>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

no PRO8L3M 7,6K

no PRO8L3M

Użytkownik
W dniu dzisiejszym dojdzie do bardzo interesującego w mojej ocenie starcia pomiędzy Bogdanką Lublin, a Projektem Warszawa. Bukmacherzy faworyzują dość wyraźnie drużynę ze stolicy jednak wydaje mi się,że wynik dzisiejszego meczu wydaje się sprawą otwartą. Bogdanka gra dobrą siatkówkę, super zaprezentowali się na Pucharze Polski. Grają dość regularnie i nie mają wachań formy. Projekt kapitalny początek sezonu, przed play off zjazd formy nie wiadomo czy wynikający z mocniejszego treningu i problemów fizycznych, czy też innych. Projekt na pewno ma graczy na poziomie międzynarodowym, ale w mojej ocenie mogą mieć problemy w tym meczu. Dojdzie do fajnych pojedynków na siatce - Schulz vs Bołądź, Tavares vs Firlej, Ferreira vs Szalpuk, Tillie. Projekt takimi siatkarzami jak Wojtaszek czy Szalpuk może zrobić różnicę, ale ciężko mi sobie wyobrazić by ta przewaga była zdecydowana. Bogdanka to drużyna kompaktowa i według mnie będzie dzisiaj szukać swoich szans. Mecz może być dość intensywny. Spodziewam się wyrównanego, emocjonującego spotkania dlatego też proponuje:

Bogdanka - Projekt , będzie 4 set @ 1,55 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3251
lukas88 313,3K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka- PlusLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bogdanka- Projekt Warszawa
Typ: over 181.5 pkt
Kurs: 1,89
Bukmacher:
Betclic
Post w dziale:

Analiza:

Wczoraj zabrakło szczęścia w 1 secie gdy Nysa prowadziła 23-21 i przegrała na przewagi, w kolejnych zdarzały się niestety przestoje i seriami zdobywane punkty Zawiercian, nawet po 6 pkt. Dziś spotykają się dwa bardziej wyrównane zespoły. Bogdanaka na własnym terenie bardzo silna, wygrane w sezonie zasadniczym z Zaksą, Skrą, Projektem czy Olsztynem przypadkiem nie są. Projekt również bardzo mocna drużyna szczególnie jak większość zawodników zdrowa z Firlejem na czele. Warszawianie na wyjazdach lubią przekombinować i zdarzyło im się kilka wpadek w sezonie zasadniczym z zespołami niżej notowanymi. W histori spotkań pomiędzy zespołami na 7 potyczek, aż 6 razy były minimum 4 sety. Zatem over punktowy jak najbardziej do gry.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
J. Kochanowski over 10,5pkt. 1,80 Kuba w ciągu 5ciu setów dostaje 9 piłek od Fabiana....dramat

Jeszcze raz próbuję over Kuby. Nie będę się powtarzał i pisał o jego osiągnięciach bo ostatnio to robiłem.
Dziś granie już na 100% i możliwe więcej niż 3 sety. W takim wypadku prawdopodobieństwo pokrycia tej linii znacznie wzrasta. Wczoraj koledzy Kochana z kadry, zdobyli odpowiednio 12pkt-Norbi i 14pkt-Bieniu. Obaj pokryli dzisiejszą linię w trzech setach. Myślę że Kuba będzie chciał się dziś pokazać z równie dobrej strony i zdobędzie więcej niż 10pkt. Oby tylko dostawał odpowiednią ilość piłek od Fabiana, to o powodzenie typu będę spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
M. Bieniek under 10,5pkt 1,90
N. Huber under 11,5pkt 1,85
Ako: 3,52

Cisza dzisiaj w temacie PLS, więc ja się odezwę😉
Rewanże w meczach ćwierćfinałowych z wyraźnymi faworytami. W pierwszych spotkaniach widać było znaczną różnicę w poziomie gry zespołów z wyższych i niższych pozycji. Formuła tegorocznych play-off pozwala na możliwość odpuszczenia meczy po ugraniu dwóch setów przez faworytów. Takiego scenariusza dziś się właśnie spodziewam i dlatego uważam że warto zagrać undery zawodników z Zawiercia i Jastrzębia. Jestem pewien że po wygraniu dwóch setów, a co za tym idzie zapewnieniu sobie awansu do półfinałów, nastąpią zmiany i czołowi zawodnicy będą oszczędzani. Nikt nie będzie ryzykował kontuzji, a jak łatwo może do takiej dojść wiedzieliśmy ostatnio w Gdańsku, gdzie Boyer wykluczył się z gry do końca sezonu.
Wybrałem do dubla środkowych z zespołów faworytów, ale gram też undery innych zawodników. Nie sądzę by Bieniek i Hubert przebili te linie w dwóch setach, a myślę że więcej setów nie zagrają.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 313,3K

lukas88

Forum VIP
Jastrzębski- Olsztyn
Typ: 2 (+16,5)
Kurs: 1,81
Fortuna


Uważam że Olsztyn zagrał wybitnie słabo w pierwszym meczu. Szanse na awans mają marne musieliby wygrać za 3 punkty i wygrać złotego seta, natomiast uważam że powalczą. Handi do gry tym bardziej że po wygranych dwóch setach Jastrzębie może odpuścić i zdarzyć się może wszystko, nawet wygrana gości także wysoki handicap punktowy w mojej ocenie wart ryzyka.

Zawiercie- Nysa
Typ: over 160,5
Kurs: 1,84

Fortuna

Zawiercie to chyba najlepiej grająca drużyna w Plus Lidze na ten moment, szczególnie dzięki kapitalnej formie Butryna i Bieńka. Nysa zawaliła mi trochę złotówek w pierwszym meczu z uwagi na under punktowy, szkoda pierwszego seta gdzie prowadzili 23-21 ale polegli, później mieli w drugiej partii proawdznie 11-8, czy remis 19-19 a mimo to przegrali 52-19. Dziś uważam że mogą powalczyć bo mają ciekawy skład, a gdyby temat upadł po dwóch setach to liczę że Zawiercie wpuści drugi skład i Nysa ugra chociaż honorowego seta w dwumeczu. Linia tak niska że nawet przy 4 słabych setach będzie pokryta.​
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Taka ciekawostka na przyszły sezon.
"Podczas meczu fazy play-off 2. ligi, pomiędzy Stilonem a Aniołami Toruń, prezes PSPS Sebastian Świderski oraz prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki ogłosili, iż w nadchodzącym sezonie ligowym Stilon Gorzów Wielkopolski będzie występował w rozgrywkach PlusLigi."
Zastąpią Cuprum Lubin. Trener Andrzej Kowal i cała kadra z Lubina przenosi się do Gorzowa Wielkopolskiego.
 
lukas88 313,3K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wczoraj trochę niefart w meczu Jastrzebskiego z Olsztynem bo mimo 4 setów handi nie siadło przez dwa wysoko wygrane sety gospodarzy. Dziś próbujemy dalej:

ZAKSA- SKRA
Typ: over 177,5
Kurs: 1,79
Fortuna


Mecz o 9 miejsce, czyli bez większych emocji, trzeba te play offy rozegrać i tyle. Zaksa dramatyczny sezon, przyczyniły się do tego mocno problemy zdrowotne wielu zawodników, szczególnie odczuwalny był brak Sliwki przez sporą część sezonu oraz absencja a później słaba forma Kaczmarka. Dziś uważam że Zaksa powinna wygrać to spotkanie bo Skra mimo wszystko ma mniejszy potencjał od zespołu z Kędzierzyna, Zaksa gdyby była chociaż w formie na 70% to byłaby w stanie klepnąć Skrę w 3 setach, natomiast ich dyspozycja jest daleka od optymalnej + motywacja raczej żadna biorąc pod uwagę że część zawodników po sezonie opuszcza zespół. Skra jako underdog ma więcej motywacji, by ograć dużo silniejszego rywala w ostatnich sezonach. Spodziewam się tutaj 4-5 setowego pojedynku, szanse na rozstrzygnięcie meczu w 3 setach są w mojej ocenie małe.

RESOVIA- TREFL
Typ: 2 (+12,5)
Kurs: 1,73
Fortuna


Drugi mecz fazy PO, w pierwszym Resovia wygrała 3-2 mimo że już przegrywali 1-2 ale zgasili Trefla w 4 secie i tak już poszło. Dziś Trefl moim zdaniem powalczy i nie stoi w mojej ocenie na straconej pozycji. Wygrana 3-0 lub 3-1 daje im awans więc nie ukrywam że jest to kusząca propozycja wobec faktu iż ze składu wyleciał Boyer czyli podstawowy atakujący. Reska jak wielokrotnie podkreślałem od lat na papierze top3, a życie ich skrupulatnie weryfikuje. Gdańsk ma argumenty w postaci świetnego Sasaka, solidnego Sawickiego czy będaąego w wysokiej formie Kampy. Czy Trefl wygra tego nie wiem, na pewno uważam że powalczą zatem handi punktowe jest w mojej ocenie przyzwoitą opcją.
Przy absencji Stefana i chimerycznej postawie Resovi próbuję:
Trefl wygra @ 4,90 Fortuna

PROJEKT- BOGDANKA
Typ: over 169,5
Kurs: 1,85
Fortuna


Tutaj podobna sytuacja ja k wczoraj w Zawierciu, dwa wygrane sety przez Warszawę sprawiają że mogą odpuścić, a zespół z Lublina ma w mojej ocenie argumenty by bez tego ugrać przynajmniej seta nie mówiąc o sytuacji kiedy Projekt może grać drugim garniturem. Linia punktowa niska więc 4 słabe sty powinny pokryć temat.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
B. Bołądź under 18,5pkt 1,85
B. Bednorz under 18,5pkt 1,85
Ako: 3,42


Kolejny raz próbuje dubla na under pkt. Tym razem wybrałem dwóch Bartków.
W przypadku Bołądzia sytuacja jest analogiczna jak wczoraj, czyli przy dwóch wygranych setach z pewnością Bartek opuści parkiet. Wczoraj niestety Nysa sprawiła niespodziankę i wygrała dwa pierwsze sety w Zawierciu, dlatego under Bienia nie miał prawa wejść. Dziś myślę jednak że Projekt ugra dwa sety w pierwszych trzech partiach, a to daje duże prawdopodobieństwo że Bołądź nie przekroczy linii 18,5pkt.
Drugi typ na Bednorza podyktowany jest stawką spotkania. Praktycznie to towarzyskie spotkanie i żaden zawodnik nie będzie tu ryzykował zdrowia mając przed sobą sezon olimpijski. Dziwnie wysoka linia na Bartosza bo to przecież przyjmujący a nie atakujący. W ciągu sezonu przekroczył 18,5pkt tylko 5 razy. Wg mnie 15,5pkt byłoby tu bardziej adekwatne. Biorąc to pod uwagę, oraz rangę spotkania i statystyki sezonowe, próbuje zagrać under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
M 94K

michalkin

Użytkownik
Ależ potrafi być nieprzewidywalny sport. Świetnie Luk Lublin podłożył się z Katowicami, żeby grać w ćwierćfinale z Projektem. Opłacało się. Także mamy pierwszą niespodziankę w ćwierćfinale.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Ależ potrafi być nieprzewidywalny sport. Świetnie Luk Lublin podłożył się z Katowicami, żeby grać w ćwierćfinale z Projektem. Opłacało się. Także mamy pierwszą niespodziankę w ćwierćfinale.
nie mów hop póki nie przeskoczysz XD 0-3 oczywiscie ogromna niespodzianka, ale jakos to wawka przepchnela w zlotym i jest w polfinale
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik












Widać że na siłę podajesz typy a kompletnie nie masz pojęcia..
Nic się nie sprawdza..
Skoro nie idzie to po co podawać ?
Pojawiasz się z nikąd popłynęłeś kasę i wylewasz żale.Przyznaj się lepiej ile razy skorzystałeś z typów Lukasa i przyrobiłeś a siedziałeś cicho.Kolejny troll....brak słów
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
GKS Katowice - Cuprum Lubin

W. Ferens under 12,5pkt 1,80
Katowice -1,5seta 2,45


Widzę że bukmacher się niczego nie uczy i ponownie wystawia wysoką linię na Wojtka. Grałem to kilka tygodni temu i weszło bez większych problemów. Powtórzę tylko, że Ferens to przeciętny przyjmujący w naszej PLS. Najlepsze lata ma raczej za sobą, choć wybitną postacią nie był nigdy. W tym sezonie był dość często zmieniany, a linie zaproponowaną przez fortunę pokonał tylko 3 razy na 28 kolejek w których wystąpił. Do tego wiadomo jaka jest w tej chwili sytuacja Lubina. W sobotę Sebastian Świderski, przed meczem Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów, wraz z prezydentem miasta, ogłosili iż od nowego sezonu PLS wraca do Gorzowa właśnie kosztem zespołu z Lubina. Teoretycznie ma być to fuzja, jednak wiadomo że nie do końca tak to wygląda. Nie sądzę więc by dziś siatkarze z Lubina grali bardzo ambitnie, mając przed sobą tak niepewną przyszłość.
Do tego uważam że Katowice są po prostu lepszym zespołem, szczególnie grając na własnym parkiecie. We własnej hali mają całkiem niezły bilans 7-8. Lubin natomiast na wyjazdach ma bilans 3-12, więc to też wiele mówi.
W meczu bezpośrednim w Katowicach, to GKS wygrał 3:0 i dziś spodziewam się podobnego scenariusza. Do tego kilku zawodników(Vasina, Waliński, Adamczyk) opuszcza Katowice i myślę że będą się chcieli godnie pożegnać z kibicami. Dlatego oprócz underu Wojtka gram również na wygraną gospodarzy z handicapem -1,5seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4057
no PRO8L3M 7,6K

no PRO8L3M

Użytkownik
W dniu jutrzejszym półfinały Plus Ligi. Mecz Projektu z Aluronem odpuszczam na fakt, że obie drużyny mają w swoich składach zawodników dość wrażliwych na dużą intensywność grania jak Szalpuk, Tillie, Kwolo. Zmęczenie, fizyczność w przypadku tych drużyn może mieć przełożenie na grę i tam dyspozycja dnia będzie decydować bardzo.
W Rzeszowie może być nieco inaczej. O ile Resovii spadł kamień z serca po tym jak awansowali bez Boyera tak zastanawiam się czy w meczu naprawdę wysokiego kalibru jak ten nadchodzący z Jastrzębiem brak takiej lokomotywy punktowej nie przysporzy kłopotów. Bucki zagrał fantastycznie z Gdańskiem, jest dobrym zmiennikiem, ma atut w postaci serwisu ale zastanawiam się czy jest w stanie zagrać kolejny taki mecz. Myślę, że nie. Resovia żeby podjąć rywalizację z JW musi mieć dobre przyjęcie i naprawdę trzaskać zagrywką. Jastrzębie ma bardzo mocne przyjęcie i potężny blok. W ataku jak mają dograne do siatki to Toniutti daje na pustą siatkę lub pojedynczy. Fornal jest liderem drużyny gdzie niejednokrotnie kończy sytuacyjne,śmieciowe piłki. Jastrzębianie dobrze znają Buckiego i będą dążyli do zamęczenia go i skonstruowania gry w ten sposób by Bucki piłek jak najwięcej dostawał. Elementem słabszym Rzeszowa może być Defalco i jego przyjęcie. W ataku na dogranej może zrobić dużo punktów jednak naruszenie go w przyjęciu spowoduje uproszczenie gry Rzeszowa. Louati i Zatorski muszą być gotowi na pokrycie sporej części placu. Kochanowski i Kłos to mogłaby być siła Rzeszowa ale czy Fabian będzie w stanie wymiernie wykorzystać tych graczy kiedy naprzeciw stoi Huber i Gladyr ? Może być ciężko. Co do potencjalnych zmian z ławki w Resovi wartość dodaną może wnieść Kozub. Staszewski zmiana na chwilę na wylizanie ran kogoś z podstawy. Podwójna zmiana Jastrzębia Sclater - Scruders daje fajne możliwości. Sclater w tym sezonie pokazał, że nie pęka na robocie. Mecz może będzie fragmentami wyrównany jednak żeby wygrywać sety z Jastrzębiem trzeba grać dobrze całego seta, a nie fragmentami. Resovia wydaje mi się zbyt wrażliwa na przyjęciu by móc wygrać to spotkanie. Jastrzębie dysponuje mocnym blokiem, ale też potrafią ponawiać akcje i grać na 2,3 razy. O ile formuła tych play offów daje szanse tym mniejszym tak wydaje mi się, że charakterystyka tych drużyn, potencjał i nawet aktualna forma predysponują Jastrzębie do wygrania tego meczu. Dodatkowo info - Toniutti przedłuża kontrakt na kolejny sezon podkreślając dobrą atmosferę w zespole i utrzymanie trzonu ekipy na kolejny sezon. Jastrzębie idzie po duże rzeczy w tym sezonie. Ten mecz powinien być próbką ich możliwości

Asseco Resovia - Jastrzębski Węgiel, Jastrzębski Węgiel win @ 1,52 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

M. Poręba under 9,5pkt 1,85
Under 182,5pkt w meczu 1,73

Mecz za chwilę, więc krótka analiza.
Kolejny mecz z cyklu "o nic" jakie zgotowały nam w tym roku władze PLS. Mam nadzieję że ta formuła to jednorazowy wybryk bo pustki na trybunach mówią wszystko o podejściu kibiców do tych meczy.
Niestety podobne podejście jest również zawodników zespołów grających w tych sparingach.
Dziś rewanż w Bełchatowie i powiem szczerze że bardzo dziwią mnie tak niskie kursy na gospodarzy. Owszem ZAKSA przegrała u siebie, ale to nie znaczy że dziś nie może wygrać w tym "towarzyskim" spotkaniu.
Natomiast co do typu na Mateusza to gram jego under gdyż dla mnie ta linia powinna oscylować w granicach 7,5pkt a nie 9,5pkt.
Poręba proponowaną linię pokonał w trakcie sezonu ośmiokrotnie w 30 kolejkach, zatem wynik niezbyt porywający. Jego średnia sezonowa to 7,93 czyli też znacznie niżej linii. Myślę że bukmacher zasugerował się ostatnim występem i 12pkt zdobytymi przez niego.
Dzisiaj jednak spodziewam się sporo zmian, a przy ewentualnych ugranych dwóch setach przez Skrę zabawa się kończy i wtedy na 100% wejdą rezerwowi. Stąd mój typ na Mateusza.
Co do underu pkt w meczu, to nie wierzę w 5 setów. ZAKSA na wyjazdach w ciągu sezonu zagrała tylko 1 mecz pięciosetowy. Przeważnie spotkania szły w jedną stronę i tego też spodziewam się dziś. Linia 182,5pkt jest dla mnie dość wysoka by ją zagrać.

Rzeszów - Jastrzębie
J. Gladyr under 7,5pkt. 1,90

Bardzo niska linia na Jurka, ale mimo to próbuję zagrać under.
Wg mnie jedyną szansą dla Reski by nawiązać równorzędną walkę, jest maksymalne ryzyko na zagrywce. Przy dobrym odbiorze Toniutti ma tak różnorodne rozegranie i przede wszystkim taki wybór, że przeciwnik nie ma co zbierać.
Dlatego dziś spodziewam się 100% ryzyka na zagrywce ze strony Rzeszowa, a co za tym idzie mniej dokładne przyjęcie Jastrzębia, bądź błędy serwisowe gospodarzy. Przez to środkowi powinni mieć mniej szans na kończenie piłek w ataku i raczej rozegra się to na wysokich piłkach na skrzydłach. Oczywiście jest jeszcze blok i zagrywka i tutaj Gladyr może zapunktować, choć rewelacyjnych statystyk w tych elementach nie ma.
Średnia sezonowa Jurka to 7,17pkt czyli na granicy linii zaproponowanej przez buka i przebił ją 8 razy na 23 mecze.
Zakład ryzykowny, ale ja próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
lukas88 313,3K

lukas88

Forum VIP
Resovia- Jastrzębski
Typ: 2 (-1,5) seta
Kurs: 1,85
Fortuna


Ruszamy z półfinałami Plusligi. Resovia podejmuje Jastrzębski Węgiel. Resovia wyeliminowała w 1/4 Trefla Gdańsk, mimo że w rewanżowym meczu w dwóch pierwszych setach to Trefl spisywał się optycznie lepiej i zresztą wygrał pierwszą partię a druga przegrali do 23. W trzejciej partii na dobre rozbujał się Bucki, który miał dzień "konia" i ustanowił rekord Plusligi z 11 asami w jednym spotkaniu. Dziś Rzeszowian czeka pojedynek z zespołem dużo mocniejszym, poza tym nie wierzę w drugi mecz na takim poziomie Buckiego. Warto zaznaczyć ze bardzo dobry mecz rozegrał Defalco, który jest bardzo nierównym zawodnikiem i dziś może okazać się klapą. Jastrzębianie mają zdecydowanie lepsze przyjęcie od Trafla, na libero Popiwczak, na przyjęciu Fornal i Szymura. Jastrzebianie mają przewagę także na rozegraniu gdzie rządzi Toniutti a w Resovii Drzyzga nie łapiący się od lat do kadry. Kolejny plus dla Jastrzębia to zdecydowanie środkowi, zarówno Huber jak i Gladyr niezwykle skutrzni przy siatce (Huber z rekordem bloków w sezonie) poza tym obaj potrafią skaleczyć zagrywką, a nie zapominajmy jeszcze o solidnym M`baye. Resovia ma świetnego Kochanowskiego i solidnego Kłosa, ale wyżej cenię Jastrzebskie trio.
Historia spotkań również na korzyść Jastrzębian, w tym sezonie oba mecze wygrane przez zespół ze Śląska w stosunku 3-1. Ostatnie 5 spotkań na Podpromiu to 5 wygranych Jastrzebskiego i tylko jedno spotkanie w 5 setach.​
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina : 20:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta
Typ: Projekt Warszawa -1,5 seta
Kurs: 3,20
Bukmacher : Fortuna

1 runda półfinału pomiędzy Projekt Warszawa a Aluron CMC Warta, buki tutaj faworyzują zespół gości, ale ja mam całkiem odmienne zdanie na ten temat. W rundzie zasadniczej oba zespoły dzielił tylko 1 punkt i zajęli 2 i 3 miejsce ustępując tylko Jastrzębskiemu Węglowi. Do tego trzeba zauważyć że czołowe zespoły Plus Ligi powygrywały prawie wszystkie mecze domowe co oznacza że każda z tych ekip na własnej hal jest prawie niepokonana. Zobaczmy jeszcze mecze bezpośrednie. Na 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie, 2 mecze z tytułu Plus Ligi wygrał zespół z Warszawy, natomiast mecz pucharowy wygrał zespół Aluron. Puchar to puchar tak nigdy nie wiadomo jak drużyna podchodzi to rozgrywek pucharowych. Wg mnie dzisiaj zwycięsko wyjdzie zespół z Warszawy i to tracąc max 1 seta.
 
paga 30,9K

paga

Użytkownik
Oglądam któreś spotkanie Jastrzębskiego, nie wspominając o reprezentacji i muszę poprosić ekspertów o wytłumaczenie fenomenu Fornala. Gość jest tragiczny, nie widziałem jeszcze jednego dobrego meczu. Snuje się po boisku w każdym spotkaniu, to jego klepanie to jest gorsze od Olka Śliwki. Koszmar, widzę w Plus Lidze przynajmniej kilku lepszych zawodników a ten blondyn jest cały czas klepany po plecach.

Jeszcze jakie zagranie przy 27-27 w trzecim secie. Nie mogę na gościa patrzeć.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Oglądam któreś spotkanie Jastrzębskiego, nie wspominając o reprezentacji i muszę poprosić ekspertów o wytłumaczenie fenomenu Fornala. Gość jest tragiczny, nie widziałem jeszcze jednego dobrego meczu. Snuje się po boisku w każdym spotkaniu, to jego klepanie to jest gorsze od Olka Śliwki. Koszmar, widzę w Plus Lidze przynajmniej kilku lepszych zawodników a ten blondyn jest cały czas klepany po plecach.

Jeszcze jakie zagranie przy 27-27 w trzecim secie. Nie mogę na gościa patrzeć.
Więc popatrz na jego statystyki z całego sezonu.
Też kiedyś tak go odbierałem, ale przekonał mnie liczbami zarówno w klubie jak i reprezentacji. Jest kompletny: przyjęcie, zagrywka, obrona, i atak który często może irytować, ale jest skuteczny.
 
Do góry Bottom