>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

PlusLiga 2024/2025

J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Dobry mecz w Warszawie póki co Rzeszowa, a Bednorz gra koncert obrona atak. Ciekawe czy dowiozą czy spuchnie reska
 
lukas88 452,1K

lukas88

Forum VIP
Tuinstra over 10,5
Kurs: 1,85
Fortuna


Dość niska linia na Holendra, który ostatnio jest w solidnej dyspozycji. W dotychczasowych meczach 4 na 6 spotkań pokrywał linię, nie udała mu się ta sztuka tylko w meczu z Barkomem i Skrą. Dziś widzę spore szanse na 4 sety więc szansa na 11 punktów Benniego spora.​
 
Ostatnia edycja:
lukas88 452,1K

lukas88

Forum VIP
Trefl- Nysa
Typ: Trefl (-3,5 pkt)
Kurs: 1,88
Fortuna

Trefl (-1,5 )seta
Kurs: 2,20
Fortuna


Zawodnicy z Gdańska mieli ciężki terminarz na początku sezonu gdyż na 6 kolejek tylko jedno spotkanie rozegrali u siebie, a reszta wyjazdy, do tego mierzyli się już z Zaksą, Skrą i Bogdanką. W Bełchatowie i Lublinie potrafili ugrać dwa sety więc uważam że jest potencjał w tej drużynie mimo znacznych roszad przed sezonem. Nysa jak dotąd nie zachwyca, wygrali tylko z przeciętnymi Katowicami a później porażki z Warszawą, słabym Olsztynem, również przeciętnym Gorzowem i Norwidem. Uważam że dziś na własnym terenie Trefl powinien dość przekonująco pokonać niżej notowanego rywala, mają w składzie m.in: doświadczonego Jarosza czy Orczyka, jest Koykka, Nasevich czy Jorna.
Nysa ma co prawda też kilku niezłych grajków jak Gierżot, El Graoui czy Dulski ale jak dotąd nie przekłada się to na wyniki.
W mojej ocenie Gdańsk bierze to spotkanie 3-0 lub 3-1.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
lukas88 452,1K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Norwid- Barkom
Typ: 2 (+10,5) pkt
Kurs: 1,75
Fortuna


Rozumiem że Częstochowa jest faworytem po wygranych z Zaksą czy Jastrzębiem ale bez przesady. Barkom potrafił ugrać seta z Resovią, Warszawą, Jastrzębiem czy Bogdanką. Tak naprawdę zaproponowany handicap pokryli z Bogdanką, Resovią czy Aluronem mimo porażki w 3 setach. W mojej ocenie zobaczymy wyrównane spotkanie i nie skreślałbym tutaj Barkomu bo uważam że stac ich tutaj na niespodziankę.
Za drobne:
Barkom wygra @ 3,40 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
pinio1111 178K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
J.Jarosz - P.Orczyk więcej pkt. 2,20

Idę w stronę Piotrka. Kuba zdobył ostatnio więcej pkt, ale oni się wymieniają w tych najlepszych zdobyczach punktowych i są pod tym względem zdecydowanie najlepsi w drużynie Trefla.
Do tego mam nadzieję że Nasevich dostanie dziś trochę minut do gry i dzięki temu uszczupli konto punktowe Jarosza.

Norwid - Barkom
Barkom +1,5 seta 2,20

Kursy wystawione na wyrost. Barkom nadal bez punktów w tabeli, ale sądzę że dziś się to zmieni bo ich gra wcale nie jest taka tragiczna.
Potencjał obu zespołów podobny, a tu na gospodarzy dostajemy 1,35???
Trzeba to wykorzystać i ja próbuję nawet win Barkomu po kursie 3,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +771
M 7K

makalele007

Użytkownik
Norwid- Barkom
Typ: 2 (+10,5) pkt
Kurs: 1,75
Fortuna


Rozumiem że Częstochowa jest faworytem po wygranych z Zaksą czy Jastrzębiem ale bez przesady. Barkom potrafił ugrać seta z Resovią, Warszawą, Jastrzębiem czy Bogdanką. Tak naprawdę zaproponowany handicap pokryli z Bogdanką, Resovią czy Aluronem mimo porażki w 3 setach. W mojej ocenie zobaczymy wyrównane spotkanie i nie skreślałbym tutaj Barkomu bo uważam że stac ich tutaj na niespodziankę.
Za drobne:
Barkom wygra @ 3,40 Fortuna
nie moja sprawa ale po co grac barkom w fortunie skoro np w superbecie jest superprzewaga ?
 
Do góry Bottom