>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
6 października zmagania rozpoczyna Plus Liga mężczyzn. Zgodnie z podjętym regulaminem w 2011 roku skład drużyn pierwszo ligowych pozostaje niezmienny. Tytułu z ubiegłego roku broni Resovia Rzeszów. Na przełomie lata doszło do kilku znaczących zmian kadrowych, na pewno in minus to odejście Bartka Kurka do Rosji. Liga na tym zdecydowanie straci.
System rozgrywek:
- Faza zasadnicza: W fazie zasadniczej będzie uczestniczyć 10 drużyn, które rozegrają ze sobą po dwa spotkania. Osiem najlepszych zespołów awansuje do fazy play-off, natomiast dwa ostatnie rozegrają ze sobą mecze o miejsca 9-10 (do trzech zwycięstw).
- Faza play-off: Faza play-off składa się z ćwierćfinałów (do trzech zwycięstw), półfinałów (do trzech zwycięstw), meczów o miejsca 5-8 (do dwóch zwycięstw), meczów o 5. miejsce (do trzech zwycięstw), meczów o 3. miejsce (do trzech zwycięstw) oraz finałów (do trzech zwycięstw), które wyłoniły mistrza Polski.

Oficjalna strona rozgrywek:

http://www.plusliga.pl/

Zespoły Plus Ligi mężczyzn:

Asseco Resovia Rzeszów

Z klubu odszedł najlepszy zawodnik Rzeszowskiej drużyny w ubiegłym sezonie czyli Grozer, w jego miejsce ściągnięto Schopsa i Bartmana. Czy będzie to osłabienie drużyny? nie sądzę. Z istotnych transferów przyjście Kovacevica może być lekiem na problemy w przyjęciu drużyny z Podkarpacia. Według mnie to zdecydowany faworyt w tym sezonie. Jeśli nie obronią tytułu mistrzowskiego to będę mocno zaskoczony.
AZS Politechnika Warszawska Drużynie ze stolicy będzie w tym roku bardzo ciężko. Stracili trzech bardzo istotnych zawodników i praktycznie nie załatali dziur w swoim składzie. Odszedł najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu czyli Żaliński. Odejście Ardo Kreeka i Damiana Wojtaszka to też spore osłabienie. Przyszedł Fabian Drzyzga i dobrze rokujący Serb Stefanović. Brakuje armat na przyjęciu bo Wierzbowski raczej nie przeskoczy pewnego poziomu, brak też drugiego solidnego środkowego. Brak też solidnego libero rzuca się w oczy. Krótko mówiąc będzie to ciężki sezon dla Politechniki, jednak znając ich ambicje u siebie będą dla każdego groźni.
Delecta Bydgoszcz Zespół praktycznie taki sam jak przed rokiem. Odszedł tylko Siltala jest to dość spora strata bo Fin zaliczył kilkanaście dobrych spotkań w ubiegłym sezonie i walnie przyczynił się do dobrej gry Bydgoszczan. Czy Delecta jest w stanie powtórzyć tak znakomity sezon? będzie bardzo ciężko wydaje mi się że do czołowej czwórki będzie im bardzo ciężko, jednak piąte miejsce wydaje się że jest zarezerwowane dla drużyny z Bydgoszczy.
Effector Kielce
Chyba najgorsza drużyna tegorocznej Plus Ligi przynajmniej tak wygląda na papierze. Praktycznie bez zawodnika który może pociągnąć grę.
Indykpol AZS Olsztyn
W Olsztynie praktycznie ten sam skład co przed rokiem. Jest kilku ciekawych zawodników którzy mogą pokazać się z dobrej strony w tym sezonie. Wróci Metodi Ananiew który cały poprzedni sezon spędził w gabinecie lekarskim. Ciekawym zawodnikiem jest Bartosz Krzysiek okrzyknięty wielkim talentem. W ubiegłym roku zaliczył kilka dobrych spotkań w barwach Indykpolu i jeśli okrzepnie to coś z niego będzie. Gunia i Hain niezła para środkowych do tego Sobala z trudnym flotem i doświadczony Herman na sypaczu oraz Michał Żurek na libero wygląda całkiem przyzwoicie.
Jastrzębski Węgiel
Bernardi ma niezłą pakę. Z zespołu odszedł Bartman ale po ostatecznym przekwalifikowaniu się na atakującego zabrakło by miejsca w składzie dla popularnego ZB9 bo Michała by nie wygryzł. Trzy konkretne transfery: Martino, Tischer i Czarnowski. Jeśli szybko się zgrają to dla mnie jest to kandydat do mistrzostwa Polski. U mnie mają zdecydowanie drugie miejsce, chociaż może nawet umieściłbym ich na równi z Resovią.
Lotos Trefl Gdańsk
Rok temu jako beniaminek nie sprostali zadaniu i grali bardzo słabo. W klubie sporo zmian. Odejście Oivanena to spora strata, ale nie ma tego złego co y na dobre nie wyszło. Hietanen i Żaliński to będzie bardzo ciekawa para przyjmujących do tego Mika który może w końcu potwierdzi tą wielką srakę jaką na niego mają dziennikarze. Michał Kamiński bardzo dobrze wejścia w ubiegłym roku w Częstochowie ma potencjał. Paweł Rusek na libero z JSW to spore wzmocnienie. Gawryszewski i Kaźmierczak to ogromny potencjał na środku siatki, jeśli Łomacz będzie grał kombinacyjnie to Trefl będzie w tym roku nie raz pokazywał swój potencjał. Warunek jest jeden muszą się szybko zgrać bo potencjał jest i to nie mały.
PGE Skra Bełchatów
Drużyna która przeprowadza najgorsze transfery w ostatnich latach i w tym nie było ciekawie. Odszedł Kurek, Możdżonek i Falasca. Przyszli niezyt godni następcy. Vincic to tylko rzemieślnik z ciekawym dla oka rozgrywaniem nie ma nic wspólnego. Mówi się że Wlazły ma grać w przyjęciu a Atanasijević na młotku, w takim razie pytam się po co przychodził Cala. Zawodnik o podobnych parametrach co Kurek dobry poprzedni sezon w Toursie. Idealny na wysokie piłki. Szkoda by było jakby siedział na ławie i zmarniał tak jak Cupković, który gdyby grał to byłby niezłym zawodnikiem, może nie na Skrę i aspiracje mistrzowskie ale w średniej drużynie grałby z powodzeniem. Skra mnie nie przekonuje na papierze, medal powinien być sukcesem bo o odzyskaniu MP chyba mogą pomarzyć w tym roku.
Tytan AZS Częstochowa
Praktycznie trzon zespołu odszedł do innych klubów. Pozostał tylko Dawid Murek. Kompletnie nie widzę tej drużyny w tym roku, dla mnie zdecydowany kandydat wraz z drużyną z Kielc do ostatniego miejsca w tegorocznej Plus Lidze.
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
No i na koniec Zaksa, drużyna która w ubiegłym sezonie grała dobrą siatkówkę do momentu kiedy dopadła ich plaga kontuzji. W tym roku zdecydowanie się wzmocnili szczególnie na środku siatki gdzie przyszedł Możdżonek i Wiśniewski, do spółki z Gladyrem będzie to najlepszy środek siatki, bo mając Zagumnego na sypaczu wiadomo że środek będzie dostawał sporo piłek. Rouzier ma dobrego zmiennika Witczaka i oni powinni dobrze się uzupełniać. Zagadką jest przyjecie, jestem ciekawy kto obok Ruciaka będzie grał na tej pozycji. Raczej będzie to Contreras ale jego dyspozycja będzie zależała od tego jak się zaaklimatyzuje w nowym otoczeniu. Ogólnie KK będzie bardzo mocny według mnie strefa medalowa i raczej walka o brązowy medal niż o złoto.

Zapraszam do MERYTORYCZNEJ dyskusji oraz podawania typów wraz z analizami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Już niedługo pierwszy gwizdek na parkietach w Plus Lidze. Na pewno kilka roszad w składach zmieni trochę obraz niektórych drużyn. Moim zdaniem niestety na gorsze. Ciekawie wygląda na pewno JW i Resovia. Trochę szkoda mi Skry niestety na pewno kilku sponsorów im uciekło przez ostatni sezon i choćby porażkę w LM,a także przegrana Liga.
Muszę jednak przyznać, że byłem na turnieju przygotowawczym przed sezonem w którym zobaczyłem na coś stać Skrę i AZS Częstochowę i powiem wam że Kubańczyk robi wrażenie. Fakt, że technikiem to on nie jest, ale jako młotek może się przydać. Mariusz zagrał w tych spotkaniach na przyjęciu i jakoś źle nie zagrał. Braki w przyjęciu nadrabiał bardzo skutecznym atakiem.
Więcej argumentów i analiz przed sezon.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Superpuchar Polski
W finałach tegorocznej fazy playoff siatkarskiej Plus Ligi ( granych do 3 zwycięstw ) wyniki 4 rozegranych spotkań to :
22.04.12 Rzeszow – Skra Belchatow 3:0 (25:23, 25:21, 25:15) 75:59
21.04.12 Rzeszow – Skra Belchatow 1:3 (19:25, 15:25, 25:16, 20:25) 79:91
18.04.12 Skra Belchatow – Rzeszow 1:3 (21:25, 19:25, 26:24, 15:25) 81:99
17.04.12 Skra Belchatow – Rzeszow 1:3 (25:18, 24:26, 16:25, 18:25) 83:94
a zatem suma punktów w żadnym z tych spotkań, nie była wyższa niż 180...
Jutro dojdzie do pojedynku mistrza Polski Asseco Resovii ze zdobywcą Pucharu Polski PGE Skrą Bełchatów, a stawką meczu będzie Superpuchar.
Zakłady na ilość punktów w tym meczu mają np. w Fortunie linię 185.5:
1.85 - 1.85
17334 Rzeszow-Belchatow (185.5) 1.85 1.85
.................
Mecze na lidze w sezonie 2011/2012 to:
12.10.2011 Rzeszow - Skra Belchatow + 3:2 (25:22, 19:25, 25:22, 24:26, 20:18)
28.01.2012 Skra Belchatow - Rzeszow - 3:0 (25:16, 29:27, 25:16)
tak więc w 6 poprzednich meczach, aż 5 razy nie było wyniku over 185.5 i w ich H2H mamy trwającą obecnie serię 5 wyników under 185.5
Typ: under 185.5 pkt ✅ ????

.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Sezon 2012/2013 zaczynamy pojedynkiem o Super Puchar Polski pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a PGE Skrą Bełchatów. Mecz odbędzie się na nowiutkiej, świeżo postawionej hali na Zawodziu w Częstochowie.


Fajnie, że taki mecz odbywa się przed rozpoczęciem sezonu - będzie to walka tylko i wyłącznie o prestiż, jednak właśnie uznanie PGE Skry Bełchatów po ostatnim sezonie nieco spadło - czas rozpocząc nowy - w zamiarach lepszy właśnie od zwycięstwa nad głównym rywalem do tytułu Mistrza Polski.

Sami Resoviacy dosyc sceptycznie podchodzą do tego meczu i raczej nie stawiają się w roli faworyta. - I tak realnie będzie, ponieważ podstawowi siatkarze Resovii zmagają się z mniejszymi lub większymi urazami:
Trener resoviaków Andrzej Kowal do Częstochowy zabrał trzynastu siatkarzy. Z zespołem pojechali też kontuzjowani ostatnio przyjmujący Olieg Achrem i Serb Nikola Kovacević, a także środkowy Piotr Nowakowski. Pierwszych dwóch miało problemy z plecami, drugi w sobotę skręcił kostkę. Ma jednak największe szanse na występ w pojedynku z PGE Skrą. To, czy Nowakowski wybiegnie na boisko okaże się zapewne przed samym meczem. Z kolei Achrem i Kovacević jeśli pojawią się na placu gry, to raczej tylko na krótkie zmiany.
Najprawdopodobniej wyjściowy skład Mistrzów Polski będzie wyglądał następująco:
Tichaczek - Bartman - Lotman - Buszek - Kosok - Nowakowski - Ignaczak (L)

Oczywiście w odwodzie są jeszcze jeszcze Jochen Schops, który może zagrac na przyjęciu czy też wymienieni wyżej Nikola Kovacevic czy Aleh Achrem, którzy jednak są świeżo po kontuzji i nawet gdyby wyszli w pierwszym składzie to nie powinni byc o wiele lepsi od Lotmana i Buszka... - Chyba, że problemy zdrowotne tych siatkarzy anonsowane w mediach są jedną wielką ściemą... :] Ale nie wydaje mi się.

Tyle na temat Resovii Rzeszów, teraz PGE Skra Bełchatów. - Tutaj wszyscy zdrowi, zwarci i gotowi do meczu. Pewniakami do składu do tego spotkania jak i na cały sezon będą niewątpliwie Michał Winiarski, Daniel Pliński oraz libero Paweł Zatorski. Ale co dalej...? Świrują w Bełchatowie coś z atakującym - docelowo ma byc nim młody Serb - Aleksander Atanasijevic, ale czy mając na przyjęciu Winiarskiego, Cale i Cupkovica ma to jakiś sens? - Moim zdaniem nie i mam nadzieję, że Wlazły po staremu wyjdzie na ataku a na przyjęciu zobaczymy byc może największy hit transferowy ostatniego okienka - Kubańczyka Yosleydera Cale. Na rozegraniu powinien wyjśc Paweł Woicki, Vincic siedzi w Bełchatowie dwa tygodnie - czy to mało czy to dużo...? Dużo znaków zapytania przy Skrze Bełchatów, ale na każdej pozycji mają wartościowego zmiennika. Nie mówię, że Woicki, Vincic czy Cupkovic to klasa światowa, ale solidna i uznana marka.

Najprawdopodobniej wyjściowy skład PGE Skry Bełchatów będzie wyglądał następująco:
Woicki - Wlazły - Pliński - Kłos - Winiarski - Cala - Zatorski (L)​


Jeżeli Skra wyjdzie takim składem, czyli Wlazły na ataku oraz Cala na przyjęciu - nie widzę większych szans dla Resovii. W tym zestawieniu nie będzie już większego znaczenia czy na rozegraniu wyjdzie Woicki czy Vincic - siła ofensywna byłaby naprawdę bardzo duża a bez Achrema i Kovacevica Resovia traci bardzo dużo na zagrywce, więc Cala powinien dac sobie radę nie mówiąc już o Winiarskim czy Zatorskim. A wtedy na ławce zostają: Bąkiewicz, Cupkovic, Kooistra i Atanasijevic - czyli mocna paka - nawet na ławce.

Jak ktoś jest przekonany to szybko łapac, bo do soboty spadnie do 1.60 a nawet mniej i już nie będzie tak ciekawie jak teraz. Ja sam złapałem na Pinnacle&#39;u z samego rana 1.813 :] - teraz już spadło do 1.750. Unibet 1.72. - Reszta do znalezienia i do zagrania. - Polecam.
Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów ▶ PGE Skra Bełchatów 1.72 7/10 Unibet ✅

Oczywiście już jako tradycja - mecz pokaże sportowy kanał telewizji Polsat.
Mecz Resovii ze Skrą o Superpuchar rozpocznie się w sobotę o godz. 14.30. Transmisja w Polsacie Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ja bym nie był pewny tak zwycięstwa Skry w jutrzejszym meczu. Owszem, w Skrze nie ma żadnych kontuzji, lecz to jeszcze nie stawia ich w roli faworyta. Nie zapominajmy, dzięki czemu Resovia zdobyła Mistrzostwo Polski. Siła zagrywki zdecydowanie jest po ich stronie. Tichacek, Lotman, Bartman czy Schoeps mają z czego przywalić, a na deserek zawsze jest szybująca zagrywka środkowych, z którym nowy nabytek Skry - Cala, może mieć spore problemy. W Tours miał zadanie ułatwione, bo większość boiska pokrywał Gonzalez razem z Terziciem i mógł skupić się na zadaniach głównie ofensywnych. Nie wiem, jaki będzie układ z Winiarskim i Zatorskim, ale nie wyobrażam sobie, by sprowadzać zawodnika, którego trzeba będzie pokrywać (chociaż Cupković to akurat tej teorii przeczy ;) ).
Na mnie wyniki Resovii w Memoriale Strzelczyka zrobiły wrażenie. Turniej dość mocno obsadzony, w końcu Fenerbahce i Jastrzębski Węgiel, a Generali też pokazało kawał dobrej gry, mimo to zakończyli turniej bez porażki, a Schoeps dostał MVP. Buszek zagrał we wszystkich trzech spotkaniach i wcale nie był zapchajdziurą z powodu absencji Achrema i Kovacevicia, przyjmował dobrze, w ataku wcale nie gorzej od nieobecnych. Lotman to akurat zawodnik, który przyjęcie ma bardzo dobre, w ofensywie też swoje potrafi skończyć, a zagrywkę ma jedną z regularniejszych, co pokazał choćby w finałach MP z zeszłego sezonu.
Moim zdaniem mit szerokiej ławki w Skrze padł właśnie rok temu. Bo Bąkiewicz wąchający parkiet w meczach towarzyskich czy też na krótkich zmianach to już nie stary, dobry Bąkiewicz, który ratował nam skórę w Izmirze. Atanasijević w sezonie może zagrał ze dwa mecze, na Igrzyskach pierwsze skrzypce jednak grał Starović. Vincić do zespołu dołączył niedawno, jak słusznie zauważyłeś, a w to, że Woicki jest gotowy prowadzić grę na poziomie chociażby zbliżonym do Falaski śmiem wątpić, bo też mało miał ku temu okazji.
Nie zapominajmy, że to jednak jest już mecz o coś, o stawkę, o trofeum. Tym bardziej pierwsze w historii. Po kursach widać, że sami bukmacherzy nie wiedzą, czego spodziewać się po nowej Skrze czy lekko przemeblowanej Resovii. Dla mnie Resovia w tym meczu jest faworytem ze względu na rozgrywającego, z którym drużyna w większości pracuje już rok i mimo wszystko większą siłą na skrzydłach.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie zapominajmy, dzięki czemu Resovia zdobyła Mistrzostwo Polski. Siła zagrywki zdecydowanie jest po ich stronie. Tichacek, Lotman, Bartman czy Schoeps mają z czego przywalić, a na deserek zawsze jest szybująca zagrywka środkowych, z którym nowy nabytek Skry - Cala, może mieć spore problemy. W Tours miał zadanie ułatwione, bo większość boiska pokrywał Gonzalez razem z Terziciem i mógł skupić się na zadaniach głównie ofensywnych. Nie wiem, jaki będzie układ z Winiarskim i Zatorskim, ale nie wyobrażam sobie, by sprowadzać zawodnika, którego trzeba będzie pokrywać.
Tutaj moim zdaniem różnicy wielkiej byc nie powinno, dlaczego? - Bo Kurka też chowali na przyjęciu - wszyscy wiemy i to nie od dziś, że Cala nie jest stworzony do przyjmowania i Winiarski z Zatorskim powinni go przykryc. Żeby nie byc gołosłownym to sypnę statystykami z wszystkich czterech spotkań finałowych z kwietnia 2012:
I: Kurek przyjmował 12/79
II: Kurek przyjmował 13/81
III: Kurek przyjmował 13/63
IV: Kurek przyjmował 13/56
Chowali Kurka to i Cale schowają. - Z drugiej strony to jest mój wariant - w sensie z Calą na przyjęciu. I tak naprawdę nie wiemy jaką rotacją wyjdą - teoretycznie wszystkie mają sprawdzone ale co na parkiet anonsuje Nawrocki - nie wiadomo.

A zagrywka Resovii mocno straciła/straci tym bardziej teraz. Schops to nie Grozer, ale ma zagrywkę bardziej regularną. Buszek z Lotmanem to samo - myślę, że asów nie nastrzelają a przyjęcie w Skrze będzie podbijac piłki byle do góry. Gorzej może byc z flotem i tutaj obawiałbym się właśnie Kosoka czy Nowakowskiego. - Bartman też nieregularny na zagrywce. Achrem i Kovacevic będą wchodzic na zagrywkę - tak mi się wydaję - ale jak im to będzie szło na chłodno?

Co do rozgrywającego fakt, Tichaczek będzie robił pewną różnicę, jeżeli w Skrze zagra Vincic. Ale może brakowac mu wykonawców na skrzydłach a czy będzie sypał 80% piłek z dobrego przyjęcia przez środek - też ciężka sprawa. Zobaczymy jak to się potoczy jutro od 14:30 i jakim składem wyjdzie PGE Skra Bełchatów, która nomen omen ma sporo możliwości rotacji w razie W.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Atanasijević w sezonie może zagrał ze dwa mecze, na Igrzyskach pierwsze skrzypce jednak grał Starović.
ale kłamiesz, po prostu kłamiesz..
aż musiałem znowu zajrzeć w statystyki... aby sie przekonac ze w prawie kazdym meczu Atan był główną armatą Serbów i w prawie każdym meczu był najczesciej wykorzystywanym zawodnikiem w ataku oraz byl najlepszym punktujacym Serbów...
ogolnie marudzicie.. sie czepiliscie tego biednego Cali ktory w siaktowke nie grał 5 miesiecy i wg was nawrocki tego zawonidka w szostce umiesci... wg mnie to nonsens juz predzej biedny baku zawita do szostki niz jutro Cala wyjdzie w szostce (chyba ze nawrocki i cala skra maja jakis szarlatanski pomysl ..)
winiar i wlazly pojawaia sie na przyjeciu. atan na bombie.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
No dobra, zagalopowałem się. Też luknąłem w statsy i zwracam honor. Niemniej jednak procenty już tak różowo dla mnie nie wyglądają. I nie zmienia to też faktu, że w Skrze szans za wiele nie dostawał i nagle ma być taką rewelacją?
ale kłamiesz, po prostu kłamiesz..
I po co to aż takich górnolotnych słów używać? Statystyka to jest dopiero kłamstwo. ;)
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Nie wiem, jaki będzie układ z Winiarskim i Zatorskim, ale nie wyobrażam sobie, by sprowadzać zawodnika, którego trzeba będzie pokrywać
skoro pokrywali Kurka, to będą pokrywać i go, tym bardziej, że został sprowadzony w zastępstwie Polaka

ogolnie marudzicie.. sie czepiliscie tego biednego Cali ktory w siaktowke nie grał 5 miesiecy i wg was nawrocki tego zawonidka w szostce umiesci... wg mnie to nonsens juz predzej biedny baku zawita do szostki niz jutro Cala wyjdzie w szostce (chyba ze nawrocki i cala skra maja jakis szarlatanski pomysl ..)
no i co z tego że nie grał? jeszcze lepiej, bo będzie wypoczęty, świeży i głodny gry, Juantorena w Trento też pewnie tyle nie grał i to oznacza, że nie zagra z superpucharze Włoch?
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
No dobra, zagalopowałem się. Też luknąłem w statsy i zwracam honor. Niemniej jednak procenty już tak różowo dla mnie nie wyglądają. I nie zmienia to też faktu, że w Skrze szans za wiele nie dostawał i nagle ma być taką rewelacją?
I po co to aż takich górnolotnych słów używać? Statystyka to jest dopiero kłamstwo. ;)
vs USA 11/22 50% + 1 ace
vs Tunisia 19/34 56% + 3 aces + 2 blocks
vs Germany 19/28 50% + 2 aces+ 1 block
vs Brasil 14/25 56%
vs Russia 16/35 46% + 1 ace+ 1 block
Dodam ze mecz vs Ruskie to mozna nazwac bardziej meczem Atan vs Russia bo u Serbow punkty rozkladaly sie tak:
- Atan 18
- Janic 6
- Podrascanin 5
- U Kovacevic 4
- N Kovacevic 3
- Nikic 3
- Rasic 2
Piszesz ze jego procenty sa slabe, ja mowie ze on przez IO grał fenomenalnie, był główną armatą Serbów, jego gra była momentami imponująca i zdecydowanie będzie jeśli już nie jest godnym następną Milijkovica.
no i co z tego że nie grał? jeszcze lepiej, bo będzie wypoczęty, świeży i głodny gry, Juantorena w Trento też pewnie tyle nie grał i to oznacza, że nie zagra z superpucharze Włoch?
Ale o co ci kurde chodzi ?? Cala przyjechal do Bełta na przełomie sierpnia/wrzesnia i rozpocząl treningi gdzie przez wczesniejsze 5 miesiecy nie mial ze tak to nazwe &quot;pilki w rekach&quot; nie prowadzil zadnych treningow ani nic. Nie sadze aby Juantorena jako normalny gracz Trento mial jakies wolne i rozpoczal przygotowania dopiero we wrzesniu, gdzie prawie kazda druzyna swoje treningi rozpoczynała pod koniec lipca. Idac Twoim tokiem myslenia Wlazly tez nie powinien grac w Superpucharze..
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Idac Twoim tokiem myslenia Wlazly tez nie powinien grac w Superpucharze..
No właśnie to jest Twój tok rozumowania, a nie mój. Chyba normalne jest, że jak skończyły się rozgrywki klubowe i dany zawodnik nie ma zobowiązań reprezentacyjnych to i ma więcej wolnego i tak jest w przypadku Cali, Wlazłego czy Juantoreny. Sam napisałeś, że prawie każda drużyna rozpoczyna treningi pod koniec lipca, a Cala zaczął treningi w Bełchatowie na początku sierpnia, więc jak widać trochę czasu już trwają, a że jest to też zawodnik ograny, więc nie potrzebuje nie wiadomo ile czasu, żeby czuć piłkę i grę, zresztą rozgrywki we Francji skończyły się po koniec kwietnia, więc nie wiem jak wyszło Ci 5 miesięcy rozbratu z piłką.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
vs.

Częstochowa, 29.09.2012 godz. 14:30

Widzę, że tutaj dyskusja się rozkręciła. Ja niestety nie mogę się zgodzić z Gystlikiem. Oglądałem Resovię na memoriale Strzelczyka i się bacznie im przyglądałem. To lecimy po kolei. Rozegranie po stronie Resovii, Tichacek dla mnie jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Vincic, jeśli ten w ogóle zagra. Jaką zagrywkę ma to większość wie, że może zaskoczyć każdego. Widziałem go parę razy w akcji i nie zrobił na mnie wrażenia. Druga opcja Bełchatowa też mnie nie przekonuje, Woickiemu grzanie ławki na dobre nie wychodzi, nie widziałem go już dłuższy czas, więc tylko snuję moje przypuszczenia, że po 2 latach bycia tym drugim będzie ciężko mu się odnaleźć natomiast Resovia ma atut w postaci rezerwowego. Jeśli jest potrzeba Dobrowolski w każdej chwili wejdzie na parkiet, uspokoi i pociągnie grę. Jedną wielką nie wiadomą będzie obsadzenie przez Nawrockiego pozycji przyjmującego. Cala, Bąkiewicz, Cupkovic, Winiarski czy może Wlazły ? Pierwsze skrzypce na przyjęciu będzie grał na pewno Winiarski. Jako drugi wydaję mi się że trener bełchatowian zaufa Cali i da mu szansę debiutu. W Resovii karty są bardziej odkryte. Akhrem i Kovacevic niedawno wrócili po kontuzjach także wątpię żeby Kowal ich forsował za bardzo przed rozpoczęciem sezonu. Pewnie wejdą na parę piłek zaprezentować się kibicom w Częstochowie. Lotman to solidna firma także na Nim rzeszowscy kibice nie powinni się zawieźć, a Buszek zrobił na mnie pozytywne wrażenie na memoriale. Spodziewałem się, że będzie zapchajdziurą jeśli jeden z zawodników na tą pozycję będzie kontuzjowany ale moim zdaniem jeśli utrzyma taką formę może walczyć o pierwszą szóstkę. Prawe skrzydło obydwie drużyny mają bardzo mocne. Wlazły, Atanasijevic, Bartman czy Schoeps to zawodnicy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. W zespole Skry pewniakiem na tej pozycji jest Wlazły to w rzeszowskiej drużynie jest to niewiadoma. Ale mimo wszystko czy wyjdzie Niemiec czy Polak to jest to gwarancją dobrej gry. Osobiście wolałbym zobaczyć Schoepsa bo jest dla mnie może nie lepszym ale bardziej pasującym zawodnikiem na tą pozycję. Zresztą nigdy nie byłem wielkim fanem talentu Bartmana :grin: Środek i u jednych jak i drugich to podobny potencjał z lekkim wskazaniem na Rzeszów. Nie wiadomo czy zagra Nowakowski ale to nie stanowi problemu dla Kowala bo w talii jeszcze na tą pozycję Perłowskiego, Kosoka i i Grzyba. U bełchatowian dużą stratą jest odejście Możdżonka, który zawsze solidnie się prezentował atakiem i blokiem a i swoim flotem potrafił zaskoczyć. Nawrocki na pewno postawi na Plińskiego i ? Podejrzewam, że na Kłosa chociaż szkoda że taki zawodnik jak Kooistra marnuje się już 2 sezon w kwadracie dla rezerwowych. Na pozycji libero raczej będzie bez zaskoczeń. Taka krótka charakterystyka obydwóch zespołów. Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie rozegranie. A to jest wielki atut Resovii w porównaniu do Skry. Ogólnie raczej zespoły nie powinny olać tego superpucharu bo to zawsze jest prestiż i wyższe morale przed ligą. Kurs na zespół z podkarpacia pobieram z pocałowaniem ręki.

Resovia Rzeszów 1.95 Unibet 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Over 3,5 @ 1,448 Pinnacle ⛔

Początek sezonu, drużyny praktycznie dopiero wchodzą w rytm meczowy, oczywiście obie ekipy rozegrały sparingi i towarzyskie Memoriały, ale to nie to samo co mecze o stawkę. Gra obu zespołów na początku sezonu zresztą wszystkich zespołów jest strasznie nie równa więc dobrym typem jest zagranie że mecz nie skończy się stosunkiem 3-0 w jedną ze stron. Gdyby Resovia zagrała pełnym składem to zdecydowanie grałbym na drużynę z Podkarpacia. Jednak brak Alka i Kovacevica na przyjęciu to jednak, patrząc przez pryzmat nadchodzącego sezonu będzie osłabienie. Skra będzie bazował na Wlazłym i on seta im ugra ale czy wystarczy na coś więcej, przy tym słabym rozgrywającym jakim jest Vincic czy Woicki. Wcale się nie zdziwię jak ten mecz skończy się TB. O zawodnikach na razie nie ma co pisać bo nie ma jeszcze żadnego sensownego materiału by oceniać grę poszczególnych zawodników.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jutro rusza PlusLiga a tu taka cisza...może uda mi się nieco ruszyć temat.
Wiadomo, że kursy na 1x2 w większości spotkań będą śmiesznie niskie, więc poszukajmy szczęścia w graniu under/over lub handicap.

ZAKSA Kędzierzyn-AZS Politechnika Warszawska FT 3:1, 94:86

ZAKSA zamieniła dobrego trenera na jeszcze lepszego. Dwóch chimerycznych środkowych Patryka Czarnowskiego i Wojciecha Kaźmierczaka zamieniono na reprezentantów Polski Marcina Możdżonka i Łukasza Wiśniewskiego. Pożegnano także przyjmujących Guillerma Samice i Jiriego Popelkę, w ich miejsce sprowadzono doświadczonego siatkarza z Dominikany Elvisa Contrerasa z Dynama Krasnodar oraz reprezentanta Brazylii Felipe Fontelesa z RJX Rio de Janeiro. W klubie udało się zatrzymać Pawła Zagumnego, Michała Ruciaka i Antonina Rouzier, na czym działaczom szczególnie zależało. Mecze sparingowe całkiem nieźle w ich wykonaniu wyglądały, ostatnio remis 2:2 ze Skrą, 3:0 z Nysą, super mecz 3:0 z Arkasem i 3 miejsce w memoriale im.Ambroziaka.
Co do Politechniki to największą stratą jak dla mnie jest odejście trenera Radosława Panasa, jego miejsce zajął dotychczasowy drugi trener Jakub Bednaruk, to jego pierwsza samodzielna praca, więc trudno coś powiedzieć na jego temat. Ich transfery nie powalają na kolana, oczywiście przyjście Fabiana Drzyzgi jest ogromnym wzmocnieniem i z powodzeniem powinien zastąpić Patricka Steuerwalda, jego zmiennikiem ma być Nemanja Stevanović z Vojvodiny, który zastapi Macieja Gorzkiewicza w roli rezerwowego, co także można zaliczyć jako zmianę na plus, ale moim zdaniem AZS więcej stracił niż zyskał. Z klubu odeszli przyjmujący Wojciech Żaliński do Trefla, libero Damian Wojtaszek do Jastrzębia, środkowy Ardo Kreek do Paris Volley, atakujący Paweł Mikołajczak także do Trefla. Z Farta sprowadzono przyjmującego Macieja Pawlińskiego, pozostałych wymienionych przeze mnie zawodników mają zastąpić młodzi zdolni, Dawid Dryja z Resovii (środkowy), Paweł Adamajtis z Energetyka Jaworzno (atakujący), Przemysław Smoliński z Woli Warszawa (środkowy) i Michał Potera z MOS-u Będzin (libero). Ostatni sparing nie napawa kibiców AZS-u do optymizmu, porażka 3:0 z Effectorem, wcześniej 4:1 MKS Będzin.
Wobec tego moje propozycje są takie:
under 160,5 1,61 Betsafe ⛔
ZAKSA (-2,5) 1,61 Betsafe ⛔
lub też nieco ryzykownie handicap punktowy ZAKSA (-16,5) 1,86 Betsafe ⛔


Jastrzębski Węgiel-Effector Kielce FT 3:0, 77:62

Jastrzębie zrobiło dwa na prawdę ciekawe transfery. Rozgrywający Simon Tischer może być w końcu zawodnikiem, który ustabilizuje rozegranie tego klubu, bo z tym było w poprzednim sezonie różnie, ciągłe rotacje na tej pozycji nie pomagały w osiąganiu dobrych wyników. Drugą ciekawą postacią jest przyjmujący Matteo Martino sprowadzony z Modeny, w kadrze ma zastapić Bartmana i według mnie jest w stanie wypełnić tę lukę w 100%. W klubie udało się zatrzymać Michała Łasko, co chyba jest najlepszym transferem tego klubu. Do tego przyszli jeszcze liber Damian Wojtaszek w miejsce Pawła Ruska (od tego sezonu Trefl), Krzysztof Gierczyński jako zastępca Luciano Bozko oraz Patryk Czarnowski i przyjmujący Radosław Zbierski. Poza wspomnianą trójką z klubem pożegnali się także rozgrywający Vinhedo i środkowy Bartosz Gawryszewski. Ostatnio pokonali w sparingach drużyny niemieckie, Berlin Recycling Volleys 3:0 i Generali Haching 3:2.
O drużynie z Kielc trudno coś napisać, trochę układana naprędce przez trenera Daszkiewicza. Z klubu odeszło kilku ważnych zawodników, Rafał Buszek wrócił z wypożyczenia Resovii, Sławomir Jungiewicz zakończył karierę, Pierre Pujol wrócił do ojczyzny, Maciej Pawliński odszedł do Politechniki, a Marcus Nilsson i Xavier Kapfer szukają klubów. W ich miejsce sprowadzono uzdolnionego przyjmującego Nikołaja Penczewa z Piacenzy, atakujących Tomasza Józefackiego z Panathinaikosu i Kubańczyka Armando Dangera, który w poprzednim sezonie nie grał w żadnym klubie, z ZAKS-y sprowadzono młodego środkowego Sebastiana Wardę, pozycja libero ma należeć do Roberta Milczarka (poprzedni sezon w Skrze), a za rozegranie odpowiadał będzie Grzegorz Pająk z Martigues. Transfery nie powalają na kolana, mecze sparingowe tak sobie, ostatnio zwycięstwa 3:0 z Politechniką, 3:2 z Treflem i porażka 1:3 z Delectą. Wobec tego proponuję podobnie jak przy meczu Kędzierzyna under 160,5 1.61 Betsafe ✅


Zgadza się, Contreras ma problemy z wizą, zapomniałem o tym wspomnieć. Dzięki Redwitz i Tadzin za przypomnienie, ale nie zmienia to mojego typu, Ruciak i Fonteles na przyjęciu powinni wystarczyć na Politechnikę ????

1/4, pierwsza kolejka słabiutko, z czasem powinno być lepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Co do Contrerrasa to nie ma go nawet w Polsce, takze udzialu w meczu on nie wezmie, co do Nillsona znalazl nowy dom i gra w Lokomotiwie Novosybirsk.
Skra-Trefl
Pierwsza kolejka to kolejka wyraznie pd dyktando faworytow, ktorzy na dodatek graja u siebie. Kursy sa żałosne, jednakże znalazłem jedno ciekawe zdarzenie. W okienku transferowym Trefl dokonał wg mnie bardzo madrych posuniec i pozyskal solidnych zawodnikow, ktorzy należeli do gorszych ekip PLSu ale byli tam graczami &quot;ciągnącymi&quot; grę. Z cała pewnoscia taka postacia byl Zalinski i Mikolajczak, dobre slowo mozna tez powiedziec o Kaminskim. Wieczny rezerwowy Mika w koncu dostanie szanse na pokazanie swojego talentu. Na papierze sklad wyglada bardzo ciekawie, pytaniem jest czy rowniez w praktyce pokaze swoj potencjał. Przeciwnik jakim jest Skra na pewno jest przeciniwkiem wymagajacym, jednakze sklad jest slabszy, parcia na efektowne rozpoczecie sezonu nie ma (gdyz juz sama wygrana jakze efektowna w superpucharze takie pragnienia zaspokoila) + moze Nawrocki da na poczatek pograc troche Cali i Vincicowi ? Skra potrzebuje 3 punktow i tego trzeba sie trzymac + Trefl ma zawonidkow ktorzy moga nawet postarac sie o seta. Tymczasem maraton daje nam hc+20,5 na Trefl po 1.92.. Wg mnie naprawdę warto. Sam pogralem over 135,5 w unibet po 1.72. Jesli ktos lubi statystyki to rok temu Skra na wyjezdzie stracila seta przeciwko Treflowi (male punkty 98-84 na korzysc Skry), z kolei u siebie mecz zakonczzyl sie w 3 setach (poszczegolne wyniki -20 -23 -10, czyli gdyby nie blamaz w 3. secie statystyki przemawialyby jak najbardziej za tym typem). Na dodatek wczesniejj napisalem iz Skra sie oslabila, a Trefl wzmocnił.. Kto chce niech probuje.
lotos+20,5 1.92 marathon✅
over 135,5 1.72 unibet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
W koncu sie doczekaliśmy na start rozgywek. Pierwsza kolejka raczej do typowania jest tylko do oglądania ale ja coś spróbuje tu spłodzić.
Pierwszy mecz, który mi się rzucił w oczy to spotkanie na Podrpromiu. Oglądałem pierwszy mecz Resovii na żywo w Częstochowie podczas Superpucharu i się bardzo na nich zawiodłem. Wydaje mi się, że początek raczej nie będzie do nich należał bo są pod formą. Sypacze oby dwaj bardzo słabo rzucali, Bartman słabo, przyjmujący słabo, środek też bez błysku. Zagrywki i bloku nie było. Podejrzewam, że na przyjęciu wyjdzie ta sama para co w Częstochowie bo trener Kowal pewnie będzie chciał aby Koveacevic i Akhrem doszli do pełni sił. A para Buszek-Lotman dobrze nie wróży.
Po drugiej stronie siatki staną akademicy z Olsztyna. Spotkał ich ten sam pech co w zeszłym sezonie a mianowicie kontuzja Ananiewa. Ale według mnie Radek Panas poukłada ich, że będą mogli napsuć krwi każdemu. Mają młody perspektywiczny zespół, który będzie chciał się pokazać wzmociony jeszcze Wojtkiem Sobalą. Pierwszy mecz sezonu, słabsza forma Resovii, ambicje młodych zawodników skłaniają mnie do lekkiego zagrania na Olsztyn w handi.
Przupuszczalne składy:
Resovia: Tichacek-Buszek,Lotman-Bartman-Kosok,Perłowski-Ignaczak(L)
Olsztyn: Hernan-Ferens,Szarek-Krzysiek-Sobala,Hain-Żurek(L)
Resovia-Olsztyn H(0-2.5 seta) 2 2.3 Bet365

Drugim spotkaniem, które przykuło moją uwagę do mecz w Bydgoszczy gdzie miejscowy zespół będzie podejmował również akademików ale tym razem z Częstochowy. Zacznę może po krótce od zespołu gospodarzy bo tam nic wielkiego oprócz odejścia Siltali się nie działo. Według mnie duże osłabienie podopiecznych Piotra Makowskiego. W Częstochowie jak zawsze rewolucja kadrowa. Jedni przychodzą inni odchodzą a AZS psuje krew najlepszym i zawsze jest spisywany na straty. I po cichu myślę, że tak będzie i dzisiaj. Przed sezonem zakupionych paru młodych i ciekawych zawodników i weteran polskich parkietów Andrzej Stelmach. Mam nadzieję, że młodzi bedą się dobrze spisywali na boisku bo nie chcę go oglądać w akcji. Mieszanka młodości z rutyną i doświadczeniem, zawdników, którzy już coś w tym sporcie osiągneli i tych którzy dopiero wielką przygodę z Nim zaczynają. Myślę że to zaowocuje wynikami zadowalającymi kibiców pod Jasną Górą. Trener gospodarzy tak mówi: &quot; Kto zlekceważy AZS może się grubo pomylić...&quot; i ja się z Nim zgadzam.
Przewidywane składy:
Bydgoszcz: Masny-Antiga,Wika-Konarski-Jurkiewicz,Wrona-Dębiec (L)
AZS Częstochowa: Janusz-Murek,Hebda-Bociek-Hunek,Lisinac-Piechocki(L)
Bydgoszcz-Częstochowa H(0-2.5 seta) 2 2.75 Bet365

I ostatni bet, który wpadł mi w oko na dzisiejszy dzień. A mianowicie spotkanie Jastrzębia z Kielcami. Gospodarze skład jaki mają większość wie. Najważniejsze, że zatrzymali Łaske bo to ich kuźnia punktów. Kupili Martino, Wojtaszka, Gierczyńskiego,Czarnowskiego i paru młodszych zawodników. Ich też oglądałem na żywo podczas Memoriału Strzelczyka i grali solidną siatkówkę. Jednak turniej towarzyski to turniej towarzyski a liga to liga, większa mobilizacja i w ogóle. Dzisiaj wystąpią w swoim prawie najmocniejszym zestawieniu. Piszę prawie poniważ kontuzjowany jest ich pierwszy rozgrywający Simon Tischer więc sypał będzie Violas. Znakiem zapytania jest kto będzie grał na pozycji drugiego środkowego: Polański czy Czarnowski ? Zespół z Kielc niedawno znalazł sponsora i się okazało, że jednak wystartują w rozgrywkach Plus Ligi. Zespół zbudowany w miarę ciekawy ale moim zdaniem zaowocuje to później gdyż zawodnicy nie trenują ze sobą zbyt długo co powinno być kluczem do zwycięstwa zespołu ze śląska. Mocnym punktem tej drużyny powinno być przyjęcie.
Przewidywane składy:
Jastrzębie: Violas-Martino, Kubiak-Łasko-Holmes,Czarnowski-Wojtaszek(L)
Kielce: Pająk-Penczew,Milczarek-Józefacki-Zniszczoł,Kokociński-Sufa(L)
Jastrzębie-Kielce H(0-2.5 seta) 1 1.55 Bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk​


Sporo o tym meczu napisał Tadzin i ciężko się z tym nie zgodzić.

Zacznę od Skry. Niedługo KMŚ i ekipa z Bełchatowa na pewno chce być w Katarze w dobrej formie. Tydzień temu podopieczni trenera Nawrockiego bez większych problemów pokonali Resovię 3:0. Nie byłem fanem Falasci, ale zespół na pewno stracił na odejściu Hiszpana. Woicki i Vincic to nie ta półka. Ciekawym posunięciem jest przestawienie na pozycję przyjmującego Mariusza Wlazłego. Na pozycji atakującego występuje wtedy młody Atanasijevic. A trzeba pamiętać, że w składzie są jeszcze typowo ofensywni przyjmujący: Cupkovic i kubańczyk Cala.

Trefl według mnie ściągnął naprawdę ciekawych i wartościowych zawodników. Fajną parę przyjmujących mogą stworzyć Żaliński z Miką. W końcu w dłuższym wymiarze czasowym będziemy mogli oglądać Mateusza Mikę, który z bardzo dobrej strony pokazywał się w sparingach. Na pozycji atakującego wystąpi jutro leworęczny Paweł Mikołajczak. Michał Kamiński zmaga się z kontuzją stawu skokowego i zapaleniem ścięgna Achillesa. Problemy z barkiem ma również Grzesiek Łomacz przez co w sparingach sporo szans otrzymywał Patryk Szczurek. Co ciekawe być może jutro zobaczymy Grześka zagrywającego lewą ręką ;) Na środku siatki Kaczmarek, Kaźmierczak i Gawryszewski. Nie jest to oczywiście czołówka PlusLigi, ale zawodnicy powinni prezentować się solidnie. Mocnym punktem powinien być również ściągnięty z Jastrzębskiego Węgla, libero Paweł Rusek.

Szkoda, że nie udało się zatrzymać Mikko Oivanena. Fin w poprzednim sezonie może nie imponował, ale trzeba sobie przypomnieć, że nie miał zbyt dużego wsparcia ze strony kolegów z zespołu. Obecny skład + Mikko Oivanen wyglądałby bardzo ciekawie.

Skra jest zdecydowanym faworytem, ale Trefl wygląda naprawdę solidnie. Nie spodziewałbym się tutaj pogromu. Podopiecznych trenera Luksa stać na nawiązanie walki w poszczególnych partiach.

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.72 Unibet ⛔
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Trefl zrobił na prawdę fajne transfery i jeśli to wszystko się dobrze scementuje to może być to zespół, który pokąsa faworytów Plus Ligi.
Skra pomimo tego, że przespała troszkę okienko transferowe to wbrew przedsezonowym opiniom prezentuje się dosyć dobrze. Wygrana w Pucharze Polski z pewnością dodała więcej wiary do zespołu. Nieważne, że Resovia cieniuje - liczy się zwycięstwo.
Zastanawiam się jak długo Mariusz Wlazły jest w stanie grać na przyjęciu i przyjmować na tyle dobrze, by piłka była w grze. W ataku jest znakomity i według mnie Skra na pewno nie straci wiele na tym, że Mariusz nie będzie grał już na młocie, choć jak będzie - czas pokaże.

Nawiasem mówiąc zastanawiam się (wybiegam w przyszłość), co będzie działo się w głowie Anastasiego, gdy Mariusz będzie brylował na nowej pozycji w ataku oraz solidnie przyjmował i nadal będzie chciał grać w kadrze.

Wracając do spotkania, uważam że warto spróbować zagrać na +2,5 seta dla Trefla. Cytując Mariusza Pudzianowskiego, mogę tylko powiedzieć, że zawodnicy z Gdańska tanio skóry nie sprzedadzą i nawet z taką Skrą są w stanie coś tam ugrać.
Ciekawy, młody skład, który jest głodny zwycięstw i może napsuć troszeczkę krwi graczom z Bełchatowa ????

Trefl +2,5 seta @2.5 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
A ja bym proponował nie przesadzać ze stawkami na overy w meczu Skry z Treflem.Jest to dopiero pierwsza kolejka, nie wiadomo co w jaskini lwa zaprezentuje Gdańsk.Gdyby Skra grała na wyjezdzie skłaniałbym się ku overowi punktowemu jednak po meczu o SP wcale nie jestem taki pewny.Czy Trefl zagra lepiej od Reski?Raczej nie.A w tym meczu suma małych punktów wyniosła 137.Lepszym rozwiązaniem jest handi +20,5 tylko w normalnych bukach ta linia jest na poziomie 18,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom