Poker Online- co i jak?

C 0

c1astekff

Użytkownik
Dołączył
03/2020
Posty
1


Tak jak w temacie jak to teraz jest z tym pokerem, można zagrać legalnie online przeciwko graczom, a nie kontra komputer lub krupier? Jakie są najlepsze strony do gry w pokera, nie interesuje mnie rejestrowanie się "zza granicy", chce zarejestrować się jako Polak i grać jako Polak. Jak później jest w wypłatą wygranych, rozumiem że jak chce wszystko legit to od każdej wypłaty podatek? Na koniec roku z pitem czy po każdej wygranej opłaca się taki podatek? Najlepiej jakby ktoś ogarnięty chętny szepnąć dobrym słowem odezwał się na priv. Z góry dziękuję.
 
piatddz 539

piatddz

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
690
nie ma legalnego pokera z tego co wiem, za to bez problemu możesz grać w PokerStars wpłacając i wypłacając przez Trustly. Jest to nielegalne ale nikt ci nic nie zrobi jak wszystkim co dalej graja w zagranicznych bukach.
 
spiderman1984 420

spiderman1984

Użytkownik
Dołączył
03/2016
Posty
144
Miasto
Bialystok
Ja z nudów , po kilku latach przerwy, wróciłem do Pokerstars. No ale wiadomo konto założone długo przed wejściem zakazu gry u zagranicznych buków. Wpłaty i wypłaty przez Skrill, także na luzie i nikt nie powinien się przyczepić...