>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Plus Liga Kobiet 2008/09

Status
Zamknięty.
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
radek03 przeglądając temat widać, że znasz się na siatkówce ale mam nadzieję, że tym razem się mylisz. Kalisz w Mielcu powinien wygrać oba mecz (było by 2:2) w pierwszym meczu Kalisz przegrywał już 2:0 po czym było 2:2 i w tie breaku prowadził 6:12 ale jednak przegrał 16:14(do tej pory nie wiem jak mogło się to zdarzyć). A drugi mecz wygrany 1:3 chociaż wygrana 0:3 nie była by przypadkiem. Mielec popełnił bardzo dużo błędów własnych przy czym Kalisz niewiele. Wygra zespół który popełni mniej błędów trudno ocenić kto zagra lepiej w sumie wyższy kurs jest na Stal 2,4 nawet zachęcający, na Calisię 1,5. Calisia ma nóż na gardle i za wszelką cenę będzie chciała wygrać. Natomiast Stal ma jeszcze dwa mecze przewagi i nawet jeśli przegra dzisiaj i jutro w Kaliszu to ostatni mecz ma u siebie w Mielcu. Co do typowanego wyniku nie sądzę aby powtórzył się wynik 0:3.
Mój typ to
SKK Calisia Kalisz - KPSK Stal Mielec
typ: 1
kurs: 1,5
Buk: Bet-and-home.com
Nigdy nie wypowiadam się po fakcie, ale tutaj napisze. Widać, że chciałeś jeszcze wierzyć w swój zespół. Ale byłem na dwóch meczach i jeżeli chodzi o pierwszy mecz to rzeczywiście Kalisz powinnien wygrać , przegrały na własne życzenie. A w drugim meczu tylu nie wymuszonych błędów w naszej drużynie dawno nie widziałem i wiedziałem, że tak znowu słaby mecz i może się nie przytrafić. Życze Kaliszowi szybkiego powrotu do LSK, a nam pozostały też jeszcze trudne mecze barażowe z Piastem Szczecin. Mam nadzieję, że Mielec się utrzyma. Pzdr.
 
M 2

madek

Użytkownik
:-|
Nigdy nie wypowiadam się po fakcie, ale tutaj napisze. Widać, że chciałeś jeszcze wierzyć w swój zespół. Ale byłem na dwóch meczach i jeżeli chodzi o pierwszy mecz to rzeczywiście Kalisz powinnien wygrać , przegrały na własne życzenie. A w drugim meczu tylu nie wymuszonych błędów w naszej drużynie dawno nie widziałem i wiedziałem, że tak znowu słaby mecz i może się nie przytrafić. Życze Kaliszowi szybkiego powrotu do LSK, a nam pozostały też jeszcze trudne mecze barażowe z Piastem Szczecin. Mam nadzieję, że Mielec się utrzyma. Pzdr.
Masz całkowitą racje. A co do dzisiejszego meczu to nie ma co się wypowiadać zal.pl byliście lepsi. Ja wam życzę utrzymania pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok ⛔
typ: DW 3-0
kurs: 2,6
buk: bet365

Jakoś dziś nic innego, wartego wg mnie uwagi nie znalazłem, więc postanowiłem zagrać taki o to typ, który wydaje mi się ma duże szanse na wejście. Wczoraj Dąbrowa wygrała pewnie 3-0 i myślę, że dzisiaj może być podobnie. Zespół bardzo dobrze kierowany przez Śliwę dominował w najważniejszych elementach, czyli świetna zagrywka, dobre przyjęcie, do tego jeśli tylko przeciwnik miał szansę na kontrę to najczęściej kończyła się ona skutecznym blokiem Dąbrowy, w tym elemencie Białystok został zdeklasowany. Teren w Dąbrowie jest bardzo trudny do zdobycia, większość zespołów nie potrafiła nawiązać walki z gospodyniami nie mówiąc już o wygraniu meczu, jest to z pewnością drużyna swojego podwórka. U siebie widać drużyna rozwija dopiero skrzydła, gra kombinacyjnie, skutecznie, widowiskowo, świetnie rozgrywa Śliwa, a zawodniczki w ataku nie mają problemów ze zdobywaniem pkt. Na dziś stawiam, iż hala w Dąbrowie nie zostanie zdobyta, a nawet tak jak w poprzednich dwóch meczach w tym sezonie na tym terenie między Dąbrową a Białymstokiem, zawodniczki przyjedne nie zdołają ugrać nawet seta.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dąbrowa prowadziła 2-0 i chyba za bardzo się rozluźniła, bo potem początek 3. partii tragiczny 6-12, potrafiły doprowadzić do remisu ale potem znów Białystok uciekł, no i ostatecznie to one wygrały seta do 21. No ale mam nadzieje, że Dąbrowa wygra cały mecz.

//No i Dąbrowa wygrał dość pewnie 4. seta 25-19, szkoda tego 3. seta, chyba zbytnie rozluźnienie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Gwardia Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza ⛔
typ:2
kurs: 2,4

Tutaj taki kurs na zawodniczki z Dąbrowy? Jak dla mnie mocno przesadzony i opłacalny do gry. Wrocław pokonał już w rundzie zasadniczej MKS 3-0, jednak nie ma co się zbytnio sugerować tym wynikiem, gdyż mecz ten był bez znaczenia dla Dąbrowy, miały wtedy zapewnioną 5. lokatę i chyba myślami były już przy play-offach. Teraz rywalizacja toczy się o piąte miejsce. W Gwardii grę ciągnie Mroczkowska, wspomaga ją Barańska, reszta trochę odstaje. Dziewczyny mają ostatnio słabe przyjęcie, dużo błędów. Natomiast Dąbrowa jest bardziej doświadczona, świetnie rozrzuca piłki Śliwa, w ataku mają dobre zawodniczki, tj. np. Szczurek, Sadowska. Drużyna bardzo dobrze pracuje w bloku, co powinno zgasić zapędy wrocławianek na triumf.

edit// Kurde już drugi raz się przejechałem na Dąbrowie, pierwszy set miały 24-22 i dostały do 24.m myślałem, że przy najmniej w TB pokażą swoje doświadczenie kluczowych zawodniczek i wygrają, ale niestety przegrąły do 12.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko Biala-Muszynianka
typ: over 180.5
Unibet
2,0
Analiza:
Jutro rozpoczniemy walke o mistrzostwo Polski w pluslidze kobiet . Naprzeciw siebie stana dwie czolowe druzyny po rundzie zasadniczej , pierwsze- Bielsko i druga-Muszyna . Bielsko jak do tej pory w playoffach nie ponioslo zadnej porazki odprawiajac z kwitkiem Bialystok i Bydgoszcz . Muszyna rowniez bez przegranego spotkania wygrala z Zukowem lecz z Pila wygrala 3-1 . Muszynianka broni tytulu z ubieglego sezonu . Napewno Muszynianka chca powtorzyc ubiegloroczny sukces . Bielsko Biala zawsze swietnie radzi sobie w rundzie zasadniczej ale nigdy w ostatnich latach nie moze siegnac po najwyzsze laury . W moim odczuciu tak rowniez bedzie i w tym roku . Lecz pierwsze spotkanie napewno przyniesie nam wiele emocji i napewno nie skonczy sie po 3 setach co pokryje rowniez over 180.5pts
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Już dzisiaj rozpoczyna się finał ligi w którym dla mnie faworytem jest drużyna z Bielsko-Białej. Zmierzą się na pewno dwie najlepsze drużyny w Polsce, które w rundzie zasadniczej miały zdecydowaną przewagę nad pozostałymi drużynami, jednak to co różni obie drużyny to stabilizacja gry. Bielsko-Biała gra zdecydowanie równiej i w ich grze nie ma takich wahań formy jak w Muszyniance. W lidze nie ma na nich mocnych. W rundzie zasadniczej tylko jedna porażka w ostatniej kolejce, gdy wszystko było już dawno jasne i zawodniczki wyraźnie odpuściły ten mecz. W play-off stracony tylko 1 set i pewny awans do finału. Muszynianka natomiast drogę do finału miała bardzo ciężką. W rundzie zasadniczej parę kompromitujących porażek a w play-offach niezwykle ciężkie warunki postawiły im siatkarki z Piły. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo w inaugurującym finał meczu, jedyne obawy jakie mam to przerwa jaką miały oba zespoły, ale gospodynie na pewno będą chciały w 1 meczu odnieść zwycięstwo. Obie drużyny mierzyły się w tym sezonie już 3 razy i bilans to 3 zwycięstwa Bielsko-Białej. W lidze były to bardzo wyrównane pojedynki w finałowym meczu Pucharu Polski Aluprof rozbił Muszynę 3:0 i liczę na podobny wynik dzisiaj.
Aluprof Bielsko-Biała - MKS Muszynianka Muszyna 1 1.30 | (-1.5) 1 1.60

Drugi mecz, w którym postaram się również ładnie zarobić to pojedynek o 3 miejsce pomiędzy Farmutilem Piła a &quot;czarnym koniem&quot; tego sezonu - Centrostalem Bydgoszcz. W pierwszym meczu, który odbył się wczoraj Pilanki wygrały bez straty seta i prowadzą 1:0. Dzisiaj stawiam, że nie będzie już tak łatwego zwycięstwa. Są to play-off, ciężko jest zagrać dwa mecze podrząd w dobrym stylu. Co więcej - jest to żeńska siatkówka a więc z dnia na dzień oblicze gry może zmienić się diametralnie. Centrostal już wczoraj był blisko ugrania seta, ale się nie udało. Pilanki tym pewnym zwycięstwem mogą się zbytnio rozluźnić a siatkarki Centrostalu na pewno dzisiaj będą chciały postawić większy opór. A na potwierdzenie, że często tak się dzieje podam przykład. Farmutil w pierwszej rundzie podejmował Gwardię Wrocław, pierwszy mecz to zwycięstwo Pilanek 3:0 i chociaż różnica klas między drużynami spora to już dzień później siatkarki Gwardii postawiły większy opór i zdołały ugrać seta. Dzisiaj myślę, że będzie tak samo a drużyna Centrostalu może nawet pokusić się o zwycięstwo, dlatego polecam bardzo ten typ dzisiaj ;)
Farmutil Piła - Centrostal Bydgoszcz (+2.5) 2 1.72
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
20.04.2009 18.00 - siata
Spotkanie: Aluprof Bielsko-Biala - Muszynianka Fakro Muszyna
Typ: 3-1 w setach
Kurs: 3,75
Buk: betsafe
1 1,40
2mecz rywalizacji.
Cóż wczoraj typowałem 3-2 kurs 5.00 nie weszło. TB był tak jak przewidywałem niestety w stronę Muszyny.
Ogladałem ten trwający mecz 01:53godz. W całej okazałości klasyk siatkówki, a to serie punktów i tak na zmiane.
Gospodrynie roztwaniały w pierwszych setach przewage czego skutkiem było 0-2, a potem zaczęły grać swoje z lekkimi momentami grozy.
W TB to Muszyna dobrze zaczęła i tak też do końca zostało.
Macie tutaj staty:
http://stats.lsk.net.pl/MatchStatistics.aspx?MatchID=173
Dzisiaj dla sprawiedliwości liczę, że jednak Bielsko-Biala wygra, co prawda liczyłem że będzie trochę wyżej niz 1,40. Gram 3-1 bez przemęczania się na wyrównanie rywalizacji.
A może znowu będzie 5setów :p wow
Skład drużyny

BKS Aluprof Bielsko-Biała
1. Barańska Anna
2. Dziękiewicz Eleonora
3. Ciaszkiewicz Karolina
5. Horka Helena
6. Waligóra Iwona
7. Okuniewska Berenika
8. Skorupa Katarzyna
9. Sawicka Agata
10. Studzienna Jolanta
11. Kaczmar Anna
12. Bamber Natalia
15. Gajgał Katarzyna
MKS Muszynianka Fakro Muszyna
1. Bełcik Izabela
2. Zenik Mariola
3. Kaczor Joanna
4. Pykosz Dorota
5. Frątczak Kamila
7. Targosz Monika
9. Śrutowska Agnieszka
10. Mirek Joanna
11. Pycia Sylwia
13. Rosner Milena
16. Jagieło Aleksandra
17. Plchotova Ivana
W sondzie z lsk.net.pl 50% ludzie zagłosowało na 3-1 w dzisiejszym meczu. W tym i ja ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
A ja skłaniałbym się do postawienia na Muszyniankę. Myślę, że dziś każdy lub bez jednego set będzie wyrównany, a w końcówkach to zawodniczki Muszyny zagrały lepiej. Anna Barańska grała przeciętnie, Horka też nic wielkiego nie pokazała, za to Kamila Frątczak pewnie kończyła ataki. Katarzyna Skorupa dobrze rozgrywała na środek, często z obiegnięcia.
Myślę, że prawie pewny jest over, choć linia całkiem wysoka. Na pewno po takim kursie nie opłaca się stawiać na Bielsko-Białą.
Mój typ: over (7/10) ✅ , Muszyniaka +1,5 seta (8/10) ✅, Muszynianka (5/10) ✅.
Pozdrawiam.
 
P 0

pavlinho

Gość
A ja skłaniałbym się do postawienia na Muszyniankę. Myślę, że dziś każdy lub bez jednego set będzie wyrównany, a w końcówkach to zawodniczki Muszyny zagrały lepiej. Anna Barańska grała przeciętnie, Horka też nic wielkiego nie pokazała, za to Kamila Frątczak pewnie kończyła ataki. Katarzyna Skorupa dobrze rozgrywała na środek, często z obiegnięcia.
Myślę, że prawie pewny jest over, choć linia całkiem wysoka. Na pewno po takim kursie nie opłaca się stawiać na Bielsko-Białą.
Mój typ: over (7/10), Muszyniaka +1,5 seta (8/10), Muszynianka (5/10).
Pozdrawiam.
Anna Barańska przeciętnie mówisz? Hehe...Albo oglądaliśmy inne mecze albo nie wiem jak wytłumaczysz nękanie przyjmujących Muszynianki przez zagrywkę Anny, 5 asów i ciągłe problemy z idealnym odbiorem jej zagrywki. Do tego 54% idealnego przyjęcia i w całym meczu 18 pkt, wraz z Dziękiewicz i Bamber ciągnęła grę i Ty to nazywasz przeciętnie...no cóż...Helena Horka zagrała bardzo słabo tu się zgadzam. Słaby procent przyjęcia i słaba gra w ataku. Po dwóch pierwszych setach miała 3 pkt z tego co pamietam. W 3 secie troszeczke polepszyła grę a w 4 i 5 secie zagrała bardzo dobrze i w końcu zaczęła przynosić skutki zmiana sposobu zagrywki a ataki zaczęły &quot;wchodzić&quot;.
Frątczak zagrała bardzo dobre zawody ale czy powtórzy taką grę dzisiaj? Jeżeli zacznie fukcjonować blok Aluprofu widzę marne szanse, zresztą dla mnie nie jest to zawodniczka takiej klasy aby zagrać dwa dobre mecze pod rząd.
Dzisiejszy mecz Aluprof musi wygrać aby pozostać w grze. Muszyna jakiegoś seta też powinna urwać. Mimo wszystko liczę na pewniejszą grę Aluprofu niż wczoraj i proponuję taki oto zakład:

Aluprof - Muszynianka @ Aluprof -1.5 seta @ 1.72 @ Unibet

Pozdrawiam.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Anna Barańska przeciętnie mówisz? Hehe...Albo oglądaliśmy inne mecze albo nie wiem jak wytłumaczysz nękanie przyjmujących Muszynianki przez zagrywkę Anny, 5 asów i ciągłe problemy z idealnym odbiorem jej zagrywki. Do tego 54% idealnego przyjęcia i w całym meczu 18 pkt, wraz z Dziękiewicz i Bamber ciągnęła grę i Ty to nazywasz przeciętnie....
Sorry, źle sprecyzowałem - chodziło mi o atak a Barańska miała być przykładem mizernej siły Bielska Białej w trzech setach. Dzisiejszy mecz jednak ja wytypowałem idealnie. Po dwóch porażkach Muszynianka chyba nie da sobie wydrzeć zwycięstwa.
Pozdrawiam ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Aluprof ostrzył sobie zęby od początku sezonu na Muszynianke, celem klubu było mistrzostwo Polski. I co? I kupa z tego wyszła. Muszynianka zaprezentowała większą wolę walki i zasłużenie wygrała dwa spotkania. Jestem pewien że Muszyna nie pozwoli na porażkę u siebie i rywalizacja zakończy się 3-0...Podobny scenariusz czeka nas w finale Plus Ligi Mężczyzn.
Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No jeszcze nie ma co być pewnym mistrzostwa Muszyny. W poprzednich rundach Muszynianka grała co najwyżej średnio, dużo przestojów, zdobywały 5 pkt i za chwilę traciły 7 z rzędu, serwowały też nierówno. Natomiast Bielsko zmiotło swoich rywali z łatwością, straciły tylko seta. Wszystko wskazywało na to, że to one sięgną po mistrza a tu nagle świetnie przezentuje się Muszyna i dwukrotnie pokonuje ekipe Prielożnego. O zwycięstwie zadecydowały dwa aspekty, świetna zagrywka, dobrze ukierunkowana, Horka nie mogła sobie z nią poradzić, a jeśli inne chciały ją pokryć, to zaraz same miały problemy z krycie swojej strefy. Po drugie świetne występy Zenik, broniła bardzo dużo piłek, z których Muszyna potrafiła zdobywać pkt, gdzie w ataku brylowała Frątczak. Wcale nie zdziwie się jak w rywalizacji po czterech meczach będzie remis 2-2. To jest właśnie siatkówka kobiet, doszedłem do wniosku ze nie opłaca się grać tych rozgrywek po kursie niższym niż 1,6, ryzyko nieadekwatne do ewentualnego zysku. Jeśli Bielsko poprawi przyjęcie, albo zwyczajnie zagrywka nie będzie &quot;siedziała&quot; Muszynie, to mecz może być toczony pod ich dyktando.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
To jest właśnie siatkówka kobiet, doszedłem do wniosku ze nie opłaca się grać tych rozgrywek po kursie niższym niż 1,6, ryzyko nieadekwatne do ewentualnego zysku. Jeśli Bielsko poprawi przyjęcie, albo zwyczajnie zagrywka nie będzie &quot;siedziała&quot; Muszynie, to mecz może być toczony pod ich dyktando.
Absolutnie się zgadzam. Można mieć wrażenie, że Muszyna pewnie wygra mecz u siebie, jednak myślę, że zawodniczki z Bielska będą bardzo zmotywowane i może sie to nawet skończyć wynikiem 3-0 lub 3-1 dla gości. Ale i Muszyna wie, że stoi przed wielką szansą i będzie walczyć na swojej hali do upadłego.
Mój typ: over (nie znam linii, ale uważam, że o zwycięstwie znów przesądzi TB).
Pozdrawiam ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Centrostal-Farmutil
typ: 2
1,43
Pinnacle
Analiza:
Dzis trzecie spotkanie o brazowy medal w pluslidzekobiet . Podopiecznie Jerzego Matlaka zmierza sie z Centrostalem Bydgoszcz . Pierwsze dwa spotkania padly gladko lupem Pilanek . Farmtuil wygral je dwa razy bez straty chocby jednego seta . Centrostal nie byl typowany przed sezonem do walki o czworki a wiec miejsce w niej jest i tak sporym zaskoczeniem . Natomiast Pila od poczatku celowala w medal i mysle ze zdobedzie brazowy krazek . I juz w trzecim spotkaniu zakonczy rywalizacje z Centrostalem Bydgoszcz .
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
MKS Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała

Kto się spodziewał, że po dwóch meczach w Bielsku w tej rywalizacji prowadzić będą zawodniczki Serwińskiego, bardziej upatrywano pewnego mistrzostwa w drużynie Aluprofu. W każdym z tych meczów gospodynie grały słabo w dwóch pierwszych partiach, potem potrafiły wygrać zdecydowanie z Muszyną, jednak w loteryjnym 5. secie więcej rozwagi i skuteczności prezentował przyjezdne. Teraz rywalizacja przenosi się do Muszyny, gdzie buki faworyzują oczywiście Fakro, co dla nas typerów jest korzystne, gdyż zwiększa się opłacalność stawiania na Bielsko. Moim zdaniem to właśnie one zejdą z parkietu jutro jako wygrane. Myślę iż z nożem na gardle nie pozwolą gospodyniom na łatwe zwycięstwo w pierwszych partiach i do początku ruszą w bojowym nastawieniu. Zespół Prielożnego ma bardzo duży potencjał w ataku, czego nie wykorzystały w pełni na własnym parkiecie, w serwisie także potrafią być groźne, zwłaszcza Barańska. W poprzednich spotkaniach bielszczanki najwięcej problemów miały w przyjęciu, co powodowało uproszczenie gry na rozegraniu i w konsekwencji słaba skuteczność w ataku. Mam nadzieje, że jutro w pełni skoncentrowane ten element znacznie poprawią. Do tego dochodzi postawa Muszyny, wiadomo, że chcą jutro przypieczentować mistrzostwo, jednak podświadomie zawsze pojawia się myśl, iż ma się jeszcze jeden mecz w zapasie, co często bywa zgubne i prowadzi do porażki. Jak wiadomo siatkówka kobiet, więc wszystko się może zdarzyć, jednak jak już mam na te rozgrywki stawiać to trzeba zagrać typy z wyższym kursem. Tutaj stawiam na wygraną Bielska w 2. pierwszych setach i na triumf w całym spotkaniu.
MKS Muszynianka Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała 2 @ 2,0⛔

Wynik pierwszych dwóch setów 2 @ 3.5⛔
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Muszyna - Aluprof
typ : Sets Handicap -1.5 Muszyna
kurs : 2.7 bwin


O 14&quot;45 rozpocznie się 3 mecz finałowy w Plus Lidze Kobiet.Pierwsze dwa mecze na terenie Aluprofu wygrała Muszyna 3:2 i 3:2.Wygrana dzisiejszego spotkania przez Gospodynie da im Mistrzostwo Polski i moim zdaniem tak się stanie.Obydwie drużyny bez ubytków kadrowych w związku z czym nie ma tu żadnych przewag.Waga meczu bardzo duża , motywacji więc nie powinno zabraknąć w żadnym z obozów . Aluprof zagra z nożem na gardle i to będzie moim zdaniem czynnik decydujący o ich przegranej.Bowiem z drugiej strony siatki grał będzie rozluźniony, świetny jak na na nasze podwórko krajowe zespół. Tydzień temu w Bielsku Muszyna miała dwa razy po 2:0 a jednak dawała dojść oponentkom do stanu 2:2 i dopiero w tie breaku rozstrzygała sprawę.Własna hala w takich momentach ( z 0:2 na 2:2 ) Aluprofowi bardzo pomagała czego nie będzie dziś. Z kolei Muszyna nie dopuści u siebie do loteryjnego tie breaka i niesiona dopingiem publiki wygra w trzech lub czterech setach.Poza tym dziś niedziela , bardzo dobry dzionek do świętowania po zdobyciu mistrzostwa , więc po co przenosić uroczystości na poniedziałek ,albo co gorsza do Bielska :jezora:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Heh, no szkoda, że walka o złoto w lidze kobiet zakończyła się siatkarską parodią. Pierwszy set zakończył się dość pewnie zwycięstwem Bielska, potem drugi set Muszyna prowadzi wysoko, pod koniec Aluprof ma piłki na remis w górze i za każdym razem kończy się to albo szkolnym błędem albo czapą na Bamber. Potem wygrany pewnie 3. set a czwaty to, hehe, śmiech na sali, prowadziły 8-1, 16-10, 25-24 i piłka meczowa w górze, a potem porażka w TB.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Masz rację RADEK ten 3 mecz to żenada.Masa prostych błędów,dziwne zwroty akcji.Te kobitki są bez........lepiej nie pisać.Ale tak naprawdę to podobnie jest w finale facetów.Mecze bez historii i na niskim poziomie.Czy to jest zmęczenie sezonem? Grają cały sezon, dużo jest szumu wokół całej ligi a na koniec........zonk.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeżeli chodzi o finał męskiej ligi to takiego przebiegu się wielu spodziewało, jednak Resovia nie jest w stanie walczyć na równym poziomie z Bełchatowem i przewaga Skry wynika z wyższych umiejętności i poziomu sportowego. Jednak w finale kobiet bardziej spodziewano się równego finału lub jeśli już to łatwiejszej przeprawy dla Bielska, co było logiczne patrząc na przebieg rundy zasadniczej i samych play-offów. Jednka dziewczyny udowodniły, że logika i ich rozgrywki nie idą w parze. Dzisiejszy mecz był tego dobitnym przykładem, można stracić przewagę i to dość sporą, ale sposób straty punktów był delikatnie mówiąc śmieszny, masa szkolnych błędów, których wstydzą się nawet zawodnicy rozgrywek międzyszkolnych przesądziła o złocie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom