>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pochwal się swoim kuponem!

P 2,6K

piotras777

Piotr
Ostatnio spojrzałem w Unibet, że przemiał jest u mnie niesamowity. W ciągu ostatnich 3 miesięcy (bo tyle pokazuje historia) postawiłem kuponów za ponad 14 mln zł😱😱😱 Sam się tego nie spodziewałem. Ale jednak 70 tys. do przodu Screenshot_2021-08-12-19-56-08-817_com.unibet.unibetpro.jpg z tych trzech miesięcy, więc całkiem spoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +572
P 2,6K

piotras777

Piotr
Ostatnio spojrzałem w Unibet, że przemiał jest u mnie niesamowity. W ciągu ostatnich 3 miesięcy (bo tyle pokazuje historia) postawiłem kuponów za ponad 14 mln zł😱😱😱 Sam się tego nie spodziewałem. Ale jednak 70 tys. do przodu Pokaż załącznik 10726 z tych trzech miesięcy, więc całkiem spoko.
Thalion, nie mam specjalnych limitów, ale ja stawiam praktycznie każdy zakład za stawkę 5000zł. Ale ja też widać mój zysk wyniósł w skali 3 miesięcy 0,5%, więc to też nie poraża procentowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mimo wszystko ryzykować tyle kasy dla pół procenta? Hazard w najczystszej postaci.
Nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi. Przypuszczam ze kolega ma jakies 50-100 tys kapitalu na gre i mieli mase kuponow, szukajac value. Z tego przez 3 miesiace zrobil sie przemial 14.000.000 ale osiagnal plus, to tak jak firma sprzedaje np sprężyny do aut i ma np 5gr zysku na jednaj to musi sprzedac tego w milionach, czyli bardzo duzy obrot natomiast zyski idą w tysiące. W dzisiejszych czasach coraz trudniej znalezc value bety a dobrze wiemy ze 99% ludzi tylko traci kase w dluższym terminie u buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Mimo wszystko ryzykować tyle kasy dla pół procenta? Hazard w najczystszej postaci.

Jesli ma patent na jakiejś dyscyplinie i wie , że w dłuższym terminie zawsze wyjdzie na plus to żaden hazard - tak dokładnie zarabia wiekszosc wychodzących na plus. Midlowanie opierało się dokładnie na takiej grze - grałes kazdego możliwego ponad 2pkt i w dłuzszym terminie zawsze wychodziłes na plus jesli nie byłeś sierotą. Czasem nawet na wynik się nie patrzyło tylko grało nastepny i następny i następny 1/6 wchodził i był plus
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Jeśli ktoś chce wyjść na plus u buka to tylko w taki sposób jak kolega przedstawił wyżej....To tak jak w innym biznesie..Kasa robi kasę...I mając pojęcie o tym co się robi można osiągnąć jak widać przyzwoity zysk wygenerowany właśnie przez bardzo wysoki obrót...Przykład ze sprężynami do aut jak najbardziej dobry....Ale tutaj jeszcze trzeba uściślić inną rzecz. Kolega Piotras777 napisał że zrobił obrót rzędu 14 mln w 3 miechy i wyciągnął z tego 70 tys. zysku czyli ok. 0.5 %. Ale to nie znaczy że zainwestował 14 mln tylko dużo mniej bo grając po 5 tys. kupon automatycznie dosyć szybko zaczął grać za wygrane pieniądze więc ten procent wygranych do prawdziwie zainwestowanych jest dużo wyższy w rzeczywistości....Ale sposób gry godny naśladowania ..i nie trzeba być na szczęście do tego milionerem , ale przyzwoity budżet należy mieć.
Tutaj kłania się podstawowa zasada czyli umiejętnie dobrać stawki za które się gra do całości budżetu.. Tutaj najwięcej grających się zamyka porywając się na zbyt wysokie stawki grając nawet single. Te 6% stawki na zakład z całości budżetu o których się mówi w bukmacherskim elementarzu nie bierze się znikąd i jakiś sens w tym jest.
 
psychol32 425K

psychol32

Użytkownik
Chwała mu za to że gra takimi stawkami i jest do przodu. Tylko patrząc na to co gra to te 70 tys jest w stanie wygrać na jednym kuponie. Co to znaczy, a no to że dużo wtapia i stąpa po cienkim lodzie. Bo 2-3 zakłady w jedną czy drugą stronę i może zacząć się minus z którego nie da się wyjść. Gdyby zarobek był w granicach 5% to miałby dużo większy margines błędu. Nie moje pieniądze więc nie mój biznes ale śmiać mi się chce jak ktoś popiera takie granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Nie bardzo rozumiem na jakiej zasadzie jest w stanie wygrać te 70 tys. według Ciebie na jednym kuponie jeśli gra tylko singla za 5 tys....No chyba że myślisz o zrobieniu taśmy za 5 tys. która wygeneruje te 70 tys. ...W takim wypadku życzę powodzenia i przepowiadam szybki z jazd do bazy....Nawet gra dubli już jest ryzykowna przy takiej stawce a dopiero czegoś więcej.....
 
psychol32 425K

psychol32

Użytkownik
Zwracam honor. Pomyliłem go z innym użytkownikiem który wstawiał tu kupony gdzie miał takie lub podobne wygrane grając rzuty rożne. Tylko że tam stawki były dużo mniejsze.

Mimo wszystko 37500 na singlu to mała różnica. Bo wystarczy 2 trafić by mieć te 70 tys które się jest do przodu. Tak czy siak można się domyśleć że multum kuponów idzie do kosza.
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Zwracam honor. Pomyliłem go z innym użytkownikiem który wstawiał tu kupony gdzie miał takie lub podobne wygrane grając rzuty rożne. Tylko że tam stawki były dużo mniejsze.

Mimo wszystko 37500 na singlu to mała różnica. Bo wystarczy 2 trafić by mieć te 70 tys które się jest do przodu. Tak czy siak widać że multum kuponów idzie do kosza.

(y)(y)
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Singiel na dwóch kuponach.

Screenshot_20210819_060843.jpg Screenshot_20210819_060751.jpg
Post automatycznie złączony:

Jeśli ktoś chce wyjść na plus u buka to tylko w taki sposób jak kolega przedstawił wyżej....To tak jak w innym biznesie..Kasa robi kasę...I mając pojęcie o tym co się robi można osiągnąć jak widać przyzwoity zysk wygenerowany właśnie przez bardzo wysoki obrót...Przykład ze sprężynami do aut jak najbardziej dobry....Ale tutaj jeszcze trzeba uściślić inną rzecz. Kolega Piotras777 napisał że zrobił obrót rzędu 14 mln w 3 miechy i wyciągnął z tego 70 tys. zysku czyli ok. 0.5 %. Ale to nie znaczy że zainwestował 14 mln tylko dużo mniej bo grając po 5 tys. kupon automatycznie dosyć szybko zaczął grać za wygrane pieniądze więc ten procent wygranych do prawdziwie zainwestowanych jest dużo wyższy w rzeczywistości....Ale sposób gry godny naśladowania ..i nie trzeba być na szczęście do tego milionerem , ale przyzwoity budżet należy mieć.
Tutaj kłania się podstawowa zasada czyli umiejętnie dobrać stawki za które się gra do całości budżetu.. Tutaj najwięcej grających się zamyka porywając się na zbyt wysokie stawki grając nawet single. Te 6% stawki na zakład z całości budżetu o których się mówi w bukmacherskim elementarzu nie bierze się znikąd i jakiś sens w tym jest.
Ciekawe ile czasu bukmacher będzie akceptował taki system. Na pewno widzą, że wychodzą na minus. Chodzi mi o ograniczenie dostępu do danej dyscypliny albo po prostu blok.
Pamietam kiedyś bet365 blokował regolarnie gry live. Miał ktoś przypadek z prepay?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
Do góry Bottom