>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Neckermann AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Kurs: 1,5
Bukmacher: Unibet

Analiza:
W sobotę o godzinie 17 Politechnika Warszawska podejmować będzie zespół z Kędzierzyna. Faworytami są goście, ale nie bez powodu. Na początek przytocze statystyki i porównanie w poszczególnych elementach z 1 koleki:
-Atak
Zaksa grała głównie atakującym Jaroszem (56 ataków) oraz przyjmującymi gdzie bardzo dobrze spisał się Sammelvuo Tuomas (33 ataki). Grali również troce środkiem głównie Gladyr Jurij&#39;em (15 razy). Ruciak również atakował aż 34 razy lecz spisał sie troche gorzej w tym elemencie od fina.
Politechnika również grała głownie do atakującego Radosława Rybaka (24 ataki) oraz do pary przyjmujących gdzie nie spisali się najlepiej. 8 piłek dostał także Kamil Kłos gdzie zdobył tylko 2pkt w tym elemencie.
ZAKSA - atak (43%)
Politechnika -atak (41%)
-Przyjęcie
W ZAKSIE najwięcej piłek przyjął libero (41), a natomiast najlepszy procent przyjęcia miał fin Sammelvuo Tuomas (82%), który gdyby wygrała ZAKSA byłby dla mnie MVP meczu.
Warszawiacy grali bardzo słabo w przyjęciu. Libero miał przyjęcie na poziomie tylko 48% z czego tylko 16% to te bardzo dokładne. Przyjmujący również nie popisali się w tym elemencie.
ZAKSA - przyjęcie 67% (42% bardzo dokłdnego przyjęcia)
Politechnika - przyjęcie 50% (20% bardzo dokładnego)
-Blok
ZAKSA - 12 bloków (w 5 setach)
Politechnika - 5 bloków (w 3 setach)
-Zagrywka
ZAKSA - 17 zagrykek pkt i tylko 4 zepsute w przeciągu 5 setów !!!
Politechnika - 5 zagrywek pkt. oraz 7 zepsutych zagrywek

Podsumowując statystyki oraz ogólnie możliwości zespołu. Juto faworyt jest tylko jeden. Lepszy w każdym elemencie. Kluczowe znaczenie według mnie będzie przyjęcie, które w Politechnice ostatnio było bardzo bardzo słabe. Atak na podobnym %, blok również porownywalny. Ale zagryka zdecydowanie po stronie gości. Tylko 4 zepsute w przeciągu 5 setów, gdzie Warszawa w 3 setach popełniła aż 7 błędów. A także zagryki pkt. głównie Jarosza i Rucika (po 5 pkt z zagrywki). A cały zespół ZAKSY zdobył aż 17 pkt zagrywką !!!
Tak więc po nieudanej inauguracji zespołu z Kędzierzyna jutro licze na zdobycie przez nich 3pkt. Czyli zwycięstwo 0:3 lub 1:3. Ale Gram tylko na wygraną gdyż Politechnika gra u siebie więc różnie może być. Ale ja obstawiam wygrana ZAKSY 1:3. Polecam typ i zapraszam do oglądania fanów i kibiców siatkówki:spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie pozostaje mnie nic innego jak tylko przytaknąc do słów powyżej na temat Olsztynian. Nieco także żal tego zasłużonego klubu. Jeszcze oczywiście długi seozn przed zawodnikami, ale póki co nie widac jaskółek znamionujących nadejście wiosny. Na plus z pewnością Józefacki jak wyżej pisaliście. Reszta miotała się na parkiecie. No i zasadnicze pytanie czy warto było sprowadzac Brazylijczyków którzy nic dobrego do oblicza zespołu nie wnoszą póki co. Może i Marcelo gra przywoicie, ale i tak milej widziany tutaj by był zdolny polski środkowy, a o Paulo już nie wspomne... No ale kto widzial mecz wszystko to widzial jak na dłoni.
Jednak przy kiepskiej grze Olsztyna wyróżniała się poukładana i mądra taktycznie gra Wielunia. Stelmach dzisiaj zagrał kapitalne zawody. No i ogólnie to nie ma kogo za bardzo zganic za postawę w dzisiejszym meczu w zespole Pamapolu. Po dwóch meczach już można uznac że będą stanowili trudny orzech do zgryzienia dla pozostałych zespołów. Jednak cel dalej mają ten sam, a wraz z kolejnymi meczami może będzie się rodzil nowy czego im życzę bo chłopaki jak i trener budują gre na fajnej atmosferze i ambicji ;)

VS

:siata:Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : 2 @ 1,50
Unibet ✅0:3​

Na inauguracje seoznu ZAKSA u siebie mierzyła się z Delecta i jak wszyscy wiemy przegrali 2:3 jednak pozostawili bardzo dobre wrażenie. Ba mogli ten mecz, a nawet powinni wygrac 3:1 gdyż prowadizli 19-16 w 4 secie. W 1 secie to wręcz demolkę zrobili z Bydgoszczan jednak potem jeden zwrot w meczu i okazało się że polegli, ale podkreślam pozostawiając po sobie dobre wrażenie. Jeszcze może za wcześnie na takie wnioski, ale uważam że sporwadzenie tria Gladyr, Sammelvuo, Jarosz to bardzo dobre posunięcia. Masny, Szczerbaniuk, Ruciak i Mierzejewski na libero czyli trzon z poprzedniego sezonu. Sklad jest naprawde silny i walka o czołowkę powinna stac się faktem. Mecz jutrzejszy będzie szczególnym dla Ukraińskiego środkowego, który będzie mierzył się ze swoim byłym chlebodawcą.
Co można powiedziec o Warszawiakach. Z pewnością trener Panas mający duże predyspozycje to pracy w swoim zawodzie. Jeżeli idzie o skład to hmm Wa-wa raczej o nic wielkiego walczyc nie powinna, taki zespół na miejsca 7-8. Wiadomo wózek ciągnie Radek Rybak i póki co nie widac kompana do pomocy. Nie spodziewałbym się w dniu jutrzejszym jakiejś niespodzianki w tym spotkaniu. Mimo iż oba zespoły zaczęły od porażek sezon to ZAKSA wypadła o klasę lepiej, ale porównywanie w ten sposób spotkań nie ma sensu wiec niech to udowodnią dobrą grą w jutrzejszym meczu ;)


VS

:siata:Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów​

Przed tyogodniem słowa szlagier uzyłem przy opisywaniu meczu ZAKSy z Delectą. Poziomem meczu sie nie zawiodłem. Czy tym razem będzie podobnie? Są argumenty przemawiające za tym że tak, ale są i takie które mogą sugerowac iż nie za bardzo. Więc zaczne od tego co wskazuje iż będzie to jednostronny mecz. Oczywiście jest to patent Skry na Resovie. Niemal ciągłe 3-0 w bodajże ponad 13 meczach wzajemnych to jest prepaśc, a prezcież mówimy o mistrzu i wicemistrzu Polski! Nawet w meczach towarzyskich taki stan rzeczy ma miejsce nadal jak podczas Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Bełchatowianie ponownie odprawili Resovię 3:0. Jednak są pewne symptomy że moooże jutro będzie wkońcu inaczej. Przecież Skra jeszcze przez jakiś czas bez Wlazłego i Novotnego, którzy wkońcu wznawiają treningi wraz z zespołem i w najbliższym czasie nareszcie się zameldują na ligowych parkietach. Zatem czy Miłosz Hebda sobie poradzi w ataku? Z Wieluniem w niektórych momentach grał dobrze, ale były także przestoje w jego grze co nie powinno dziwic bo to stres niesamowity grac z takimi zawodnikami i to na takiej pozycji dla tego chłopaka. W obwodzie pozostaje jeszcze system z trzema przyjmującymi. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
Resovia także ma swoje atuty w nowym sezonie. To już także nie jest ten sam zespół co wcześniej. Szczergólnie mam na myśli Akhrema, który razem z Wiką tworzą bardzo dobry duet przyjmujących. Jednak na tle Skry nie wyróżniają się zbytnio bo przeciez tutaj mamy dwóch ME ( Kurek - Bąkiewicz) i jednego wicemistrza ( Antiga);)
Można tak pisac o tym meczu i zespołach w nieskończonośc. Jednak od typowania się powstrzymam w tym przypadku. Liczę przede wszystkim na zaciętośc i super widowisko na najwyższym poziomie.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Za Nami mecz na szczycie PLUS Ligi i trzeba sobie jasno powiedziec mecz nie zawiódl obserwatorów. Było to wspaniale widowisko takie jakiego oczekujemy od pojedynków obu zespołów bo w ostatnich latach przecież były to bardzo jednostronne mecze, ale kompleks i tak trwa nadal hehe, bo po raz kolejny Resovia nie dala rady, ale tym razem była naprawdę blisko. Cegiełke to tego dorzucil Ljubo Travica niezrozumiałymi zmianami. Bo po co podwójna zmiana Redwitza i Oivanena kiedy ma się 21-21 w 3 secie i na dodatek Fin i Brazylijczyk grają kapitalnie ? Weszli Ilic i Papke i co ? Wynik 21:25. Ale to nie pierwszy raz kiedy nie rozumiem tego szkoleniowca. Już mnie raczej do siebie nie przekona. Jego warsztat jest dla mnie niezrozumiały od kiedy przejął Resovie. Ten mecz wg mnie Resovia mogla wygrac. Akhrem, Oivanen i Wika zagrali świetne zawody. Nie tylko w ataku, ale te ich bomby w polu serwisowym i to na dodatek regularnie posyłane. Nie walili po autach.
Skra miala w tym meczu przestoje. Nieudany kompletnie 2 set kiedy zostali zmiażdzeni 13:25 ! Można się także przyczepic po raz kolejny do Falasci, trochę w tie braku to przez niego zrobiło się nerwowo. Przy 12-8 dla Skry gral wyłącznie Kurkiem i zrobiło się 12-12. Co nie zmienia ze Kurek niezasłużenie zostal MVP meczu, bo gral obok Akhrema i Oivanena super mecz. No i jeszcze warto podkreślic świetny mecz obu libero. Gacek i Igła to pojedynek nierozstrzygnięty moim zdaniem.
Ogólem mecz zaspokoił moje oczekiwania. Czegoś takiego się właśnie spodziewalem. Mial byc szlagier i był szlagier;)

VS

:siata:Delecta Bydgoszcz - AZS Częstochowa
Typ : Częstochowa +2,5seta @ 1,42
Unibet ✅2:3​

Czy mecz Delecty z Czewą także spełni nasze oczekiwania co do świetnego widowiska? Mam nadzieję że tak. Buki wyraźnie faworyzują Delectę i ja także bym się bardziej skłanial ku ich wygranej, ale spotkanie do tych łatwych należec nie będzie, w głębi życzę wszystkiego dobrego Akademikom. Czewa w 1 kolejce zdemolowala wręcz Olsztyn. To co na zagrywce tam wyprawiał Janeczek to było kapitalne. Do tego Murek, Łuka, Nowakowski. Przyjmujący Delecty powinni drżec,a przecież nie wystąpi Piotrek Gruszka. Czy zatem przyjmujący sobie poradzą? To jest swego rodzaju zagadka. Kto zatem zagra na przyjęciu. Sądze że będą to Sopko i Pieczonka. Nie jest to jakaś oszałamiająca para przyjmujących. Zwłaszcza Stasiek Pieczonka będzie mial spore problemy w tym elemencie. Libero Michał Dębiec też jakimś wybitnym graczem na swojej pozycji nie jest. Zatem tu jest ogromny problem zespołu Wspaniałego, ale to tylko w momencie kiedy zagrywka będzie siedziała tak jak z Olsztynem. Tu lezy klucz do sukcesu moim zdaniem. Co tutaj jeszcze powiedziec można. Zapowiada się drugie pod względem emocji starcie w tej kolejce. Liczę że Czewa powalczy o punkty w tym meczu. Oczywiście transmisja w Polsacie Sport;)
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Przeglądając dział od początku zauważyłem że typujący mają dosyć dużą skuteczność.Co prawda dopiero druga kolejka ale mimo to można być zadowolonym.Być może Plus Liga da nam w tym sezonie zarobić?Oby tak dalej!
Delecta - Częstochowa
Wyżej o tym meczu jest już sporo napisane więc nie będę powtarzał.Dodam tylko że czekałem do ostatniej chwili co z Piotrem Gruszką.Okazuje się że na 100% nie zagra i to jest moim zdaniem super info dla typujących.Za niego zagra Pieczonka lub Serafin co osłabi Delectę w znacznym stopniu.Przewiduję że ta pozycja będzie kopalnią punktów dla Częstochowy która tak naprawdę gdyby wygrała za 3pkt. to kto wie czy na koniec sezonu nie byłaby w czwórce a wiadomo jakie to ma kolosalne znaczenie przed play off.Chyba się za mocno rozpędziłem.:jezora: Więc do rzeczy.Moje typy na ten mecz z unibet :
Częstochowa +1,5set kurs 2,3 (5/10)
Częstochowa +2,5set kurs 1,42 (10/10)
Częstochowa wygra kurs 3,55 (2/10)
 
B 0

bloodsplash

Użytkownik
Delecta - Czestochowa
Moim zdaniem bedzie bardzo zaciety mecz.. Jak zostalo juz powiedziane napewno nie zagra gruszka wiec to oslabi delecte ok 25% lub wiecej nawet. Nie wiadomo co bedzie prezentowal AZS. Jest to zespol nieprzewidywalny wiec nie wiadomo jak zagra. W AZS bedzie tak ze jak beda grali dobrze janeczek z murkiem to bardzo ladnie bedzie wszystko gralo bo tych dwoch zawodnikow bedzie trzymalo atak a reszta reszte.. Do rzeczy moje typy to:
wygrana Czestochowy 3,20 kurs 5/10 (wszystko możliwe)
+2,5 seta Czestochowa 1,30 10/10 (pewne na 99,9 %)
+1,5 seta Czestochowa 2,20 5/10 (jak wejdzie +1,5 to i zwyciestwo)
over 183,5 pkt 1,85 6/10 (licze na TB)
 
adiasz 0

adiasz

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn – Delecta Bydgoszcz
Dla podopiecznych Mariusza Sordyla będzie to mecz, z przysłowiowym nożem na gardle. Olsztyn nie ugrał jeszcze nic w tym sezonie, choćby seta. Kibice są zniesmaczeni, szefostwo podirytowane, czego nie kryje w wywiadach.
Olsztyn jest pod ścianą, muszą zacząć wreszcie grać dobrą siatkówkę, aby myśleć co najmniej o pozostaniu w lidze. Dodatkowego smaczku dodaje temu spotkaniu fakt, iż w drużynie z Bydgoszczy gra były zawodnik Olsztyna, Grzegorz Szymański. Szczególnie dla niego może okazać się to ciężkie spotkanie, ze względu na bliżej nieokreślone przyjęcie tego zawodnika „we własnej hali”.
Do składu Delecty prawdopodobnie powróci kontuzjowany Piotr Gruszka, jednak trener Waldemar Wspaniały zapowiedział, że nie będzie nadmiernie eksploatował zawodnika.
Olsztyn +10,5 punkta w meczu – 1.85 – Unibet 2/10
Olsztyn +2,5 seta – 1,65 Unibet 3/10
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Olsztyn - Bydgoszcz
Olsztynianie po dwóch zdecydowanych porażkach, teraz wracają na swoją halę z chęcią zdobycia w końcu pkt, ale coś mi się wydaje, że na tych chęciach może się zakończyć. Dwa spotkania zagrali bardzo słabo w każdym elemencie, błędy w przyjęciu pociągały błędy w rozegraniu i w ataku. Atakujący mają problemy, Oczko im nie pomaga rozrzucaniem piłki. Momentami coś pociągnie w ataku Józefacki czy Siezieniewski, ale to za mało aby wygrać mecze, za mało aby wygrać seta. Oceniając dwa nowe nabytki olsztynian, Brazylijczyków, to można ich grę opisać jako porażka, nic nie pokazali, tylko błędy. Delecta natomiast po porażce z Częstochową była bardzo zawiedziona i chwile potem już siatkarze mówili, iż do Olsztyna jadą po 3 pkt i jeśli nadal chcą utrzymywać się w czołówce, to ten komplet pkt muszą zdobyć. Kadra gości prezentuje się znacznie lepiej od gospodarzy, Szymański czy Woicki, Sopko czy Cerven czy Gruszka. Ten ostatni prawdopodobnie jeszcze nie zagra. Dobra zagrywka która jest atutem Delecty powinna ustawić ten mecz, atak także jest lepszy po ich stronie. Wszystko wskazuje na wygraną Bydgoszczy.
Delecta @ 1,25✅, -1,5 seta @ 1,55✅

Warszawa - Częstochowa
Politechnika to obok Olsztyna najgorzej spisująca się ekipa w całej stawce. Drużyna najbiedniejsza w lidze, co nie pozwoliło uzyskać wzmocnień, mało tego, wyszły osłabienia, np. odejście Gladyra. Dwa mecze przegrane i dwa po 0-3. Najsilniejszym punktem ekipy ze stolicy jest Rybak, jednak sam on gry nei pociągnie. Neroj gra na żywioł, jak idzie to ok, jak nie to nie potrafi znaleźć rozwiązania. Częstochowa natomiast bardzo udanie wystartowała, na początek łatwa wygrana z Olsztynem, potem 5 setów z Bydgoszczą i triumf po TB. Młodzi zawodnicy, jednak już z wyrobioną marką na polskich parkietach: Nowakowski, Drzyzga czy Janeczek, których uzupełnia doświadczony i pewny punkt na boisku - Murek. Częstochowianie na pewno będą ciężko pracować na swój kapitał punktowy w tym sezonie, bo jeszcze przyjdą trudne spotkania z lepszymi przeciwnikami, więc tutaj powinni za wszelką cenę walczyć o kolejne oczka do tabeli.
Częstochowa @ 1,25✅, -1,5 seta @ 1,55⛔
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz
Typ : zwycięzca 1 seta Delecta Bydgoszcz @ 1,2 10/10 Expekt ✅
Typ : zwycięzca meczu Delecta Bydgoszcz @ 1,35 8/10 Expekt ✅
Typ : handicap -1,5 seta Delecta Bydgoszcz @ 1,5 5/10 Unibet ✅
Zespół z Olsztyna stoczył jak do tej pory dwa meczy przy czym w każdym przegrał 0:3, nie mówię już o meczu z Częstochową bo tam Olsztynianie nie istnieli na boisku, byli bezradni, nie widzę jakiejś większej szansy na wygranie jednego seta przez AZS, nie mówiąc już o meczu. Delecta przyjeżdża na Warmię by zdobyć komplet punktów, ostatnie 2 meczy były dla niech ciężkie oba skończyły się w TB, wygrana 2:3 z Mostostalem na wyjeździe, i przegrana 2:3 w domu z AZS Częstochową, z tą różnicą, że w tym drugim nie zagrał MVP mistrzostw europy Piotr Gruszka, moim zdaniem nie ma co porównywać potencjału obu drużyn bo o wiele większy ma Delecta liczę, że dziś nie będzie niespodzianki i zobaczymy piękną &quot;eksterminację&quot; na zespole AZS&#39;u Olsztyn w stosunku 0-3 ew. przy dużym szczęściu gospodarzy 1-3.
P.S: Wie ktoś czy Gruszka dziś zagra, jeśli tak to cały mecz ?
GL.
0-3
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dalszy ciąg tragedii Olsztyna, meczu nie widziałem gdyż nie było transmisji, ale przegrane zdecydowanie 3 sety i wynik po 3 meczach 0-9 w partiach mówi sam za siebie. Współczuję Sordylowi, bo tak naprawdę nie ma pola manewru a podejrzewam, że jednak działacze zaczynają się już niecierpliwić. Za tydzień ważny mecz z Warszawą, zobaczymy jak tam się sprawdzą, choć będzie trzeba jak tylko kursy się pojawią cisnąć Politechnikę. Bo tutaj nic znowu nie gra na korzyść olsztynian.
Częstochowa bardzo słabo zagrała 2 sety, nie chodził im serwis, nie wykorzystywali kontry. Jednak od trzeciego seta wrócili w jakimś stopniu do swojej gry, także słabiej zaczęła prezentować się Warszawa i mieliśmy TB. Tam na początku prowadzenie gości ale jednak końcówka pełna emocji, jednak zakończona wygraną Częstochowy, co nie ukrywam mnie bardzo cieszy, bo częstochowianie swoją porażką mogli zniszczyć ładny kupon.


Jastrzębie - Skra Bełchatów typ:2 @ 1,55

Tutaj stawiam na mistrza Polski, ze względu na ogólną ocenę zespołów i ich składów a także na podstawie oceny ostatniego występu. Jastrzębski na razie 6 setów na plus. Pierwszy mecz nie był transmitowany, wynik 3-0 z Warszawą, OK. Bełchatów także bez rewelacji 3-1 i 3 pkt z Wieluniem. Potem druga kolejka, tutaj Węgiel zagrał z Jadarem i jakoś mnie nie zachwycili. Wygrali 3-0 ale każdy kto śledził mecz, będzie twierdził raczej podobnie, wynik równie dobrze mógł być odwrotny, Radomianie mieli nawet piłki setowe w górze, ale ze względu na brak determinacji i dokładność w końcówkach przegrali. Bełchatów natomiast rozegrał świetny mecz z Rzeszowem, skazą na nich jest tylko wynik drugiego seta, gdzie przegrali do 13, ale to tylko jedna partia. W pozostałych momentach, to była świetna gra obu zespołów i wymiana ciosów. Sądzę, że jeśli taką grę narzucą w tym meczu, to zawodnicy Jastrzębia nie utrzymają się na tym samym poziomie. Odszedł Prygiel, przyszedł Abramov. Niewątpliwie gwiazda światowej siatkówki, jednak nie grająca już na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Reszta zawodników Węgla to dobrzy zawodnicy, nie wybitnie. W Skrze są natomiast wielkie postaci, mogące w pojedynkę wygrać mecz. Ta wymuszona gra na atak z przyjmującym i ze zmianami na tej pozycji Kurka i Antigi funkcjonuje nawet nieźle i stanowi zagadkę dla przeciwnika. Atutem Jastrzębia będzie ich hala, jednak kadra i poziom gry a także potencjał wg mnie po stronie gości i to oni powinni wygrać ten mecz.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - PGE Skra Bełchatów 2 1.5 9/10
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - PGE Skra Bełchatów (-1.5 s.) 2 2.0 6/10


1:3


Moim zdaniem kursy na Bełchatów zawyżone. Nie widziałem ani jednego z tych zespołów jescze w tym sezonie w TV oprócz meczy towarzyskich ale ja mam jedngo faworyta, tak samo jak mój poprzednik. I jest nim zespół z Bełchatowa. Wszyscy znają skład Mistrzów Polski. Falasca, Bąkiewicz, Antiga, Kurek (który gra na pozycji atakującego, Wlazły i Novotny - kontuzje), Możdżonek, Pliński i Gacek. Jak do tego dojdą dwaj wymienieni wcześniej zawodnicy i Michał Winiarski to w tym sezonie Skra powinna wygrać LM. Jastrzębie jak co roku stworzył w miare solidny zespół ale moim zdaniem nie przeciwstawią się tak bełchatowiananom jak wszyscy oczekują tego od nich. Z zespółu odszedł Samica, Rafa, Freriks, Prygiel. Na rozegraniu Łomacz, do którego nie mam wogóle przekonania, jak dla mnie gra bardzo schematycznie. Jego zmiennika nie znam, jest nim Sławomir Master. Na przyjęciu pewnie wyjdzie Hardy i Abramov. Jednego i drugiego również nie lubie. Jeszcze ten drugi gra w miare sesnownie to dla mnie Hardy jest słabym graczem. Na ataku Yudin, który gra solidnie, jeśli ma dzień nie zatrzyma się go blokiem. No i na środku wszystkim znani Czarnowski, Szczygieł i Nowik. Pewnie zagrają jutro ten pierwszy i trzeci. A na libero Rusek. Reasumując Skra powinna bez większych problemów wygrać ze słabszym zespołem Jastrzębie. Jak dla mnie 3-0 3-1 dla gości.
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
MakuAZS widać że nie oglądałeś ani jednego meczu tylko opierasz się na wiedzy z poprzedniego sezonu Hardy gra dożo lepiej niż w poprzednim sezonie i póki co lepiej od Abramova przynajmniej moim zdaniem
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Jak miał rywali z Warszawy i z Radomia to na ich tle każdy zawodnik by sie prezentował lepiej niż w zeszłym sezonie. A tak pozatym z tego co słyszałem to w Radomiu Jastrzębie nie błyszczało i grało słabo a Radom nie wykorzytsal w głupi sposób swoich szans. Zobaczymy o 15 kto ma racje.

Pozdrawiam
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
No i Skra pokonała po bardzo ciekawym meczu Jastrzębski Węgiel 3:1. Pierwszy set naprawdę bardzo emocjonujący, szczególnie końcówka, jednak zakończony zwycięstwem gospodarzy 35:33. Lipa trochę, bo w sumie Skra doszła rywala, przegrywając 21:24 i zamiast pójść za ciosem i wykorzystać piłki setowe to zmarnowała okazje i zaczęło powolutku pachnieć niespodzianką. Drugi set już zdecydowanie dla Skry, przewaga praktycznie przez całą partię, zaś trzecia rozgrywka to świetny come-back bełchatowian, którzy przegrywali już siedmioma punktami i mimo to potrafili dogonić ekipę Jastrzębskiego Węgla i pokonać ją 25:21. Czwarty set do pierwszej przerwy technicznej wyrównany, potem przewaga Skry i choć pod koniec doszło do wyrównania to ostatecznie goście wygrali 3:1 i tym samym mój pierwszy typ wszedł. Co prawda nie było to jakieś pewniutkie zwycięstwo, ale kurs 1,45 adekwatny do wyniku i ułożenia losów spotkania.
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Zastanawiam się nad takim kuponem. Wybaczcie że bez analizy ale niestety nie mam czasu. Czekam na opinie ekspertów. Wydaje mi się że obędzie się bez wyników 3-0 ;)
PGE Skra Belchatow (0) - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (1,5) - 1.3
Myśle że Zakse nie stać na więcej niż uranie jednego seta.
Pamapol Siatkarz Wielun (2,5) - Delecta Bydgoszcz (0)- 1.25
Siatkarze z Wielunia już w meczu ze Skrą pokazali że u siebie są mocni, wydaje mi się ze ugrają na pewno jednego seta.
Asseco Resovia Rzeszow (0) - Jastrzebski Wegiel (2,5) - 1.30

Resovia w tym sezonie gra naprawdę dobrą siatkówkę, widziałem ich mecz ze Skrą i bardzo podobała mi się ta gra. Jastrzębie powinno wyrwać jednak w Rzeszowie jednego seta.
Czy Olsztyn w końcu zdobędzie chociaż jednego seta? Bo kurs jest zachęcający.
AZS Politechnika Warszawa (0) - AZS UWM Olsztyn (2,5) - 1,75
Obydwie drużyny walczą o utrzymanie, czy Olsztynianie zdobędą w końcu chociaż jednego seta?
 
S 0

szafera

Użytkownik
Skra Bełchatów - ZAKSA (+2,5 seta) typ 2 kurs 1.72 Unibet
Mecz 4. kolejki , który odbędzie się w środę . Skra pokonała Jastrzębie chociaz nie obylo sie bez walki i szczerze mowiac ogromnych emocji. 3 set to ogromna niespodzianka na poczatku i standard na konic czyli wspaniala gra skry i konczace pilki Bartosza Kurka. ZAKSA natomiast bez trudu uporała się z Jadarem Radom bez straty seta. Wydaje mi sie ze w tym meczu Zaksa moze pokusic sie conajmniej o urwanie seta. Sa druzyna lepiej poukladana i zgrana dlatego sadze ze stac ich na to. Skra gra siatkowke bardzo skuteczna ale wydaje mi sie ze nie bedzie w stanie wygrac tego meczu 3-0 !!! Kedzierzyn urwie seta ????

Jadar Radom - Domex Tytan AZS Częstochowa typ 2 kurs 1.5 Unibet
Zespol Czewy przyjezdza do radomia po kolejne punkty ktore sa im bardzo potrzebne aby wlaczyc sie w walce o miejsca 3-5 bo 1 i 2 zarezerwowane jest dla resovii i skry. Jezeli chce tego dokonac musi zdecydowanie wygywac z takimi zespolami jak jadar!!! Wiem ze akurat zespol JAna Sucha jest u siebie nieprzewidywalny co pokazal w miedzy innymi z jastrzebiem ale jednak widze tutaj wiecej argumentow po stronie zawodnikow z pod Jasnej Gory. Bardzo dobry perspektywiczny Drzyga ladnie rozdziela pilki, Janeczek wedlug mnie poczynil ogromne postepy i naprawde wyrasta na mocny punkt druzyny. do tego podpora jaka stanowi Dawid Murek i swietny srodek (Wisniewski Nowakowski i Wrona) przemawiaja za nimi!!! Jadar natomiast procz prygla ktory zaczyna sie doscz czesto mylic i himerycznego kubanczyka hernandeza ktooremu jesli &quot;siedzi pilka&quot; jest dobrze ale jesli sie psuje to na calego nie sa duzyna mogaca wygrywac takie spotkania. jak dla mnie czysta 2 typ pewny,dla odwaznych -1.5 z handi na czewe.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel typ 1 kurs 1.3 Unibet
Mecz w ktorym wedlug mnie zwyciezca jest tylk jeden i bedzie nim ekipa Resovii.Patrzac na to jak a zrobili &quot;pake &quot; w tym roku rece same skladaja sie do oklaskow.Kapitalna polityka transferowa owocuje juz teraz.Niesamowity Alek Akhrem stanowi ogromna podpore w ataku,Oivannen lapie coraz wyzsza forme, do tego rozgrywajacy brazylijczyk, cudownie grajacy Wika sa postrachem ligi juz teraz.Srodek jest torszke gorszy ale moim zdaniem spokojnie sie zgraja.W meczu ze skra pokazali na co ich stac i wydaje mi sie ze Jastrzebie nie bedzie w stanie im sie przeciwstawic.Mysle ze seta moga urwac ale bedzie to max na co pozwoli im reska.Wegiel zbudowal bardzo mocny zespol ale to jeszce nie jest to... Abramov ma duze przestoje,Judin niestety za czesto sie podpala, jurkiewicz i nowik popelniaja takze bledy... z dobrej strony pokazuje sie Ben Hardy ktory mnie mile zaskakuje i na uwage salugujacy Lomacz ktory rozwija sie perspektywicznie.Jednak uwazam ze to za malo na tak grajaca Resovie.Jak dla mnie wygrana rzeszowa ne podlega watpliwosci. Mozna pokusic sie o handi -1.5 1.
 
P 0

pavlinho

Gość
Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel typ 1 kurs 1.3 Unibet
Mecz w ktorym wedlug mnie zwyciezca jest tylk jeden i bedzie nim ekipa Resovii.Patrzac na to jak a zrobili &quot;pake &quot; w tym roku rece same skladaja sie do oklaskow.Kapitalna polityka transferowa owocuje juz teraz.Niesamowity Alek Akhrem stanowi ogromna podpore w ataku,Oivannen lapie coraz wyzsza forme, do tego rozgrywajacy brazylijczyk, cudownie grajacy Wika sa postrachem ligi juz teraz.Srodek jest torszke gorszy ale moim zdaniem spokojnie sie zgraja.W meczu ze skra pokazali na co ich stac i wydaje mi sie ze Jastrzebie nie bedzie w stanie im sie przeciwstawic.Mysle ze seta moga urwac ale bedzie to max na co pozwoli im reska.Wegiel zbudowal bardzo mocny zespol ale to jeszce nie jest to... Abramov ma duze przestoje,Judin niestety za czesto sie podpala, jurkiewicz i nowik popelniaja takze bledy... z dobrej strony pokazuje sie Ben Hardy ktory mnie mile zaskakuje i na uwage salugujacy Lomacz ktory rozwija sie perspektywicznie.Jednak uwazam ze to za malo na tak grajaca Resovie.Jak dla mnie wygrana rzeszowa ne podlega watpliwosci. Mozna pokusic sie o handi -1.5 1.
Jurkiewicz w oknie transferowym wzmocnił ekipę Delecty. Środkowi Jastrzębia są w obecnym momencie lepsi, dużo lepsi. Gawryszewskiemu to bym kazał za karę po treningu serwować godzinę bo to co robi ten człowiek w polu serwisowym woła o pomstę do nieba. Ja na ten mecz nie mam pomysłu ale Jastrzębie ma za duże przestoje, Resovia go pewnie wygra ale wszystko będzie zależało od zagrywki.
Kurs na Kędzierzyn trochę z kosmosu i +2.5 seta wydaję się bardzo dobrą propozycją, ja może nawet za drobne zagram na Kędzierzyn bo są obecnie lepiej poukładaną ekipą.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Cytat:
Jurkiewicz w oknie transferowym wzmocnił ekipę Delecty.
chodzilo mi rzecz jasna o Patryka Czarnowskiego! Przepraszam za pomylke. Ajesli cohodzi o srodkowych resovii masz racje,gawryszweski poczyna sobie bardzo slabo ale za to mlodziutki kusior gra przyzwoicie. Jatrzebie tak jak mowisz jest jeszce nie poukladane i maja wedlug mnie jednak slabszy squad.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
SKRA BEŁCHATÓW - ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE
Typ : SKRA -1,5 seta

SKRA Bełchatów rozegra już 4 spotkanie w Plus Lidze.Najbliższym przeciwnikiem będzie zespól z Kędzierzyna Koźlego.Każdy wie jaki potencjał ma SKRA i jakim składem dysponuje.W ostatnim meczu widziałem że wrócił Mariusz Wlazły a więc kolejne wzmocnienie w dobrej formie jest Falasca Antiga czy Kurek choć to na pewno jeszcze nie szczyty.Według mnie jutro czas na pierwsze zwycięstwo SKRY bez straty seta.ZAKSA jakoś mnie nie przekonuje i nie daję jej najmniejszych szans w starciu z krajowym potentatem.Zwycięstwa nad Politechnika i Jadarem na pewno nie robią wrażenia na zawodnikach z Bełchatowa i jak już wspominałem powinno być jutro pierwsze 3-0 dla SKRY.Ja jednak na spokojnie handicap -1,5:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom