>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polak potrafi, ako 189 000 - co z tego, betsafe go załatwiło!

Status
Zamknięty.
D 152

damian0012

Użytkownik
Polak Potrafi – mieszkaniec Kielc poprawnie wytypował kupon z kursem ponad …
189 000! Jest to największy trafiony kurs w historii zakładów bukmacherskich.



Miniony weekend dla klienta z Polski, który przed 10 dniami otworzył swoje konto gracza w http://www.betsafe.com, okazał się być najbardziej niesamowity nie tylko dla niego, ale w całej historii sportowych zakładów bukmacherskich na świecie!

53 letni klient z Kielc, postanowił wysłać kupon 1x2 składający się z 9 sobotnich meczów Ekstraklasy, 1 Ligi i 2 Ligi piłki nożnej (Wschodniej i Zachodniej).
Jego przewidywania wprawiły w zdumienie cały sztab bukmacherski w Betsafe.com, kiedy w sobotni wieczór okazało się, że wszystkie typowane przez klienta mecze zakończyły się tak, jak sobie tego życzył!

Kupon składający się z 9 zdarzeń dał kurs ogólny wynoszący, uwaga: 189.659.38!!! Jest to absolutny rekord wszech czasów i zdarzenie bez precedensu, które z logicznego punktu widzenia nie powinno się zdarzyć. Prawdopodobieństwo trafienia takiego kursu, może być porównywane do trafienia 6 w Lotto. Nasz klient może pochwalić się również trafieniem poprzednio 5 meczów z kursem ogólnym 136,38, co również w świecie sportowych zakładów bukmacherskich jest znaczącym osiągnięciem.

Bestafe.com raz jeszcze serdecznie gratuluje zwycięzcy i życzy kolejnych nie mniej spektakularnych sukcesów!

Sprawdź obok niesamowity kupon z kursem 189.659.38!!!
Przed chwila w informacjach a dokladnie na tvp3 byl o tym reportaż mieszkaniec ten wypowiadal sie ze zrobili go w bambuko poniewaz zaklad mu rozliczyli ale stawke jaka mu zaakceptowali ( gdy kupon byl juz rozliczony) jedynie 3 grosze
byly pokazane screeny stawka byla ( jakos tego nie zauwazylem )
wygrana byłaby bajecznie wielka ale buk tlumaczac sie polityka wewnetrzna firmy rozliczyl mu kupon i wygral on zaledwie cos okolo 5000zl
czyste istne zlodziejestwo
A kazdy sie tym gownem zwanym betsafe tak podnieca...
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Dokładnie, widziałem to w dzisiejszej Panoramie. Gościu postawił na kupon 50 groszy, a kwotę zredukowali do zaledwie 3 groszy. Wygrał niecałe 6000zł. Jest to dówód na to, że buki nie dadzą sobie &#39;&#39;wyrwać&#39;&#39; wielkiej kasy.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
no jezeli to prawda to brak slow, powinni na dzien dobry nie przyjmowac zakladu a nie pozniej komibnowac (np. na bet365 nie da sie duzo postawic na wysokie ako)
a dwa ze jak juz zmniejszyli mu stawke to powinni to zrobic do najmniejszej mozliwej do postawienia, 3gr nie mozna obstawic
edit. ciekawe co teraz na to skarbowka, maja kolesia na widelcu, 6000 niby nie duzo ale z jakiego zrodla;d
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja czytałem o tym właśnie, i muszę koniecznie oglądać następną panoramę ... a powiedzcie był ten gość co trafił, wypowiadał się ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W Polsce gosc jest na straconej pozycji, jedyne co moze zrobic to zainteresowac tym media, sporo pisac na forach itp zeby pokazac jak ten bukmacher obchodzi sie z klijentami i dzieki temu zrobic antyreklame ktora odtraci wielu klijentow od tak zachowujacego sie buka, skoro sprawa byla w &#39;panoramie&#39; to watpie by ktokolwiek probowal teraz grac tam o duze pieniadze choc takie buki i tak zarabiaja dzieki &#39;zwyklym&#39; graczom bo slyszalem juz z kilku zrodel ze limitowanie jest dosc szybkie jesli zacznie sie regularnie wygrywac. Jakby ktos znalazl linka z ta &#39;panorama&#39; na necie to prosze o wklejenie chetnie obejrze.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Według mnie to ten koleś jest jakiś podejrzany widzieliście jakie on mecze trafił ? to nie możliwe żeby koleś, który 10 dni gra trafiał takie niespodzianki !! Jedni powiedzą szczęście, jest to jedno wytłumaczenie ale:
Nasz klient może pochwalić się również trafieniem poprzednio 5 meczów z kursem ogólnym 136,38, co również w świecie sportowych zakładów bukmacherskich jest znaczącym osiągnięciem.
i koleś, który gra od 10 dni jest wstanie zrobić taki kupon. Prawdopodobne jest, że grał gdzieś wcześniej no dobra ale na pewno usłyszelibyśmy o nim wcześniej. Coś tu śmierdzi a ten koleś myślicie czemu nie chciał pokazać twarzy?! Bo zaczełby się właśnie takie niewygodne pytania. Jakby nie miał czegoś do ukrycia to by się tak nie zachowywał !????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Według mnie to ten koleś jest jakiś podejrzany widzieliście jakie on mecze trafił ? to nie możliwe żeby koleś, który 10 dni gra trafiał takie niespodzianki !! Jedni powiedzą szczęście, jest to jedno wytłumaczenie ale:
Nasz klient może pochwalić się również trafieniem poprzednio 5 meczów z kursem ogólnym 136,38, co również w świecie sportowych zakładów bukmacherskich jest znaczącym osiągnięciem.
i koleś, który gra od 10 dni jest wstanie zrobić taki kupon. Prawdopodobne jest, że grał gdzieś wcześniej no dobra ale na pewno usłyszelibyśmy o nim wcześniej. Coś tu śmierdzi a ten koleś myślicie czemu nie chciał pokazać twarzy?! Bo zaczełby się właśnie takie niewygodne pytania. Jakby nie miał czegoś do ukrycia to by się tak nie zachowywał !????
a ty umiesz kolego czytać ze zrozumieniem? Pisze jak byk że otworzył konto 10 dni temu, ja tam nic nie widze że zaczął się tym interesować od 10 dni...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No tak trochę zastanawiające ze ktoś miał tyle szczęścia by trafić taki kupon, ale jak by miał jakieś info i to byłby przekręt to raczej nie grałby za 50gr tylko za więcej. A z drugiej strony nie dziwie się ze nie pokazał twarzy, urzędnicy nie śpią, jak by tak okazało się ze po tej interwencji w tv kolesiowi wypłaciliby kase to mógłby spodziewać się w najblizszym czasie pukania do drzwi z &quot;prosbą&quot; zaplaty wiadomo czego--podatku.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
a ty umiesz kolego czytać ze zrozumieniem? Pisze jak byk że otworzył konto 10 dni temu, ja tam nic nie widze że zaczął się tym interesować od 10 dni...
&quot;Prawdopodobne jest, że grał gdzieś wcześniej no dobra ale na pewno usłyszelibyśmy o nim wcześniej&quot;
Czy ktoś tu mówił o czytaniu ze zrozumieniem ?!
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
No tak trochę zastanawiające ze ktoś miał tyle szczęścia by trafić taki kupon, ale jak by miał jakieś info i to byłby przekręt to raczej nie grałby za 50gr tylko za więcej. A z drugiej strony nie dziwie się ze nie pokazał twarzy, urzędnicy nie śpią, jak by tak okazało się ze po tej interwencji w tv kolesiowi wypłaciliby kase to mógłby spodziewać się w najblizszym czasie pukania do drzwi z &quot;prosbą&quot; zaplaty wiadomo czego--podatku.
Pewnie masz racje ale poczekajmy jeszcze zobaczymy czy cos wygra ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
przecież mógł grać wcześniej ale takie wielkie ako mu nie wchodziło przecież to proste ,to pewnie jego nie pierwszy i nie ostatni tasiemiec na takie ako i za taką małą stawkę, ja trafiłem ako 100i co slyszałes o mnie w tv?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
przecież mógł grać wcześniej ale takie wielkie ako mu nie wchodziło przecież to proste ,to pewnie jego nie pierwszy i nie ostatni tasiemiec na takie ako i za taką małą stawkę, ja trafiłem ako 100i co slyszałes o mnie w tv?
chyba nie wiesz o czym mowa byla w tv.....
reportaż w tv byl o tym ze nie chcieli mu tego wyplacic na konto ( zmienili mu stawke na 3gr)
i o to mu chodzi a nie o szpan ze trafil takie ako
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
chyba nie wiesz o czym mowa byla w tv.....
reportaż w tv byl o tym ze nie chcieli mu tego wyplacic na konto ( zmienili mu stawke na 3gr)
i o to mu chodzi a nie o szpan ze trafil takie ako
ależ wiem o tym ???? tylko tłumaczyłem dlaczego po prostu wcześniej nie słyszeliśmy o tym gościu, jak dla mnie to po prostu trafił bo miał kupe szczęścia nie bo miał dojścia. co to firm bukmacherskich to największy ból żety u nich możesz przegrywać wszystko co masz ale oni tobie tego co twoje wypłacić już nie chcą
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
znow odniose sie do bet365 bo tam gram i jest tam zawsze pouczenie ze wartosc pola &quot;zysk&quot; podlega ograniczeniom reuglaminowym &quot;maksymalna wygrana&quot;, nie wiem czy tego nie ma np. w betsafe tez i innych bukach, a jak tak to cale te zamieszanie byloby bezpodstawne i tylko wynikaloby z nieznajomosci regulaminu
slyszalem ze betsafe ostro broni sie przed wysokimi wygranymi, wystarczy troche wieksze ako i wieksza stawka i slyszalem ze przesylaja zaklad do konsultanta
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jak dla mnie, jeśli to nie fart, to po prostu polska korupcja ... bo mecze były z polskich lig, a trafić kilka remisów to jakaś sztuka jest ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Według mnie to ten koleś jest jakiś podejrzany widzieliście jakie on mecze trafił ? to nie możliwe żeby koleś, który 10 dni gra trafiał takie niespodzianki !! Jedni powiedzą szczęście, jest to jedno wytłumaczenie ale:
Nasz klient może pochwalić się również trafieniem poprzednio 5 meczów z kursem ogólnym 136,38, co również w świecie sportowych zakładów bukmacherskich jest znaczącym osiągnięciem.
i koleś, który gra od 10 dni jest wstanie zrobić taki kupon. Prawdopodobne jest, że grał gdzieś wcześniej no dobra ale na pewno usłyszelibyśmy o nim wcześniej. Coś tu śmierdzi a ten koleś myślicie czemu nie chciał pokazać twarzy?! Bo zaczełby się właśnie takie niewygodne pytania. Jakby nie miał czegoś do ukrycia to by się tak nie zachowywał !????
oczywiscie ze jest to mozliwe, moglby to byc nawet jego pierwszy kupon w zyciu i tez by to bylo mozliwe, zagral to za 50gr wiec wcale bym sie nie zdziwil gdyby stawial np 10 kupon z ligi polskiej z roznymi konfiguracjami niespodzianek tak for fun i akurat ten wszedl, to ze wczesniej trafil ako ponad sto tylko swiadczy o tym ze lubi grac tasmy, ma 53 lata wiec prawdopodobnie ma spory staz w ziemniakach zakladajac ze konto w betsafe to jego pierwszy buk sieciowy choc to tez jest maloprawdopodobne. Niby dlaczego mielibysmy slyszec o nim? Ja trafilem ako ponad 100 juz szesc razy w przeciagu 4lat grania i o dziwo do dzis z telewizji do mnie nie dzwonili ???? a Ty slyszales o mnie? naprawde smieszne argumenty a juz pytanie : &#39;Coś tu śmierdzi a ten koleś myślicie czemu nie chciał pokazać twarzy?!&#39; czy Ty jestes powazny? po pierwsze ehazard jest nielegalny w Polsce wiec pokazaniem twarzy czyli pozwoleniem na jego identyfikacje sam by sie pozbawil znacznych srodkow finansowych, po drugie jak myslisz? dlaczego ludzie co trafili 6 w lotka nie chwala sie tym w telewizji?? (zaoszczedze Ci trudu...&quot;pienadze lubia cisze&quot;) :]
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
jak dla mnie, jeśli to nie fart, to po prostu polska korupcja ... bo mecze były z polskich lig, a trafić kilka remisów to jakaś sztuka jest ????
jak korupcja ? klient 53lata ... pewnie emeryt, ktory przez kilka lat po 3godziny dziennie siedzial w stsie i puszczal tasmy z ako xxxxxxx za 2zl. Po puszczeniu bog wie ile jedna mu weszla na necie i od razu korupcja ?
 
pops 0

pops

Użytkownik
Nieźle. Dziwie się, że w betsafe da się stawiać takie kursy. Inne buki mają limit wygranej i tyle. Nie da się wygrać więcej niż limit na 1 kuponie.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jak dla mnie, jeśli to nie fart, to po prostu polska korupcja ... bo mecze były z polskich lig, a trafić kilka remisów to jakaś sztuka jest ????
Chyba sobie zartujesz? A gdybys Ty mial juz teraz wyniki weekendowych spotkan polskiej ligi, to puscilbys wszystkie na jednym kuponie ze stawka 50gr i to jeszcze w buku, ktory na rynku jest od miesiaca(a przynajmniej od miesiaca o nim glosniej)? A potem jeszcze poszedl do telewizji, ze Ci tego wyplacic nie chca?
Gdyby jakis koles mial takie informacje z wynikami, to zrobilby sobie 5 kuponow po 2 mecze, puscil za stawke kilka tysiakow kazdy, jeszcze najlepiej kazdy w innym buku, i nikt by sie do niego nie doczepil i byloby o nim cichutko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom