>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogaduchy o grach!!PC,PS2,PS3,Xbox 360

Status
Zamknięty.
robbn 23

robbn

Użytkownik
Planuję zakup Mafia 2, Heavy Rain
Heavy Rain bardzo dobry wybór, gra fenomenalna ???? !
Co do Mafii2 na PS3 słyszałem różne opinie, że słabsza grafika niż na inne platformy i mniejsza frajda płynąca z gry, ale nie oceniam bo sam nie grałem.
Oj stary... trcohę przesadziłeś. Też mam Residenta, kupiłem go i teraz żałuję. Sterowanie do bani. Gra jest trochę przestarzała już.
Również posiadam, fajna gierka, ale brakuje klimatu z poprzednich części.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Czy ktoś gra w jakieś gry tenisowe na PS2?
W wakacje cisnełem z kumplami w Roland Garros 2005 świetna zręcznościówka sportowa naprawdę polecam. I tutaj pytanie czy ktoś grał w tego typu tenisowe gry na PS2 i czy są godne polecenia?
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Oj stary... trcohę przesadziłeś. Też mam Residenta, kupiłem go i teraz żałuję. Sterowanie do bani. Gra jest trochę przestarzała już.

Mam PS3 slime (250gb)
Ja obecnie pogrywam w fifę 10 , uncharted 2 , UFC 2010 , Tekken 6.
Polecam te gry.
Planuję zakup Mafia 2, Heavy Rain
resident evil zdecydowanie lepiej wychodzi na kompie ze wzgledu na sterowanie wlasnie, w takich grach wiadomo myszka + klawiatura jest nie do zastapienie. generalnie gra fajna, ja polecam, skonczylem cala i bylo to kilkanascie godzin rozrywki.
mafie odradzam kupowac bo bedziesz zawiedziony, tyle ta gre robili i jest niedosyt ogromny, wiecej bezsensownego jezdzenia po miescie niz faktycznej akcji. w moim przekonaniu jedynka dawala wiecej radosci z gry.
fifa 11 na pc wreszcie wyglada dobrze ale klawiatura sie nie nadaje do gry, bez pada nie ma co grac. wersja na konsolke wypas po raz kolejny, pes nie da rady kolejny rok bo musieliby sie ogromnie postarac, w moim przekonaniu pes od wersji 08 jest co raz slabszy ????
teraz chcialem pograc w prototype ale brak polskiej wersji mi nie pasuje i pewnie fifa mnie pochlonie.
nba2k11 tez podobno ma byc ciekawe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom