>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

początkujący - "obrót" bonusem

M 0

mantus

Użytkownik
sie ma
ja wymyśliłem sobie taki sposób:
wpłaciłem w bwin 40 zł
dostałem 80 zł
stawiając ZAWSZE całą stawkę na niskie kursy udało mi się dojść do 120 zł i wypłacić
teraz poleciłem kogoś i mam 80 zł na koncie
mam zamiar stawiać całość ZAWSZE na kursy 1,05-1,15
co o tym myślicie?
ps. najchętniej siatkówkę i kosza, bo tam brak remisów ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Szybka wyzerujesz konto i to tyle , w sporcie niespodzianki to codzienność , a granie kursów 1,05-1,15 to wg. mnie idiotyzm :zoltakartka: odradzam
 
M 0

mantus

Użytkownik
dlaczego tak sądzisz?
niespodzianki owszem - wiadomo, że trzeba mieć trochę szczęścia
ale zawsze chyba znjadzie się jakieś zdarzeni za 1,05-1,15 które warto zagrać i raczej wejdzie prawda?
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
podobnie uważam , jakby to było takie proste to nie byłoby bukmacherów. Niespodzianki to codzienność, co więcej zyski z takiego grania to śmiech na sali chyba że obracacsz dużym kapitałem ale my rozmawiamy o paru złotych bonusu. Ile masz czasu na obrócenie tym bonusem ?? i nie masz minimalnego ako za jaki można póścić kupon ??( wiem że gdzie niegdzie jest że bonus musi być obrócony po minimalnym ako około 1,7 albo 1,5 różnie ) Jeśli masz trochę czasu poczekaj aż się roczpoczną poszczególne ligi , przeczekaj pierwsze dwie no trzy kolejki i potem graj takim sposobem:
Jeżeli faworyt , ale typowy faworyt( czyli zespoły typu Chelsea, Real itd. ) przegra swój mecz na wyjeździe a następny grają u siebie Ty grasz na nich . Tu musisz uważać na serie .

Czyli i tak wszystko w końcu sprowadza się do rzetelnej i porządnej analizy:p
 
M 0

mantus

Użytkownik
dzieki za rady!
nie ma minimalnego ako
musze tylko pare razy obrócić
pare zł - dla mnie 80 zł to wystarczający zysk ????
 
L 0

luk1989

Użytkownik
Moja porada

Jest jeden sposób związany z bwin. Są to zakłady live są często takie zdarzenia typu piłka nożna, w których lepsza drużyna wygrywa 2:0 i zostało mało czasu do końca kurs jest niski 1,01 ale kasą obrócimy. Ale zawsze istnieje jakiś tam procent prawdopodobieństwa przegranej.

I dodam że dawno tam nie gram i nie wiem czy obrót podczas zakładów live też się liczy co do bonusu (radzie sprawdzić).
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
tak liczy się - bwin jest dla mnie łaskawy i dość często dostaję bonusy (średnio 1 na miesiąc!) mimo że akurat kursy u nich są śmieszne; natomiast na live obracanie jest proste nawet po symbolicznym kursie, polecam jednak oglądanie tego w tv czy gdzieś co się tak na serio dzieje na boisku/parkiecie/korcie ;) ja polecam siatkówkę
 
Do góry Bottom