>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dobry kurs na Betclic - Jastrzębski Węgiel mistrz 9.00
Jastrzębianie polepszyli skład, w dodatku nie będą grali w europejskich pucharach i liczę, że namieszają w tym sezonie:p
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/halatorwar-warszawa/915942
Jeżeli ktoś jest z Warszawy/okolic Warszawy to zachęcam do kupna biletu na mecz pierwszej kolejki Plus Ligi w sezonie 2011/2012 w którym na stołecznym Torwarze wystąpią drużyny AZS Politechnika Warszawska z Videm Jakopinem oraz Patrickiem Steuerwaldem versus Delecta Bydgoszcz ze Stephanem Antigą i Antti Siltalą. Bilet za 50% ceny w bardzo wygodny sposób można zakupic poprzez portal zniżkowy Groupon.pl - drukujemy kupon w PDFie, zanosimy go do kasy Torwaru, w której druk zostaje nam wymieniany na bilet na mecz. Standardowo po bilety trzeba śmigac na Plac Politechniki na Waryńskiego i stac w kilkuosobowej kolejce na wąskich schodach. Tak więc, ten motyw jest o wiele wygodniejszy, a także o połowę tańszy. Akurat bilety na Polibudę do najtańszych nie należą, więc serdecznie zachęcam do zakupu.
* Post raczej w niezbyt odpowiednim temacie, ale nie jest to jakaś reklama itd. Proszę jednak o nie usuwanie go w niedalekiej przyszłości lub przeniesienie go w inny temat - może ktoś skorzysta ????
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Polibuda - Delecta 1.85-2 aktualnie dostępne✅ izzi 3-1
Przewidywane szóstki(siodemki) :
Delecta - Konarski, Lipinski, Antiga, Siltala, Debiec, Cerven, Jurkiewicz
Wawa - Szymanski, Steuerwald, Jakopin, Wierzbicki, Wojtaszek, Kreek, Nowak

Wawa slabe transfery, tylko Szymanski jest madrym posunieciem, z kolei Delecta dobre wzmocnienie przyjmujacych (wymiana wszytskich) gdzie to byla dziura w ich druzynie najwieksza. Ogolnie Wawa bez przyjecia, kupione &quot;glosne&quot; nazwiska wg mnie bez sensu, lepiej bylo zostawic czlon druzyny niz wymieniac prawie cala (ciezko unac zeszlorocznych rezerwowych nawet jako bylą druzne bo grali tyle co nic, wiec procz Wojtaszka i srodkowych mamy samych nowych zawodnikow), z kolei w Delekcie bedzie to tylko Antiga, wiec zgranie bedzie i to bedzie czynnik decydujacy. Wawa w memoriale Ambroziaka spisala sie beznadziejnie. W bezposrednich sparingach przed sezonem 2-0 dla Delekty.
Trefl - Skra-2,5 1.5-1.6 aktualnie⛔
Nie ma zbytnio czego analizować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
navent 83

navent

Użytkownik
Przed nami pierwsza kolejka Plus Ligi. W inauguracyjnym meczu AZS Politechnika Warszawska zmierzy się na własnym parkiecie z Delectą Bydgoszcz. Goście bardzo wzmocnili się przed sezonem. Przyszedł bowiem, może troszkę wiekowy, lecz wciąż potrafiący grać na wysokim poziomie Stephane Antiga. W drużynie jest jeszcze Antti Siltala, który może być zmieniany przy słabszej dyspozycji przez Marcina Wikę. Moim zdaniem ekipa z Bydgoszczy może pochwalić się dobrym atakującym, tzn. Dawidem Konarskim. Ten zawodnik moim zdaniem może niedługo znaleźć się w naszej narodowej reprezentacji. Poza tym zostali środkowi, czyli Cerven i Jurkiewicz oraz na libero Michał Dębiec. Szkoda, że w meczu z Politechniką nie wystąpi Michał Masny. Doświadczony Piotr Lipiński jest od niego słabszy. Jednak 13 cm więcej w bloku jakie może zaoferować Piotrek na pewno się przyda ;). Warszawa natomiast pozyskała Grzegorza Szymańskiego na pozycję atakującego. Jest to dobry zawodnik, lecz swoje najlepsze lata ma za sobą. W Deleccie przegrywał rywalizację z Dawidem Konarskim. Do AZSu przyszli również Vid Jakopin oraz rozgrywający Niemiec Patrick Steuerwald. Jednak po stronie strat są bardziej znaczący zawodnicy. Z Warszawy odeszli bowiem najważniejsi gracze, reprezentanci Polski: Zbigniew Bartman oraz Michał Kubiak. Obaj zostali graczami Jastrzębskiego Węgla, który będzie walczył w tym sezonie o najwyższe cele. Skład Warszawy nie powala. Zobaczymy jak zaprezentuje się sprowadzony z Volley Bled Jakopin, który powinien być największą gwiazdą tej drużyny.
Lepszym zespołem dysponuje moim zdaniem Delecta Bydgoszcz i to ona wygra to spotkanie, lecz mecz będzie zacięty.
AZS Politechnika - Delecta Bydgoszcz @ 2,00 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
+1,5 AZS Politechnika Warszawska vs Delecta Bydgoszcz
Pisać o wynikach z poprzedniego tych zespołów nie ma sensu. Każdy kto interesuję się choć trochę Plus Ligą wie jak ważne i znaczące transfery poczyniły te dwie drużyny. Buki trochę za mocno wg mnie faworyzują gości z Bydgoszczy. Pomimo odejścia Kubiaka i Bartmana AZS może pokusić się o zwycięstwo, a przynajmniej o urwanie punktu Delecie. Początek sezonu, wszystkie scenariusze możliwe, jednak przemawia do mnie kurs w Pinnacle 1.613 na +1,5 AZS Politechnika Warszawska.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów -2,5 2 @ 1,658 pinnacle ⛔ 1-3 syndrom 3 seta :razz:
Chciałem odpuścić granie pierwszych kolejek w najmocniejszych ligach w siatkówce. Z Włoską tak uczyniłem i jeszcze w tym tygodniu będę tylko obserwował, jednak z Plus Ligi skusiłem się na jeden typ. Mecz pomiędzy Skrą a Treflem pojedynek Mistrza Polski z beniaminkiem. Faworyt jest jeden i jest nim oczywiście Skra. Każdy inny wynik niż 3-0 dla Bełchatowian będzie sensacją. Skra wzmocniła skład przed sezonem i można stwierdzić że w tym momencie mają dwa równorzędne składy. Pierwsza szóstka jutro ma być najmocniejsza jaką dysponuje trener Jacek Nawrocki, zabraknie oczywiście Kurka w wyjściowym składzie ale i on może czasami pojawić się na parkiecie bo sam mówi że nie czuje zmęczenia po sezonie reprezentacyjnym. Jestem ciekawy jak zaprezentują się nowi zawodnicy a szczególnie Kooistria i Cupkovic. Wlazły, Winiarski i Pliński nie grali w reprezentacji będą głodni gry i jutro zmiażdżą ekipę z Gdańska. Bo kim oni mają niby straszyć samym Oivanenem bez przesady. Kadrowo Gdańsk to pierwsza liga, niestety ale taka jest prawda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Dzisiaj dojdzie do pojedynku między beniaminkiem Sopotem ,a mistrzem Polski czyli Skrą Bełchatów. Oczywiście faworyt jest tylko jeden i myślę, że ten mecz nie będzie miał jakieś wielkiej historii i pewne 3:0 dla Skry nie będzie żadnym zaskoczeniem, dlatego typy na to spotkanie to:
Lotos Trefl Sopot-Skra Bełchatów(-2,5 seta) @ 1,55 Bet365 3 set ⛔
Wygra 1 seta:Skra Bełchatów @ 1,15 Bet365✅
under 135,5pkt Unibet 2,20 ⛔
Mecz o godzinie 20.00 będzie transmitowany przez Polsat Sport.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS


Bardzo ciekawe spotkanie już w I kolejce czeka nas w Plus Lidze w sobotnie popołudnie. Do AZS-u Częstochowa przyjeżdża faworyzowany przez wielu Jastrzębski Węgiel. Oba zespoły to dwa różne światy siatkarskie. AZS to 4 zespół ostatniego sezonu polskiej Ligi co trzeba uznać za duży sukces. Co roku akademicy bazują zespół na młodych polskich graczach. W tym roku jest podobnie w składzie AZS-u są sami Polacy. Zespół jest młody ale podparty bardzo dobrymi doświadczonymi graczami takimi jak Dawid Murek czy Krzysiek Gierczyński. Jednak tacy młodzi gracze jak Janeczek i Drzyzga świetnie dopasowują się do starych wyjadaczy. Ważną rzeczą dla AZS-u jest to że prawie cały okres przygotowawczy spędzili bez swojego rozgrywającego Fabiana Drzyzgi który, zdobywał brązowy medal ME. Akademicy rozegrali wiele spotkań kontrolnych min. 2 razy pokonując Lotos Trefl, 2 razy przegrywając z Fartem Kielce oraz ZAKSĄ i raz pokonując AZS z Warszawy.

Jastrzębianie uchodzą za jednego z faworytów tego sezonu. Po katastrofie w ostatnim sezonie (7 miejsce) teraz włodarze klubu jak i sami siatkarze zapowiadają detronizację Skry Bełchatów. Lorenz Bernardi w tym sezonie do dyspozycji ma świetnych graczy. Transfery to temat numer 1 w Jastrzębskim. Ale zacząć trzeba od tych którzy odeszli czyli : Yudin, Hardy, Łomacz, Wika czy Gasparini to bardzo dobre nazwiska jednak w ekipie Jastrzębskiego nie pokazali niczego wielkiego. Ale kto przyszedł zamiast tych graczy to robi wrażenie Michał Lasko, Holmes, Bartman, Bontje, Margarido, Thornton. Jeśli do tego dołożymy Kubiaka który pewnie lada dzień pojawi się w ekipie Jastrzębskiego to jest to drużyna na pewno na medal w tym sezonie. Większość graczy grało w ME dlatego mało czasu mieli Jastrzębianie na zgranie się jednak ostatnie mecze kontrolne pokazują że już to coraz lepiej funkcjonuję. Do nowych graczy trzeba dołożyć Piotra Ruska który prezentuje się bardzo dobrze na swojej pozycji. Dużym plusem będą dwa nowe wieżowce czyli Holender Bontje (2,06) i Holmes (2,05) do tego dołożyć rutynę Michała Łasko i sukces murowany. Co do wspomnianych sparingów to Jastrzębianie ostatnio pokonali świetną Rosyjską drużynę Iskrę Odincowo 3:2. Co pokazuje o sile tej drużyny

Jutro wynik inny niż wygrana Jastrzębskiego będzie niespodzianką. Wątpię żeby Drzyzga po tak krótkiej grze ze swoimi kolegami potrafił na tyle ustawić grę aby pokonać Jastrzębian. Jednak doświadczenie z młodością jednego seta Częstochowianom może przynieść.

Mój typ to 3:1 dla Jastrzębskiego Węgla

Propozycje:

▶Jastrzębski 1.35⛔
▶Jastrzębski -1.5 1.65⛔
▶Over 160,5 1.35✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AZS Częstochowa +1,5 - Jastrzębski Węgiel 1 @ 2,25 Pinnacle ✅ 3-1 jakieś pytania :cool::razz:
Skusiłem się na jeden typ z siatkówki. Mecz pomiędzy AZS Częstochowa a Jastrzębskim Węglem. Faworytem bukmacherów ale nie moim jest drużyna JW. Moim zdaniem Jastrzębski bo banda gwiazd która jak się zgra to będzie bardzo mocna i z każdym będzie mogła walczyć, jednak nie dzisiaj. Lasko po ME nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji, Bartman po kontuzji i też sporo niewiadoma a to przecież dwa główne żądła JW. Częstochowa wygląda na papierze bardzo solidnie, niech mi nikt nie mówi że oni będą niezgrani bo sypacz Fabian Drzyzga był na ME, oni grali w bardzo podobnym składzie rok temu więc zgranie na pewno jest po stronie gospodarzy. Liczę że Murek i Gierczyński swoim doświadczeniem i młodzi Drzyzga, Janeczek zagrają z polotem i z fantazją. Moim zdaniem dwa sety to jest minimum ile dzisiaj ugra AZS a nie zdziwię się jak to spotkanie wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Indykpol AZS UWM Olsztyn​


Pierwsze spotkania w sezonie bywają różne, ale mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie żadnej niespodzianki. Miałem odpuścic, ale ostatecznie spróbuje.

Według mnie Resovia w końcu zbudowała zespół, który będzie mógł naprawdę powalczyć ze Skrą. Tym razem jest doświadczony, bardzo dobry rozgrywający i przede wszystkim szeroka, wyrównana kadra. Nowym trenerem został Andrzej Kowal i to jak sobie poradzi jest zagadką. mam jednak nadzieję, że w przeciwieństwie do poprzedniego trenera nie będzie się trzymał cały czas jednej szóstki i będzie rotował składem.

Wspomniałem już o rozgrywającym Tichacku. Bardzo dobry zawodnik. Cieszy to, że doskonale zna się z Grozerem i nie powinno być problemów ze zgraniem czy komunikacją w dalszej fazie rozgrywek. Sporym wzmocnieniem powinien być również Paul Lotman. Bardzo, bardzo solidny i inteligentny zawodnik, który występował we włoskiej lidze. Przed sezonemm sądziłem, że to Marko Bojic będzie podstawowym przyjmującym obok Akhrema, ale na dzień dzisiejszy Trener Kowal stawia na Lotmana. Nie mógłbym nie wspomnieć o Piotrku Nowakowskim, który jest czołowym polskim środkowym i trzeba go jak najczęściej wykorzystywać w ataku.

Olsztyn przed sezonem również dokonał kilku transferów. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra atakujący Igor Yudin, który powinien być liderem tego zespołu. Dzisiaj Igora zastąpi leworęczny Wojciech Winnik. Ciekawy jestem tego jak będzie się prezentował przyjmujący Metodi Ananiev, który swego czasu był uznawany za wielki talent bułgarskiej siatkówki. Na rozegraniu będzie występował Hiszpan Guillermo Hernan. Być może Trener Totolo da trochę szans Wojtkowi Ferensowi, który całkiem nieźle się zapowiada. Na środku siatki parę będą tworzyć Dawid Gunia i Piotrek Hain. Osobiście jestem zwolennikiem talentu Piotrka i liczę na to, że będzie się rozwijał i w przyszłości trafi do reprezentacji Polski.

Na Podpromiu powinien być dzisiaj komplet publiczności. Raczej nie liczę na &quot;fajerwerki&quot; ze strony Resovii, ale są w stanie wygrać to spotkanie w trzech setach.

Typ:
Resovia Rzeszów (-2.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy mi się wydaje, czy dziś Fart ma duże szanse na wygranie minimum 1.seta ?
W memoriale Ambroziaka Fart nie przegrał meczu, wygrywając z Zaksą 3:1, Częstochową i Warszawą po 3:0 !!
K-K wzmocniony reprezentantami Francji Rouzierem oraz Samicą, jednak po 2.stronie siatki dziś zagrają też przyzwoici zawodnicy : Pujol, Nillson, Kapfer itd...
Ktoś ze znawców zapewne pokusi się o szczegółową analizę, a ja ze swojej strony dla tych, którzy skłaniają się do +2,5 seta na Fart @ 1.90✅ Expekt
proponuję pograć live na Fart na wygranie seta, bo kursy startowe na 1.set ~ 4.00, więc liczymy na jakieś 5:3 na początku setów i kursy +5.00 powinny być do grania...
Swoją drogą +135,5 @ 1.45✅ Betsafe wydaje się nieuniknione, bo jakoś nie wierzę w nagłą utratę formy kieleckiej drużyny...
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Co tu dodać, sam zagrałem ten typ z 3-4 dni temu i jak najbardziej uważam że jeden set dla Farta to formalność, jednakże to jest sport i nawet 3-0 dla Zaksy będzie trzeba przełknąć, chociaż nie przemawiają ku temu żadne argumenty.
W Memoriale Ambroziaka, Zaksa przejechała się po Wawie i Czewie praktycznie drugim składem, by przegrać z Fartem 3-1. W 1. secie wszedł jeśli się nie mylę najsilniejszy skład i gra Zaksy była niemrawa, środek działał beznadziejnie, Rouzier grał jakby chciał a nie mógł, nieźle się zaprezentował Samica i Ruciak. Mimo to sporo było nieporozumień (sytuacja gdy piłka wystawiona na drugą linię spadła na parkiet, czy też jedna z przesuniętych krótkich z podobnym efektem). W drugim secie wszedł drugi skład wygrał 2. seta by później przegrać kolejne 2 (roszady w składzie postępowały).
W drużynie Farta doskonale spisywał się Nillson, Pujol, swoje dołożył też Kapfer z Buszkiem (gra tych dwóch przyjmujących stoi na naprawdę wysokim poziomie). Szczególnie zapadły mi w pamięć świetne pajpy w wykonaniu Kapfera i Buszka, a nawet ich ataki z drugiej linii po obu skrzydłach (i nie mam tu na myśli wystaw sytuacyjnych, a taki pomysł rozegrania). Gry środkiem było bardzo mało, widoczne było że środkowym Farta jeszcze sporo brakuje do ich &quot;wizawi&quot; (przepraszam ???? ).
Bardzo solidną zagrywką popisywał się przez cały mecz Nillson, Kokociński również pokazał że potrafi mocni uderzyć posyłając co najmniej asa, po stronie Zaksy najlepiej serwował Ruciak.
Z racji tego że byl to turniej towarzyski, ciężko jest ocenić zaangażowanie Zaksy, tym nie mniej mieli oni nieco ponad tydzień aby poprawić braki i zgrać się jakoś. Częstochowie grającej słabiutko w Ambroziaku, wystarczyło to by postawić się Jastrzębiu, a następnie dokonać egzekucji. Jak będzie z Zaksą? Na pewno wyjdzie im to na plus, jednakże należy zauważyć że JW ma całkowicie nowy skład, który grał ze sobą raptem parę dni, w Farcie jest również aż 3 nowych zawodników (Pujol, Nillson, Buszek) jednakże oni zgrywali się ze sobą ciut dłużej niż w/w JW i mają na koncie kilka meczy sparingowych więcej.
Fart+2,5 @1.8✅
Fart+1,5 @2.7-3.25⛔
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
W temacie siatki nie siedzę, ale po przeczytaniu Waszych opinii ciekawie dla mnie wygląda zakład na 1.set/spotkanie, który oferuje Fortuna. Kurs na wygraną pierwszego seta przez Fart a następnie wygranie spotkania przez ZAKSe to: @6,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Fart Kielce +13,5 2 @ 1,85 tobet ✅ 93-83 ale fart :razz:
Nie będzie to łatwe spotkanie dla ZAKSY, pomimo wzmocnień jakie dokonali uważam że dzisiaj nie będzie łomotu. Fart bardzo okazale prezentował się w sparingach przedsezonowych. Skład bardzo mocno przemeblowany ale zdecydowanie na plus. Wreszcie ściągnięto porządnego sypacza jakim niewątpliwie jest Pujol. Na młotku zagra bardzo solidny Nilsson który do Kielc przybył z Copra Piacenza. Dobrym posunięciem było sprowadzenie z Resovii Rafała Buszka bo on wraz z Kapferem będą tworzyli bardzo silną parę przyjmujących. ZAKSA na papierze wygląda bardzo dobrze, jednak zdecydowanie brakuje tej drużynie ogrania i dobrej współpracy Zagumnego z Rouzierem. Bo Francuz narazie gra tak jakby musiał za karę grać w Zaksie. Dobry transfer również Samica. No i co najważniejsze pozostała para środkowych z ubiegłego roku Czarnowski - Gladyr, tylko nie wiem dlaczego Guma tak mało gra środkiem. Kędzierzynianie będą mocni ale dopiero jak wejdą w rytm meczowy czyli tak od 3-4 kolejki. Dzisiaj wygrają ale ile tego nikt nie wie. Wahałem się czy grać handi setowe czy punktowe i zdecydowałem się na punktowe bo nawet przy 3-0 dla Zaksy nie sądzę że Fart dozna wysokich porażek w poszczególnych setach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Indykpol Olsztyn - AZS Częstochowa 2 @ 1,532 pinnacle ⛔ 3-0 24 błędy własne Częstochowian ????
Sporo grania w ten weekend. Na początek Plus Liga. Mecz pomiędzy Indykpolem Olsztyn a AZS Częstochowa. W pierwszym swoim spotkaniu ligowym Olsztyn uległ Resovii 3-0. Mecz ten pokazał jakie olbrzymie problemy w przyjęciu i w ataku ma drużyna z Olsztyna. Co prawda atak drużyny może poprawić Igor Yudin który w pierwszym spotkaniu nie grał. Ekipa z Warmii przed sezonem dokonała rewolucji kadrowej i na razie nie przynosi to żadnego skutku. Na dodatek w sparingach przedsezonowych spisywali się fatalnie, zaledwie 2 wygrane. Natomiast zawodnicy spod Jasnej Góry w pierwszym meczu z Jastrzębskim Węglem zagrali wyśmienicie oprócz pierwszego seta. Wydać doświadczenie idzie w parze z młodością. Gra Murka, Gierczyńskiego czy Janeczka była bardzo skuteczna w ataku. Ładnie na środku zagrał Wiśniewski. No i co najważniejsze Fabian znakomicie prowadzi grę akademików z Częstochowy. Wszelkie atuty po stronie gości jedynie własna hala po stronie Indykpolu, ale i z tym powinni sobie poradzić Częstochowianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS



Delecta Bydgoszcz - Trefl Gdańsk

Ale kursik dali bukmacherzy... Ale od początku.. Jutro o 17:00 w Bydgoszczy zagrają ze sobą miejscowa Delecta z beniaminkiem Plus Ligi Treflem Gdańsk. Obie ekipy odmiennie zaczęły sezon jednak Trefl również narzekać nie powinien. Delecta Bydgoszcz w pierwszym spotkaniu pojechała do Warszawy i wygrała z tamtejszym AZS-em pewnie 3:1. W tym meczu po raz kolejny świetnie pokazał się młody Konarski który zdobył 20 punktów. Swoją klasę pokazały nowe dwa nabytki Delecty czyli francuz Antiga(13pkt.) i Marcin Wika (10pkt.) Jednak ten mecz wygrali głównie przez punkty z bloku bo zdobyli ich aż 14. Przyjęcie trochę szwankowało bo 22% to negatywne przyjęcie, jednak to wystarczyło na słabych Warszawiaków. Nic więcej o Bydgoszczy nie ma co pisać bo mecz bardzo słaby dla kibica i Warszawiacy ugrali seta tylko dzięki rozluźnieniu w szeregach Delecty. Trefl Gdańsk to beniaminek Plus Ligi który pierwsze spotkanie w pięknej hali przegrał ale ze Skrą i to w stosunku 1:3 gdzie w dwóch setach przegrywali znacząco końcówki. Skazywany Trefl pokazał jednak że duet Oivanen + Łomacz, mogą dać Treflowi walkę o PO w tym roku. W meczu ze Skrą przegrali przede wszystkim w przyjęciu i swojej zagrywce. Wojtek Serafin który został zmieniony z gracz z pola na libero radzi sobie naprawdę słabo dlatego kilkukrotnie był zmieniany , ale z meczu na mecz powinno być lepiej. Vdovin czy Hietanen muszą poprawić przyjęcie bo to kulało i to bardzo. Przykładem złej postawy w przyjęciu i obronie jest set czwarty gdzie ze stanu 20:20 przegrali nie przyjmując zagrywki seta 20:25.

Ogólnie jutro +2.5 po kursie 1.70 to moim zdaniem prezent i to bardzo duży. Delecta pokazała że ma momenty rozluźnienia i nawet ze słabiutką Warszawą potrafili stracić seta. Z drugiej strony Trefl pokazał w meczu ze Skrą że, w siatkówkę grać potrafią i nie dadzą nikomu łatwo wydrzeć sobie punktów. A co do tego że mecz jest w Bydgoszczy to Delecta wielkiej twierdzy tam nie stworzyła i często przegrywała ze słabymi ekipami.


Propozycje:

▶Trefl +2.5 1.70⛔
▶Trefl +1.5 3.20
⛔

VS

Fart Kielce - Resovia Rzeszów​



O 18:00 w Kielcach Fart będzie podejmował ekipę Resovii Rzeszów. Obie ekipy odmiennie zaczęły sezon bo Fart doznał dość znacznej porażki z ZAKSĄ 1:3 a Resovia bardzo pewnie pokonała AZS Olsztyn 3:0. W zespole Farta w pierwszym spotkaniu bardzo dobrze pokazał się Szwedzki atakujący Marcus Nilsson który zdobył 18 punktów w całym meczu. Oprócz niego dobry występ zanotował Miłosz Zniszczoł środkowy ekipy Farta zdobywając 10 pkt. Ważnym elementem spotkania z Zaksą było przyjęcie gdzie zawodnicy z Kielc aż 23 razy przyjmowali negatywnie. Ogólnie pierwszy set dla Zagumnego i spółki był chyba na rozgrzewkę a Nilsson robił co chciał. W następnych partiach Fart był bez żadnych szans. Resovia w wygranym meczu z AZS-em Olsztyn nie pozostawiła złudzeń przyjezdnym szybki gładki mecz. Swoje umiejętności w końcu pokazał Niemiec Gyorgy Geozer który w 3 setach zdobył aż 21 punktów czyli prawie cały set, jego skuteczność w ataku wyniosła 57% co jak na atakującego Plus Ligi jest dobrym wyczynem. Do tego trzeba dodać że Tichacek często uruchamiał dwóch naszych reprezentantów na środku czyli Nowakowskiego 9 pkt skuteczność 73% i Kosoka 6 pkt 83% skuteczności. To pokazuje jaką siłę na każdej pozycji ma Resovia jeśli do tego dodać dobrych przyjmujących Akhrema i Lotmana który w przyjęciu spisał się ostatnio świetnie mamy team który na pewno będzie bił się o podium w tym sezonie. Do zespołu z Rzeszowa można jeszcze dodać że, Krzysiek Iganaczak zawsze jest pewnym punktem w obronie i dopełnia tą kompletną ekipę Resovii.

Dziś inny wynik niż wygrana Resovii będzie wielką niespodzianką. Nilsson owszem zagrał bardzo dobrze i pewnie teraz też dołoży kilka punktów ale pokazał że równo to on nie gra cały mecz i jak nie idzie wszystkim to jemu też. Przyjęcie jak już pisałem pozostawiało wiele do życzenia a dziś na linii serwisowej staną zawodnicy o bardzo mocnym (Grozer) i nie przewidywalnym serwisie (Kosok). Liczę na gładkie zwycięstwo w maksymalnie 4 partiach Resovii.
Propozycje:

▶Resovia 1.25✅
▶Resovia -1.5 1.50
✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 5

killkoss

Użytkownik
Dla mnie Fart dzis ugra conajmniej seta.Resovia owszem u siebie nie miala wiekszych problemów ale zagrala z Olsztynem który po slabiutkim meczu nie potrafil zagrozic Rzeszowianom.Asseco jeszcze troche brakuje do optymalnej formy i na tym etapie na wyjezdzie z lepszym zespolem niz Olsztyn,który ma aspiracje do zajęcia miejsca w górnej częsci tabeli grając ciekawą siatkówke będą musieli sie troche napracowac zeby wywiezc 3 punkty.Dodatkowo licze na Rafała Buszka na dobrą gre i cenną baze info, a co za tym idzie +2,5 Fart (1.5)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Faworytem oczywiście będzie ekipa z Bełchatowa, ale mam nadzieję, że ZAKSA powalczy jak równy z równym.

Na początku warto wspomnieć o problemach kadrowych w obu zespołach. Po stronie ZAKSY zabraknie Sebastiana Świderskiego, który ma problemy z więzadłem rzepki i Jurija Gladyra, który ma problemy z kolanem. Trener Nawrocki może mieć problemy z obsadą zawodników na przyjęciu. Michał Bąkiewicz z powodu problemów z kręgosłupem trafił do szpitala, Michał Winiarski na jednym z treningów złamał palec, a Bartek Kurek ma problemy z przeciążonym kolanem. Wydaje mi się jednak, że para Winiarski - Kurek i tak ma szansę na występ w tym spotkaniu.

Siłę Skry chyba wszyscy już poznali. Bardzo mocnym punktem w tym sezonie powinien być środkowy Wytze Kooistra. W pierwszym spotkaniu było jednak widać, że nie do końca rozumie się jeszcze z Miguelem Falascą. Na dodatek beznadziejnie spisywał się w polu serwisowym. Może dzisiaj w pierwszym składzie pojawi się Konstantin Cupković. Chciałbym zobaczyć w jakiej jest dyspozycji i jak będzie się prezentował na parkietach PlusLigi.

Główną armatą w ZAKSIE będzie oczywiście atakujący Antonin Rouzier. Już w pierwszym spotkaniu pokazał ile potrafi. Kiepsko w przyjęciu prezentowali się zawodnicy z Kędzierzyna i tak naprawdę ciężko powiedzieć co było tego powodem. W kiepskiej formie był przede wszystkim Michał Ruciak. Za to trzeba przyznać, że pozytywnie zaskoczył Guillaume Samica, który w ataku potrafi naprawdę dużo. Świetnie wyszkolony technicznie.

Set jest jak najbardziej w zasięgu podopiecznych Trener Stelmacha. Jeżeli ZAKSA utrzyma dobre przyjęcie to Paweł Zagumny zrobi to co do niego należy.

Typ:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (+2.5 seta) @ 1.50 Betsafe ✅
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 2 kolejki +ligi pomiędzy &quot;Chemikiem&quot;, a gdańskim Treflem. Bukmacherzy faworyzują drużynę z Bydgoszczy. Ta drużyna jednak za bardzo do mnie nie przemawia. W pierwszej kolejce pokonali 3-1 Politechnikę, jednak ta drużyna to w tym momencie chyba najsłabszy zespół naszej ligi. Przed sezonem Delectę zasilił: Marcin Wika, Wojciech Gradowski, Stéphane Antiga, Rafał Obelmerler oraz powracający po rocznej przygodzie w częstochowskim AZS-ie Michał Dębiec. Z drużyny odeszli: Grzegorz Szymański, Wojciech Serafin, Stanisław Pieczonka, Martin Sopko oraz Krzysztof Andrzejewski. Szału skład ich nie robi. Dosyć solidny, największym wzmocnieniem prawdopodobnie będzie Antiga, na pewno na + wyjdzie zmiana libero. Wielką niewiadomą jest natomiast forma Marcina Wiki. Reszta transferów to raczej uzupełnienie składu. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek +ligi z Gdańska. W pierwszym meczu ulegli Skrze Bełchatów. Walczyli jednak dosyć dzielnie i udało im się ugrać jednego seta. Skład dosyć ciekawy, jednak wymiana większości zawodników nie jest najlepsze. Jednak, jeśli chcieli pozostać w lidze to taki zabieg był konieczny. Główne zmiany to przyjście Grzegorza Łomacza, Wojtka Serafina(który gra w Treflu na pozycji libero), Artura Augustyna, Dimitry Vdovina oraz dwóch reprezentantów Finlandii Matti Hietanena oraz Mikko Oivanena. Skład prezentuję się przyzwoicie. Sądzę, że ten mecz będzie wyrównany, nawet może zakończyć się tie-breakiem. Bardzo spodobał mi się kurs na over 160,5 pkt. Nie chcę mi się wierzyć, by mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla którejkolwiek z drużyn.
Typ: Over 160,5 @ 1.80 Unibet
Stawka: 5/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom