>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Brazylia 16.09.2014, godz. 20:15 [mecz 3 fazy MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Wolę zagrać za parę stówek Polaków i liczyć na to, że sprawią sensację niż postawić kilka tysięcy na Brazylię i stracić pieniądze. Przypomnijmy, że w tym sezonie w Lidze Światowej, Brazylia ograła nas u siebie 3:0, by dzień później przegrać 0:3 (kurs był wtedy około 8.00 ???? ), a miesiąc później sytuacja odwrotna, wygrywamy u siebie 3:1, by 2 dni później dostać 0:3. Moim zdaniem, w meczach z Brazylią jesteśmy zawsze mega skupieni i tutaj zadecyduje tylko i wyłącznie dyspozycja dnia. Nie ma co patrzeć na mecze wstecz, trzeba się skupić na tym co jest dziś i teraz. Moim zdaniem bukmacherzy się pomylili, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Jak nie na Mistrzostwach Świata u siebie, to kiedy? Pozdrawiam. POLSKA!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Jak to możliwe że ten pizduś Nowakowski gra całe mecze, a na ławce siedzi Możdzonek, który już na tutaj ratował tyłki nie raz na tych MŚ.Nowakowski 90% swoich &quot;atomowych&quot; zagrywek wyrzuca w aut albo wali w siate, a na siatce też nic nie robi.Antiga obudź się i reaguj na to co się dzieje na boisku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dobra... już po tym horrorze... wygraliśmy wbrew powszechnej opinii &quot;ekspertów&quot;. Mecz niezwykle dramatyczny, choć 5 set mogliśmy wygrać dużo wyżej niż 17:15.
Niektórzy trenerzy na forum, niech zdadzą sobie sprawę z tego, że Antiga jest w tym miejscu gdzie jest (NIE BEZ POWODU), a Wy &quot;trenerzy&quot; przed monitorami nie wiecie tak naprawdę nic o zawodnikach, w jakim są samopoczuciu, formie itd. Dlatego też radzę następnym razem połknąć język zanim napisze się, że Antiga to trenerska popierdółka.
Brazylia nie okazała się taka mocna jak ją malowało. Po tej morderczej 5 setówce czeka ich jutro mecz o być, albo nie być w turnieju z Rosją... która moim zdaniem jutro pokaże na co ich stać i wygra pewnie mecz. Radzę wszystkim nie brać tego grupowego meczu 3:1 dla Brazylii z Rosją, bo to było spotkanie &quot;towarzyskie&quot;. Co z tego, że &quot;BR&quot; wygrali grupę, skoro są teraz w jednej ponownie z Rosją? ????
Jutro Rosja odpali swoje działa i myślę, że w końcu pokażą na co ich stać. Gram osobiście i polecam wszystkim win Rosja i win Rosja -1,5 seta. Zmęczenie, plus nóż na gardle da się na pewno we znaki &quot;Sbornie&quot;.
Być może mecz czwartkowy z Rosją, to będzie kolejne towarzyskie spotkanie o tak zwanego &quot;lidera&quot; grupy. Grupę przeciwną pewnie wygra Francja, więc stawka meczu będzie taka... Kto zagra w półfinale z Iranem/Niemcami.
Mój tok rozumowania jest podpięty pod fundament, że jutro Rosja wygra mecz. Dlatego stąd takie wnioski, a nie inne. Solorz pewnie zaciera ręce ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pro100 761

pro100

Użytkownik
Gra się zaczęła od zmiany Możdzonek za bombardiera serwisowego Nowakowskiego, brawa dla Antigi że wreszcie tą zmianę zrobił bo myślałem że będzie męczył Nowakowskim do końca, jak to możlwie że tutaj nie ma Łukasza Wiśniewskiego to nie mam pojęcia
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Ja już dawno pisałem co ten Piotruś robi w reprze na takim poziomie;/ Gosc jest słaby na zagrywce, gość jest słaby w ataku obronie a w piłkach sytuacyjnych nieogarnięty. Jak wyjdzie znowu w pierwszym na Rosje to Antiga jest slepy .
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja powiem w skrócie. Kto mecz oglądał ten widział co się działo. Pierwszych 2 setów nie ma co opisywać. W 3 deklasacja na korzyść Brazylijczyków, kompletnie nie radziliśmy sobie z flotami. Brawo dla Polaków głównie za to, że po takich batach, podnieśli się i ze stanu 1:2 doprowadzili do tie-breaka, w którym ja sam przed TV skakałem z nerwów więc nie wiem, jak trzymali nerwy na wodzy (może oprócz Kubiaka, choć też ta kartka trochę naciągana), bo to do czego doprowadzili ze stanu 7:2 i pewnie wygranego 5 seta, woła o pomstę do nieba. Później to co wyprawiał Irański sędzia i w ogóle w tym meczu (dlaczego tacy sędziowie zamiast kwalifikacji sędziują tak ważne mecze i to w dodatku na MŚ?) to już pozostawię bez komentarza. I co? Brazylijczycy walczą z Rosją o półfinał. 3mam się zdania AKA SHAKAL i także idę w stronę Ruskich. Zmęczenie, a także nie wiem kiedy Brazylijczycy ostatni raz tak się ze sobą nie dogadywali. Brawa dla naszych! A, jak trwoga to do Wlazłego ???? . Dzięki za prywatne xD. Pozdrawiam! /Antiga to kozak, nie żaden typ z pierwszej łapanki. Szacun dla niego! (Choć sam za brak powołań niektórych zawodników wychodziłem z siebie ???? ).
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Niektórzy trenerzy na forum, niech zdadzą sobie sprawę z tego, że Antiga jest w tym miejscu gdzie jest (NIE BEZ POWODU), a Wy &quot;trenerzy&quot; przed monitorami nie wiecie tak naprawdę nic o zawodnikach, w jakim są samopoczuciu, formie itd. Dlatego też radzę następnym razem połknąć język zanim napisze się, że Antiga to trenerska popierdółka.
Żałosna wypowiedź, ale odpisze.
Widziałeś wszystkie mecze Polaków w drugiej fazie, że piszesz takie zdanie?!
Nowakowski to cień zawodnika nawet z sezonu zasadniczego, w bloku kompletnie niekumaty, w ataku nie dostaje piłek, a serwis wyrzuca po autach! Człowiek włącz sobie powtórkę meczów z Iranem, Francją, USA i policz ile ten zawodnik miał dobrych zagrań.
Możdżonek daje kapitalne zmiany w tych meczach, w których dostaje szanse gry: z Włochami, Iranem, Francją i Brazylią prezentował się kapitalnie przede wszystkim w bloku i na zagrywce w przeciwieństwo do Piotra.
Jutro Rosja odpali swoje działa i myślę, że w końcu pokażą na co ich stać. Gram osobiście i polecam wszystkim win Rosja i win Rosja -1,5 seta. Zmęczenie, plus nóż na gardle da się na pewno we znaki &quot;Sbornie&quot;.
.
Nie wiadomo co z Pavlovem, a Moroz już na turnieju nie zagra, więc pisanie o działach po stronie Rosjan jest kpiną.
I nie polecaj więcej typów, bo widać, że o siatkówce masz zerowe pojęcie, nie zważając na to nawet w jakim składzie może wyjść Rosja na Brazylię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dobra... już po tym horrorze... wygraliśmy wbrew powszechnej opinii &quot;ekspertów&quot;. Mecz niezwykle dramatyczny, choć 5 set mogliśmy wygrać dużo wyżej niż 17:15. Niektórzy trenerzy na forum, niech zdadzą sobie sprawę z tego, że Antiga jest w tym miejscu gdzie jest (NIE BEZ POWODU), a Wy &quot;trenerzy&quot; przed monitorami nie wiecie tak naprawdę nic o zawodnikach, w jakim są samopoczuciu, formie itd. Dlatego też radzę następnym razem połknąć język zanim napisze się, że Antiga to trenerska popierdółka.
Jak zwykle mentor fb.com aka shakal pouczająco PO MECZU zabiera głos.
Zluzuj z tym wychwalaniem Antigi, bo to jest jego trenerski debiut i JESZCZE nie osiągnął nic. I dopiero jak zdobędzie medal to może sobie to &quot;w cv zapisać&quot;. Poza tym nie kojarzę, żeby ktoś go wyzywał od popierdółek. I daj sobie już spokój z tym wyszydzaniem w stylu &quot;eksperci&quot; bo Tobie też nie zawsze wszystko siada z tenisa mimo, że czujesz się ekspertem bez &quot; &quot;.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po pierwsze to pisałem, żeby nie deprymować Polski w tej grupie &quot;śmierci&quot;.
Po drugie zawsze mnie śmieszą opinie ludzi w internecie na temat zawodników/trenerów co to by oni nie zrobili jakby byli zawodnikami czy trenerami, kogo by nie wzięli do kadry, jakie zmiany by zrobili itd.
W takim razie trzeba było zostać trenerem, tyle z mojej strony. Dobranoc Panowie i Panie!
Antiga daje grać wszystkim, wierzy w swoich chłopaków, zresztą spójrzcie na grupę gdzie my jesteśmy. Jadem to można pluć na trenera/zawodników jak się przegrywa, a my jak na razie tylko z USA przegraliśmy których już nie ma w meczu o stawkę.
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Niektórzy trenerzy na forum, niech zdadzą sobie sprawę z tego, że Antiga jest w tym miejscu gdzie jest (NIE BEZ POWODU), a Wy &quot;trenerzy&quot; przed monitorami nie wiecie tak naprawdę nic o zawodnikach, w jakim są samopoczuciu, formie itd. Dlatego też radzę następnym razem połknąć język zanim napisze się, że Antiga to trenerska popierdółka.

Bez przesady kolego. Chyba nie chcesz Nam powiedzieć że to była zagrywka Antigi z tym środkowym że najpierw wpuszcza Nowakowskiego będącego kompletnie bez formy a potem dla zmyły daje Marcina który w KAŻDYM ale to w KAŻDYM meczu udowadnia że jest potrzebny tej reprezentacji jak człowiekowi woda do życia. Możdżonek z Kłosem mają świetne floty. Nowakowski przed mistrzostwami także dobrze rokował w tym elemencie gry. A teraz robi tyle błędów że głowa mała. Dla mnie to on może w takiej dyspozycji wylądować na trybunach, a Wrona spokojnie grać. Ja Antigę bardzo cenię bo przygotować kadrę do takiego turnieju w takim składzie i to praktycznie bez żadnego doświadczenia to jest wielki szacun. Ale za Piotrka to należą się baty i to konkretne.

Co do meczu to mieliśmy szczęście że Brasiliana w 4 secie pozwoliła się uśpić. Po 3 secie każdy miał prawo twierdzić że nie wyjdziemy z pojedynku cało. To co mnie zaskoczyło mega na + w tej 4 partii to atmosfera jaką chłopaki budowali po każdym zdobytym punkcie. Opłaciło się cieszyć z gry bo Brazylijczycy zostali wybici z rytmu i już nie potrafili w porę zareagować. Mega się cieszę na zwycięstwo bo to jest wielkie osiągnięcie pokonać taki zespół w MŚ. Ruskie z Nas się śmiali ale mogą zaczynać się bać. Winiar powinien być w lepszej dyspozycji, może Możdżonek wejdzie od 1 piłki, Wlazły w formie, Kłos w bardzo równej formie przez całe mistrzostwa, Kubiak już chyba gorszego meczu niż dzisiejszy nie zagra (myślę życzeniowo ;) ), trzeba patrzeć optymistycznie. A Ruski nie są wcale tacy mocni jak pokazują ich wyniki. To my graliśmy z całą czołówką światową a oni z Niemcami i Bułgarią jedynie.. Jutro mają w plecy od Brazylijczyków po raz kolejny. Dla mnie niema mowy o zmęczeniu. Brazylia grała większość 3 setówek więc siłę mieć będzie. Poza tym popatrzcie kto tam gra. Sami atletyczni zawodnicy. Kondycja będzie na 100%. Myślę że lekarze zrobią wszystko żeby postawić Murillo na nogi bo chłopak się odbudował i daje sporo tej reprezentacji.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Co do meczu to mieliśmy szczęście że Brasiliana w 4 secie pozwoliła się uśpić. Po 3 secie każdy miał prawo twierdzić że nie wyjdziemy z pojedynku cało. To co mnie zaskoczyło mega na + w tej 4 partii to atmosfera jaką chłopaki budowali po każdym zdobytym punkcie
To nie nazywa się szczęście, ale dobra gra, przede wszystkim na zagrywce. Po raz kolejny pokazujemy, że jeżeli dobrze pogramy serwisem, tak jak potrafimy, to możemy lać każdego. Wczoraj z tych 5 setów tylko w jednym wyraźnie ustąpiliśmy Brazylii. W pozostałych graliśmy lepiej, a już na pewno nie gorzej od zespołu, który jeszcze kilkanaście godzin temu był jedynym słusznym kandydatem do złota. A za kolejne kilkanaście godzin tego samego zespołu może już nie być w tym turnieju.
Co do tej atmosfery o której wspomniałeś to pełna zgoda. Dawno nie widziałem, abyśmy tak cieszyli się po zdobywanych punktach jak to miało miejsce od czwartego seta. Brazylijczykom nie bardzo się to podobało mam wrażenie ???? Za dumnym narodem są, aby ktoś im tak ostentacyjnie manifestował radość ????
Niestety, ale po raz kolejny sędziowie dali ciała. Pan z Iranu wbrew średnicy swoich oczu ze wzrokiem nie stoi najlepiej. Kilka głupio odgwizdanych akcji i jeszcze ta czerwień w V secie. Choć tu rzeczywiście Kubiak trochę przesadził, ale czy kwalifikowało się to na czerwoną? Widziałem znacznie ostrzejsze sceny w siatkówce, po których sędziowie nawet palcem nie kiwnęli.
A i zachowanie Brazylijczyków po meczu to błazenada w czystej postaci. Strzelanie fochów na konferencję, jakieś gesty Rezende do dziennikarzy jeszcze na hali.
Dziś 17 wrzesień, ale pokibicuje Ruskim. Myślę, że w perspektywie ewentualnych półfinałów zarówno nam jak i Rosjanom byłoby bardzo na rękę pozbyć się Brazylii już teraz z turnieju.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Kubiak to naprawdę jeździec bez głowy. Ja rozumiem, że nerwówka i w ogóle ale trzeba nad sobą panować, a przez jego głupotę cała robota mogła pójść na marne.
Mam też nadzieję, że to był ostatni mecz w wyjściowej &quot;6&quot; Nowakowskiego. Nie trzeba być wielkim ekspertem, żeby zauważyć, że na tych mistrzostwach, większość jego serwów w ogóle nie trafia w pole a nawet jak mu się uda to wielkiego pożytku z tych zagrywek też nie ma. Do tego jeszcze zazwyczaj wszyscy go blokują albo wali piłkę po autach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom