>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

po jakich promocjach i gdzie -udało się wam wypłacic kase??

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
pochwalcie się w jakich kasynach , poker roomach i bukach oraz po jakich promocjach udało się wam wypłacić kasę?? ile czekaliście na przelew , na co przelewaliście i czy musieliście robić najpierw depozyt... ja niestety jeszcze nie mam się czym pochwalić ????
 
R 0

renton

Użytkownik
Ja sie narazie rejestrowałem na wszystkich promocjach i udało mi sie wyciągnąc ogrągłe 0,00. Do tego mam zasmiecony komputer, pulpit, rejestr i cholera wie co jeszcze :;/: ale z tego co widze to nielicznym udaje sie wyciagnac cos z promocji, niektórym nawet wiecej niz cos :mrgreen: :jezora: Pozdrawiam
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
z takich co nie wplacilem ani zlotowki ?
hmm w zaokregleniu 2700 zł
Taka suma uzbierala mi sie od marca po przedniego roku ????
 
D 0

dandi1

Użytkownik
wyplacilem z ibetx na netellera sporo sumke , ale to bylo wtedy kiedy nie orientowali sie w sprawach co do wyplat . ze starbet wyplacam regularnie co miesiac ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
voodoo21 musisz czekać -tak czasem jest -ale to samo się naprawia -na przykład następnego dnia już powinno chodzić -bo to chyba przeciążenie serwera u nich albo coś ???? ja tez tak miałem -ale już działa i odnośnie get21 mam prośbę : trzeba mi to przetłumaczyć bo chcą jeszcze jakieś dokumenty do wypłaty -a już im scan dowodu wysłałem



» Wiadomość e-mail następna &gt;&gt;

Dear Mateusz,

We have received your documents, however, we are still awaiting 2 copies of the top portion of a utility bill or financial statement showing your name and mailing address since the you sent us a screen shot of your neteller account and we don&#39;t accept online statements plus the copy of the credit card that you sent us was not registered on your account.

Could you kindly fax/email this information to us so that we may process your payout ASAP.

*** Please ensure to include your username on your fax/email in order to avoid delays. ***

Thank you in advance for your cooperation and understanding!
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
dajcie namiary na leepokera -jest tam jakas aktualna promocja??? ????
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Party Poker oczywiście ;)
wypłaty na Netellera w ciągu 2h
Tylko napisz może ze od razu po ugraniiu jest wypłata tylko na konto bankowe.

A promocja jest aktualnie na takich zasadach:
-125 rh - 25 dolarów
Następnie dostajemy 25 dolarów na gre w kasynie:
- trzeba w kasynie postawić pieniążki o wartości 250 dolarów


Promocja jest naprawdę dobra i udało mi się ugrać ponad 115 dolarów. Czekam teraz tylko na przelewik ????
 
Do góry Bottom