>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Brazylia 16.09.2014, godz. 20:15 [mecz 3 fazy MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


POLSKA - BRAZYLIA
kursy​
3,00 - 1,35 Unibet


Polacy do tej pory wygrali 8 z 9 meczów, niestety nie udało się pokonać za 3pkt Francuzów i los w decydującej fazie przydzielił ich do grupy śmierci. We wtorek Biało Czerwonych czeka rywalizacja z Brazylią w hali Atlas Arena w Łodzi.
Czy do zdrowia zdoła wrócić lider naszej drużyny Michał Winiarski ? Jak tym razem poradzi sobie Mariusz Wlazły ? Czy Zatorski znów będize tak kapitalnie bronił ? No i czy Piotrek Nowakowski wreszcie zagra na przyzwoitym poziomie ? a może w szóstce zacznie Marcin Możdzonek ?
A kluczowe pytanie, kto wygra ten mecz ?
Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Dzis rano na marathonie byl kurs 1.44 bez zastanowienia bralem.Limit ponad 60 funtow troche slabo ale ok.
Nie jestem jakis fanem siatkowki ale lekko sie przygladam tym MS.
Brazylia to ekipa bedaca potencjalnym faworytem tego meczu jak i calych MS.
Polacy dobrze zaczeli Mistrzostwa - w necie az kipialo od informacji i zdjec jak to nasze orelki nie tracily seta z rywalami.
I tak oto niedawno mecz z USA - porazka 1-3. Slaby mecz naszych.
Wygrana 3-1 z Wlochami
Wygrana 3-2 z Iranem po horrorze ! Nawet horror to malo powiedziane bo miec miec 3 set na widelcu a prawie przegrac w TB to jest poprostu nie do opisania.
I ostatnia wygrana na luzie 3-2 z Francja.
Braki kadrowe u naszych (Winiarski) niestety zmuszaja mnie do zagrania przeciwko naszym.
Nie uwazam takze by tutaj bylo gladkie 0-3 ale takie 1-3 mysle ze jest bardzo prawdopodobne.
Niestety nie ma juz 1.44 kursu sa duzo nizsze to strzelabym w DW 0-3 i 1-3
Oczywiscie ktos moze napisac nt Winiarskiego ze moze byc gotowy na ta 3 faze ale powiem szczerze ze ja na miejscu trenera wolalbym postawic na Winiarskiego w meczu nie z brazylia ale z rosja ,ktorej spokojnie mozna urwac sety a nawet wygrac mecz.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Wow! Ale merytoryczna analiza. W dodatku obrażająca zawodników swojej repr. Co to ma za znaczenie, że ktoś dodaje posty na fejsa. Jest przez to słabszy? I ani słowa o zawodnikach Brazylii. Grają fantastyczną siatkowke. Bruno z Lucasem na kontrze z krótkiej zza pleców to poezja. Zagrywka, którą KAŻDY potrafi ustrzelić asa. I jeśli nam nie siądzie zagrywka to Brazylia będzie grała wszystkie opcje. I zapewne na początek ustrzelą zagrywką Mikę, który po 1/3 seta na ławkę pójdzie.
Bra 3-0 (2.86 Marathon) ⛔
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Polska - Brazylia
Rozpoczynamy 3 Fazę ostatnią przed walką o medale MŚ Polska 2014.
Polska grupa śmierci Rosja,Brazylia. Większość krytykują losowanie, a ja jednak powiem, iż bardzo dobrze że tak się stało. Polska jeżeli chce osiągnąć cel czyli minimum medal to z takiej grupy musi wyjść nawet mając u boku Ruskich czy Brazylię.
Pierwsza śmierć to Brazylia.Nie ukrywajmy ta Brazylia która gra na MŚ nie ma nic wspólnego z Brazylią grającą w tegorocznej LŚ.
Główny kandydat do złota ale nie bez powodu, gdyż grają znakomicie ponad rywalami.Jednak to jest sport i 1 słaby dzień (jak u Amerykanów z Argentyną) i może być różnie nie skreślamy jeszcze naszych będzie mega ciężko i każdy o tym wie, lecz na pewno powalczymy.
Najprawdopodobniej Michał Winiarski już czuje się dobrze i jest gotowy do gry.
Jak pisałem wyżej każdy sobie zdaje sprawę iz wyjście z tej grupy co jeszcze bardziej wygranie dziś z Brazylią to będzie jakby nie powiedzieć niespodzianką, co prawda ta trójka była od początku głównymi kandydatami do mistrzostwa, ale patrząc na grę Brazylii czy Rosji ( choć Rosja nie pokazuje nic ponad siatkówkę, ale to Rosja) to może sie wydawać iż to ciężkie zadanie i dlatego zagramy bez presji.
Rozum mówi inaczej niż serce,ale liczę przynajmniej na 2 sety ze strony Naszych.
Typ:powyżej 179,5 punktów 1,75 bet365 4/10✅
 
ding 125

ding

Użytkownik
A propos kontuzji zarówno w Naszym zespole i drużynie Brazylii. Winiarski jest fizycznie gotowy do gry, ale dziś najprawdopodobniej nie zagra. Przynajmniej nie od początku. Wczoraj rozpoczął normalne zajęcia na siłowni, a dziś ma trenować w hali, ale sztab szkoleniowy chce go mieć na 100% gotowego do meczu z Rosją, który może być bezpośrednim pojedynkiem o miejsce w półfinale. Być może jeszcze do wieczora coś się zmieni, ale z tego co czytałem Michał na ten moment będzie poza szóstką.
Inna sytuacja jest u Brazylijczyków. Rezende w wywiadzie dla brazylijskiej tv powiedział, że Sidao, który miał jakieś problemy z udem w meczu z Rosją, dziś ma zagrać. Ciekawiej z naszego punktu widzenia jest dalej bo w tym samym wywiadzie Rezende powiedział, że Wallace i Murillo najprawdopodobniej nie zagrają z Nami dzisiaj. Zastąpić ich mają Vistotto i Fonteles.
Tak myślę sobie, że widząc takie osłabienie Antiga może pokusi się jednak wystawić Winiara dzisiaj i powalczyć z tą Brazylią, która na pewno jest do ugryzienia. Wszystko to jednak w granicach zdrowego rozsądku, bez żadnego ryzyka dla zdrowia. Kanarki grają pierwszy mecz w nowej hali, po raz pierwszy będą mieć przeciw sobie całą publikę no i co najważniejsze My gramy naprawdę dobrze. Mika mam wrażenie odbudował się po dwóch słabszych meczach, Wlazły w końcu odpalił i na zagrywce cały zespół w meczach z Iranem i Francją wyglądało to już lepiej niż we wcześniejszych dwóch meczach.
Oczywiście Brazylia pozostaje faworytem, ale kursy na ich czysty win na poziomie 1,25-1,30 to przesada. Szczególnie teraz w obliczu możliwej absencji dwóch podstawowych graczy. Stać Nas dzisiaj, aby powalczyć o coś więcej niż tylko jednego ugranego seta.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Inna sytuacja jest u Brazylijczyków. Rezende w wywiadzie dla brazylijskiej tv powiedział, że Sidao, który miał jakieś problemy z udem w meczu z Rosją, dziś ma zagrać. Ciekawiej z naszego punktu widzenia jest dalej bo w tym samym wywiadzie Rezende powiedział, że Wallace i Murillo najprawdopodobniej nie zagrają z Nami dzisiaj. Zastąpić ich mają Vistotto i Fonteles.
Jeżeli będzie musiał grać Vissotto to tylko + dla naszej drużyny.Widziałem go w meczu z Rosją po zejściu Wallace i grał mega piach, albo na farcie obijał gdzieś blok albo 3 metrowy aut... nawet bał się atakować po ostrym skosie co kiedyś było jego znakiem firmowym. Poczekamy zobaczymy Rezende to też szczwany lis wie że gra z gospodarzami.
No i kursy na Polaków mega przesadzone zgadzam się...
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Jak się tak czyta Wasze posty to człowieka na prawdę napawa optymizm i skłonny jest postawić grube pieniądze na Polaków. Jednak nie oszukujmy się, Mika wcale się nie odbudował, dalej popełnia dziecinne błędy w przyjęciu, co więcej przeciwnicy o tym wiedzą i specjalnie na niego grają.
Dzisiaj ponownie wyjdzie Nowakowski zamiast Możdżonka, który nie wiem co ma jeszcze zrobić, żeby trener zaczął na niego stawiać od samego początku. Nowak znowu trafi 5-6 razy w siatkę przy zagrywce, jednak dalej twardo będzie trzymany na boisku.
Fajnie by było, żeby zagrali tak jak dwa pierwsze sety z Iranem, wtedy na prawdę było widać potencjał u Naszych, gra się kleiła i wszytko funkcjonowało jak należy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kanarki grają pierwszy mecz w nowej hali, po raz pierwszy będą mieć przeciw sobie całą publikę no i co najważniejsze My gramy naprawdę dobrze. Mika mam wrażenie odbudował się po dwóch słabszych meczach, Wlazły w końcu odpalił i na zagrywce cały zespół w meczach z Iranem i Francją wyglądało to już lepiej niż we wcześniejszych dwóch meczach.
Co do pierwszego spotkania na hali to pełna zgoda. W Łodzi z tego co czytałem zawodnicy dosyć często narzekają, że ciężko jest się wstrzelić zagrywką. W pierwszych meczach Polacy mieli z tym ewidentnie problem, potem było już znacznie lepiej.

Czy Polacy grają naprawdę dobrze?
Pierwsza runda bardzo dobra, ale też trzeba spojrzeć na to, że:
- Serbia zawaliła pierwszy mecz i grali fatalnie. Potem grali lepiej, ale też nie grali swojego optimum (początek LŚ w ich wykonaniu to mógł być ten ich wysoki poziom).
- Argentyna obudziła się na koniec, mecze z Włochami (słabymi) i z Amerykanami naprawdę świetne w ich wykonaniu. Trochę trzeba było czekać, żeby Velasco postawił na De Cecco, który jest po prostu lepszym rozgrywającym.
- Australia bez formy. W Final Four 2 dywizji LŚ grali bardzo dobrze (przed własną publicznością). A tutaj jakoś tak bez wyrazu. No i nie było Sandersona, który w LŚ w sumie obok White&#39;a był ich najlepszym przyjmującym.

Druga runda według mnie przeciętna, ale z przebłyskami bardzo dobrej gry:
- Mecz z Amerykanami średni. Gra była zacięta, wyrównana, ale to raczej dlatego, że Amerykanie mieli przestoje. Nie zdobyliśmy w tym meczu nawet punktu, a rywale oddali nam prawie 40 punktów za darmo po własnych błędach.
- Mecz z Włochami taki trochę wymęczony, może za lekko do niego podeszli. Były jednak te przebłyski dobrej gry.
- Kapitalne dwa pierwsze sety w meczu z Iranem. Iran nie grał nic, ale tutaj to była po prostu zasługa świetnej gry Polaków. Potem przy wydawałoby się pewnym prowadzeniu zaczęły się wideoweryfikacje, dyskusje, popsute zagrywki i Iran wrócił do gry. Czwarty set wyraźnie przegrany. Piąty set trochę jednak szczęśliwy. Tak więc całego meczu jako bardzo dobry bym nie ocenił.
- Mecz z Francją też dziwny. Francuzi przegrali pierwszego seta wyraźnie, a grali podstawowym składem. Po pierwszym secie jeszcze ciągle mieli szanse na wygranie grupy, ale nie dziwię się w sumie trenerowi Francuzów, że zmienił prawie cały skład. Widać było, że N&#39;Gapeth i reszta podstawowych zawodników myślami była gdzie indziej. I co? Prowadzenie 1:0, po drugiej stronie rezerwy Francji i to Trójkolorowi wygrywają grupę (i omijają od razu na starcie Brazylię).

Tak jak mówisz wyglądało to lepiej w dwóch ostatnich meczach, ale tylko we fragmentach. Falowanie w meczu z Francją, doprowadzenie do TB i jednak bardzo nerwowej sytuacji ze stanu 2:0 i 13:8 w meczu z Iranem.


Ciężko powiedzieć jak to dzisiaj będzie wyglądało. Brazylia znowu &quot;kopie&quot; zagrywką i to głównie od ich zagrywki będzie zależeć jak ten mecz się rozwinie. Murilo i Wallace może nie zagrają. Akurat Vissotto na stabilnym, podwójnym bloku jest zawodnikiem lepszym od Wallace&#39;a, a bez Murilo mogą być lekkie problemy w przyjęciu u Canarinhos.
Bardzo jestem ciekawy jak zagrają polscy środkowi przeciwko Lucasowi czy Sidao.

Z Brazylią w LŚ wygrywaliśmy, ale w jakiej formie była ta Brazylia w fazie grupowej. W bardzo słabej. Polacy też w optymalnej nie byli, ale jednak Canarinhos zwłaszcza na początku LŚ to mieli problemy głównie ze swoją grą.

Wydaje mi się, że ważniejszy będzie ten mecz z Rosją. Można ich spokojnie ruszyć, bo tak jak już kilka razy pisałem, wcale tutaj nie są takimi pewniakami do MŚ.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Polska - Brazylia 2 1.30 BAH ⛔
Polska - Brazylia (1,5s) 2 1.59 Betsson ⛔
Dla mnie osobiście sprawa wylosowania szczególnie Brazylii jest bardzo przykra, bo jest to zdecydowanie najlepszy zespół na tym turnieju. Dla mnie to drużyna przede wszystkim kompletna, która posiada bardzo szeroki wachlarz umiejętności siatkarskich, który powinien zapewnić im w tych mistrzostwach 4 tytuł Mistrza Świata z kolei.
Niestety dla naszej ekipy ciężko mi sobie dzisiaj wyobrazić pozytywny scenariusz tego meczu i jeśli ma zdarzyć się walka na śmierć i życie to będzie to walka z reprezentacją Rosji, a nie dzisiaj z Brazylią. Brazylia w tych mistrzostwach gra naprawdę dobrze, wygrała komplet wszystkich spotkań. Straciła po jednym secie z reprezentacją Kuby i Rosji oraz dwa z reprezentacją Korei (czego w ogole nie biorę po uwagę, bo mogli tutaj sobie robić pajacyki zamiast grać w siatkówkę).
Ja zawsze odbieram Brazylię jako zespół z którym Polacy nie potrafią po prostu grać. Wiem, że w tegorocznej Lidze Światowej odnosiliśmy z nimi sukcesy i wygraliśmy dwa z czterech spotkań ale aktualnie to zupełnie inna bajka i zupełnie inna forma Brazylii.
Nie ma co rozmawiać na temat poszczególnych pozycji i poszczególnych siatkarzy, bo Polacy w niektórych elementach wypadają naprawdę słabo. Nie mamy do dyspozycji prawdopodobnie Winiarskiego, a Mika czy Buszek przy fenomenalnych graczach Brazylii to jednak kilka poziomów w dół. Nowakowski słabo radzi sobie na środku, traci punkty swoim flotem w siatkę, nie mamy na tyle mocnej zagrywki żeby dzisiaj ruszyć Brazylię w przyjęciu, a jeśli jej nie ruszymy to skończy się to dzisiaj dla nas bardzo szybko i ugramy maksymalnie jeden set.
Kursy są wystawione idealnie, a i tak według mnie troszeczkę zawyżone, bo jeśli mistrzostwa odbywałyby się w jakimkolwiek innym kraju niż Polska to prawdopodobnie nie ujrzelibyśmy dzisiaj więcej niż 1.15 na Brazylię.
I nie przeceniajmy tego januszowego dopingu w hali, bo jak Polacy przegrywają to jest cisza jak makiem zasiał. Większość kibiców kadry Polski w siatkówkę to zwykli kibice sukcesu, jak nie idzie to kopary w dół i tyle jest z tego dopingu. To nie będzie miało dzisiaj większego znaczenia, bo będzie liczyć się po prostu boisko.
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Polska @3.50 b365 ✅
Brazylia bez Giby to już nie ta Brazylia, w tym roku wygraliśmy już z nimi raz gładko więc dlaczego tego nie powtórzyć zwłaszcza że będzie niesamowity doping ! mamy wlazłego jak bedzie atak siedział to żaden brazylijczyk go nie powstrzyma a ich trener ten zejdzie na zawał. oby nie zagrał na rozegraniu rudzielec bo on gra piach a zawsze zaczyna w pierwszym i gra dłużej niż rewelacyjny Drzyzga...zagumny pamiętam jak w meczu z Francją 4 razy pod rząd zagrał na Mike i 4 razy zablokowany i strata 4 punktów na dodatek zagrywka jego to podarunek dla rywali...oby nie zagrał też Nowakowski bo to jest człowiek nygus gra jakby za karę musiał zero bloku i te jego ataki w auty kłos to też nie lepszy lekka zagrywka i częśto ją psuje na dodatek cały czas na facebooku dodaje jakieś zdjęcia i myśli że jest fajny i gówniary bedą komentować jego zdjecia jaki on sweet nie jest. wazne że jest możdzonek i on sam wystarczy dziwi mnie dlaczego nie gra skoro kłos i nowakowski to pierdoły ale lepszy z tego dwojga jest kłos bo chociaż walczy a nowakowski to ciagle ta sama mina rusza sie jak mucha w smole i ma najgorszy statystyki ze srodkowych przyjecie mamy w miare okej ale ten mika to jest nieporozumienie kiedys mielismy przesyt na tej pozycji a teraz przyszedl antiga i nagle takie cieniasy w kadrze buszek mika to jest poziom na czarni radom albo inego sredniaka ale nie na repr polski ludzie szanujmy się byle zagrał kubiak + wlazły i mozemy sie cieszyc z wygranej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Brazylia jest faworytem to jest fakt, ale kurs 1,25 to lekka przesada, warto pokusic sie w druga strone na win Polski@4,30 jest to zapewne jakies value, ale mysle, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie tu postawienia over3,5 seta@1,52. Kurs nawet niezly, jakos sobie nie wyobrazam, a moze nie chce w to uwierzyc, by Polacy nie ugrali dzisiaj seta. Jest kilka czynnikow po naszej stronie: publicznosc, aklimatyzacja w lodzkiej arenie. Stawiam na zaciety boj 4-5 setowy, wygrac dla mnie mimo wszystko moze dzisiaj zarowno Polska jak i Brazylia.
Pol-Bra over 3,5 seta@1,52 ✅
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać, ale to co pisze @cichociemny94 to jakieś kompletne bzdury. Brazylia za Giby...Chodzi Ci o ostatnie dwa lata reprezentacyjnej kariery? Giba pod koniec kariery pełnił funkcje czysto motywacyjne. Bo grą to on się raczej tam nie wyróżniał. Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym porównaniem. Zresztą jak ma się Giba to obecnej Brazylii. Kto ogląda siatkówkę, nie tylko rangi mistrzowskiej i olimpijskiej wie, że zespół sprzed 4 lat a teraz to inna drużyna. Co prawda gra Murilo czy Rezende, ale ich gra też na przestrzeni lat się zmieniła.

Brazylia gra jak na razie bardzo dobre zawody. Nie doceniałem ich szans na pierwsza czwórkę turnieju. W LŚ grali ospale, jakby nie było wiary w dobre wyniki. Porównywanie gry Brazylijczyków z Ligi Światowej do tej z mistrzostw to jak porównywanie innych zespołów. Nijak ma się to do meczu z Polakami, którzy tez przechodzili metamorfozę kadrową i wdrażali myśl szkoleniową trenera Antigi. Brazylia ma 9/9 a nie mieli wcale najlżejszych rywali. Niemcy, którzy weszli do szóstki z Grozerem na czele byli bici i kopani przez Brazylię. Równie lekko poradzili sobie z Bułgarami, Kubańczykami czy solidnie grającymi na tych mistrzostwach Kanadyjczykami. Wreszcie pokonali (może i w mniej znaczącym spotkaniu, ale zawsze to zwycięstwo) - Rosjan. To nie były jakies przypadkowe spotkania. Świetnie spisują się środkowi Lucas i Sidao, Luccarelli gra to czego od niego oczekiwano, Rezende to już doświadczony rozgrywający do którego też niestety nie mogę się przyczepić.
Brazylijczycy zbudowali formę na mistrzostwa. Pamiętam jak popełanili koszmarne błędy w spotkaniach w LŚ i sam ich już skreśliłem z walki o medale. To już jedynie przeszłość a Brazylia stała się głównym faworytem do mistrzostwa.

Polacy to zagadka, mimo że mamy za sobą dziewięć spotkań. Zagadka, bo brakuje utrzymania koncentracji na przestrzeni całego spotkania. Szczególnie widać to w ostatnich spotkaniach, gdzie mając w nogach sporo spotkań mamy wyraźne przestoje jak np z Iranem, pierwszy set z Włochami, czy nawet spotkanie z Francuzami. Najlepszy mecz moim zdaniem mimo wszystko w drugiej fazie zagraliśmy z USA. Szkoda, że mieli akurat dzień konia. Nastepnego dnia nie grali już tak skutecznie.

Problemem u nas staje się środek. Nowakowski wchodzi na boisko jakby czekali na niego z pałami pod siatką. Szkolony tak długo serwis zawodzi. Poziom trzyma na szczęście Kłos. Mamy alternatywę w Magneto, ale...Nie wiem, czy dałby sobie radę jeśli chodzi o całe spotkanie. Może efektownie wchodzi w mecz, ale to też co innego niż gra w pierwszej szóstce. Ciekawi mnie też dyspozycja Winiara. Ma dziś grać, ale ciekawe jak będzie to wyglądać, jak u niego nie tylko z plecami, ale i z &quot;głową&quot; . Czy będzie zwalniał rękę przy gorszym rozegraniu. Wiadomo, takie urazy pozostają w pamięci. Dotychczas był ostoją zespołu.
Następna uwaga do tego kolegi to jak można obrażać zawodnika, który tyle lat gra dla naszej reprezentacji i wiele lat na najwyższym światowym poziomie. Mimo to, aktualnie rozgrywa czarne/czerwone a więc w kratkę. Nie zmienia to faktu, że to zawodnik klucz w takich spotkaniach jak to. Wyszedłbym Drzyzgą, z możliwością rotacji z Gumą.
U Wlazłego najważniejsze jest wejście w spotkanie. Zauważyłem, że jeśli idzie serwis w pierwszym secie to następne są też pozytywne z tym elementem. Ostatnie spotkanie to kompletny brak skuteczności w tym elemencie.

Mam jednak nieodparte wrażenie, że nie damy się ot tak. W takich spotkaniach jak to, Polacy grają równiej moim zdaniem. Nie wierzę, że nawet jeśli polegniemy, to w trzech setach. Tu każdy punkt i każde dobre zagranie będzie istotne.

powyżej 180.5 pkt @ 1.75 Bet365 ✅ Polska !!!:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cholerka ciezko ten mecz obstawic, bo rozsadek mowi Brazylia win albo -1,5 ale tak ciezko troche obstawic cos takiego i potem ogladac mecz. No coz na środku mamy zdecydowana przewage Brazylii. Gracze o swietnych warunkach po 205cm i wiecej, skoczni, z mocna zagrywką i z powerem. U nas niestety Nowakowski ze swietnymi warunkami ale bez zagrywki, bez powera, jakby bez ambicji. Kłos te dwie ostatnie rzeczy ma ale niestety jest mało doswiadczony w takich bojach i ma gorsze warunki. Rozegranie to tez przewaga brazylii. Atak rowniez jezeli Wlazły nie gra na swoim najwyzszym poziomie. Zawodnicy przyjmujacy to jedyny aspekt gdziue jestesmy blisko Brazylii tyle, ze Winiarski to niewiadoma a Kubiak to jakies 70% tego co bylo na wiosne. Tak wiec mamy na papierze zdecydowana przewage Brazylii. Polska moze jednak zagrac jakies 1-2 mega sety, nie jest to wykluczone. Dlatego ja np. wybiore jedna z dwoch opcji
over 44,5pkt 1 set 1,5 ✅
under 189,5 pkt 1,58
(typ wchodzi nawet przy czterech wyrownanych setach) ⛔
fortuna
Dla mnie szczegolnie drugi typ dosc ciekawy bo jezeli ktos ten mecz wygra 3-0 3-1 to Brazyliia a wtedy under punktowy bardzo prawdopodobny a z drugiej strony zawsze zostaje jakis promyk nadzieji, ze moze wejsc typ przy wygranej Polski :p

NIECH mi ktos wytlumaczy dlaczego np we Fortunie czy Milenium mamy kursy na Brazylie ok 1,45-1,5 a na Bwinach,Betathomach i innych mamy po max 1,3
 
wygrywac 0

wygrywac

Użytkownik
zagrywka i jeszcze raz zagrywka to kluczowa sprawa.....jesli nie odrzucimy od siatki przeciwnikow to nas rozniosa grajac srodkiem poniewaz ich sypacz caly turniej gra bardzo duzo ta strefa oraz ich srodkowi sa o klase lepsi od naszych zawodnikow i w zwiazku z tym tutaj widac najwieksza wedlug mnie roznice na pozycjach miedzy obiema druzynami wobec tego proponuje bety w Totolotku na punkty Lucasa i Sidao odpowiednio linie powyzej 10 oraz 7 dodatkowo promocja 10 procent do zakladu ......w calych mistrzostwach obydwoje spokojnie sie kreciili kolo tej lini
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przy jednym meczu nawet po odliczeniu podatku np przy zagraniu za 1000zl na Brazylie u naziemnego wychodzi jednak chyba jakies 30-40zl wiecej niz w internetowym. Jezeli zagramy np. za 1000zl na Brazylie i jakis drugi mecz na dokladke np. z kursem 1,3 to wtedy roznica juz jest jakies 100zl jezeli gramy to samo tutaj i tutaj. Tak wiec moim zdnaiem jak ktos chce to bardzo grubo grac to bardziej oplaca sie u naszych buków bo roznica jest widoczna
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Naziemni dają na te Mistrzostwa dużo lepsze kursy i jeśli ktoś gra 2-3 zdarzenia to mimo odliczenia 12% podatku wygrana wychodzi większa niż u zagranicznych. Jeśli gra się singlami to co innego. Chociaż dziś np Totomix daje +10% od wygranej - tak jak napisał kolega wyżej.
100 x 1,30 = 130 zł
100 x 1,45 -12% podatku x 10% od wygranej = 140,36 zł.
Jakaś tam różnica na korzyść polskiego buka jest.
Swoja drogą sam pograłem Brazylię i jestem dziwnie spokojny czytając większość opinii za Polską i wiarę w możliwość ugrania czegoś w dzisiejszym spotkaniu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Warto się dzisiaj przejść do totomixa:
Lucas over 10.5 (1.70) ✅
Promo niesłychane. U innych buków linia po 13.5, 14.5. Nie wyobrażam sobie, żeby nie nabił tutaj co najmniej 11 punktów, typ który kosi niesamowicie zarówno w zagrywce, jak i w ataku, a pewnie i na środku nie jeden blok może dzisiaj zaliczyć. Nawet w trzech setach to ogarnie, a też nie sądzę aby był to szybki mecz. Jak dla mnie miód.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
O 73

ohyeah

Użytkownik
Polska @3.50 b365

Brazylia bez Giby to już nie ta Brazylia,
w drużynie &quot;tej Brazylii&quot; grał tylko jeden zawodnik? Co robiło pozostałych pięciu, stali gdzieś z boku i wpadali w euforię, kiedy Giba wygrywał kolejne sety ,żeby ostatecznie wygrać cały mecz?

teraz na serio:
w tym roku wygraliśmy już z nimi raz gładko
no tak, to stawia nas w roli zdecydowanego faworyta ;)

zwłaszcza że będzie niesamowity doping
niestety to nie doping wychodzi na boisko i gra mecz


i już mniej na serio...:
! mamy wlazłego jak bedzie atak siedział to żaden brazylijczyk go nie powstrzyma a ich trener ten zejdzie na zawał. oby nie zagrał na rozegraniu rudzielec bo on gra piach a zawsze zaczyna w pierwszym i gra dłużej niż rewelacyjny Drzyzga...zagumny pamiętam jak w meczu z Francją 4 razy pod rząd zagrał na Mike i 4 razy zablokowany i strata 4 punktów na dodatek zagrywka jego to podarunek dla rywali...oby nie zagrał też Nowakowski bo to jest człowiek nygus gra jakby za karę musiał zero bloku i te jego ataki w auty kłos to też nie lepszy lekka zagrywka i częśto ją psuje na dodatek cały czas na facebooku dodaje jakieś zdjęcia i myśli że jest fajny i gówniary bedą komentować jego zdjecia jaki on sweet nie jest. wazne że jest możdzonek i on sam wystarczy dziwi mnie dlaczego nie gra skoro kłos i nowakowski to pierdoły ale lepszy z tego dwojga jest kłos bo chociaż walczy a nowakowski to ciagle ta sama mina rusza sie jak mucha w smole i ma najgorszy statystyki ze srodkowych przyjecie mamy w miare okej ale ten mika to jest nieporozumienie kiedys mielismy przesyt na tej pozycji a teraz przyszedl antiga i nagle takie cieniasy w kadrze buszek mika to jest poziom na czarni radom albo inego sredniaka ale nie na repr polski ludzie szanujmy się byle zagrał kubiak + wlazły i mozemy sie cieszyc z wygranej
podsumowując:
zwycięstwo Polski jest pewne, byle Wlazły zagrał swoją najlepszą siatkówkę, bo zniszczy atakiem tę drużynę, z którą gramy,kiedyś nazywaną Brazylią,ale to było kiedyś, ponadto o ile Antiga nie wystawi tych cieniasów, których powołał do kadry, bo potrafią tylko psuć zagrywkę, ruszają się jak muchy w smole, a podczas meczu nie raczą nawet zmienić wyrazu twarzy - żenada. Ale typ na wygraną Polaków to pewniak, oczywiście pod warunkiem, że zagra Wlazły, Kubiak, Możdżonek i EWENTUALNIE Kłos jako mniejsze zło w zestawieniu z Nowakowskim. Zwycięstwo Polski to naprawdę prawdopodobny typ, szkoda tylko, że ten nasz trener jest kiepski. Kubiak i Wlazły grają we dwójkę i to oni wygrywają mecze, dokładnie tak jak kiedyś mecze drużyny, z którą dziś gramy, wtedy jeszcze Brazylią wygrywał Giba.

świetna analiza, Twoje argumenty są przekonujące i niezwykle logiczne. Tylko może nie graj za dużą kasę na tą Polskę, zawsze jest jakieś tam ryzyko, wiadomo.

????:browar565:????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dzis zaczynaja: Drzyzga- Wlazly, Winiar!!!- Kubi, Piter- Klos, Zator... Come on guys ???? ))
Winiarski w składzie dziś
Murillo poza 12
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Boże... a ja liczyłem, że Murilo jednak będzie grał ????
No to Fonteles na boisku i będzie lekka lipa, bo dochodzi im kolejny skrzydłowy który potrafi skończyć piłkę.
Trzeba to jednak wykorzystać i utrudnić im życie w przyjęciu, Winiar i Mario potrafią pocelować z wyskoku, swoje dołożymy flotem i będzie git.
Wyeliminowanie z gry środkowych będzie kluczem do zwycięstwa nad Brazylią, jest to jednak praktycznie nierealne, bo Bruno sypie takie kosmiczne piły, nawet z trzeciego metra na środek, że Piotruś to nie będzie za bardzo wiedział co się dzieje.
Pograłbym win Brazylii, ale tego nie zrobię, bo nie mógłbym obejrzeć tego spotkania.
Jednak uważam, że trzeba cudu abyśmy to wygrali, ale wierze w to z całego serca. Dajmy rade, pokażmy, że nieprzypadkowo nazywają nas jednym z kandydatów do medalu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom