>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker Online- co i jak?

C 0

c1astekff

Użytkownik


Tak jak w temacie jak to teraz jest z tym pokerem, można zagrać legalnie online przeciwko graczom, a nie kontra komputer lub krupier? Jakie są najlepsze strony do gry w pokera, nie interesuje mnie rejestrowanie się "zza granicy", chce zarejestrować się jako Polak i grać jako Polak. Jak później jest w wypłatą wygranych, rozumiem że jak chce wszystko legit to od każdej wypłaty podatek? Na koniec roku z pitem czy po każdej wygranej opłaca się taki podatek? Najlepiej jakby ktoś ogarnięty chętny szepnąć dobrym słowem odezwał się na priv. Z góry dziękuję.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
nie ma legalnego pokera z tego co wiem, za to bez problemu możesz grać w PokerStars wpłacając i wypłacając przez Trustly. Jest to nielegalne ale nikt ci nic nie zrobi jak wszystkim co dalej graja w zagranicznych bukach.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Ja z nudów , po kilku latach przerwy, wróciłem do Pokerstars. No ale wiadomo konto założone długo przed wejściem zakazu gry u zagranicznych buków. Wpłaty i wypłaty przez Skrill, także na luzie i nikt nie powinien się przyczepić... 
 
D 0

dkdk

Użytkownik
Jest wiele portali, z uwagi na to, ze poker w Polsce nie jest legalny w komercyjnych celach, raczej nie ma możliwości pogrania na polskim serwerze. Jeśli chodzi o podatki to szczerze powiedziawszy nie wiem jak wyglada obecnie sytuacja. Musiałbyś się samodzielnie zorientowac.

Jesli chodzi o mnie to grałem kilka razy z nudów ale osobiście znacznie bardziej wole pograć sobie w pokerka ze znajomymi. Umawiamy się co jakis czas i gramy na jakies drobniaki ( jest ciekawiej).
Pochwalę się, ze ostatnio kupiłem sobie taki zestaw do grania w walizce:
 
Do góry Bottom