>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Kobiet 2008/09

Status
Zamknięty.
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Te Kaliszanki mogą doprowadzić swoją grą do choroby nerwowej :zoltakartka: Wszystkie sety do ok. 20 punktu przegrywały by w końcówce zdobywać serie punktów jak w transie. Na szczęście efekt końcowy okazał się pozytywny i wynik 3-1 dla Kalisza:spokodfhgfh:
 
pge 0

pge

Użytkownik
Piła : Muszyna typ 2 3:1⛔

Szlagiel 3 kolejki II rudny PLK. Dla mnie zwycięzcą może być jedna drużyna ... Muszyna. Nie chodzi tu już o skład, gdyż teorytycznie
&quot;papierowo&quot; lepiej od rywalek prezentuje się Muszynianka, ale o gre.
Pilanki są nierówne, zajęły po I rundzie czwarte miejsce, a powinny
jednak wyżej, nie trzymają jednego pułapu, grają dobrze i nagle
robią dość dziwne błędy. W zeszłym tygodniu odbył się mecz Północ, Południe. Siłą północy były zawodniczki Piły, a Południa Muszyny i Bielska... w pewnym momencie na boisku były wyłącznie Pilanki i
sama Muszyna ... która rozgromiła zespół Pilanek. Poza tym forma Muszyny idzie w górę, a w trudnych momentach Mirek wszystko ratuje.


============================================================================

Potencjał większy ma Muszynianka, pokazały w pierwszym secie swój poziom i poradziły sobie z gospodyniami. Niestety zlekceważyły później Pilanki i grały wręcz jak pateraki. Z tą grą niech lepiej idą pod latarnię, nie mają szukać co w PLK. Przyjęcie żenada, ataku nie było, wszystko padło ... Muszyna normalnie powinna wygrać, jednak dzisiaj miała zły dzień, co Piła wykorzystała.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Liga Siatkówki Kobiet:
Stal Mielec - Centrostal Bydgoszcz
Typ: 2 ✅✅
1,5 [Totolotek]



Analiza

BKS Aluprof 3:0 Stal ⛔
Stal 0:3 Dąbrowa Górnicza ⛔
Gedania 3:0 Stal ⛔

Jak widać dla Stali nie ma rywala; o ile w meczu z BKS-em gładka porażka nie dziwi, to porażki z Dąbrową Górniczą i Gedanią znacząco musiały popsuć atmosferę w drużynie ponieważ były to mecze z typu &quot;o 6 punktów&quot;. W tym roku Stal jeszcze nawet seta (!) nie zdobyła choć dwa ostatnie spotkania grała z niewymagającymi rywalami.
-----------------------------------------------------------------------

Teraz słów kilka o bydgoskim klubie:
Dąbrowa Górnicza 3:1 Centrostal ⛔
Centrostal 3:2 Gedania ✅
Centrostal 3:1 Gwardia ✅

Porażka z Dąbrową Górniczą - do przełknięcia. Strata punktu w meczu z Gedanią niekorzystna, ale mimo wszystko 2 punkty zostały w Bydgoszczy. W ostatniej kolejce komplet punktów z wrocławską Gwardią. Ogólnie rzecz biorąc wyniki nienajgorsze, ale napewno bydgoszczanki zdają sobie sprawę, że stać je na więcej.

Już na pierwszy rzut oka widać kto jest faworytem tego meczu. Zdziwię się jeśli Centrostal nie wygra za 3 punkty, ale na to się nie zapowiada. Ponad 2 miesiące temu, w pierwszej rundzie mecz tych drużyn zakończył się szybkim 3:0 dla Centrostalu. Nie wykluczyłbym powtórzenia tego wyniku, aczkolwiek raczej skłaniałbym się ku zwycięstwie bydgoszczanek w 4 setach.


EDIT: Gładkie zwycięstwo 3:0 ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:GCB Centrostal Bydgoszcz - MKS Muszynianka Muszyna

Kursy na to spotkanie wystawione przez Unibet , są conajmniej dziwne, szczególnie jeśli chodzi o różnego rodzaju handicapy. przy całym szacunku i sympatii dla dziewczyn z mojego miasta , one nigdy nie potrafiły grać z czołówką ligi. w dotychczasowych meczach z trójką Bielsko-Muszyna-Piła Bydgoszczanki w czterech spotkaniach ugrały ledwie jednego seta. Od kilku sezonów mamy w Bydgoszczy do czynienia z sytuacją, że nasze siatkarki radzą sobie ze średniakami i słabeuszami , a nie potrafią grać z potentatami ligi. Mimo, że Muszyna ma za i przed sobą ciężkie mecze w Lidze Mistrzyń, to nie będzie miała problemu ze zwycięstwem w Bydgoszczy.

Muszynianka -1,5 seta 1,72 Unibet 9/10
Muszynianka -8,5 pkt 1,90 Unibet 9/10
 
1 0

14honor88

Użytkownik
16.02 18:00 Gwardia Wrocław - BKS Bielsko-Biała 2 [hc 1,5:0 seta] @ 1.65 expekt 9|10

Ostatnie spotkanie w ramach XVI kolejki PlusLigi kobiet. Gwardia Wrocław podejmować będzie liderki BKS Bielsko-Biała. Gospodynie zdobyły dotąd 17 , natomiast ich rywalki mają aż o 25 pkt więcej. Tak więc faworytem jest zespół gości z połową kadry Polski w składzie. W pierwszym spotkaniu tych drużyn lepsze okazały się liderki wygrywając 3:1 (29:31, 25:16, 25:23, 25:13). Z uwagi na to stawiam tu na kolejną wygraną BKS-u , które może być 16 w tym sezonie bowiem drużyna z Bielsko-Białej nie odniosła jeszcze w Lidze porażki! dawno tak mocnego zespołu w siatkówce nie było. Wszystko to za sprawą świetnych transferów i zebraniu dardzo dobrych zawodniczek w jednym składzie. Niekwestiowaną liderka jest Anna Barańska, która mecz za meczem zdobywa nagrodę MVP. Po za nia w składzie są jeszcze taki zawodniczki jak : Helena Horka, Agata Sawicka czy Eleonora Dziękiewicz oraz inne olimpijki : Katarzynę Skorupę oraz Katarzynę Gajgał. spotkanie odbędzie sie o godz. 18:00 we Wrocławiu w Hali Orbita. Transmisje przeprowadzi Polsat Sport
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Dzisiaj tyle się dzieje a nikt nic nie pisze?
Na dzisiaj dość prawdopodobne jest zwycięstwo Centrostalu. BetSafe wystawił kurs na ich zwycięstwo 1.95, a co mnie dziwi handicapy minusowe zostały wystawione po stronie Bydgoszczanek, a powinno być odwrotnie. Stawiam na Bydgoszczanki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście sezon zasadniczy zbliża się do końca a zainteresowanie rozgrywkami PLUS Ligi kobiet nikłe. Sam powiem szczerze nie przepadam za typowaniem tych rozgrywek bo bardziej skupiam sie na rywalizacji panów jednak dzisiaj zrobie wyjątek i spróbuje coś trafnie wytypowac;)

:siata:Dąbrowa Górnicza-BKS Bielsko Biała
Typ : 2
Kurs: 1,45
Bwin✅1:3

Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że śmiało można grac zwycięstwo niepokonanych jak dotąd Bielszczanek, które dzisiaj zagrają w Dąbrowie Górniczej. 16 zwycięstw z rzędu napewno nie przeszły bez echa i podopieczne Igora Prielożnego są faworytem dzisiejszego meczu. Przed play offami już wiadomo że BKS zajmie napewno pierwsze miejsce i czeka tylko na rywala w 1 rundzie play off a bedzie nim ktos z pary Gedania Żukowo-Calisia Kalisz. Gospodynie dzisiejszego meczu są na 5msc z bilansem 9 zwyciestw 7 porażek. Nie tak dawno Dąbrowianki pokonały Farmutil Piła 3:0 i liczono że zespoł awansuje jeszcze wyżej w tabeli po rundzie zasadniczej. Potem jednak nastąpiło przykre rozczarowanie i porażka 1:3 z Calisią. BKS idzie jak wspomniałem od zwycięstwa do zwyciestwa. Mecz ten bedzie pierwszym pojedynkiem między oboma zespołami bo juz w środku tygodnia obie drużyny czeka rewanż w tej samej hali w ramach Pucharu Polski. 1 mecz wygrały Bielszczanki 3:2 i to one mają małą zaliczke przed rewanżem. Atutem gospodyń może byc własna hala w której doznały tylko jednej porażki z Muszynianką 0:3. Obie drużyny zagrają w pełnych składach. Bardziej doswiadczne zawodniczki w zespole gości. Anna Barańska, Eleonora Dziękiewicz, Katarzyna Skorupa, Natalia Bamber czy Horka to zawodniczki które niejeden mecz juz wygrały. U gospodyń Śliwa, Sieczka, Szczurek to głowne atuty. Sądze że jednak BKS podtrzyma pasmo zwycięstw;)

Zapraszam do dyskusji ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Spotkanie: Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza ✅
Typ: 1 (-1,5seta)
Kurs: 2,40


Wrocławianki to jedna z najbardziej nieobliczalnych ekip w całej stawce, potrafią pokonać silną drużynę by w następnym meczu zanotować niespodziewaną porażkę. W poprzedniej kolejce wygrały na wyjeździe z Białymstokiem, z którym w ostatniej kolejce &quot;rywalizuje&quot; o 6. lokatę w tabeli, mają straty zaledwie pkt, jednocześnie istnieje ryzyko utraty 7. miejsca w przypadku braku pkt w tym meczu i zwycięstwa Gedanii z Bielskiem, mało realne ale jednak nikt nie będzie kalkulował. Gwardia posiada młode perspektywiczne zawodniczki, mobilizacja na pewno duża, bo Białystok gra na wyjeździe z Muszynianką, więc ich porażka i zerowa zdobycz punktował jest bardzo prawdopodobna, co w przypadku zwycięstwa Wrocławia daje im 6. lokatę. Z drugiej strony siatki staną zawodniczki Dąbrowy, które mają już pewną 5. pozycję, więc jakieś wielkiej mobilizacji na pewno nie będzie w odróżnieniu od gospodyń. Wydaje mi się, że Gwardii na pewno zależy na lepszej pozycji startowej w rundzie play off, więc będą walczyć w tym spotkaniu o całą pulę, według mnie uda im się to osiągnąć.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko-Bialystok
Under 160,5 pts ✅
1,45
Unibet
W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy 1 a 8 zespolem plusligi kobiet po rundzie zasadniczej oczywistymi faworytkami sa liderki bielsko biala ktora przegraly zaledwie jedno spotkanie w rundzie zasadniczej . Sadze ze bez straty seta powinny poradzic sobie z zespolem z bialegostoku .
 
pge 0

pge

Użytkownik
Bielsko : Bialystok (-2,5 seta) typ 1 3:0 ✅

Bielsko Biała jest najmocniejszą drużyną w plus lidze kobiet. Są dwa zespoły, które potrafią powalczyć, lecz wygrać nie wygrają. Bielsko w całej rundzie
odnotowało tylko jedną porażkę i to przez zlekceważenie rywalek, które
akurat miały dzień konia. Wczoraj Bielsko nie dało szans swoim przeciwniczkom i dzisiaj powinno być podobnie. Na każdej pozycji mają
lepsze zawodczniki, poza tym są bdb zgrane i popełnieją mało własnych
błędów.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Muszynianka Muszyna-Gedania Gdansk
Typ: under 160,5 pts ✅
1,8
Unibet
Analiza:
Dzisiaj w pierwszym spotkaniu playoff pomiedzy obiema druzynami muszynianka muszyna mistrzynie polski z ubieglego sezonu spotkaja sie z gedania gdansk . Gedania sprawila niespodzianke samym awansem do playoffow i to z miejsca 7 . Muszynianka mierzy w tym sezonie wysoko , bo w final four lm i mistrzostwo polski . dlatego sadze ze nie bedzie miala problemow ze zwyciestwem 3;0 a tym samym underem 160,5 pts
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Centrostal-Dabrowa
+2,5 seta Dabrowa
1,42
Unibet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu drugim w rywalizacji centrostal zagra z dabrowa gornicza . pierwszy pojedynek zakonczyl sie zwyciestwem gospodyn 3:1 , jednak po wyrownanej walce w trzech rozegranych setach . Dzisiaj to dabrowa bedzie bardziej zdeterminowana do zwyciestwa gdyz jesli przegra bedzie juz jej ciezko awansowac do polfinalow dlatego stawiam ze dabrowa wygra conajmniej jednego seta .
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Spotkanie: Winiary Kalisz - Stal Mielec✅
Typ: 2
Kurs: 2,35

Jak dla mnie to valuebet, spodziewałem się kursów w okoliach 1,85, bądź też ze wskazaniem na Stal, a tutaj miła niespodzianka i po takim kursie żal nie zagrać. Po zespole winiarskim z poprzednich lat została już tylko nazwa, drużyna prezentowała się słabo praktycznie przez całą rundę zasadniczą. Jedyną zawodniczką, która ciągnie ich grę jest Anna Woźniakowska, ale ona jedna to za mało do wygrania spotkań. W pierwszym mecz o utrzymanie Stal wygrała pewnie 3-1, w rundzie zasadniczej także dwa razy triumfowały nad Kaliszem, myślę ze dzisiaj będzie podobnie. Za Winiarami przemawia fakt gry na własnej hali i duża mobilizacja, ale jakoś hala im wcześniej nie pomagała a i zawodniczki Mielca także będą w pełni zmobilizowane, więc myśle że nic szczególnego nie przemawia za Kaliszem i tutaj zwycięstwo zanotuje Stal.

ps. w unibecie widzę można złapać nawet 2,5 na ten typ, a na bezpieczniejsze handi +1,5seta 1,72✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Farmutil Piła - MKS Muszynianka Muszyna ✅
typ:2
kurs: 2,4

W tym meczu trudno mi jest wskazać faworyta, moim zdaniem szansę są 50x50, a skoro jest taka duża różniaca między kursami na oba zespoły, to nie mam wątpliwości, że opłaca się postawić na Muszyniankę. Widziałem oba mecze rozgrywane w Muszynie, dostarczyły one dużo emocji ale nie stały na jakimś oszałamiającym poziomie, punkty były zdobywane seriami, raz Piła osiągnęła 5 pkt przewagi, by za chwilę stracić 7 pkt z rzędu. Faworytkami tej konfrontacji były zawodniczki Muszyny i to one mogą żałować, że nie zdołały wygrać dwóch spotkań na własnym parkiecie. Poprzedni mecz w 100% pokazywał istotę żeńskiej siatkówki, w pierwszym secie Piła pod koniec prowadziła 4 pkt, miała dwie piłki setowe i przegrała do 26., drugi set wydawałoby się powinien pewnie zostać wygrany przez Muszynę, prowadziły zdecydowanie przez większą część seta, ale pod koniec górą były pilanki, trzeci set także one wygrały, ale w czwartym secie zostały rozbite do 13. a w TB to one znowu zmiażdżyły Muszynę do 5.!! Na pewno wynik tego ostatniego seta doda więcej motywacji zawodniczkom Serwińskiego, aby zmyć tą plamę na honorze. Mecz ten będzie bardzo ważny, gdyż kto go przegra będzie w następnym spotkaniu grał z nożem na gardle. Moim zdaniem będzie wyrównany pojedynek, jednak patrząc na składy więcej doświadczenia jest po stronie Muszyny, mają też raczej większy potencjał, moim zdaniem to przyjezdne osiągną swój cel w Pile i jutro zanotują wygraną.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Farmutil Piła - MKS Muszynianka Muszyna ✅
typ:2
kurs: 2.0
buk: unibet

Znowu buchmacher faworyzuje w tym spotkaniu zespół z Piły to ja znowu gram na Muszyniankę. Spodziewałem się iż po dzisiejszym meczu, gładko wygranym przez Muszynę, kursy będą wyglądać odwrotnie, a tu taka niespodzianka. Dzisiaj to Muszyna dyktowała warunki gry w meczu, bardzo dobrze przyjmowały, miały dobre rozegranie i co najważniejsze skuteczny atak i blok. Jednyny moment, w którym Piła grała dobre spotkanie, to 2 set, kiedy ze straty 9 pkt, potrafiły wyjść nawet na 2 pkt przewagi, jednak w końcówce Muszyna zdołała się otrząsnąć i wygrać partię, trzeci set bez historii, od początku do końca dominacja przyjezdnych. Jutro z pewnością będzie trudniej, gdyż dla Piły to mecz o wszystko i będą chcieć za wszelką cenę wygrać, jednak nie sądzę aby przez jedną noc ich gra poprawiła się na tyle aby pokonać uskrzydlone zawodniczki Serwińskiego. Dzisiaj Muszyna grała dobrze i jutro powinna to powtórzyć a wtedy zwycięstwo będzie ich.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gwardia-Gedania
-1,5 sets Gwardia
2,5
Unibet
Analiza:
W rywalizacji o miejsca 5-8 pomiedzy gwardia wroclaw a gedania zukowo jest 1-1 . Gedania cel na ten sezon czyli utrzymanie juz zrealizowala . Gwardia rowniez na cel miala utrzymanie lecz w moim odczuciu ma troche lepszy sklad od mlodziezy z Zukowa .
Potwierdzila to wczoraj wygrywajac u siebie , dzis niesiona dopingiem kibicow powinna poradzic sobie bez problemow .
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
SKK Calisia Kalisz - KPSK Stal Mielec ✅
typ:2
kurs: 2,4
buk: unibet

W rywalizacji o utrzymanie gra się do czterech zwycięstw, jak do tej pory stan rywalizacji to 3-1 dla Stali, już wydawało się, że Kalisz żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową i nagle niespodziewanie potrafiły wygrać mecz na terenie rywalek 3-1. Przyczyn tej porażki Stali można się doszukiwać w wielu elentach, moim zdanie po prostu prowadząc 3-0 zawodniczki już chyba myślały, że utrzymanie mają w kieszeni i do meczu przystąpiły za bardzo rozluźnione. Teraz na pewno otrząsnęły się z porażki i pewnie w 100% koncentracji przystąpią do meczu w Kaliszu. Jak wiadomo Calisia nie istnieje bez Woźniakowskiej, jest to zawodniczka kluczowa, więc zatrzymanie jej blokiem jest bardzo ważne, reszta zawodniczek w ataku mocno od niej odstaje. Natomiast Mielec ma bardziej wyrównany skład, to daje konfort rozgrywającej i kłopoty blokujących Kalisza. Myślę iż jutro Stal wygra z gospodyniami i utrzyma się w PlusLidze Kobiet, w poprzednim meczu na tym terenie wygrały 3-0, jak będzie jutro zobaczymy, mam nadzieje ze podobny rezultat.
 
M 2

madek

Użytkownik
SKK Calisia Kalisz - KPSK Stal Mielec
typ:2
kurs: 2,4
buk: unibet
W rywalizacji o utrzymanie gra się do czterech zwycięstw, jak do tej pory stan rywalizacji to 3-1 dla Stali, już wydawało się, że Kalisz żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową i nagle niespodziewanie potrafiły wygrać mecz na terenie rywalek 3-1. Przyczyn tej porażki Stali można się doszukiwać w wielu elentach, moim zdanie po prostu prowadząc 3-0 zawodniczki już chyba myślały, że utrzymanie mają w kieszeni i do meczu przystąpiły za bardzo rozluźnione. Teraz na pewno otrząsnęły się z porażki i pewnie w 100% koncentracji przystąpią do meczu w Kaliszu. Jak wiadomo Calisia nie istnieje bez Woźniakowskiej, jest to zawodniczka kluczowa, więc zatrzymanie jej blokiem jest bardzo ważne, reszta zawodniczek w ataku mocno od niej odstaje. Natomiast Mielec ma bardziej wyrównany skład, to daje konfort rozgrywającej i kłopoty blokujących Kalisza. Myślę iż jutro Stal wygra z gospodyniami i utrzyma się w PlusLidze Kobiet, w poprzednim meczu na tym terenie wygrały 3-0, jak będzie jutro zobaczymy, mam nadzieje ze podobny rezultat.
radek03 przeglądając temat widać, że znasz się na siatkówce ale mam nadzieję, że tym razem się mylisz. Kalisz w Mielcu powinien wygrać oba mecz (było by 2:2) w pierwszym meczu Kalisz przegrywał już 2:0 po czym było 2:2 i w tie breaku prowadził 6:12 ale jednak przegrał 16:14(do tej pory nie wiem jak mogło się to zdarzyć). A drugi mecz wygrany 1:3 chociaż wygrana 0:3 nie była by przypadkiem. Mielec popełnił bardzo dużo błędów własnych przy czym Kalisz niewiele. Wygra zespół który popełni mniej błędów trudno ocenić kto zagra lepiej w sumie wyższy kurs jest na Stal 2,4 nawet zachęcający, na Calisię 1,5. Calisia ma nóż na gardle i za wszelką cenę będzie chciała wygrać. Natomiast Stal ma jeszcze dwa mecze przewagi i nawet jeśli przegra dzisiaj i jutro w Kaliszu to ostatni mecz ma u siebie w Mielcu. Co do typowanego wyniku nie sądzę aby powtórzył się wynik 0:3.
Mój typ to
SKK Calisia Kalisz - KPSK Stal Mielec
typ: 1
kurs: 1,5
Buk: Bet-and-home.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom