>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
barto22 226

barto22

Użytkownik
Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn - Resovia poniżej 75,5 pkt @1.9 Bet365

Swoją analizę zacznę od zespołu akademików.Olsztyn, trzeba powiedzieć szczerze bardzo słabo prezentuje się na początku nowego sezonu, 5 meczów - 1 wygrana za 2 punkty z Bielsko Białą u siebie. Zawodnicy zespołu przyznają,że mają pewne problemy z poukładaniem gry, szwankuje przyjęcie,zdarzają się ogromne przestoje tak jak to można było zauważyć w meczu z Bełchatowem (sety do -18,-14,-15) czy kompromitacji w czwartym secie z Bydgoszczą (seria 8 straconych punktów z rzędu w 4 secie przegranym przez Żaków do 9!!!). Grzegorz Szymański przed meczem mówi,że czeka ich jeszcze bardzo dużo pracy,żeby wyeliminować wszystkie błędy. Co do Resovii nie trzeba tu wielkich analiz, do zespołu powrócili już wszyscy zawodnicy po mistrzostwach świata i co najważniejsze wskakują oni na wysokie obroty. Ogranie na wyjeździe Kędzierzynian do 0 w setach robi wrażenie. Kibice z Rzeszowa będą chcieli zobaczyć szybkie 3-0 na co wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi.
Co do samego typu wybieram under na drużynę z Rzeszowa bo trudno wyobrazić mi sobie,że Rzeszowianie stracą seta a również nie podejrzewam,ze Olsztyn przekroczy barierę 23 punktów w którymkolwiek secie.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Cuprum - Czarni Radom
Typ: 2
@1,75 b365
Może i Cuprum nie gra źle, skład nie do końca słaby ale to dalej jest beniaminek. Oni uczą się gry na tym poziomie i nie do końca zawsze go utrzymują (patrz mecz z Wawa). Radom skład ma już zgrany. Póki co dość wysoko w tabeli i tak gdzieś koło środka się zakręcą. Połączenie doświadczenia i młodości. Plina, Westphal, Kampa czy Oivanen chyba nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Przed sezonem zagrali sporo meczy kontrolnych i wyniki na +. O ile mecz będzie miał normalny przebieg o wynik jestem spokojny. ;)
e: jak zwykle sami znafffcy, żebym nie był gołoslowny o tym uczeniu się
http://www.plusliga.pl/news/id/10113
jak juz dancewicz mowi ze sie ucza to wybaczcie... ucza sie ????
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Radom ost strasznie ponizej formy.. co z tego ze jest Oivanen ? jak i tak zmienia czasami na chwile mlodego Bołądźia. Z Czestochowa zagrali w wyjsciowej 6 bez kampy itp to zostali skarceni. Z treflem wiadomo, ze nie bd mieli latwej przeprawy i polegli po tb u Siebie.. ale po walce. Natomiast z BTS&#39;em Bielsko Biała to juz byly siatkarskie jaja a nie mecz. Wynik mogl pojsc w obydwie strony.. zawazyly detale i troche szczescia. Czarni rowniez byli beniaminkiem przed rokiem.. ale czy to ma wieksze znaczenie skoro zajeli 6 miejsce na koniec sezonu w tabeli ? na playoffy zabraklo juz sily razenia itd

&quot;Cuprum Lubin zgromadził bardzo mocny i ciekawy skład, jak na debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trener Gheorghe Cretu ma do dyspozycji uznanych na siatkarskim rynku zawodników, którzy razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową, a inne zespoły muszą mieć się na baczności, jeśli nie chcą tracić punktów z zespołem Cuprum.
Wyjściowy skład naprawdę wygląda bardzo solidnie. Za rozegranie odpowiada Grzegorz Łomacz, na środku siatki straszą przeżywający drugą młodość Łukasz Kadziewicz oraz Dmytro Pashytskyy, za atak odpowiada utalentowany i doświadczony już Marcel Gromadowski, który wrócił do Polski po wojażach we Włoszech. Na przyjęciu grają Jeroen Trommel oraz Ivan Borovnjak, wspomagani przez libero Pawła Ruska. Gdy dodać do tego jeszcze Pawła Siezieniewskiego, czy znanych w Radomiu Szymona Romacia i Łukasza Łapszyńskiego, to wygląda to bardzo solidnie. &quot;
dziwia mnie jedynie ost duze roznice w setach w przegranym meczu cuprum z warszawa: do 21,20,15.. ale teraz graja w swojej hali i to powinno byc dla nich pomocnym &#39;handikapem&#39; ;)
Nie powinien to byc latwy i krotki pojedynek dla obydwu ekip a wrecz zaciety gdzie wszystko sie moze zdarzyc. Jak dla mnie 55% do 45% dla Cuprum, gdyz Czarni obnizyli ost loty i nie bardzo maja postraszyc w jakims elemencie przeciwnika. Zobaczymy za godzine.
btw. osobiscie pogralem Cuprum ale ta analiza nie jest pisana pod nich. Zadecyduje dyspozycja dnia, szczescie i detale.. badz odpowiednia taktyka pod mankamenty zawodnikow po drugiej stronie siatki.
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
Cuprum - Czarni Radom
Typ: 2
@1,75 b365

Może i Cuprum nie gra źle, skład nie do końca słaby ale to dalej jest beniaminek. Oni uczą się gry na tym poziomie i nie do końca zawsze go utrzymują (patrz mecz z Wawa). Radom skład ma już zgrany. Póki co dość wysoko w tabeli i tak gdzieś koło środka się zakręcą. Połączenie doświadczenia i młodości. Plina, Westphal, Kampa czy Oivanen chyba nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Przed sezonem zagrali sporo meczy kontrolnych i wyniki na +. O ile mecz będzie miał normalny przebieg o wynik jestem spokojny. ;)

e: jak zwykle sami znafffcy, żebym nie był gołoslowny o tym uczeniu się

http://www.plusliga.pl/news/id/10113

jak juz dancewicz mowi ze sie ucza to wybaczcie... ucza sie ????
piszesz o cuprum... dajesz artykul o Będzinie... czegos tu nie rozumiem albo cos Ci sie pomylilo.
Będzin to sie moze i uczy a Cuprum to sie moze zgrywac itd



Czarni zagrali na swoim poziomie ;) 3:1 i wracaja do domu szukac punktow w swoim &#39;kurniku&#39; z Bełchatowem.. tylko czy stać ich chociaz na seta? Rok temu udalo sie Wojskowym wygrac ze Skrą 3;1 ale w obecniej formie obydwu ekip watpie zeby mozna bylo liczyc na pozytywne zaskoczenie ze strony radomian.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Kędzierzyn-Będzin over 142,5 @1,95 bet365

Wreszcie któraś z tych drużyn odniesie zwycięstwo, Będzin po 6 kolejkach bez punktu, Zaksa natomiast po zwycięstwie w pierwszej kolejce przegrała 5 razy z rzędu. Wiadomo, że beniaminek z Będzina w tym sezonie będzie dostarczał każdemu punkty, jednak seta urwali już Jastrzębiu, Skrze oraz Resovii. Zaskoczył mnie handicap -2,5 na Zaksę, dla mnie nie są tak zdecydowanym faworytem, ich kryzys trwa w najlepsze, w meczu z Resovią zagrali dwa sety które kończyły się do 26 oraz 23 (inna sprawa, że Resovia gra może na 50% swojego potencjału), a z Jastrzębiem półtora. Do pokrycia linii potrzeba 3 zaciętych setów (23,23,22) lub by Będzin urwał seta. Wg mnie bardziej prawdopodobny jest over, na Będzin +2,5s kurs ten sam.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
W tym sezonie PlusLiga pędzi jak TGV. Kolejna kolejka już dziś. Ja szybko słowo na temat meczu w Radomiu, który moim zdaniem wcale nie będzie jednostronny, zakończony szybkim zwycięstwem Bełchatowa.
Wszyscy wiemy, że teraz Skra gra na poziomie nieosiągalnym dla innej drużyny w naszym kraju. 6 meczy, komplet punktów, jeden set stracony. Myślę, że więcej nie trzeba komentować. Dodam tylko, że do składu po odpoczynku wraca Mariusz Wlazły.
Czarni jak na razie 3 zwycięstwa i 3 porażki. Nie wygląda to najgorzej choć myślałem, że podopiecznych Prygla stać na coś więcej w meczach wyjazdowych. We własnej hali jest to całkiem inna ekipa. Trzeba zaznaczyć, że w Radomiu jest bardzo specyficzna arena gdzie nie wszyscy (nawet ci najwięksi) wytrzymują i potrafią się odnaleźć. W poprzednim sezonie Skra wróciła bez punktu przegrywając 3-1. Prygiel potrafi zmotywować swoich zawodników na ważne mecze. Takim z pewnością jest mecz z dzisiejszym rywalem co widać w całym mieście więc walki nie zabraknie.
Nie chcę wróżyć, że dziś Skra poniesie pierwszą porażkę bo o to będzie ciężko ale wydaje mi się, że może to być długi równy pojedynek. Dlatego plusy setowe na Czarnych są moim zdaniem rozsądnym rozwiązaniem.
Moje typy:
Czarni +2.5 seta 2,32 Betsson ✅
Czarni +1.5 seta 4,80 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Podam na razie suche typy, później postaram się uzupełnić o analizy.
Bydgoszcz - Bielsko- Biała @ 1,12 ✅
W niedzielę, po przeraźliwie żenującym meczu Bielsko pokonało Kielce 3-2, zaś Bydgoszcz ograła na wyjeździe Częstochowę za 3 pkty. Oglądanie meczu BBTSu było prawdziwą mordęgą. Dawno nie widziałem takiej patologii. Jedynym graczem Bielska, który prezentował jako-taki poziom był oczywiście Gonzalez. Bardzo słabo zagrał Wojtek Ferens (co osobiście bardzo mnie zasmuciło, gdyż przyglądam się rozwojowi jego talentu od wielu lat) i reszta ekipy. No ale wygrali, gdyż mieli za rywali kielczan, którzy również grali bardzo przeciętnie, choć i tak lepiej niż np. w meczu z Czarnymi. Bydgoszcz pod wodzą Heinena spisuje się w miarę równo. Nie powinni mieć żadnych problemów ze zwycięstwem,

Kielce - Lubin over 3,5 seta @ 1,55 ✅
Effector ugrał punkt w Bielsku i teraz szuka kolejnych w meczu z Cuprum. Skład gości dużo mocniejszy, ale ten mecz może być paradoksalnie dość wyrównany i kto wie, może nawet gospodarze wygrają. W meczu z BBTSem pojawiło się kilka promyków nadziei - w miarę dobra gra środkowego - Bieńka i atakującego Krzyśka. 4 sety są tu bardzo prawdopodobne.
Olsztyn (+2,5 seta) - Jastrzębie @ 1,68 ✅
AZS ostatnio gra bardzo źle, ale mają potencjał, żeby chociaż tego seta Jastrzębiu urwać. Kwestia, czy Cabral i Ogurcak poprawią (tragiczne) przyjęcie.
Częstochowa (+2,5 seta) - Gdańsk @ 2,07 ⛔ znowu 1 set...
Drużyna Anastasiego jest w każdym elemencie lepsza od Akademików. Częstochowa miała przebłysk lepszej gry (10 wygranych setów z rzędu), ale Bydgoszcz pokazała im miejsce w szeregu.
Kędzierzyn-Koźle - Będzin @ 1,12 ✅
Pora na przełamanie. ZAKSA to dużo lepsza drużyna.
Warszawa - Rzeszów DW 1-3 @ 3,13 ⛔ a jednak 0-3...
Historia meczów pokazuje, że to bardzo prawdopodobny wynik. Resovia powinna wyjechać z Areny Ursynów z 3 pkt, ale podopieczni Kuby Bednaruka tanio skóry nie sprzedadzą.
Radom (+18,5 pkt) - Bełchatów @ 1,64 ✅
Opisali ładnie mecz Sumada i Gystlik. Nic dodać, nic ująć. Ave WKS :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Popieram to co napisał Sumada. Mi też dane było kilka razy poznac klimat radomskiego kurnika - więc propsuję, ale zakład na ten mecz mam w innym wariancie - moim zdaniem bardzo bezpiecznym i zagrałem go w dublu z Perugią opisaną w dziale Lega Pallavolo.
Po pierwsze - mecz z Radomia będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport, więc będzie większy komfort zagrania jakiegoś betu tuż przed samym spotkaniem - znając już składy wyjściowe - przede wszystkim gości, którzy po raz kolejny zapewne wyjdą nie optymalną szóstką.
Po raz pierwszy w tym sezonie trener Miguel Falasca będzie miał do dyspozycji wszystkich 14 siatkarzy. Pięciodniowy urlop - pierwszy po zakończeniu MŚ - skończył już Wlazły, zdrowy jest także zmagający się przez kilka dni z infekcją Winiarski. Obu liderów PGE Skry zabrakło w meczu z AZS Politechniką Warszawską. Pod ich nieobecność kapitanem drużyny był Kłos.
Szkoleniowcy już jednak zapowiadają, że w spotkaniach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami czołowi siatkarze będą odpoczywać. Wlazły może liczyć na kolejny urlop jeszcze w listopadzie.
No i w sumie tyle w temacie Skry.
Czarni Radom w składzie: Kampa - Bołądź, Żaliński - Wachnik, Grzechnik - Pliński, Kowalski (L).

A na ławce są jeszcze tacy gracze jak Dirk Westphal czy Mikko Oivanen, więc trener Prygiel ma niemałe pole do manewru. - Pogadali, a bet jaki gram to handi na małe punkty i to jeszcze &quot;zapasowe&quot; czyli +18.5 w Marathonbet.
Jednak doświadczenie graczy z Bełchatowa jest o wiele większe - i boje się o końcówki setów. Mecz będzie pod bardzo dobrą atmosferą i każdy punkt Czarnych będzie kwitowany głośną owacją radomskiej publiczności - tak więc nie przewiduje wpierdolu i wyżej wymienioną opcję uważam za bardzo pewną :cool:
Czarni Radom +18.5 punktu ▶ Marathonbet 1.64 ✅
Czarni Radom +16.5 punktu ▶ Marathonbet 1.92 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Ja pogralem taki kupon:
Warszawska dziś z bojowym nastawieniem rzeszowianom tanio skóry nie sprzedadzą myślę że po ciężkiej walce będzie 1:3 albo po tiebraku dla zespołu z Rzeszowa
Następny mecz bydgoszczanie powinni bez problemu ogarnąć Bielsko-białą za 3pkt ja pogralem ponizej 185,5
Efector Kielce wogóle nie przekonuje mnie swoją grą bardziej zgrany kolektyw mają chłopaki z Lubina i zagrałem ze będą lepsi 4małymi pkt..
Jak kolega wyżej opisał też nie wydaje się ze dla ZAKSY będzie to spacerek ja mam linię 135,5 over więc nawet przy 3:0 over może zostać pokryty..
Na marginesie na kuponie zagrałem macerate z padovą rozgrywanie tego meczu to tylko formalność szybkie 3:0 i pod prysznic:)
Życzę trafnych typów;-)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Bielsko Biała-Gdańska
Bielsko +15,5 1.85 Betsafe
✅
Dość wysoka ta linia, Gdańsk wygra ten mecz, ale nie mam pewności czy pójdzie im to aż tak łatwo.
Statystycznie, Lotos na wyjeździe takiej linii jeszcze nie pokrył, w całym sezonie zrobili to raz, u siebie z Kielcami. Bielsko u siebie jak do tej pory dwa mecze, dwie wygrane, przegrywali większą różnicą na początku sezonu wyjazdowe mecze z Resovią i Jastrzębiem, ale od tamtego czasu jest delikatny progres.
Gdańsk jak na razie bardzo pozytywnie. Zaskakuje mnie Falaschi, nigdy nie byłem fanem jego gry, ale trzeba mu przyznać, że całkiem nieźle prowadzi grę.
W dobrej formie od początku sezonu Mika, Schwarz troszkę słabiej, ale też dobrze, ostatnio Anastasi coś kombinował z Schulzem na przyjęciu, ale podobno słabo to wyglądało.
Gawryszewski i Grzyb na środku solidnie, Gacek również na libero ok, choć w Częstochowie zrobił kilka błędów.
Najsłabiej wygląda atak, Troy trochę chimeryczny, Szulz daje dobre zmiany jak coś.
Bielsko jak do tej pory gra na miarę możliwości, sporo zależy od Gonzaleza, jego forma nie jest jeszcze najwyższa, ale po tych kilku dniach przerwy i spokojnego treningu powinien wyglądać lepiej.
Bradzo dużo drużynie daje Ferens, który dość niespodziewanie wyrósł na pierwszą opcję w ataku, jak dla mnie jedno z większych zaskoczeń pozytywnych początku sezonu.
Jako drugi libero ktoś z dwójki Kapelus/Kwasowski, chyba wolę Ukraińca, przyjęcie obaj mają na podobnym poziomie, ale Kapelus chyba trochę więcej może dać w ataku.
Buniak i Sobala tacy sobie, choć początek mają udany, w bloku potrafią zapunktować.
Do poprawki libero Dębiec, rozegranie Pilarza niezbyt skomplikowane, ale ma dobrych wykonawców na skrzydłach, a jak nie idzie to może wejść Neroj z dobrą zagrywką.
Bielsko nie gra źle, są w stanie tutaj powalczyć, choć pewnie przegrają, myślę, że jednak nie bez walki.
Marathon ma linię +17,5 po 1.63.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A ja startuje w stronę Olsztyna, który wybiera się do Kędzierzyna-Koźle aby rozegrac mecz w tamach 8 kolejki PlusLigi. Oba zespoły grają w tym sezonie słabo by nie powiedziec tragicznie i mają swoje problemy.

ZAKSA po ostatniej wygranej w lidze u siebie dawała symptomy ku temu, że drużyna wychodzi z dołka, na tygodniu wygrała także mecz z Finami w Pucharze CEV ale dostali tam seta do 12 - więc nie wiadomo co o tej drużynie myślec. Światełkiem w tunelu może byc motyw powrotu do gry Michała Ruciaka, który poprawi kulawe przyjęcie ZAKSY - jednak nie wiadomo czy będzie zdolny atakowac piłki z pełną mocą - czy będzie wchodził tylko na poprawę przyjęcia do II linii jak to miało miejsce w meczu z Tiikerit Kokkola. A i jeszcze nie będzie Wiśniewskiego - który podkręcił staw skokowy.

Także skład ZAKSY powinien mimo wszystko wyglądac następująco: Zagumny - Witczak, Kooy - Loh, Gladyr - Kaźmierczak, Zatorski (L).


Zespół z Olsztyna skompletował na ten sezon całkiem ciekawą kadrę. - Solidnie obsadzona pozycja rozgrywającego - Dobrowolski lub Zatko to dwaj równorzędni sypacze - jest w czym wybierac. Wózek ciągnie para przyjmujących Frantisek Ogurcak oraz Brazylijczyk Levi Cabral. Do wyboru trener Stelmach ma także na pozycji środkowego bloku: Hain, Zniszczoł, Zajder - także dobry poziom. Atakujący - młody Adamajtis oraz stary i zdrewniały już Grzesiu Szymański, który jak ma dzień potrafi natłuc 25 punktów i zostac MVP spotkania.

Co prawda Olsztyn jeszcze meczu na wyjeździe w tym sezonie nie wygrał - ale nie o to tutaj chodzi. Linia +16.5 punktu wystawiona przez Bet365 wydaje mi się value - więc gram. Jeżeli ZAKSA będzie miała mecz pod kontrolą - to zawsze będzie można wyjśc z zakładu na zwroty przed III setem. - Ale moim zdaniem gości z Olsztyna jest stac na wygranie seta (który załatwiłby handi na 95%) lub na trzymanie się blisko Zagumnego i spółki na dystansie trzech setów.

Indykpol AZS Olsztyn +16.5 punktu ▶ 1.70 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bielsko-Biała (+2,5 seta) - Gdańsk @ 1,85 ✅ gładko, szybko i przyjemnie.

Gdańsk to dużo mocniejsza drużyna od BBTSu. Nie mam co do tego żadnej wątpliwości.
Wobec tego, czemu stawiam na co najmniej jednego wygranego seta przez bielszczan?
Powody są dwa. Jeden nazywa się Gonzalez - argentyński atakujący powinien znajdować się w coraz lepszej formie. Opuścił sezon przygotowawczy ze względu na sprawy rodzinne i trochę zatracił przygotowanie, którym imponował choćby w czasie mistrzostw świata. Druga sprawa - uważam, że Trefl ma wyniki nieco ponad stan. Jak na razie komplet zwycięstw, ale z mocnymi jeszcze nie grali (ZAKSY nie brałem pod uwagę, bo byli w niesamowitym dołku na początku sezonu). Owszem, personalnie wygląda to fajnie, na ławce dobry trener, ale sądzę, że poza własną halą mogą miewać momenty przestojów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
NWarszawa (+16,5) - Jastrzębie @ 1,7 ✅ fortuna
(+14,5) @ 1,85 ✅ willhill
Jastrzębski powinien ten mecz wygrać, ale nie skreślałbym chłopców Kuby Bednaruka. Na pewno powalczą. Potencjał w drużynie jest spory. Nie znalazłem żadnych informacji o absencjach. Goście grali w środę pucharowy mecz w odległej Hiszpanii - być może trener da odpocząć w którymś momencie meczu kluczowym graczom.
Będzin - Częstochowa @ 1,9 ✅
Najwyższa pora na zwycięstwo Banimexu. Póki co bez punktu, choć ich gra wcale nie wyglada jakoś tragicznie. Terminarz ich nie rozpieszczał - od początku sezonu kolejne wyjazdy: Radom, Rzeszów, Jastrzębie, Gdańsk i Kędzierzyn. U siebie tylko 2 mecze - Bełchatów i Bydgoszcz. W obu meczach stać ich było na jednego wygranego seta.
Częstochowa miała okres dobrej gry (10 wygranych setów z rzędu), ale to chyba za nimi i wrócili do &quot;ligowej szarzyzny&quot;. Sądzę, że Będzin wykaże się większą determinacja i &quot;sportową złością&quot; i w końcu wygra.
Kędzierzyn - Olsztyn (+14,5) @ 1,85 ⛔
Świetnie opisał mecz Gystlik, za co propsy. Olsztyn - jeśli tylko utrzyma przyzwoite przyjęcie - powinien powalczyć o punkty.
Lubin - Bydgoszcz over 3,5 seta @ 1,46 ✅
Spodziewam się w tym meczu wyrównanej walki. Myślałem o overze punktowym, ale to zawsze spore ryzyko. Nie sądzę, żeby któraś z ekip była w stanie wygrać 3-0.
Radom (+2,5 seta) - Rzeszów @ 1,8 ✅
Czarni u siebie to bardzo mocna drużyna, czego doświadczyła bełchatowska Skra. Tego samego spodziewam się po meczu z Resovią, która co prawda idzie jak burza, ale w radomskiej hali seria zwycięstw może zostać przerwana.
Bełchatów - Kielce over 128,5 @ 1,7 ✅
Kielce ostatnio dużo lepsza gra niż na początku sezonu. Skra oczywiście poza ich zasięgiem, ale jakiegoś wielkiego lania się nie spodziewam. 54 potrzebne punkty Kielc, to trzy sety do 18... Falasca pewnie coś pokombinuje ze składem, da pograć młodym. Myślę, że linia ustawiona za nisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
C 11

cysiek7

Użytkownik
Warszawa (+16,5) - Jastrzębie @ 1,7 fortuna
(+14,5) @ 1,85 willhill

Jastrzębski powinien ten mecz wygrać, ale nie skreślałbym chłopców Kuby Bednaruka. Na pewno powalczą. Potencjał w drużynie jest spory. Nie znalazłem żadnych informacji o absencjach. Goście grali w środę pucharowy mecz w odległej Hiszpanii - być może trener da odpocząć w którymś momencie meczu kluczowym graczom.

W Wawie ciągle powinno brakować Szalpuka, który wypadł na sześć tygodniu i miał wrócić pod koniec listopada.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Dla mnie promocja to typ na seta Olsztyna. KK nadal nie gra dobrze. Nawet w wygranych setach w ostatnim meczu z finami nie zachwycali. Olsztyn moim zdaniem powinien nawet coś więcej ugrać niż seta. Nie bede się tutaj więcej rozpisywał bo już Panowi wyżej typujący w stronę Olsztyna to zrobili.
KK- Olszytn +2.5 seta kurs 1.95 bet 365
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Czarni-Resovia
Czarni +14,5 1.85 WilliamHill
✅
Tak na szybko, o Resovii nie ma sensu za dużo pisać, mieli w tygodniu Ligę Mistrzów, w pierwszym secie przez długi czas pokazywali, że potrafią grać fatalnie, Kowal rotuje składem, pewnie można będzie zobaczyć w Radomiu Ivovicia, Perłowskiego, Dryje czy Lotmana, ale to tylko moje przypuszczenia.
Hala w Radomiu dość specyficzna, ciężko się tu gra, Skra ostatnio trochę musiała się namęczyć.
Gra Czarnych trochę poniżej oczekiwań, zdarzają się im częste problemy w przyjęciu, ale z drugiej strony mają niezłą siłę w ataku, dobrze nawet radzi sobie Bołądź, choć miewa trochę przestoje w grze, na ławce jest Oivanen, ale to już cień gracza sprzed 4-5 lat.
Podoba mi się gra libero Kowalskiego, dobrze przyjmuje i niezłe piły w obronie wyciąga.
Kampa wybitnym rozgrywającym nie jest, ale na skrzydła postawi dokładnie wystawić, na taką drużynę jak Radom to wystarcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
U na jutro na razie tylko jeden typ z analizą (dopisze może coś jak fortuna wystawi kursy na handi itd):
Jastrzębski - Czarni Radom over 135,5 @ 1,5 ✅
Czarni +14,5 pkt @ 1,75 ✅
Czarni +2,5 seta @ 1,75 ✅
Zacznę od tego, że byłem na niedzielnym meczu Czarnych z Resovią i muszę przyznać, że gra radomian mi zaimponowała. Przegrali co prawda 1-3, ale w pierwszym i czwartym secie (26-28) było bardzo blisko zwycięstwa - zabrakło nieco sportowego szczęścia i może trochę doświadczenia Bartka Bołądzia (ale mimo wszystko jego dobry mecz :! ???? i Grzechnika. W przyjęciu, ataku i na bloku wyglądało to na tle Sovii naprawdę bardzo dobrze - super grał libero - Kowalski i Dirk Wesphal. Na minus - postawa na zagrywce niektórych zawodników - zwłaszcza Bartka Grzechnika, który popsuł kilka lekkich zagrywek w końcówkach setów.
Widziałem także mecz Jastrzębskiego z Politechniką, no i wielkiej gry tam nie dostrzegłem. Zabrakło Kaliberdy i posypało się przyjęcie. Nie wiem czy zagra z Czarnymi, ale prawdopodobnie nie. Z Warszawą nie grał też Łasko, ale podejrzewam, że jutro już wystąpi.
Spodziewam się w miarę wyrównanego meczu. Nie sądzę, by JSW zlał Czarnych 3-0 i wysoko w poszczególnych setach. Radom póki co gra lepiej niż wskazują na to wyniki i powinien prędzej czy później zdobywać punkty także na rywalach z czołówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Lotos Trefl - Cuprum Lubin (+2,5 seta) @ 2 ✅
Cuprum Lubin (+15,5 punkta) @ 1,75 ✅
¿¿¿CO???

Dwa zespoły o wykrystalizowanych szóstkach, w czym można upatrywać szanse na falowanie obu zespołów. Trefl to zespół o wielu atutach (o, jaka fajna konwencja karciana się wkradła!). Najbardziej błyszczy oczywiście MVP meczu finałowego MŚ, wielką klasę udowadniają powstający niczym feniks z Rzeszowskich trybun Wojciech Grzyb oraz Gato, wciąż kawał libero. Względny spokój na pozycji atakującego dzięki obecności dwóch graczy o zbliżonym potencjale (Schulz po wejściu z ławki w Bydgoszczy obwołany został graczem meczu!). Gdańsk nie mierzył się jeszcze z zespołami z wielkiej trójki, ale ich miejsce w tabeli jest w pełni zasużone. Szacun!
Cuprum to beniaminek tylko z nazwy. Kadziu mógłby opublikować wielotomową monografię o swojej karierze, inni zawodnicy też zwiedzili kawał Europy, Łomacz grywał w reprezentacji, a Rusek odnosił sukcesy z JW w Lidze Mistrzów i na Klubowych Mistrzostwach Świata. Tymczasem... tej ekipie czegoś brakuje, w wywiadzie dla sportowych faktów Kadziewicz grzmiał o braku sportowej złości. Borówa i Trommel zapewniają jakąś dozę jakości na przyjęciu, ale z zagraniczniaków błyszczy tylko Dima Paszycki.
Idąc delikatnie w stronę miedziaków opieram się na kilku poszlakach., Cuprum zdarzają się wpadki, ale ich do zera przegrali tylko ze SKRĄ, co wstydem nie jest. Lotos potrafi zdominować słabszy zespół, ale czasami ciężko wchodzi w mecz (w Bydzi o krok od 0:2, w dwóch ostatnich meczach przegrane pierwsze sety z wyraźnie słabszymi BBTSem i Czewą). Na tym etapie rozgrywek, przy tym poziomie eksploatowania zawodników w systemie środa-sobota maleje ilość wygranych 3:0 (patrz załącznik). Jest to w pełni wytłumaczalne - zmęczone zespoły zaczynają falować, co może odbyć się na zasadzie mechanizmu bezpośredniego (zwiększona ilość błędów zawodników szczególnie obciążonych) lub pośredniego (wprowadzanie gorszych zmienników za zmęczonych graczy szóstkowych). Ta kolejka może być podobna do poprzedniej (jeszcze raz spoglądamy na załącznik:cool: ).
Na koniec ciekawostka: oba zespoły spotkały się w przed sezonem w finale Memoriału im. Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie. Był to jedyny raz, gdy widziałem Cuprum (niestety tylko fragmenty tego meczu). Poza jednym setem widowisko całkiem wyrównane, a składy, bawiąc się nieco we wróża Macieja, identyczne z jutrzejszymi.
KS Cuprum Lubin - LOTOS Trefl Gdańsk 1:3
(22:25, 18:25, 25:22, 24:26)
Składy:
Cuprum: Łomacz, Borovnjak, Trommel, Kadziewicz, Paszycki, Gromadowski, Rusek (libero) oraz Michalski i Romać
Trefl: Falaschi, Stolc, Mika, Grzyb, Gawryszewski, Troy, Gacek (libero) oraz Schulz, Czunkiewicz i Stępień.
Liczę mniej więcej na deja vu!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kielce-Resovia
Resovia -2,5 1.75 bet365
⛔
Kurs całkiem znośny.
Kielce ze swoimi problemami, ciągle nie do końca w pełni sił jest Jungiewicz, sprowadzony awaryjnie Miseikis ma potężne braki treningowe, nic dziwnego od maja czy kwietnia nie grał w siatkówkę na poważnym poziomie, więc na prawym zostaje Krzysiek bijący na siłę z zamkniętymi oczami, dostający czapę za czapą i psujący masę zagrywek.
Dodatkowo kontuzję złapał przyjmujący Staszewski, który był dość ważnym zawodnikiem, zastępuje go młodszy Penczew, który jak na razie całkiem nieźle prezentuje się.
Najjaśniejszym punktem drużyny jest środkowy Bieniek, który sporo punktów tłucze zagrywką i blokiem.
Rozgrywa Janusz, kiedyś wydawało się, że spory talent, ale od jakiegoś czasu notuje regres w swojej grze, w Resovii pewnie nie załapałby się na trzeciego sypacza.
O Resovii pisałem przed poprzednią kolejką, sporo rotacji.
Jak w Radomiu nie szło Tichackowi, Konarskiemu i Buszkowi to weszli Drzyzga, Schops i Ivović, dwa następne sety wygrali i skasowali trzy punkty.
Różnica w umiejętnościach jest spora, kurs moim zdaniem wart ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom