>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pocztowy Bank

R 0

robert-20790

Użytkownik
Witam,
jeżeli miał ktoś z Was doczynienia z tym bankiem to prosze coś o nim napisać.
Chciałbym założyć w tym banku konto jednak nie jestem do niego mocno przekonany, nie wiem jaką on ma funkcjonalność, nie wiem czy można bezpośrednia z konta wydrukować potwierdzenie danego przelewu itp.

Wydaje mi się on byc bankiem bardzo atrakcyjnym... ale mam tu tylko i wylacznie na myśli bezprowizyjnye bankomaty. Posiadałem konto w inteligo i bankomat PKO nie był zawsze tam gdzie byłem ja więc konto zamknąłem, zostawiłem sobie mbanku ale też z euronetem są problemy, ponieważ bankomaty sa raczej w centrach handlowych itp. Więc płacić 5 zł za wyplate z bankomatu co 4/6 dzien to trochę lipa a w pocztowym prawie ze wszystkiem bankomaty za free.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witaj
Ja bym się nie pchał w takie &quot;egzotyczne&quot; rozwiązania z bankiem.
Po pierwsze mało kto tam ma konto elektroniczne, mało jest o nim recenzji w sieci o tym banku. Sama strona pocztowego banku jest delikatnie mówiąc słaba i mało przejrzysta. Ciężko mi było znaleść cennik, opłaty itp i do tej pory nie wiem ile się płaci za prowadzenie konta. Jest coś tam w pdf o opłatach 3 czy 4 rodzajów kont STANDARD itp ale nie chce mi się wierzyć że 5zł kosztuje jego prowadzenie?! Jeżeli to prawda i ten bank nie oferuje darmowego konta to ma duży minus. Koszty przelewów chyba również jest duże i nieopłacalne na dłuższą metę. Nie znalazłem informacji na temat kart które oferuje ten bank. Jest to VISA, ale czy można ją płacić w sklepach? Jeżeli nie to po co mi ta karta? Żeby tylko móc wypłacać z bankomatów?
Co do bankomatów, jest napisana liczba ponad 3000, ale również brak danych dokładnych informacji.
Jeżeli masz więcej informacji o je napisz. Ja bym w życiu na taki bank się nie zdecydował. Mam Inteligo i w 100% jestem zadowolony.
Aha, i raczej wątpię byś znalazł na forum usera co ma konto w pocztowym banku.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Konto Plus czyli z dostepem do iunternetu to koszt 10 zł miesiecznie (oplata za prowadezenie konta) 2.50 za kartę Visa, 0 zł za karte jezeli transakacja nia (bezgotowkowa) wyniesie nie mniej niz 150 zł x3 w miesiacu. Czyli laczny koszt prowadzenia konta to 12,50 :p:
10 przelewow za darmo, nastepne 50 gr.

Dostep do bezprowizyjnych bankomatow PKO BP, Euronet, redyt Banku, czyli do najwiekszej sieci jak nei patrzec w polsce.
Dostep do placowek pocztowego.


Ogolnie to lipa i sie rozmyslilem. Wszystko dlatego ze konto kosztuje 12 zl miesiecznie + inne oplaty jak w kazdym banku. Czyli bank drogi prawie jak PEKO SA :p

Wiec nadal nei wiem gdzie otworzyć konto. mam w mbanku ale lipa z tymi bankomatami, nei chce mi sie za kazdym razem gonic kilometry za bankomatem. Inteligo.. juz zamkniete.

Dobra, ja juz nic nie pisze w tym temacie bo juz wiem, wszystko o tym banku. Rowneiz jest lipa bo nei jest bankiem popularnym i nie ma go nawet w przelewy24.
 
Do góry Bottom