>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska-Grecja 12 sierpnia Bydgoszcz

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dlatego ja wole siatkówkę... całkowicie inna kultura kibicowania niż w piłce nożnej...
Kultura kibicowania jest wszędzie taka sama. Ale nie wszędzie jest taki sam Związek. Czy w polskiej lidze siatkówki jest korupcja? Czy co w zasadzie każdy dzień jedzie ktoś do Wrocławia w kajdankach? czy co sezon nie wiadomo kto zagra?
To temat na szerszą dyskusję, ale zapewniam Cię, że poza tymi &quot;pozdrowieniami&quot; nie ma nic naruszającego pewien poziom.



PS. Nie wliczam takich meczy jak Polska-Niemcy, gdzie wiadomo, ze zawsze jakaś grupa będzie szukac mocniejszych wrażeń (nawet na stadionie).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wątek pewnie teraz przejdzie na temat kibicowski, a nie o meczu siatkówki czy Polska-Grecja.
Ja dodam swoje zdanie, na temat kultury kibicowania. Zgodzę się z Vaderem, który pewnie nie miał na myśli tylko PZPNu.
Przytoczę tutaj swoje wspomnienia z ostatniego meczu Odra-Wisła. Wynik 0-0, pierwsza połowa i nagle sektor Wisły śpiewa (a raczej fałszuje) &quot;Odra to stara k..... &quot; a następnie &quot; Gola, gola, gola, strzelcie k.... gola&quot;. Nie będę już przypominał innych przyśpiewek typu &quot;sędzie ch...&quot; bo tego jest cała litania... Totalna żenada.
Na meczach siatkówki czy koszykówki czy nawet żużla jest całkiem inny doping, inna kultura, itp.
O PZPNie nie będę pisał, bo to inna bajka, szkoda klawiatury... Ale nie potrzebne są takie &quot;pozdrowienia&quot; na stadionie, gdzie przychodzą także dzieci.
edit: Jak znajdę 2 chętnych to pojadę na mecz.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Wątek pewnie teraz przejdzie na temat kibicowski, a nie o meczu siatkówki czy Polska-Grecja.
Ja dodam swoje zdanie, na temat kultury kibicowania. Zgodzę się z Vaderem, który pewnie nie miał na myśli tylko PZPNu.
Przytoczę tutaj swoje wspomnienia z ostatniego meczu Odra-Wisła. Wynik 0-0, pierwsza połowa i nagle sektor Wisły śpiewa (a raczej fałszuje) &quot;Odra to stara k..... &quot; a następnie &quot; Gola, gola, gola, strzelcie k.... gola&quot;. Nie będę już przypominał innych przyśpiewek typu &quot;sędzie ch...&quot; bo tego jest cała litania... Totalna żenada.
Na meczach siatkówki czy koszykówki czy nawet żużla jest całkiem inny doping, inna kultura, itp.
O PZPNie nie będę pisał, bo to inna bajka, szkoda klawiatury... Ale nie potrzebne są takie &quot;pozdrowienia&quot; na stadionie, gdzie przychodzą także dzieci.

edit: Jak znajdę 2 chętnych to pojadę na mecz.
jesteś kibicem Odry? Czy kibice Odry Wodzisław nie używają wulgaryzmów na stadionie ? troche obiektywizmu :spokodfhgfh:
 
P 0

pavlinho

Gość
Dlatego ja wole siatkówkę... całkowicie inna kultura kibicowania niż w piłce nożnej...
To jak ilu chętnych by było?
Ja jadę na 75% ze swoją ekipą, zawsze na jakiegoś browara się można ustawić ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kultura kibicowania jest wszędzie taka sama. Ale nie wszędzie jest taki sam Związek. Czy w polskiej lidze siatkówki jest korupcja? Czy co w zasadzie każdy dzień jedzie ktoś do Wrocławia w kajdankach? czy co sezon nie wiadomo kto zagra?
To temat na szerszą dyskusję, ale zapewniam Cię, że poza tymi &quot;pozdrowieniami&quot; nie ma nic naruszającego pewien poziom.



PS. Nie wliczam takich meczy jak Polska-Niemcy, gdzie wiadomo, ze zawsze jakaś grupa będzie szukac mocniejszych wrażeń (nawet na stadionie).
Kultura taka sama? Podaj przykład meczu siatkarskiego, gdzie po spotkaniu doszło do jakiś zamieszek czy mniejszych incydentów. Na mecz siatkarski idzie się kibicować swojej drużynie, miło spędzić czas i emocjonować się spotkaniem sportowym. I tak też wygląda pewnie dla niektórych udanie się na mecz piłkarski, nie generalizuję w tym momencie, jednak jest wielu, dla których mecz to zadyma, wyzywanie itp. Protest wobec związku rozumiem, jednak wyzywanie kibiców przeciwnika od ku...., obelgi wobec piłkarzy, wyrywanie krzesełek i rzucanie nimi w innych to raczej z protestem wobec związku nie ma nic wspólnego a związane jest ze zwykłym buractwem, chamstwem i brakiem fundamentów kultury. Mam nadzieję, że uda się to kiedyś wyplewić z piłki nożnej.


Wyjeżdżanie z tą gazetą wyborczą to też bez przesady, oglądam mecze w TV, czasami też pojadę coś zobaczyć na żywo, więc widać co się dzieje i temu raczej nikt nie zaprzeczy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Widzę Radek, że myślisz podobnie do Waltera, wprowadzić cenzurę i dać zakazy ultrasom.
Nikt wam nie każe chodzić na mecze piłki noznej (na szczęście).
ale to nie ten temat.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie, mi wystarczy zakaz debilom i wandalom.
Tu się zgodzę, lecz w nowej ustawie która będzie już niedługo obowiązywała to klub może dać zakaz stadionowy, a wiadomo jak ITI będzie wykorzystywało, i nie tylko iti, lecz tez inni właściciele klubów.
I wprowadzenie piwa na stadiony to również idiotyzm, zresztą kibice byli temu przeciwni, ale oni kibiców nie słuchają.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Kurde Wy to wiecie kiedy zrobić jakiś wspólny wypad tak żeby mnie nie było ???? Akurat w sobotę jadę na tydzień do Brennej na obóz więc znów nie mogę przyjechać ???? A niech Was piorun trafi ;D Będę jeździł do każdego z osoba się browara napić :] Hah ! :p
 
P 0

pavlinho

Gość
Kultura taka sama? Podaj przykład meczu siatkarskiego, gdzie po spotkaniu doszło do jakiś zamieszek czy mniejszych incydentów. Na mecz siatkarski idzie się kibicować swojej drużynie, miło spędzić czas i emocjonować się spotkaniem sportowym. I tak też wygląda pewnie dla niektórych udanie się na mecz piłkarski, nie generalizuję w tym momencie, jednak jest wielu, dla których mecz to zadyma, wyzywanie itp. Protest wobec związku rozumiem, jednak wyzywanie kibiców przeciwnika od ku...., obelgi wobec piłkarzy, wyrywanie krzesełek i rzucanie nimi w innych to raczej z protestem wobec związku nie ma nic wspólnego a związane jest ze zwykłym buractwem, chamstwem i brakiem fundamentów kultury. Mam nadzieję, że uda się to kiedyś wyplewić z piłki nożnej.


Wyjeżdżanie z tą gazetą wyborczą to też bez przesady, oglądam mecze w TV, czasami też pojadę coś zobaczyć na żywo, więc widać co się dzieje i temu raczej nikt nie zaprzeczy.
Ja Ci mogę podać. Ale takich przypadków jest jeden na wpizdu meczów. Iraklis z Trentino w FF Ligi Mistrzów. Kiedyś chyba też były zadymy po meczach ligowych w Polsce ale to dawno, jednak nie mogę tego potwierdzić linkiem.
Co nie zmienia faktu że kibicowsko piłka nożna ssie siatkówce.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Ja Ci mogę podać. Ale takich przypadków jest jeden na wpizdu meczów. Iraklis z Trentino w FF Ligi Mistrzów. Kiedyś chyba też były zadymy po meczach ligowych w Polsce ale to dawno, jednak nie mogę tego potwierdzić linkiem.
Co nie zmienia faktu że kibicowsko piłka nożna ssie siatkówce.
soory Pavlinho, ale ostatnie zdanie to mnie rozwaliło doszczętnie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wrazie czego jak by ktos jechał z lublina badz przez lublin do bydgoszczy na LŚ lub Polska-Grecja niech pisze ???? sam nie bede jechal. ale jeszcze musze zgrac sobie czas
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam ????
to i ja się wypowiem jak już tu zajrzałem bo widzę że dyskusja na ciekawy temat.Mianowicie piłka nożna to tak jak kilka już osób pisało zupełnie inna bajka i kultura kibicowania.Oczywiście jeżeli chcemy sobie porównać mecze siatkówki a mecze piłki nożnej to dwa inne światy,i nie mówię tutaj o awanturach(lecz o dopingu,oprawom i pirotechnice)Na meczach siatkówki niemalże na każdym meczu możemy zobaczyć jak kibice podnoszą sponsorowane zazwyczaj przez jakieś firmy kartony,nie mówię że jest to coś złego ale np podczas spotkań piłkarskich bardzo rzadko zdarza się konkretny prezes pomagający Ultrasom w kwestiach finansowych,ludzie z całej polski spędzają mnóstwo czasu,poświęcają swoje życie prywatne dla tworzenia efektownych opraw,które są potem &quot;podziwiane&quot; i pokazywane w tv.Oraz pisanie,mówienie że efektowna oprawa,swego czasu przyznawanie nagrody fair play przez ekstraklasę za najlepszą oprawę kolejki a następnie kara np 20 tyś za odpalone race,za które czekają je potem bardzo przykre konsekwencje.Przepraszam bardzo ale za odpalanie rac kara do 5 lat pozbawienia wolności ? A pirotechnika nie jest chyba aż taka straszna żeby tak za nią karać.Na szczęscie,klimat na meczach piłki nożnej na reprezentacji się ostatnio znacznie poprawił,lepszy doping,itp,ale każdy kto chodzi na mecze ligowe wie,że mecze reprezentacyjne to zupełnie co innego pod każdym względem.
I Pavlihno jak możesz to wytłumacz czemu piłka nożna tak jak określiłeś ssie siatkówce.Bo jak widzisz nie tylko mnie to bardzo ciekawi.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Załóżcie inny temat do dyskusji o kibicowaniu. Tutaj jest temat o wyjeździe do Bydgoszczy na mecz kopaczy albo siatkówki. Temat zboczył bo Jacekk napisał coś a ja po prostu ustosunkowałem się do tego. Dalej to już lawina...
Więc pisać tutaj o wyjeździe a nie o kibicowaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom