>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Po troche - by Akade.

akade 41

akade

Użytkownik
Podsumowanie Września.
Oddane typy 29.
Wygrane: 14
Przegrane: 15
Ogólna zagrana typów: 691zł.
Ogoólna wygrana: 693,94zł
Zysk/Strata: 2,94✅
 
akade 41

akade

Użytkownik
2. - 10 plny.
Wczoraj zagrałem LE, zapomniałem go dodać ale typ przegrany stąd -10.
Myśle, że nikomu to nie będzie przeszkadzało..

3.
????Vives/Mirza - Makarova/Vesina.✅
Typ 2.
Kurs 1.5
Stawka 20pln.
EW 30✅
Unibet.

Patrząc na ten debel. To Vivves/Mirza w singlu mają przewagę nad Makarova/Vesiną. Bukmacherzy liczą na Makarova/Vesina i ja też. Nie widzę jakoś równej gry 32letniej Vives. Powinna już raczej myśleć o odpoczynku. A sama Mirza nie będzie w stanie uciągnąć ew 3setów jeżeli będzie 2:1, 1:2. Dodać można, że Vives/Mirza na drodze nie mieli nikogo powaznego, aż do dziś, a Makarova/Vesina jest po pojedynku chociazby z Kirlienko/Petrova, którego wygrały 6-4,7-5
 
akade 41

akade

Użytkownik
5.
⚽ Barcelona - Real Madryt - over 1.5 1 poł.✅
Ako 2.15
Stawka 50
Ew 107.50✅
Unibet

6.
⚽ Barcelona - Real Madryt - obie drużyny zdobędą bramkę - Tak.✅
Ako 1.48
Stawka. 150
Ew.222✅
Unibet
 
akade 41

akade

Użytkownik
7.
???? Novak Djokovic - J,W Tsonga - over 21.5 gema⛔
Ako 1.77
Stawka 100
Ew 177⛔
Unibet
7:6 1 set, a w 2 set głupio stracony przez Tsonge, możliwość przełamania na 4:2 przy serwach Djoko zmarnowana i koniec 6:2. 1+2=21, brakło 1..
8.???? Novak Djokovic - J,W Tsonga - 1 set. over 9.5✅
Ako 1.67
Stawka 100
Ew 167✅
Unibet
 
akade 41

akade

Użytkownik
9.
⚽ Siena - Juventus - 2 [1.55]✅
⚽ Southampton - Fulham - 1X [1.44]✅
⚽ Hannover - BVB - obie drużyny strzelą? - Nie [2.40]⛔
Ako 5.36
Stawka 20
Ew 107.14⛔
Unibet.
Kupon grany próbnie. Jeżeli ktoś go ma zamiar grać to za małą kwotę. Mecz Hannoveru z BVB oceniam na 1X stąd, że obie drużyny nie zdobędą bramki. BVB nie radzi sobie jakoś specjalnie. Polacy mają sporo do udowodnienia w tym spotkaniu. A Hannover potrafi strzelać bramki. Stąd zagrałem szukając niespodzianki. Jeżeli wejdzie to dołożę to na typy Barca/Real.

Wszystkie pięknie ładnie, do 85minuty, kiedy to już prawie kupon liczyłem na +. Ale jak już pisałem, był to eksperyment z Hannoverem. Potrafią dużo tracić i dużo strzelać. Szukałem też szczęścia u BVB, że może nie trafią ( nie widziałem 1 bramki [obecnie jest 87minuta] i nie wiem czy będa kolejne), ale jak na BVB i mysleniu o mistrzach Niemiec. 1 bramka to na prawdę coś do czego brak słów..
 
akade 41

akade

Użytkownik
10.
???? Stepanek, R - Hewitt, L - 1✅
Ako 1.67
Stawka 50
Ew. 83.50✅
Unibet.
Mecz rozegra się o godzienie 2:55, a tak przynajmniej rozpoczyna się turniej. Co by tu dużo pisać i analizować, Stepanek I Hewitt spotkali sie z sobą 3 razy, z czego 3razy wygrał Hewitt i tu zdziwienie skąd taki mały kurs. Otóż Hewitt nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze na kortach twardych. Przynajmniej jego oceny wychodzą dość słabo a i formą jakoś nie błyszczy. Nie chcę tu nikogo faworyzować, bo i Stepanek to nie jest jakiś długodystansowiec. Ale ostatnie swoje mecze, które przegrywał to po jednym czy dwóch przełamaniach i przegrywając średnio 6:4, 6:3. Liczę na 1win w tej parze ze strony Radka.

My błąd ;)
 
akade 41

akade

Użytkownik
LIVE UNIBET.
12.
⚽ Lechia Gdańsk - Jagielonia Białystok - over 3.5 gole przez gości.✅
Ako 1.95
Stawka 50
Ew. 97.50✅
Unibet.
Zdarzenie LIVE. Obecnie zaczęła się przerwa. Do przerwy Jagielonia strzeliła 3 bramki. I dla mnie są to odpowiednie argumenty aby zaryzykować i mieć wiarę, że wstrzelą jeszcze 1dną bramkę przeciwnikowi. Gdybym nie zagrał Rafała vel Radka na jutro to pewnie bym dołożył jeszcze pare groszy..
Dla mnie oferta ciekawa - ja gram.
92minuta.. już go pisałem na in minus.. I byłem trochę zły. Ale zły na siebie i to z racją prawdy, bo win na farta. W dogrywce meczu. A typ zagrany bez jakiejkolwiek analizy, czyste szczęscie. Nie gram PL ligi, a tym bardziej 2/3. Przestroga na następny razy, by uważać bardziej..
 
akade 41

akade

Użytkownik
13.
???? Suarez Navarro - Rybarikova - typ 1. ✅
Ako 1.85
Stawka. 20
Ew 36✅
Unibet.
Mecz właśnie się zaczął. Więc jak co oglądać i grać.

Typ podałem przed chwilą,a tu mała analiza. Suarez spotyka się z takimmi zawodniczkami jak: Bartoli, Jankovic czy Kvitowa i tam potrafi urwać pare punktów, z Bartoli urwała nawet gema. A Rybarikova w ostatnich swych meczach nie miała nikogo poważnego, win z Date Krumm, ale przegrana już z Zakopalovą 1:6, 6:7, co raczej nikogo dziwić nie powinno. Wg. mnie bet dobry. Aczkolwiek 1 set i serwis Rybarikovej do 15, a tearz Navarro się męczy z swoim i obecnie jest 40:40 kurs 2:15.
Chyba za 20pln warto grać..
 
akade 41

akade

Użytkownik
14.
???? Nishikori - Querrey. - 1⛔
Ako 1.86
Stawka 47 + 30
Ew. 87.42 + 55.80⛔
Patrząc na ogólna tabelę. Querrey w tej parze jest lepszy. Ale patrząc na obecną kondycję obu zawodoników. To chyba obecnie jest to chwila dla Nishikoriego, w Japoni właśnie wygrał turniej, i jeżeli kondycja nie padnie, to jutrzejszy pojedynek powinien przejść lekko.

3set gem 7 serw Nishikori (wygrywa 4:2) i przegrywa przez wlasny błąd, mając 2 piłki na 5:2. Potem możliwość przełamania na 5:3 i skonczenia meczu prpzy swoim serwie to, kolejny błąd i głupie próby zagrania z jakiegoś &#39;obrotu&#39; z zza pleców.. Tak oddanego meczu jeszcze nie oglądałem..
 
akade 41

akade

Użytkownik
15.
???? Gasquet - Stepanek 2✅
Ako 3.4
Stawka 25
Ew 85✅
Unibet
Mecz już trwa, gdy dodawałem go do typów dnia, myślałem, że tu też wkleiłem. Obecnie jest kurs 3zł. Na Stepanka. Co do późnego wrzucenia go, moge screen wkleić, typ daje nie dla tego, że jest 2:3 tylko po prostu dla mej analizy. Jak gracie inne moje typy i teraz zobaczycie ten to kurs 2.5/3 bym brał lekko do 30zł. Albo jak tam wam budżet pozwoli..
 
akade 41

akade

Użytkownik
17.
???? Stepanek, R - Isner, J - typ over90 minut.✅
Ako. 1.87
Stawka 44
Ew 82.28✅
Unibet
Mała refleksja odnosnie spotkania? - Grali z sobą 3razy, po 1:1 na kortach twardych, więc tu będzie przypomnienie dawnych spotkań. ich spotkania nie trwały szybko, i tutaj unibet dał mi fajny kurs. Z którego ja korzystam. Grać tutaj 1dynke na Radka - to troche sie boję, ponieważ to może być dość nieprzewidywaly mecz. Wczoraj oglądałem tylko 1 set Radka i był on poprawny aby wygrać z Gasquetem. Tutaj Isner nie wydaje mi się być lepszy, ale kurs 1.87 mnie zadowala i wydaje się być bardzo pewny. Over 23.5 jest za tani w unibecie.
 
akade 41

akade

Użytkownik
18.
???? Stosur,S - Hampton, J - 2:0✅
Ako 1.72
Stawka 40
Ew 68.80✅
Unibet
19.
???? Tsonga, JW - Berdych T. - over 93,5minuty.✅ 94.5minuty z Time- Break .
Ako 1.87
Stawka 30
Ew 56.10✅
Unibet.

Tsonga pomimo, że jest mym faworytem w tym spotkaniu to mam nadzieje, że Berdych powalczy troszkę i czas gry zostanie osiągnięty. Tsonga odbył 2 dni temu świetne spotkanie z Paire, Benoitem. Wg mnie to był najlepszy mecz tego turnieju jaki oglądałem. Panowie spotkali się z sobą 2 razy, i 2 razy było to na kortach twardych w półfinałach w Pekinie i Londynie. Mam nadzieję, że powtórzą 1ich spotkanie i zagrają 3 sety. Albo 2 z Time-Break&#39;em.
 
akade 41

akade

Użytkownik
LIVE
19.
???? Murray - Stepanek - 2 ⛔
Ako 3.50
Stawka 15 + 15 po kursie 2.8 + 15 kurs 2.85
Ew. 52.50 + 42 + 42.75⛔
Unibet

Obecnie jest 3:4 serw Radka i kurs 3,70 jestem dobrej wiary, że urwie 1 set. I jak nie popełni błędu to wydaje mi się, że w meczu też da rade.
 
akade 41

akade

Użytkownik
21.
???? Federer, Roger - Murray, Andy - 1⛔
Kurs 1.74
Stawka 100 + 200
Ew. 174 + 348⛔
Unibet

Zacznijmy może od tego, że spotkają się z sobą xx raz.. Z tego co dobrze pamiętam Murra&#39;y ma pare wygranych więcej. Panowie się zazwyczaj spotykali w półfinałach/finałach więc ranga gracza mówi o sobie, że powinien być to mecz punkt za punkt. A tu niespodzianka bo ich gemy się kończą 6:3, 6:4 i w większości meczach sety 2:0, 3:0. Ale do sedna analizy, gdyby rozsądek i pohamowanie nerwów Radka to nie mielibyśmy w półfinale Andy&#39;ego. Oglądałem ten mecz i grał on statycznie.. bez żadnego przyłozenia się, a jeżeli to było przyłozenie się na ćwierćfinał to forma u niego jest bardzo słaba w takim razie. Gdyby kurs byl adekwatny do ryzyka grałbym 2:0Roger&#39;a. A tak, może coś uda się ugrać Andiemu, aczkolwiek Roger to nie to samo co Radek i wątpię aby przegrał z emocjami.
 
Do góry Bottom