>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Gdańsk-Kędzierzyn
Gdańsk (+1,5) 2.0 bet365
✅
Mecz za chwilę, więc krótko.
Gdańska nieźle zaczął. Niestety na razie trzeba się opierać na statystykach i relacji innych.
Formę z mistrzostw utrzymuje Mika, Schwarz do poprawki.
Podobno bardzo poprawnie zagrał Falaschi. Troy słabo, ale bardzo dobrze zastąpił go Schulz.
Gacek przyjmował o dziwo bardzo dobrze, środkowi z tego co słyszałem super.
O Kędzierzynie już można mieć szerszy pogląd.
Szału nie ma, jest problem z prawym, Kooy dostaje bardzo dużo piłek, na razie gra dobrze, oczywiście nie mam na myśli przyjęcia.
Loh jak na razie bez szału, ale dałbym mu trochę więcej czasu, środkowi solidnie, Zagumny w miarę dobrze, gorzej jak do rozegrania staje Abdel-Aziz.
Nie ma Ruciaka i Boćka, więc dwie duże dziury w składzie.
Grali w środę, teraz podróż do Gdańksa, na szczęście z Poznania nie jest jeszcze daleko, ale nie oczekiwałbym po nich świeżości.
Gdańsk powinien być mocny u siebie, początek sezonu może być dla nich dobrą okazją, żeby spokojnie wbić się w czołówkę.
Celowałem bardziej w jakiś over, ale linie wystawione dość wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Olsztyn @1.93 pinnacle
Pierwsze koty za płoty i Brazylijczyk Cabral po słabym spotkaniu z Gdańskiej ma dzisiaj dobrą okazję by pokazać na co go stać. Zdecydowanie bardziej cenie skład Olsztyna który jest zrównoważony niż siatkarzy z Transferu Bydgoszcz. Woicki to karykatura rozgrywającego a Jarosz dawno się wypalił i nie sądzę że nagle powstanie. Szymański mega doświadczenie im starszy tym lepszy jak wino. Grają u siebie będą bardziej zmobilizowani kurs jest przesadzony dlatego wchodzę w niego bardzo ostro.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Bielsko
Resovia -2,5 1.72 Unibet

Resovia sezon zaczęła bez błysku, ale też bez jakiejś spektakularnej wtopy.
Dobrze zagrał Buszek, który nieźle nawet w przyjęciu wyglądał, na siatce znakomicie wręcz, trochę zagrywka do poprawki.
Ivović i Konarski na razie słabo, ale dobrą zmianę dali Penczev i Schoeps.
Poprawnie rozgrywał Tichacek, starał się uruchamiać środkowych i nawet nieźle to wyglądało, bardzo dobry mecz zagrał Holmes. Dobrze wyglądał również libero Żurek.
Nie było przed tygodniem Nowakowskiego, Drzyzgi i Ignaczaka, nie wiem czy dzisiaj będą grać.
Bielska nie widziałem, więc za dużo nie będę pisał.
Z tego co tam można wyczytać to był problem z przyjęciem, słabe cyferki miał Dębiec.
Kiepska skuteczność, dodatkowo dzisiaj bez Gonzaleza i to jest główny powód dla którego próbuję taki typ.
Resovia pierwszy raz w tym sezonie u siebie, liczę na to, że trochę się zepną, kadrowo różnica spora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Czarni Radom - Banimex Będzin under 160,5 Dafabet 1,85 ✅ 3:0
Naprawdę cud musiałby się stać, żeby Będzin ugrał tutaj seta. Oglądałem oba mecze i Będzin tak sobie pogrywał ze Skrą, dlatego że Skra nie była jeszcze w pełni sił po MŚ, poza tym wielu zawodników odpoczywało, i z pewnością w głowach mieli mecz o Superpuchar, stąd to rozprężenie, dodatkowo Będzin miał mega motywację, jak Czarni rok temu, pierwszy mecz w +lidze, od razu transmisja, musimy się pokazać, bo potem mogą nas już nigdy nie puścić w Polsacie Sport, co mnie nie zdziwi, bo bez urazy ale kto chciałby oglądać mecze takich drużyn jak Będzin, czy Warszawa oprócz mieszkańców tych miast i sympatyków tych drużyn. Czarni zagrali dobre zawody, lecz to nie był jeszcze ten poziom na który są w stanie się wznieść w tym sezonie. Jest to zrozumiałe bo po co się przemęczać, skoro i tak kontroluje się mecz od początku do końca seta. Zaryzykuję stwierdzenie że Kielce będą najgorszą albo jedną z dwóch najgorszych drużyn w tym sezonie, kadra jest bardzo słaba, nawet w I lidze musieli by się namęczyć aby zająć czołowe miejsca, trzon odszedł, Czarni ich celowali zagrywką, świetne zawody zagrał Kampa, mimo że to dopiero jego 3 mecz z &quot;nowymi&quot; chłopakami. Widać, że są to 2 klasy wyżej od Neroja, który w niektórych meczach zapominał że jest coś takiego jak środek, a Kampa wykreował młodego Grzechnika na jedną z jaśniejszych postaci spotkania. Argument pozasportowy ale też ważny, jest taki że w Radomiu nawet najlepszym przyzwyczajonym do głośnego dopingu gra się ciężko, ze względu na małe gabaryty hali, doping nie &quot;ucieka&quot; z niej, jak w większych halach. I jeszcze oczywiście niski sufit, na MŚ nie widziałem (a widziałem kilkadziesiąt meczy) żeby piłka odbiła się od sufitu, w Radomiu to norma raz na kilka meczy, czasem częściej. Czarni będą chcieli wygrać wysoko, bo chcą być samodzielnym liderem (obecnie taki sam bilans z JSW), może to byłoby mało ważne dla Skry czy Resovii, ale dla każdej drużyny spoza wielkiej 4 możliwość liderowania nawet po 2 kolejkach to jednak coś fajnego.
Warszawa (-1,5) - Kielce 1 1,76 Pinnacle Sports ⛔
Trochę o Kielcach pisałem wyżej, ich szczytem będzie max 5,6 wygranych w tym sezonie, Warszawa ma równie nędzny skład, ale ma Bednaruka, który z &quot;gówna bata ukręci&quot; co pokazał w pierwszym meczu, nie widziałem go, ale pokonanie naszpikowanej gwiazdami (jak w każdym przypadku np. Trefla kilka sezonów temu, takie drużyny zawsze źle zaczynają, bo trzeba się zgrać, skoro wymieniono prawie cały I skład) o czymś świadczy.
Popieram też zdecydowanie grę na Olsztyn, przegrali z Gdańskiem w pierwszym meczu, (ale Gdańsk pokazuje że może być rewelacją ligi, z Anastasim i ciekawym składem,) ale Olsztyn też ma interesujący skład, i główny powód to jeszcze brak zgrania moim zdaniem drużyny Transferu, póki on nie przyjdzie będą się męczyć swoją grą. Dalej JSW i Resovia pewne 3:0 na 99 % ale 1,40 na JSW czy 1,72 na Resovię (Bielsko mocniejsze niż rok temu, ale wiadomo Podpromie to Podpromie), to żadne value, to co prawda nie siatkówka kobieca gdzie serie są za częste, ale drużyny się pozmieniały i nagły przestój zawsze może się zdarzyć.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kielce - Bydgoszcz (-1,5 seta) @ 1,6 ✅ 0-3
Bydgoszcz na pewno mocno podbudowana psychicznie zwycięstwem w Olsztynie od stanu 0-2 w setach. Gra bardzo słaba w dwóch pierwszych setach, niezła w trzecim, znakomita w czwartym (wygrali seta do dziewięciu:! ???? i dobra w tie-breaku. Dość długo się rozkręcali, ale potem Duff, Jarosz i Waliński grali na wysokim poziomie.
Kielce poległy zgodnie z planem w Warszawie, ale po walce. W sumie to nie dziwi, bo AZS PW ma dość młody skład, a więc ich gra ma spore wahania jakości. Effector nie ma składu na podjęcie walki z Transferem. 0-3 bardzo prawdopodobne, może 1-3, ale na punkty kielczanie nie mają co liczyć.
Jastrzębie - Bełchatów @ 1,42 ✅ 0-3
Jastrzębie - Bełchatów (-1,5 seta) @ 1,85 ✅
Nie będę się rozpisywał, bo nie ma po co. Każdy wie na co stać Jastrzębski i na co Skrę... Bełchatów na tę chwilę to o klasę lepszy zespół. [stara analiza]
Skra bardzo dobrze weszła w sezon. Dwa pewne zwycięstwa za 3 pkt. W niezłej formie są Uriarte i Conte, wysoki poziom ataku gwarantuje Mariusz Wlazły, fajnie w zespół wkomponował się Lisinac, który stworzy z Karolem Kłosem chyba najlepszą parę środkowych w lidze. Marechal również jak na razie super się prezentuje.
Jastrzębski stracił o dziwo punkty z Częstochową u siebie. Mało grał w tym meczu Michał Łasko, w ogóle nie zagrał Denis Kaliberda. Nieźle ponoć zagrał Bartman i Pajenk. Z pewnością w drużynie z Jastrzębia brakuje jeszcze zgrania na tym etapie rozgrywek. Spore zmiany w składzie, mało czasu ze sobą ze względu na MŚ - potrzeba czasu, żeby ekipa okrzepła.
Na pewno w dalszej części sezonu drużyna ze Śląska będzie nawiązywać walkę z Bełchatowem. W tej chwili chyba jednak to goście będą lepsi.
[nowa analiza]
Olsztyn - Bielsko over 160,5 @ 1,72 ✅ 5 setów
Bielsko powalczyło w Rzeszowie, ale jednak Resovia to zespół o dużej klasie. Było blisko ugrania seta w 2 partii ale ostatecznie się nie udało. Olsztyn może mieć z tyłu głowy porażkę z Bydgoszczą, bardzo bolesną. Myślę, że 3-0 albo 0-3 nie wchodzi tu w grę.
Warszawa - Częstochowa @ 4,00 ⛔ :/
Kurs - prezent od buka. Na pewno duże value. Ciężko mi uwierzyć, żeby Warszawa tym składem wygrała trzeci mecz z rzędu. Dwie młode ekipy, w ataku oparte na duetach graczy (Filip, Szalpuk - Kaczyński, Janeczek) w mojej opinii poziomem mniej więcej równorzędne. Częstochowa ładnie powalczyła z Jastrzębskim. Nie widzę powodu, żeby nie wygrała w Arenie Ursynów.
bez analizy: Resovia - Będzin 3-0 @ 1,42 ⛔
luźne myśli:
Radom - Gdańsk over 188,5 ✅
Kędzierzyn - Lubin over 160,5 ✅
P.S. jak się nie podobają typy to ich nie grajcie. zauważyłem, że spora część osób zapomniała, że to forum służy do podawania typów, dzięki którym można ograć buka, a nie uprawianiu &#39;sztuki dla sztuki&#39; i pisaniu analiz na pół godziny. Skoro podaje typ to jestem do niego przekonany i rozpatrzyłem wszelkie za i przeciw. W ten weekend dałem mnóstwo typów po super kursach (m.in. 15,00) - z siatkówki i F1. Nie robiłem tego po to, żeby Tadzin i paru innych EKSPERTÓW spinali się do mnie Bóg wie o co, tylko żeby parę osób wyciągnęło szmal razem ze mną. POZDRO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
typ: Skra -1,5
@1,70 b365
✅ 0-3
Cisza w dziale, więc coś skrobnę. Fakty są takie, że Jastrzębski posypał się w tym sezonie jak Zaksa. Skład taki sobie na szybko dokoptowany kolejny gracz na przyjęcie (Kubiak uciekł do Turcji). Na sypie Masny, czyli dziura w bloku. Myślę, że Skra dzisiaj tego niższego gracza skrzętnie wykorzysta. Nie wiadomo w jakiej formie wrócił Łasko. Na przyjęciu doświadczony Gierek, Kaliberda i Zibi... Bartman jak dla mnie to dziura w przyjęciu, dodać należy to, że od kilku sezonów gość gra na bombie ! Przestawienie na inną pozycje zawsze wiąże się z ryzykiem. Jak to wygląda ? wystarczy zapytać Wlazłego... Skra ma ogromny potencjał w ataku. Szampon + Conte naprawde ofensywni gracze, nieźle Marechal się wpasował. Ogólnie porównywanie składu nie ma większego sensu, bo w Skrze każdy już gra a w JSW dopiero wchodzą do składu. Nie ma co też rozpamiętywać spotkań sprzed kilku lat, gdzie każdemu w hali Jastrzębia grało się ciężko, bo zwyczajnie w świecie było mało miejsca do bronienia i światło..każdy narzekał na oświetlenie. Nowa hala daje równe warunki dla wszystkich a na obecną chwilę Skra jest level wyżej od każdego zespołu PlusLigi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
grembi 70

grembi

Użytkownik
Cuprum Lubin vs AZS Olsztyn 18.10.2014 g.17:00
typ: 1 ✅
@2,40
Unibet

Łooo uważam, że mamy spore value po stronie gospodarzy. Drużyny kadrowo porównywalne, Lubin to beniaminek. Mają w składzie doświadczonych graczy, którzy kiedyś grywali w reprezentacjach tacy jak Kadziewicz, Łomacz, Gromadowski czy Trommel. Bardzo dobrze prezentuje się do tego nowy nabytek Borovnjak, i w ostatnim meczu dostał statuetkę MVP. Co ciekawe Lubinianie pokonali w nim jednego z potentatów, Zaksę i to na ich własnej hali. Oprócz tego mają za sobą porażki z ubiegłorocznymi finalistami, więc można by rzec, że teraz już górki. Czas na pierwsze zwycięstwo u siebie. Olsztynianie absolutnie nie przekonują, porażka z Delectą u siebie i wymęczone także na własnej hali zwycięstwo ze słabym Bielskiem nie świadczą najlepiej o formie drużyny z Warmii. Bardzo mnie zaskoczył ten kurs i z chęcią skorzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Cuprum Lubin vs AZS Olsztyn 18.10.2014 g.17:00 typ: 1 @2,40 Unibet
Trudno się z tym nie zgodzić, ale trzeba się chyba śpeszyć, poniżej 2.0 już raczej nie brałbym.

Bielsko-Politechnika
Bielsko 2.25 Betsafe
✅
Kurs w mojej opinii wart ryzyka.
Bielsko w sumie nie gra źle, wyniki są jakie są, ale i z Jastrzębiem i z Resovią momentami walczyli, z Olsztynem mogło być nawet zwycięstwo, ale i jeden punkt to też niezły wynik.
Na rozegraniu ktoś z dwójki Neroj/Pilarz, nie jestem fanem żadnego z tych zawodników i żaden jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, niestety odnoszę wrażenie, że podobnie myśli Gruszka, a to już nie jest zbyt dobre.
Raczej zacznie Neroj, chyba bardziej kombinacyjnie grający, choć bardziej niedokładny.
Na ataku oczywiście Gonzalez, nie spodziewałem się go w składzie już na mecz z Olsztynem, ale był, to tylko lepiej.
Nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale czas powinien pracować na jego korzyść.
Na przyjęciu Ferens, który jak na razie bardzo dobrze wygląda w ataku i Kapelus, od którego chyba można trochę więcej wymagać w odbiorze. Na libero w poprzednich dwóch meczach grał Czuderna zamiast Dębca, nie wiem dlaczego, nie znam zawodnika, więc nie mam o nim zdania.
Środek Polański i Sobala, czyli taka przeciętna para, ale z jakimiś tam umiejętnościami wystarczającymi na PLS. Sobala fajnie w bloku potrafi zagrać. Polański bardziej ofensywny, choć ze skutecznością to różnie u niego.
Politechnika jak na razie super. Bardzo mnie cieszy, że Bednaruk daje rady z tymi dzieciakami, ja im kibicuje, ponieważ spora część z nich ma sporą szansę na grę w reprezentacji w przyszłości.
Ciekawy system gry ze stojącym w przyjęciu Filipem, jak na razie sprawdza się.
Rozgrywa Lipiński, od zawsze tylko i wyłącznie przeciętny zawodnik, do Politechniki pasuje.
Na ataku wspomniany już Filip, jak na razie kapitalnie prezentuje się, jest dobra skuteczność, dokłada trochę z zagrywki, do tego nieźle w bloku.
Przyjęcie to Szalpuk i Śliwka, obaj mają dobre papiery na grę w przyszłości, na obecny moment lewe skrzydło bardzo ok. Na libero Olenderek, mecz z Częstochową bardzo słabiutki.
Na środku Sacharewicz (duży talent) i raczej Lemański, troszkę zagubiony momentami.
Forma wydaje się być po stronie Politechniki, ale przeciwnicy obu drużyn trochę różni.
Na papierze Bielsko jednak wygląda trochę lepiej, przede wszystkim doświadczenie po ich stronie, spora różnica powinna być widoczna na pozycji atakującego.
Poza tym trzeba kończyć obie serie ;)




Będzin-Bydgoszcz
Będzin +2,5 1.66 bet365
✅
Bydgoszcz jak na razie bez szału.
Jarosz chimeryczny, tego już chyba nic nie zmieni.
Cupoković w ataku jeszcze w miarę, ale przyjęcie to jest lekka żenada na tym poziomie. Jak na razie w ogóle nie sprawdza się Marshall, dobrze dla Heynena, że ma w składzie Walińskiego, który kolejny rok z rzędu wchodzi w trakcie sezonu do szóstki. Na libero z konieczności gra Nally, przeciętnie to wygląda, Bonisławski nie jest jakimś wybitnym libero, ale jednak w obronie odnoszę wrażenie, że byłby w stanie kilka piłek więcej wyciągnąć.
Na środku Gunia (????) i Duff, Kanadyjczyk solidnie na swoim poziomie, Gunia nigdy jakoś mnie nie przekonywał, wolałbym dużo bardziej oglądać młodego Nowakowskiego.
Rozgrywa Woicki, lubię jego grę, ale początek sezonu mocno przeciętny.
Będzin kadrowo prezentuje się mocno przeciętnie, ale jak na razie grają w miarę ok jak na swoje możliwości.
Ciekaw byłem zwłaszcza gry Sarneckiego, jak na rzie bez szału, ale swoje w sumie robi.
Trochę słabo wygląda u nich przyjęcie, może fajnie byłoby postawić na Pawlińskiego.
Fajną robotę robi na środku Hunek. Ciekawy gracz.
Ogólnie nie popełniają zbyt dużo błędów własnych, myślę, że tego jednego seta są w stanie ugrać.
Bydgoszcz niemrawo zaczęła sezon, Kielcom nie brakowało dużo do ugrania seta, Będzin to drużyna na podobnym poziomie, więc powinni również powalczyć.

Przeciez Gonzalez juz gral w srode z Olsztynem (wystarczy odpalic statystyki) bardzo slabo, ale gral - na 26 pilek skonczyl 6 co daje 23% skutecznosci.
Miało go nie być, w statystyki nie zaglądałem, nie miałem czasu.
To nawet lepiej, tym bardziej typ do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yam 93

yam

Użytkownik
Jak dla mnie kosmos.
Bielsko w mojej opinii kadrowo mocniejsze, nawet bez Gonzaleza robią dobrą robotę, nie jestem pewien, ale Argentyńczyk chyba ma już być w składzie.
Przeciez Gonzalez juz gral w srode z Olsztynem (wystarczy odpalic statystyki) bardzo slabo, ale gral - na 26 pilek skonczyl 6 co daje 23% skutecznosci.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Częstochowa - Radom under 180,5 @ 1,85 ✅
Częstochowa - Radom 0-3 @ 2,5 ⛔ ???? ciężko mi sobie wyobrazić jak słabo musieli zagrać, skoro dostali od AZSu 3-0...

Namazałem tu analizę na kilkanaście linijek, ale mi się skasowała, wiec w skrócie:
- Częstochowa zagrała dramatycznie w Warszawie - beznadziejne przyjęcie trio Szymura, Janeczek, Stańczak.
- kiepsko sypał hiszpański rozgrywający De Amo (185 cm wzrostu - większość ataków AZS PW wykonywała przez jego strefę, z powodzeniem)
- środkowi mocno nieporadni, zwłaszcza Marcyniak, który jeszcze psuł na potęgę zagrywki w końcówkach
- Radom bardzo dobry mecz (podobno, nie widziałem) z Gdańskiem, na wysokim poziomie. Popełnili jednak sporo więcej błędów własnych (22 do 12 w zepsutych zagrywkach, co miało przełożenie na końcowy wynik)
- dobry mecz Wachnika i Żalińskiego, nieco słabszy Westphala
- skuteczny Bołądź + debiut Mikko Oivanena
- dobra gra na bloku Grzechnika i Plińskiego

Podsumowując, Czewa na każdej pozycji (może z wyjątkiem libero - Stańczak IMHO lepszy od Kowalskiego) ma gorszych siatkarzy od Czarnych. Spodziewam się 0-3, może 1-3 przy wysokich wygranych WKSu w poszczególnych setach.

Lubin - Olsztyn @ 2,00 ✅

Pora na pierwsze zwycięstwo &quot;Miedziowych&quot; w PlusLidze u siebie! Do tej pory po dwóch meczach w Lubinie bez punktu, ale trzeba wziąć poprawkę na to z kim grali. W środę zwycięstwo nad pogrążoną w kryzysie ZAKSĄ na pewno doda im animuszu. Skład bardzo ciekawy - na przyjęciu doświadczony Holender Trommel i reprezentant Serbii Borovnjak, na rozegraniu - Grzesiek Łomacz, w ataku - Marcel Gromadowski, zaś na środku - Kadziu i młody Ukrainiec - Paszycki. Na libero Paweł Rusek, jeden z najlepszych na tej pozycji w kraju.
Olsztyn męczył się straszliwie z Bielskiem, ale w końcu wygrał. Oddali jednak aż 39 :!: pkt z błędów własnych, co chwały im nie przynosi. Tradycyjnie słabo przyjmował Ogurcak, trochę lepiej Cabral, ale również bez szału. Kiepski dzień miał Grzesiek Szymański. Na plus Hain - aż siedem punktowych bloków, a także Miłosz Zniszczoł.
AZS od początku mnie nie przekonuje, w mojej opinii to drużyna znacznie słabsza od tej z poprzedniego sezonu. Myślę, że nie wywiozą punktów z dalekiego i bardzo trudnego wyjazdu.

Rzeszów - Jastrzębie over 3,5 seta @ 1,63 ✅

Mecz na szczycie. Rzeszów na razie grał z dwoma beniaminkami i z BBTSem, więc to będzie ich pierwszy prawdziwy sprawdzian formy. Jastrzębski taki test oblał, zgodnie z przewidywaniami, przegrywając 0-3 ze Skrą. Gra nie wyglądała jednak jakoś specjalnie źle, po prostu Skra była tego dnia poza zasięgiem. W ostatnich meczach JW dobrze sobie radził z Resovią. Nie sądzę, żeby przegrali do zera, myślę też, że na wygraną w podobnym stosunku ich nie będzie stać.

Bielsko-Biała - Warszawa @ 2,1 ✅

Popieram typ strasznika. Pora wreszcie na porażkę Warszawy. Z Częstochową nic wielkiego nie grali. BBTS już z Gonzalezem - wrócił tuż przed meczem z Olsztynem,
teraz ma kilka dni na trening z drużyną i będzie pewnym punktem drużyny. Jest też Wojtek Ferens (22 pkt w Olsztynie :! ???? , Kapelus, Łukasz Polański, Bartek Neroj... Myślę, że tym razem młodzież warszawska pod wodzą Kuby Bednaruka zejdzie z boiska pokonana.

luźne myśli:
Będzin - Bydgoszcz over 3,5 seta @ 1,56 ✅
Gdańsk - Kielce 3-0 @ 1,5 ✅
Bełchatów - Kędzierzyn-Koźle 3-0 @ 2,05-2,46 ✅

edit: z każdego meczu w kolejce trafiony typ. Czarni zawiedli na całej linii, ale under wszedł. skuteczność: 7/8 i kolejne obfite wygrane w weekend. Kliknijcie reputację proszę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Gdańsk (-15,5) - Kielce 1 1,85
Tutaj nawet - 20 bym grał, widziałem obie drużyny w tym sezonie na żywo jako że miały przyjemność grać z Czarnymi i jestem zdania, że Gdańsk tutaj rezerwmwi na stojąco by wygrał taki mecz. Trefl wyciągnął mecz z Radomiem ze stanu 2:1 i z zasadzie od połowy 4 seta i od połowy tie-breaka nie pozostawili żadnych złudzeń gospodarzom. Mecz momentami mógł się podobać, widać że spotkały się drużyny, które przy dobrych wiatrach i dalszej gorszej postawie Resovii, Jastrzębskiego i ZAKSY mogą pokusić się o 3 miejsce w tym sezonie, dlatego znów dziwi że Polsat Sport pokazuje mecz stojący na fatalnym poziomie Warszawa - Częstochowa zamiast chociażby mecz Czarnych, lub ZAKSY z Cuprumem, który także z pewnością był interesujący, chociażby po nazwiskach które tam grają, no ale najwidoczniej uznano że Warszawa to największe miasto w Polsce i to zagwarantuje oglądalność, choć kto się w stolicy interesuje siatką, garstka ludzi. To tak nawiasem mówiąc, dalej z pewnością ciekawie będzie w Rzeszowie i Bełchatowie, gdyby nie to że Resovia też nie jest w super formie, to Jastrzębie dostało by baty, Bełchatów powinien bez problemów wygrać z ZAKSĄ stąd tu też ujemne handi -11,5 na Bełchatów w Betsafe 1,85.
Nie rozumiem, jak można stawiać jako faworytów Warszawę jak oni wszystkie mecze wygrywali fartem z równie beznadziejnymi drużynami (Bydgoszcz na początku była nie zgrana, teraz z każdym meczem jest coraz lepiej, Kielce to już pisałem, a męczyli się z nimi niemiłosiernie i ostatnio Czewa, która też będzie czerwoną latarnią ligi), Bielsko jak na razie w każdym meczu na spory plus, grali lepiej niż od nich wymagano i pourywali punkty faworytom, jutro przewiduję wygraną za 3 punkty Bielsko-Biała -1,5 po 2,60 w betsafe. Czarnych opisał dokładnie kolega, tu każdy inny wynik niż 0:3 będzie sensacją. Dwa ostatnie mecze Cuprum - Olsztyn i Będzin - Bydgoszcz no-bety, może warto spróbować na ugranie seta przez Banimex, bo Bydgoszcz jeszcze pewnie nie weszła na najwyższe obroty. Cuprum też kadrowo faworytem, ale to mecze dwóch średniaków i ciężko coś wyrokować
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Na szybko bo mecz za chwile a pisze z komory.
Resovia - Jastrzebski +11.5
@1.83 b365
Izi 3-2 (108-100) ✅
W Jsw kolejni gracze wchodza do gry. Resovia poczatki sezony jak zawsze slabe. Zibi zapowiedzial wojne o pelna pule a jak wiadomo na bylych kumpli on podwojnie sie mobilizuje. Lasko juz po normalnych treningach. Resovia meczyla bule z beniaminkami a Jastrzebianie to nie chlopcy do bicia. Uwazam, ze spokojnie linia zostanie pokryta z nawiazka.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Mecz na szczycie i cisza ?
Skra- Zaksa
Under 167.5
@ 2.05 b365
✅ 3-0 (25-12, 25-21, 25-21) i jak dla mnie 4 set mogl byc ^^
Skra obecnie to najrowniej grajacy zespol w lidze. Conte z Wlazlym robia robote a pod nieobecnosc Winiara swietnie wkomponowal sie Marechal. Zaksa przezywa swoje trudne chwile. Problem na srodku gdzie zawsze bylo bogactwo i rozdygane przyjecie z holendrem, ktory w tym elemencie tuza nie jest. W ulu gra sie niezwykle ciezko i nawet 3-0 swietnie wyglada. Ja zabezpieczam typ bo przy tej lini kozly moga seta urwac. Linia i kurs swietna i do gry.
E: kuwa same madrale w dziale widze. Czekam na wynik 25-9, 25-19, 22-25, 25-17 i sie posmiejemy. Ja zarobie i przy 3-0 i przy 4 setach a czy gwalty w 2 setach, wtopa w 3 i win w 4 jest az tak bardzo niemozliwy ? ^^
E2: samobojstwem nazywanie jest grania u167.5 po 2.05 gdzie na -2.5 caloroczny daje tyle samo. Logika
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie no Panowie - macie oddsportale a bierzecie takie ochłapy - Pinnacle - poważny buk wyskakuje w tym momencie zakład:

PGE Skra Bełchatów wygra 3:0 ▶ 2.460 Pinnacle​

Na moje to wszystko będzie pół na pół - i wszystko zależy od Skry. Mają własną halę, więc dyspozycja serwisowa zespołu powinna byc lepsza niż w spotkaniach na wyjeździe. Tyle w temacie, warto spróbowac po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mecz na szczycie i cisza ?
Skra- Zaksa
Under 167.5
@ 2.05 b365
Skra obecnie to najrowniej grajacy zespol w lidze. Conte z Wlazlym robia robote a pod nieobecnosc Winiara swietnie wkomponowal sie Marechal. Zaksa przezywa swoje trudne chwile. Problem na srodku gdzie zawsze bylo bogactwo i rozdygane przyjecie z holendrem, ktory w tym elemencie tuza nie jest. W ulu gra sie niezwykle ciezko i nawet 3-0 swietnie wyglada. Ja zabezpieczam typ bo przy tej lini kozly moga seta urwac. Linia i kurs swietna i do gry.
Mogą urwać set heh? Umiesz liczyć ? Bez napinki ale linia i kurs kompletnie z dupy i nie do gry jesli typujesz 3:0 to w Pinku masz 2.46 i to jest świetny kurs na to zdarzenie a nie gra po zaniżonym 2.05 które przy 4 setach jest niemożliwością. Na live na 1000% będą lepsze kursy a co pokazał wczorajszy mecz na Podpromiu, jak tykasz ten zakład to chyba nie wiesz o co kaman w bukmacherce lub liczysz na 3:0 dla Skry gdzie granie po tym kursie to samobójstwo.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Kolejka już w środę, ja przeglądając kursy &quot;śmiechłem&quot;, fakt mocno poleciały ale to nadal sporo.
Zaksa - Resovia
Typ: 2
@ 1,61 b365
izi... 0-3 ✅
Resovia to obecnie druga siła w lidze. Fakt, wielokrotnie męczą się, tracą sety ze słabeuszami ale to ekipa, która będzie biła się o najwyższe cele. Skład mega wyrównany, każdy grajek wchodzący za kolegę wnosi coś do gry. Zespół wydawać by się mogło bez słabych punktów. Na środę do składu wróci Igła, czy na tyle by grać ? Chyba nie. Żurek zastępuje go bardzo solidnie. Świetnie dogrywa górne piłki do sypy (ala Sergio). Resovia z dnia na dzień nabiera ogłady i na pewno na koniec sezonu będą jedną z nielicznych ekip, która stawi się Skrze. Świetne zawody rozgrywa ostatnio Penchev, grajek kompletny i już niedługo, może stanowić o sile każdego zespołu. Obok niego Buszu również wszedł na konkretny poziom. Na każdej pozycji Reska ma bufor bezpieczeństwa + każdy z graczy gwarantuje najwyższą jakość i każdego z graczy można by opisywać do rana. Nie, nie popadłem w hurraoptymizm w związku z Resovią. Nie można natomiast wyśmiewać ekipy, gdzie gra aż 5 mistrzów świata ! Zaksa, bez werwy. Ekipa mocno się posypała a pozycja Świdra zagrożona. Wypadł Bociek, któremu życze szybkiego powrotu do zdrowia (trafiło mu sie największe cholerstwo), do Turcji spitolił Możdżonek. Chwiejne przyjęcie ratuje trochę Guma, jednak to trochę mało... W ekipie kozłów nie dzieje się dobrze. Gladyr po ostatnim meczu mówił, że muszą szybko się pozbierać. Czy stanie się to w środę ? nie sądzę. Wygra ekipa lepsza, którą niewątpliwie jest Rzeszów
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
na szybko, bo nie mam czasu.
Warszawa - Lubin @ 1,75 ⛔ ????
Drużynę Cuprum opisywałem przy poprzedniej okazji: &quot;skład bardzo ciekawy - na przyjęciu doświadczony Holender Trommel i reprezentant Serbii Borovnjak, na rozegraniu - Grzesiek Łomacz, w ataku - Marcel Gromadowski, zaś na środku - Kadziu i młody Ukrainiec - Paszycki. Na libero Paweł Rusek, jeden z najlepszych na tej pozycji w kraju.&quot;. Wygrali z Olsztynem dość pewnie, 3-1 i mają dwie wygrane z rzędu.
Warszawa póki co wyniki mocno ponad stan, myślę, że porażka w Bielsku zacznie serię kilku meczów bez zwycięstwa bo zaczynają się poważni rywale i młodość i pewne nieokrzesanie niektórych zawodników mogą nie wystarczyć. Bednaruk robi dobrą robotę z tą ekipą, ale cudotwórcą nie jest. Mecze co trzy dni mogą odbić się na dyspozycji młodych graczy AZSu.
ZAKSA - Resovia @ 1,61 ✅
Kędzierzyn w totalnej rozsypce. Bez Ruciaka przyjęcie wygląda baaardzo słabo, Kooy zawodzi na całej linii, a Zatorski całego boiska nie pokryje. A Resovia ma kim straszyć na zagrywce. (Penczew, Schops, flot Nowakowskiego). Przyjęcie jest o tyle kluczowe w tej sytuacji, że ZAKSA ma styl gry zero-jedynkowy. Jak jest przyjęcie to grają szybko i skutecznie, a jak nie, to dzieją się takie rzeczy jak w Bełchatowie, czyli łomot bez chwili z wynikiem na styk. Resovia w tej chwili jest lepszą drużyną.
Bydgoszcz - Gdańsk @ 1,8 ✅
Trefl pod wodzą Anastasiego świetnie wszedł w sezon. Znakomicie grają Troy, Schulz i Mika. Reszta ekipy również trzyma poziom. Chemik mocno faluje, jeżeli chodzi o grę, ale punktuje. Póki co 3 zwycięstwa, ale terminarz mieli bardzo łatwy (Wwa, Olsztyn, Kielce i Będzin). Duff i Cupković + Jarosz to klasowi zawodnicy, ale myślę, że fajniej zbilansowana jest ekipa z Trójmiasta i to ona wygra.
Jastrzębie - Będzin (+2,5 seta) @ 1,72 ⛔
Gospodarze powinni szybko ten mecz wygrać. Weszli już na wyższe obroty, dobrze to wyglądało w meczu z Resovią. Będzin pokazał w poprzednich meczach solidną grę, także Jastrzębie na pewno go nie zlekceważy.
Kielce - Częstochowa under 187,5 @ 1,7 ✅
Linia kosmiczna. Bet365 liczy na tiebreak w tym meczu i tylko przy takiej opcji ta linia zostanie pokryta. Jestem przekonany, że trafi się 1-2 sety z niskim wynikiem punktowym (25-18 w dół) i o overze w 4 setach nie będzie mowy.
Radom - Bielsko-Biała @ 1,14 ✅
Olsztyn - Skra (-1,5 seta) @ 1,25 ✅
ako @ 1,425
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mostostal Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów✅0-3
Typ: Resovia Rzeszów
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet
Kolejne spotkanie na szczycie w Plus Lidze spotykają się Zaksa drużyna ,która zaczęła fatalnie sezon jednak usprawiedliwiona jest absencją trzech podstawowych graczy: Bociek - choroba, Możdżonek wyjazd do Turcji, Ruciak kontuzja. Resovia też bez rewelacji na razie ostatnio wymęczone zwycięstwo z Jastrzębiem właściwie dzięki postawie w tie breaku na zagrywce Penczewa. Jedna kmoim zdaniem na ten moment te dwie drużyny na zupełnie innym poziomie Mostostal przegrywa u siebie z beniaminkiem Cuprum Lubin. Dziś według mnie Resovia pokaże swoją wyższość. Wszystko przemawia za Resovią mocny wyrownany skład z mistrzami świata Drzyzga , Konarski, Nowakowski świetny Penczev. Moim zdaniem dziś nie widaći nnej opcji jak wygrana Rzeszowian.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra-Politechnika
Powyżej 130,5 1.85 Unibet
✅
Wydaje mi się, że Politechnika ma szansę powalczyć trochę w tym meczu.
Jak na razie prezentują się super, tylko jedna porażka, teraz zaczynają mecze z faworytami, więc pewnie trochę punktów pogubią.
Na lidera drużyny niespodziewanie wyrósł przesunięty z konieczności na atak Filip, bardzo dobrze w sezon wszedł Śliwka, szkoda, że Szalpuka nie będzie.
Na środku w miejsce Lemańskiego wszedł Świrydowicz i jest to zmiana na plus, tworzą fajną parę z Sacharewiczem.
Grę nawet nieźle prowadzi Lipiński, choć nie jestem fanem jego gry.
Skra na obecną chwilę gra najlepszą siatkówkę w lidze i nie ma sensu z tym dyskutować, z resztą kadrowo są najmocniejsi, ale z Politechniką nie zagra Wlazły, który dostał wolne i tutaj widzę ogromną szansę dla Politechniki.
W Olsztynie zabrakło również Kłosa i Winiarskiego, który był/jest przeziębiony i wcale nie zdziwi mnie jeśli w sobotę znowu go zabraknie.
Falasca dość mądrze rotuje składem i wcale nie zdziwi mnie jeśli znowu pograją trochę Włodarczyk, Brdjović czy nawet Badura plus Muzaj, który zastąpi Wlazłego.
Są szansę na powalczenie w mojej ocenie.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
nie rozpisując się zanadto...
Bielsko-Biała - Kielce (+1,5 seta) @ 1,65 ⛔ siatkarska patologia... pytanie, czemu Gonzalez nie grał od początku?
Kurs średni, ale typ dość pewny. Bielsko to dużo mocniejsza ekipa. Gonzalez, Ferens, Kwasowski - siła ognia całkiem spora. W drużynie Effectora nie gra kontuzjowany Jungiewicz, który był tam najlepszym graczem. Dołączył reprezentant Litwy - Miseikis - o całkiem ciekawym życiorysie, ale &quot;ma pewne zaległości treningowe&quot;, jak powiedział trener Effectora Dariusz Daszkiewicz. 3-0 lub 3-1. Nie widzę innej opcji.
Częstochowa - Bydgoszcz @ 1,35 ✅
Bydgoszcz to dużo mocniejsza ekipa. Częstochowa po dwóch wygranych za 3 pkt, z Radomiem który nie dojechał na mecz + z outsiderem z Kielc. Trzecia wygrana z rzędu byłaby ogromnym zaskoczeniem. Jarosz, Waliński, Cupković, Duff powinni zagwarantować wystarczjącą jakość na ekipę Marka Kardosza.
Jastrzębie - Kędzierzyn-Koźle over 3,5 @ 1,48 ✅
ZAKSA powinna wreszcie wziąć się w garść i powalczyć. Z Resovią dwa pierwsze sety zagrali na dobrym poziomie, posypało się dopiero w końcówce trzeciego seta. Jastrzębski to w tej chwili lepsza drużyna, ale nie sądzę, żeby wygrali 3-0.
Gdańsk - Będzin over 135,5 @ 2,00 ✅
Trefl mocno zaczął sezon, ale linia bardzo niska. Będzin miał bardzo trudny terminarz, ale walczył dość dzielnie. Myślę, że po raz kolejny staną na wysokości zadania i ugrają te minimum 60 pkt.
Lubin - Radom over 3,5 @ 1,41 ✅
Niby Czarni faworytem, ale Lubin to dobra drużyna. Możemy być tu świadkami długiego meczu, stawiam bezpiecznie na minimum 4 sety.
Resovia - Olsztyn ✅ i Skra - Warszawa ✅ - teoretycznie dwa mecze na 3-0, ale nie zaryzykuję grania tutaj niczego.
proszę o klikanie reputacji :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom