>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

początkujący - "obrót" bonusem

M 0

mantus

Użytkownik
sie ma
ja wymyśliłem sobie taki sposób:
wpłaciłem w bwin 40 zł
dostałem 80 zł
stawiając ZAWSZE całą stawkę na niskie kursy udało mi się dojść do 120 zł i wypłacić
teraz poleciłem kogoś i mam 80 zł na koncie
mam zamiar stawiać całość ZAWSZE na kursy 1,05-1,15
co o tym myślicie?
ps. najchętniej siatkówkę i kosza, bo tam brak remisów ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Szybka wyzerujesz konto i to tyle , w sporcie niespodzianki to codzienność , a granie kursów 1,05-1,15 to wg. mnie idiotyzm :zoltakartka: odradzam
 
M 0

mantus

Użytkownik
dlaczego tak sądzisz?
niespodzianki owszem - wiadomo, że trzeba mieć trochę szczęścia
ale zawsze chyba znjadzie się jakieś zdarzeni za 1,05-1,15 które warto zagrać i raczej wejdzie prawda?
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
podobnie uważam , jakby to było takie proste to nie byłoby bukmacherów. Niespodzianki to codzienność, co więcej zyski z takiego grania to śmiech na sali chyba że obracacsz dużym kapitałem ale my rozmawiamy o paru złotych bonusu. Ile masz czasu na obrócenie tym bonusem ?? i nie masz minimalnego ako za jaki można póścić kupon ??( wiem że gdzie niegdzie jest że bonus musi być obrócony po minimalnym ako około 1,7 albo 1,5 różnie ) Jeśli masz trochę czasu poczekaj aż się roczpoczną poszczególne ligi , przeczekaj pierwsze dwie no trzy kolejki i potem graj takim sposobem:
Jeżeli faworyt , ale typowy faworyt( czyli zespoły typu Chelsea, Real itd. ) przegra swój mecz na wyjeździe a następny grają u siebie Ty grasz na nich . Tu musisz uważać na serie .

Czyli i tak wszystko w końcu sprowadza się do rzetelnej i porządnej analizy:p
 
M 0

mantus

Użytkownik
dzieki za rady!
nie ma minimalnego ako
musze tylko pare razy obrócić
pare zł - dla mnie 80 zł to wystarczający zysk ????
 
L 0

luk1989

Użytkownik
Moja porada

Jest jeden sposób związany z bwin. Są to zakłady live są często takie zdarzenia typu piłka nożna, w których lepsza drużyna wygrywa 2:0 i zostało mało czasu do końca kurs jest niski 1,01 ale kasą obrócimy. Ale zawsze istnieje jakiś tam procent prawdopodobieństwa przegranej.

I dodam że dawno tam nie gram i nie wiem czy obrót podczas zakładów live też się liczy co do bonusu (radzie sprawdzić).
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
tak liczy się - bwin jest dla mnie łaskawy i dość często dostaję bonusy (średnio 1 na miesiąc!) mimo że akurat kursy u nich są śmieszne; natomiast na live obracanie jest proste nawet po symbolicznym kursie, polecam jednak oglądanie tego w tv czy gdzieś co się tak na serio dzieje na boisku/parkiecie/korcie ;) ja polecam siatkówkę
 
Do góry Bottom