc w żadnym szału nie zrobili.Teraz im przyjdzie grać już nazwijmy to po sezonie,a wiemy jak to u naszych rodaków zawsze wygląda dodatkowo mozliwe zawirowania transferowe.
Pierwsze co się mi się rzuca w oczy na to spotkanie to:

Izrael strzeli po 1.85    STS

Dobrą opcją wydaje sie też być: 

over 2.5 gola    po 1.90     STS

JA to tu widze 2 bramki w wykonaniu naszych gości a nasze Orły napewno sie też o coś postarają
No i oczywiście 

Izrael(+2)    po kursie 1.65    STS

Polska miałaby wygrać 3 bramkami?! Nie wierze w to
 
Jeśli chodzi o ten handicap+2, na Izrael to wystarczy że Polska wygra 2 bramkami,( i typ ci nie wejdzie) bo jak masz handicap +2, to przy wygranej Polski 2-0 dajesz Izraelowi 2 bramki i wychodzi remis, a więc w tym wypadku Izrael po dodaniu handicapu nie wygrywa a więc typ na minus, żeby ci handi + 2 na Izrael weszło  to Polska może max tylko wygrać jedną bramką.  Edit: ja to bym się bardziej obawiał pierwszego meczu na gorącym terenie w Macedonii, niż mielibyśmy stracić punkty z żydkami na narodowym.. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Polska - Izrael obie strzelą @2,10 betfan

Nie czekają nawet na to co sie wydarzy w Macedonii, typ na poniedziałkowy mecz że obie strzelą wydaje mi sie całkiem atrakcyjny. 
W dwóch pierwszych meczach eliminacyjnych nie straciliśmy gola ale ci co śledzą kadrę wiedzą że mieliśmy masę farta. Austriacy spokojnie mogli nam cos strzelić, nawet słabiutcy Łotysze na narodowym mieli kilka dobrych sytuacji (czym chyba sami byli zaskoczeni). Zresztą patrząc na mecze kadry z tamtego roku to bardzo rzadko kiedy udawało sie nam zachować czyste konto.
W poniedziałek juz tego szczęścia może nam zabraknąć tym bardziej że będziemy grali z bardzo solidnym rywalem. Myślę że to nawet Izrael a nie Austria może być obok Polski głównym kandydatem do awansu. Grają dosyć odważnie, w dwóch pierwszych meczach zdobyli 5 bramek. 
Moim zdaniem Brzeczek do końca nie ogarnia tej kadry. Grają bo grają ale jakiegoś większego pomysłu na ten zespół to on nie ma. Testował swoje ustawienia ale nie zdały one egzaminu i powraca do tego co sprawdzone czyli Lewandowski za nim Zieliński plus dwóch ofensywnych skrzydłowych. Praktycznie w każdym meczy rywal stwarza sobie okazje strzeleckie. Mam nadzieję ze Polacy ten mecz wygrają ale biorąc pod uwagę dużą niepewną jaką jest nasza dyspozycja to kurs 1,40 nie wydaje sie zbyt atrakcyjny. Nie zdziwię sie też jak w poniedziałek Izrael urwie nam punkty dlatego też tym na obie strzelą warty rozważenia. 
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Kursy na naszych rywali są nieco zawyżone (co zapewne w weekend się zmieni), jednak uważam że po zaciętym boju powinniśmy pokonać  sąsiadów z tabeli. Czy tak będzie - okaże się już w poniedziałek.
Spójrzmy w terminarz. Reprezentację Izraela czeka w piątek mecz z beznadziejną Łotwą, w którym zdobycie 3pkt to obowiązek, aby zapewnić sobie stabilną sytuację w tabeli. Polacy natomiast udadzą się na gorący teren do Macedonii Północnej. 
Trudy tego spotkania na pewno będą odczuwalne - wysokie temperatury, głośny doping i zawziętość bałkańczyków nie są tajemnicą. Jak niewygodny to rywal - zwłaszcza na własnym podwórku - przekonały się już reprezentacje Włoch czy Hiszpani. Ci pierwsi stracili punkty w Skopje remisując 1-1, drudzy wygrali zaledwie 2-1, mimo optycznej przewagi w całym meczu. To była ostatnia porażka macedończyków na własnym terenie, a miała ona miejsce prawie 2 lata temu! W tej kolejce zmierzymy się więc z nieporównywalnie trudniejszym rywalem niż Izrael
Mecz wyjazdowy poprzedzający starcie z Izraelem zapowiada się niezwykle ciekawie ale i będzie kosztował sporo trudu. To jeden ze sprawdzianów, która pokażą na jakim etapie jest nasza reprezentacja. Nie wiem jaki koncept ma selekcjoner na najbliższe spotkania i które posiada dla niego większy priorytet, ja jednak w obliczu tych wydarzeń nie decyduje się na granie w stronę naszej reprezentacji w kolejnym spotkaniu, gdyż boję się zwyczajnie o zmęczenie podopiecznych Jerzego Brzęczka. Nie jestem też zachwycony stylem, jaki ostatnio prezentują piłkarze w narodowych barwach. 
Za dużo lepszą opcję uważam granie w stronę bramek. Historia meczów Polski z Izraelem pokazuje, że nigdy ich tam nie brakowało. Ponadto w pamięci mam nadal słaby mecz na wiosnę z Łotwą, gdzie gra wyglądała fatalnie i tak słaby rywal zdołał sobie stworzyć kilka świetnych okazji na Narodowym. To, że nie zdołali ich zamienić na bramce to tylko ich słabość oraz nasze szczęście. 
Izrael to półka wyżej jeśli chodzi o jakość gry. Posiada klasowych zawodników jak Zahavi, który ma niezwykły instynkt strzelecki (co pokazał ładując hattricka w spotkaniu z Austrią), solidny w pomocy Kayal czy posiadający polskie korzenie Tomer Hemed, który zapewne zastąpi nieobecnego z powodu ślubu Dabbura. Absencja ostatniego to spora strata, jednak uważam że doświadczony Hemed ograny w angielskiej piłce godnie będzie wspierał Zahaviego w ataku i wykorzysta szansę gry od pierwszego gwizdka w narodowych barwach. Uważam, że czeka nas ciężka przeprawa o punkty, oby ze szczęśliwym zakończeniem. Ja jednak nie zamierzam lokować pieniędzy na zwycięstwo naszej kadry po tak mizernym kursie jaki oferują bukmacherzy. 
Moje propozycje na spotkanie z Izraelem są następujące:
~ Obie drużyny strzelą gola - 2.15 [Forbet]. 
~ Polecam też skorzystać z zakładu łączonego na kartki, bramki i rzuty rożne który oferuje powyższy bukmacher, jednak nie jest on jeszcze dostępny w ofercie, bo mecz dopiero za kilka dni. Linie w proponowanym AKO nie są zbyt wysokie, a mecz powinien obfitować w żółtka oraz kornery, bo stawka cały czas jest wysoka.  
~ Najbardziej ryzykowną opcją, w stronę której proponuję się skłonić to gol Zahaviego. Nasz blok obronny często popełnia spore błędy, a snajper Izraela nie zwykł marnować dobrych sytuacji. Sądzę że przynajmniej raz zdoła umieścić piłce w siatce. Kurs póki co nieznany :) 
Powodzenia. 

 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Polska - Izrael (Dokładny wynik meczu) typ 0:0 kurs 10.00 STS

Spodziewam się ciężkiego meczu Polaków z Macedonia chodz uważam, że Polacy powinni ten mecz wygrać i przybliżyć się do awansu. Na pewno mecz z Macedonia będzie to wyczerpujące spotkanie dla obu zespołów. Za kilka dni po tym spotkaniu Polacy na swoim obiekcie zmierzą się z Izraelem. Goście nie są rywalem według mnie takim jakim wskazują na to kursy tego spotkania. Taktyka Izraela na pewno w dużej mierze będzie to cofnięcie się i szukanie bramki w grze z kontrataków. Polska ostatnio na Narodowym grała z Łotwa i gdzie dopiero pierwsza bramka padła w drugiej połowie w 76 minucie. Polacy na swoich obiektach opadli ostatnio z formą po za zwycięstwem trzeba to powiedzieć wymęczonym, następnie porażka z Czechami, Włochami i Portugalia oraz remis z Irlandia. Polacy nie imponowali formą w ostatnich meczach reprezentacyjnych chodz mimo to na szcescie są liderem grupy. Po ewentualnym zwycięstwie z Macedonia remis dla Polaków z Izraelem który wysoko wygrał z Austria oraz zremisował z Słowenia nie byłby zły więc ja po takim kursie spróbuję zagrać w stronę tego typu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Izrael
Over 2.5 bramki @ 1.87   
Over 3.5 bramki @ 3.35 Unibet   

Ciekawy mecz czeka nas w Warszawie, przyjeżdża Izrael z którymi choć nie sportowo, mamy na pieńku od dłuższego czasu, na mecz sprzedano komplet biletów, więc i oczekiwania co do Polski będą ogromne. Ja postanowiłem w tym meczu zagrać over mniej i trochę bardziej ryzykowny, ostatnie mecze Polaków to straszne męczenie buły, kiedyś musi przejść to przełamanie, tym bardziej, że mamy w składzie świetnych napastników jak Lewandowski, Milik i Piątek, co prawda gorzej jest z dogrywaniem do nich piłki, ale oni potrafią zrobić też coś z niczego. Sami też powinniśmy coś stracić, co prawda w Izraelu nie zagra Munas Dabbur, który bierze w tym czasie ślub, ale to nie on brylował w dwóch pierwszych meczach reprezentacji, tylko Zahavi, który ustrzelił hattricka w wygranym 4:2 meczu z Austrią, a także jego bramce Izrael zremisował 1:1 ze Słowenią, mimo, że to gracz grający w Chinach, widać, że od pewnego czasu ma ciąg na bramkę, w lidze w 11 meczach 12 bramek, ale nawet jeśli nie on, znając głupie błędy w obronie naszych, mimo posiadania świetnych bramkarzy, to i tak powinno coś gościom wpaść. Ciekawe w jakich nastrojach podejdą do tego spotkania dwie drużyny, w końcu Polskę czeka wcześniej spotkanie z Macedonią, a Izrael z Łotwą, tego jeszcze nie wiem, ale obie będą miały tylko 3 dni przerwy po tych spotkaniach i lekkie zmęczenie po całym sezonie i dwóch meczach w tak krótkim czasie, może się pojawić. Idę w over i mam nadzieję, że w końcu zobaczymy trochę więcej bramek w meczu naszej reprezentacji.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Polska - Izrael

Po zwycięstwie w Austrii niektórzy komentatorzy mówią, że mamy awans zapewniony. W sumie coś w tym jest, bo teoretycznie najtrudniejszy rywal pokonany na wyjeździe, więc kogo tu się bać. Polska za kadencji Brzęczka nie jest jednak tak mocna jak mogloby się wydawać. Na papierze wygląda to fajnie, ale oczy dalej bolą od oglądania. Nie spodziewam się spacerku w poniedziałek w meczu z Izraelem, ale też nie wydaje mi się, żeby miała być jakaś niespodzianka. Czuje,ze wygramy, ale na pewno nie będzie to tak łatwa przeprawa. Izrael jest słaby na wyjazdach, są zespołem własnego boiska. Tam w Izraelu mielibysmy duży problem. Dodatkowo zabraknie najlepszego z graczy Izraela czyli Dabbura. Opuszcza on kadre, bo bierze ślub. Dziwna sprawa, że akurat w terminie meczu, ale to nie nasze zmartwienie. Jego brak to bardzo duże osłabienie. U nas większych absencji nie ma. Standardowo kuleje lewa obrona, ale jakoś się to załata na tle Izraela. Wydaje mi się, że zobaczymy tutaj trochę kopaniny i wymeczone zwycięstwo naszych. 

Typy:
Polska WIN
Over 2.5 gola
BTTS 
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Polska - Izrael typ: -3,5 goli / 1  kurs: 1,95 STS

W poniedziałek zostanie rozegrane 4 spotkanie eliminacji do Euro 2020, w którym zagra Reprezentacja Polski i Izraela. Będzie to mecz na szczycie w grupie G. Polska zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 6 pkt, natomiast Izrael jest 2 z 4 pkt na koncie. Oba zespoły przed tym spotkaniem rozegrają jeszcze w piątek mecze na wyjeździe, dlatego poniedziałkowe spotkanie rozgrywane przez Naszą reprezentację u siebie powinno być dodatkowym haindicapem w stronę biało czerwonych. Personalnie Nasz zespół wygląda dużo lepiej od rywali z Izraela. W meczach domowych obowiązkiem Naszej kadry jest wygrywanie i dopisywanie 3 pkt do tabeli, jeżeli chcemy awansować do głównego turnieju Euro 2020. Dodatkowo uważam, że w tym spotkaniu padnie poniżej 3,5 gola. Oba zespoły będą zmęczone po piątkowych spotkaniach, a Nasza kadra ostatnio gra typowo underowo.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Polska - Izrael
1 połowa : liczba goli (przedziały)
Typ: 0
Kurs: 3,1
STS

Mecz 3 dni po spotkaniu z Macedonią. Rozgrywany wieczorem, ale mimo wszystko afrykańskie upały panujące w trakcie dnia będą miały wpływ na organizmy zawodników. Nie spodziewam się tu forsowania tempa od początku spotkania. Izrael zapwne wyjdzie schowany za podwójną gardą, przyczajony na kontry, a Polska nie jest zespołem, który potrafi prowadzić grę i wykorzystać swoje atuty w ataku pozycyjnym. Jeśli nie wpadnie nic po stałym fragmencie to obstawiam brak bramek. W I połowie widzę też potencjalnie ślimacze tempo i nudy na boisku. Mecz otworzy się zapewne w II połowie, gdy pojawi się już więcej zmęczenia w nogach.

Do tej pory w eliminacjach typ wchodził w obu spotkaniach. Na 8 spotkań Brzęczka, 5 razy mieliśmy 0-0 w I połowie.
 
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Polska - Izrael 

typ : Polska handi -1

kurs : 2,20

W poniedziałek o godzinie 20,45 w 4 kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy zagramy u siebie na stadionie narodowym z reprezentacją Izraela. Według mnie nasi są zdecydowanym faworytem grupy i tego meczu. Izrael na wyjazdach traci ponad 50% swojej wartości i co prawda w dwóch pierwszych kolejkach grając u siebie zdobył 4 punkty, ale jest to drużyna nie równa, która nigdy nie grała w żadnym wielkim turnieju, a co do Polski to u siebie wygraliśmy 10 meczy z rzędu , jeśli chodzi o eliminacje mistrzostw europy czy mistrzostw świata. W ataku jest moc Lewy , Piątek , a także w pomocy w końcu może błyśnie Zieliński plus Grosik w formie , plus atut własnego boiska i kibice , także powinien to być raczej gładki mecz dla naszej reprezentacji i nawet jeśli stracimy gola to spokojnie jesteśmy wstanie strzelić 3 gole i uważam , że wygramy ten mecz gładko minimum dwoma golami.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Izrael - obie strzelą, kurs 2.04, fortuna

Kursy na ten mecz są mocno przesadzone. Izrael dysponuje dużym potencjałem i obok naszej reprezentacji jest faworytem do wyjścia z tej grupy. Dużym atutem gości jest formacja ofensywna - w szczególności Zahavi, który ma już 7 goli i póki co jest faworytem do korony króla strzelców. W meczu z Macedonią pozwalaliśmy na zbyt wiele i tylko dobra postawa Fabiańskiego uratowała nam cenne 3 punkty. W tym meczu przewiduje kapitulacje naszego bramkarza - przynajmniej raz. O naszego gola nie powinno być problemu, bo gramy u siebie i mimo wszystko mamy kim straszyć z przodu. Spodziewam się podziału punktów, który nie będzie złym wynikiem dla obu stron.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Polska nie strzeli w I połowie @2.20  
sts

Trzeci mecz, trzecia wygrana, trzeci raz czyste konto, jednak styl gry pozostawia wiele do życzenia. Wygrywamy na farcie. Nie pokazali nic co mogłoby wywołać radość na twarzy. Cieszą tylko trzy punkty. Mamy zawodników, którzy mogą w pojedynkę odmieniać losy spotkania, a wyglądamy jak zbieranina chłopków z podwórka. 
Tylko @1.45 na Polaków z Izraelem. Co za tym przemawia? Własny stadion i kibicie na których zawsze można liczyć? Chyba tylko to, bo na pewno nie styl, jaki prezentują. 
Sprawdziło się jedno - ataki skrzydłami. 
Nie stworzyliśmy jakiegoś szczególnego zagrożenia w pierwszej połowie pod bramką przeciwnika. Na trzy mecze, ani razu nie strzelaliśmy w pierwszej połowie. W meczu z Austrią czy też Łotwą w pierwszych 45 minutach również nie zrażaliśmy bramce przeciwnika. 
Kurs atrakcyjny. Izrael na pewno nie wyjdzie i nie położy się.  
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
Izrael over 0,5 gola @ 1.86 ETOTO

Emocje po wczorajszym meczu (chociaż nie wiem czy to słowo pasuje jakkolwiek do tej kopaniny) opadły i można szykować się do poniedziałkowego spotkania z Izraelem. Mecz, szczególnie na trybunach, zapowiada się gorąco. Jeżeli piłkarze nastawią się do tego meczu podobnie jak kibice to mogą się posypać faule i kartki. Jednak jednym z bezpieczniejszych typów na to spotkanie jest moim zdaniem bramka strzelona przez gości. Może i w każdym meczu tych eliminacji zachowaliśmy czyste konto, jednak bardziej wynikało to ze słabej skuteczności naszych rywali. W końcu nawet Łotwa, która zapowiada się na totalnego outsidera naszej grupy, potrafiła stworzyć sobie na Narodowym 2-3 niemal 100% okazje. Również Macedończycy we wczorajszym meczu potrafili długimi fragmentami zmusić nas do głębokiej defensywy. Do tego dochodzi wysoka forma reprezentacji Izraela, która może nie ma wybitnych piłkarzy w swojej drużynie ale osiąga jak do tej pory bardzo dobre wyniki. No i na koniec mamy piłkarza, który w Europie nigdy dużej kariery nie zrobił ale start tych eliminacji ma niesamowity. Eran Zahavi - 7 bramek w 3 meczach mówi samo za siebie. Myślę, że kurs na bramkę przyjezdnych w poniedziałkowym meczu w Warszawie jest warty zagrania.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
1 drużyna : połowa z większą ilością strzelonych goli . 2 połowa, kurs 2.3
Buk: STS

Typ podpieram tym iż nasi bardzo słabo wchodzą w każdy mecz ostatnio, przynajmniej za kadencji Brzęczka. Dopiero w drugiej połowie przyspieszają, teraz może być podobnież, no chyba że Jureczek zaskoczy jakimś lepszym ustawieniem. Z Austrią 69 minuta, że słabą Łotwa 76, i teraz najszybciej 46. Gramy u siebie, rywal dobry jak na nich, dużo strzelają ale i tracą, z Łotyszami nie stracili ale z nimi to chyba nikt nie straci. Ostatni mecz w sezonie, jak zagramy dwójka w napadzie to może w końcu coś więcej strzelimy. Nasi wiedzą że sporo nie wykorzystują czas to zmienić, mimo braku straconego gola w tych eliminacjach Izrael raczej coś trafi. Do końca meczu na pewno trzeba będzie grać i wtedy musi coś wpaść, a pierwsza połowa zwykle jest przespana.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Trzy mecze za nami, 9 punktów, wydawałoby się, że super sytuacja. Ale każdy, kto oglądał te mecze, wie, że to jest jakiś dramat. Mamy kupę szczęścia, gol z Macedonią Płn. to farfocel roku chyba. Tymczasem na imprezę wpada Izrael, który obecnie jest na 2 miejscu w tabeli z 7 punktami i wydaje się być poważnym kandydatem do wyjścia z grupy. Kurs na naszych wydaje się być zaniżony, mimo iż gramy u siebie. Ale jednak kiedyś szczęście musi się skończyć. Zahavi w ostatnim meczu 3 gole. U nas brak jakiegokolwiek pomysłu na grę, taktyki. Zieliński, który ma być jednym z kluczowych zawodników - zawodzi. Brzęczek nie nadaje się na selekcjonera i to wie każdy od momentu jego wybrania. Na razie farcimy, ale reprezentacja z takimi zawodnikami nie może ciągle liczyć na farta i wygrywać wymęczonym 1:0.
Nie życzę źle naszym, ale ogólnie to nie widzę ich zwycięstwa w poniedziałek. Nie ma tutaj po prostu argumentów za tym, by stawiać po niecałe 1,5 win naszych. Dla Izraela remis na naszym terenie będzie bardzo cenny. X2 wydaje się być rozsądną opcją, na tę chwilę w Uni stoi to po 2,63. Kurs ładny, wart imo zagrania, przy naszym męczeniu buły wcale nie niemożliwy.

Polska - Izrael X2 @ 2,63 Unibet   
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
POLSKA-IZRAEL Typ1/obie strzelą gola kurs 3.45 Fortuna. Polska jest faworytem tego meczu. Gramy u siebie. Mamy zdecydowanie lepszych piłkarzy, patrząc pod kątem umiejętności indywidualnych. Jeżeli chcemy awansować na Mistrzostwa Europy i liczyć się w europejskiej piłce, takie spotkanie, jak to z Izraelem po prostu musimy wygrywać,ale Izraela lekceważyć nie możemy , bo Izrael w piłkę grać potrafi. Świadczą o tym wyniki trwających eliminacji (remis 1:1 ze Słowenią, czy wygrana 4:2 z Austrią i 3:0 na Łotwie ). Największymi gwiazdami drużyny są: ich najlepszy strzelec - Eran Zahavi (Guangzhou R&amp;F), Munas Dabbur (Salzburg) i Tomer Hemed (QPR). Oczywiście na tle polskich piłkarzy, nie są to jakieś powalające nazwiska, ale mimo wszystko należy docenić umiejętności naszych rywali. Jest to powiedzmy na chwilę obecną, użyjmy określenia "europejski średniak". Trzeba również uczciwie przyznać, że nasza reprezentacja, pomimo głośnych nazwisk w europejskim futbolu (Lewandowski, Piątek, Zieliński, Milik, Szczęsny) w ostatnim czasie formą nie zachwyca. Ok, wygrywamy -i to jest w eliminacja najważniejsze skuteczność, ale gra podopiecznych Jerzego Brzęczka na kolana nie powala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom