>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Podstawy Bukmacherstwa

G 0

grzes12311

Użytkownik
witam...
Jako &quot;świeżynka&quot; w tych sprawach mam takie pytanko, a mianowicie:
Był sobie mecz Bulleen Lions U21 v St Albans Saints U21 na który postawiłem &quot;(Bieżący wynik 3-0) - Bulleen Lions U21 -0.5&quot; połowa zakończyła się wynikiem 3-0, a na rozliczeniu wyskoczyła przegrana. Jesli dobrze rozumiem to Bulleen Lions U21 zostanie odjęte 0,5 bramki, wiec i tak wygrywa połowę więcc powinna być wygrana. Jeśli jestem w błędzie proszę o sprostowanie mojego toku myślenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten zakład dotyczył tylko tego, co się wydarzy od momentu jego zawarcia , czyli zaczynałeś zabawę od stanu 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

grzes12311

Użytkownik
tak rozkminialem, mógłbyś jeszcze mnie rozjaśnić z tym?
mecz Cruz Azul v Santos Laguna (Bieżący wynik 2-0) - Santos Laguna 0,0,-0,5 (1. połowa - Alternatywne azjany) i połowa skończyła się 2-1 i tutaj wygrałem czy rozliczyło mnie pozytywnie dlatego, że miałem handi 0,0?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Od momentu zawarcia zakładu ( czyli od stanu 0:0 ) tylko 1 drużyna zdobyła bramkę , tak więc Santos Laguna wygrał w ramach beta 1:0 i do ich wygranej nie byłby tu potrzebny nawet ten handicap 0,0
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Witam niechciałem zakładać nowego tematu dlatego pytam tutaj...chodzi mianowicie o surebety...chciałbym się spytać jaka kwota jest minimalną do w miarę możliwego korzystania z surebetów...skąd najlepiej pobierać surebety i czy w ciągu dnia zdążymy pograć kilka typów czy np tylko jeden? i grając np stawkami 1k f po jakim czasie dostaniemy limit u buka? i czy ktoś miał przypadek że grał sura 4-5% to buk mu anulował i przegrywał hajs? czy warto grać np all inem czy częścią kwoty ? bo niebędę owijał w bawełnę potrzebuje z 1000f zrobić 500f zysku z jak najmniejszym ryzykiem ...dzięki z góry za odpowiedzi jak coś to zapraszam na pw
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
1. Możesz dostać limit i po jednym podejrzanym zakładzie. Wszystko zależy jak bardzo byłeś podejrzany.
2. Stron jest dużo, nie graj tych za darmo, bo tak wpadniesz od razu.
3. Oczywiście, że można przegrać a drugi anulować!
4. Z tego też powodu all in jest idiotyczny nawet przy sure.
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Chciałbym ,żebyście mi chłopaki wytłumaczyli ,bo nie za bardzo rozumiem co to oznacza.
Tromso - Inter Baku [-2] ,i jak dałbym 2 to jest kurs 1.40 . O co kaman ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak generalnie jest to oznaczenie typu z handicapem , czyli grając na 2 zakładasz iż goście wygrają pomimo odjęcia im 2 bramek , czyli wynikiem np. 0-3 ; 1-4 itd.

ale odnoszę wrażenie że - patrząc na konkretnie wymienione drużyny - coś tu pomieszałeś z tym typem na 2 , bo przecież to TROMSO jest faworytem! - więc albo błąd u buka albo u Ciebie, gdyż typowanie wygrania underdoga czyli gości i to pomimo odjęcia im 2 bramek jest tu nieporozumieniem - przy takim kursie.
Sam meczowy typ na Inter Baku na 2 jest u buków bardzo wysoki - a cóż dopiero na ich wygrana po odjęciu im 2 bramek....
Więc dobrze to sprawdź - ew. wklej screena.
...............

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tromso - Inter Baku (0:2) ,2 Kurs 1.35
To ten typ wchodzi nawet jak 2 przegra Inter ?
Teraz podałeś typ na handicap dodatni +2 do wyniku Baku , czyli mogą zremisować lub przegrać 1 bramką np. 1-0 czy 2-1 , gdyż po dodaniu im tych 2 bramek z handicapu wynik meczu będzie miał postać dla nich korzystną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
to ja mam takie może i głupie pytanko, ale nie czaje takich dziwnych zapisów. Obserwowałem sobie vip typy i czaje się na stawkę np. &quot;1j&quot; albo &quot;9/10j&quot; i że wygrana np. &quot;3j&quot;. O co chodzi z tym &quot;j&quot;? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Jeśli gdzieś było na forum to przepraszam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec tego że waluty którymi posługują się różni gracze to zarówno PLN , U$ czy € - podaje się stawki/wygrane w uniwersalnych jednostkach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Stawka w ramach przyjętej zarówno waluty oraz jej wymiaru.
Czyli jeśli jednostką gracza jest np. 10€ , to 1/10j. oznacza że dany typ gra za 1€ a stawka 9/10j. że za 9€
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest pole najczęstszych oszustw na początkujących graczach - gdyż pod tym terminem , oznaczającym po polsku &quot;pewniak&quot; tu w znaczeniu że wynik jest znany przed meczem bo spotkanie jest NIBY ustawione przez różnych tam &quot;Fryzjerów&quot; - ci w/w oszuści sprzedają tę swoją domniemaną o tym wiedzę naiwniakom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
To jest pole najczęstszych oszustw na początkujących graczach - gdyż pod tym terminem , oznaczającym po polsku &quot;pewniak&quot; tu w znaczeniu że wynik jest znany przed meczem bo spotkanie jest NIBY ustawione przez różnych tam &quot;Fryzjerów&quot; - ci w/w oszuści sprzedają tę swoją domniemaną o tym wiedzę naiwniakom.
A jeżeli coś takiego jest za darmo to też nie wzorować się na tych typach?
 
Do góry Bottom