>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

G 3

grassssss

Użytkownik
Tak tylko powinni chyba jak tu pisali wyżej przelać mi na money a oni żadnego maila nie chcieli na Pokerinside tez pisze ze completed a kasy nie mam ani na money ani na Becie
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Skontaktowałem sie z live supportem jak w instrukcji pisze koles poprosil o nick i email moneybookers podałem i kontakt sie urwał kasy nie ma na mb a minełą już godzina pisze do goscia jak długo mam czekac i nic zero odezwu ... jak długo czekaliscie od rozmowy na kase ?
 
G 3

grassssss

Użytkownik
jak są onnline to jak wy rozmawiacie bo ja tam widze tylko mozliwosc wysłąnia wiadomości a nie rozmowy jak na czacie piszą mi ze dostałem kase a pusto dalej i tak miesiąc kur.. mać
 
F 0

frantic20

Użytkownik
są żadko online na czacie .... dzis koles byl 2-3h i gadalem z nim pisal żebym podal konto mb i nic kasy nie ma koles przestal odpisywac a za 1h juz offlone ...
 
G 3

grassssss

Użytkownik
rzadko nie &#39;zadko&quot; ale chodzi mi o to że jak daje na live chat i czy są dostępni czy nie to tam mam tylko opcje wysłania a nie chat jak np. an pokeeromie że rozmawiam z nim na żywo jak na gg np. chyba że coś z przeglądarką mam Explorer a wy jak macie?


Leave a MessageLive Support is currently unavailable. Please leave a message below and one of our support personnel will get back to you shortly. Department: General Support - Offline Sponsorships - Offline Full Name:Email: Subject:Message:
mam takie coś gdzie tu jest chat? tylko wiadomość moge wysłać czy sa onnline czy offline
 
F 0

frantic20

Użytkownik
wylacz stronke wlacz na nowo i uruchom live czata ale tego u gory z prawej w samym rogu &quot;live support chat &quot; wtedy pisze ci off line on line ;d a jak dajesz chat poprzez sponsr.... to masz ten komunikat ;] wybadalem to już .... a jak Ci nie pasuje to jak pisze to nie czytaj moich postow :p bo nei bede sie zmienial dla ciebie :&gt;
 
G 3

grassssss

Użytkownik
We have sent you 10$ already and you deposited this money in your BetMost
account.
Teraz takie coś dostałem minął miesiąc kasy dalej nie ma to znaczy że3 mi wysłąłi?
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Mam problem nie moge sie zalogowac na konto w poker inside ! Prosiłem o zmiane hasla przyslali mi ale nadal nie moge sie zalogowac :/ Pisze tylko czy napewno jestem zarejestrowany
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Hi,

We love having you on our PokerInside Team. We are looking for real poker players, and we see a lot of potential in you. Our Poker Sponsorships are awarded everyday, on an first-come, first-serve basis. You will receive one soon by our automated system.

If you are in a hurry to get your $10 BetMost Poker Sponsorship, please do the following:

1. Download Betmost Poker here:
http://pokerinside.com/poker-rooms/betmost-download

2. Create a Real Money Account

3. Make a Deposit and play a minimum of 250 Hands.

4. Once you have done these three steps, email me and let me know. I will check your account and send you the $10 Sponsorship.

Więc pierw trzeba wpłacić, żeby dostać sponsoring :-? ?
 
D 0

dzc

Użytkownik
jezeli sie spieszysz dostac te 10$ to tak ... a innaczej czekaj, i z tego co pamietam to mozna(w niektorych przypadkach działa) tez pogadac to szybciej bedzie ????
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Ja dostalem meila ..
Congratulations! You have been awarded a $40.00 USD poker sponsorship to PartyPoker!
Tylko , ze nie moge sie zalogowac na POkerInside ;/
Co robic ?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Ja dostalem meila ..
Congratulations! You have been awarded a $40.00 USD poker sponsorship to PartyPoker!
Tylko , ze nie moge sie zalogowac na POkerInside ;/
Co robic ?
miałem ten sam problem i mi pomaga tylko za kazdym razem wysylanie nowego hasla na mejla ⛔ inaczej nie moglem sie zalogowac, ale tak trzeba codziennie jak chcesz wejsc na PI, albo pisz do supportu...
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
miałem ten sam problem i mi pomaga tylko za kazdym razem wysylanie nowego hasla na mejla ⛔ inaczej nie moglem sie zalogowac, ale tak trzeba codziennie jak chcesz wejsc na PI, albo pisz do supportu...
A gdzie i co im pisales z tym haslem ...
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Dostalem sponsorship do Party Poker o wartosci $40 i mam pytanie .
Czy jak podaje swoj nick z Party Poker to musze robic nowe konto (czy moze byc stare) i czy przy rejstracji w Party poker trzeba wpisac cos w polu Bonus Code . ?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
A gdzie i co im pisales z tym haslem ...
Tylko tak pomagało, że w miejsce loginu wpisujesz swój e-mail i automatycznie system wysyła hasło na konto meilowe :kwasny4565:t trochę lipa ale trzeba sobie radzić jakoś...
P.S. z supportu zero reakcji w tej sprawie spróbuję na chacie i dam znać co i jak
 
Do góry Bottom