>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pocztowy Bank

R 0

robert-20790

Użytkownik
Witam,
jeżeli miał ktoś z Was doczynienia z tym bankiem to prosze coś o nim napisać.
Chciałbym założyć w tym banku konto jednak nie jestem do niego mocno przekonany, nie wiem jaką on ma funkcjonalność, nie wiem czy można bezpośrednia z konta wydrukować potwierdzenie danego przelewu itp.

Wydaje mi się on byc bankiem bardzo atrakcyjnym... ale mam tu tylko i wylacznie na myśli bezprowizyjnye bankomaty. Posiadałem konto w inteligo i bankomat PKO nie był zawsze tam gdzie byłem ja więc konto zamknąłem, zostawiłem sobie mbanku ale też z euronetem są problemy, ponieważ bankomaty sa raczej w centrach handlowych itp. Więc płacić 5 zł za wyplate z bankomatu co 4/6 dzien to trochę lipa a w pocztowym prawie ze wszystkiem bankomaty za free.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witaj
Ja bym się nie pchał w takie &quot;egzotyczne&quot; rozwiązania z bankiem.
Po pierwsze mało kto tam ma konto elektroniczne, mało jest o nim recenzji w sieci o tym banku. Sama strona pocztowego banku jest delikatnie mówiąc słaba i mało przejrzysta. Ciężko mi było znaleść cennik, opłaty itp i do tej pory nie wiem ile się płaci za prowadzenie konta. Jest coś tam w pdf o opłatach 3 czy 4 rodzajów kont STANDARD itp ale nie chce mi się wierzyć że 5zł kosztuje jego prowadzenie?! Jeżeli to prawda i ten bank nie oferuje darmowego konta to ma duży minus. Koszty przelewów chyba również jest duże i nieopłacalne na dłuższą metę. Nie znalazłem informacji na temat kart które oferuje ten bank. Jest to VISA, ale czy można ją płacić w sklepach? Jeżeli nie to po co mi ta karta? Żeby tylko móc wypłacać z bankomatów?
Co do bankomatów, jest napisana liczba ponad 3000, ale również brak danych dokładnych informacji.
Jeżeli masz więcej informacji o je napisz. Ja bym w życiu na taki bank się nie zdecydował. Mam Inteligo i w 100% jestem zadowolony.
Aha, i raczej wątpię byś znalazł na forum usera co ma konto w pocztowym banku.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Konto Plus czyli z dostepem do iunternetu to koszt 10 zł miesiecznie (oplata za prowadezenie konta) 2.50 za kartę Visa, 0 zł za karte jezeli transakacja nia (bezgotowkowa) wyniesie nie mniej niz 150 zł x3 w miesiacu. Czyli laczny koszt prowadzenia konta to 12,50 :p:
10 przelewow za darmo, nastepne 50 gr.

Dostep do bezprowizyjnych bankomatow PKO BP, Euronet, redyt Banku, czyli do najwiekszej sieci jak nei patrzec w polsce.
Dostep do placowek pocztowego.


Ogolnie to lipa i sie rozmyslilem. Wszystko dlatego ze konto kosztuje 12 zl miesiecznie + inne oplaty jak w kazdym banku. Czyli bank drogi prawie jak PEKO SA :p

Wiec nadal nei wiem gdzie otworzyć konto. mam w mbanku ale lipa z tymi bankomatami, nei chce mi sie za kazdym razem gonic kilometry za bankomatem. Inteligo.. juz zamkniete.

Dobra, ja juz nic nie pisze w tym temacie bo juz wiem, wszystko o tym banku. Rowneiz jest lipa bo nei jest bankiem popularnym i nie ma go nawet w przelewy24.
 
Do góry Bottom