>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLKK 2012/2013

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski -16.5 - PTK Pabianice 1.85 ✅
Tobet
8/10 (pewność typu)

Czekałem na to handi i się doczekałem. Spodziewałem się czegoś nawet pod 25-27 punktów, a tu niespodzianka.

Cytat z 26 września:

Pierwszy mecz we własnej hali pabianiczanki rozegrają prawdopodobnie dopiero w 13. kolejce, którą zaplanowano na początek grudnia. Rywalem zespołu prowadzonego przez Edytę Koryznę ma być wówczas ekipa KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski.

Być może do tego czasu zespół z Pabianic będzie już mógł grać w optymalnym składzie. W tej chwili ekipa beniaminka jest bowiem przetrzebiona kontuzjami i do rozgrywek przystąpi osłabiona.

- Najwięcej problemów mamy z Renatą Piestrzyńską i Asią Bogacką. Pierwsza z nich jest prawdziwą ostoją naszej drużyny. Jej doświadczenie, charakter i wola walki są nieocenione. Niestety, przyplątała się kontuzja mięśni brzucha i trudno powiedzieć, kiedy Renata będzie mogła normalnie trenować i grać. Asia z kolei jest w szpitalu. W miniony weekend podczas meczu z Widzewem zderzyła się z Małgorzatą Chomicką. Ma w kilku miejscach złamany nos i mocno potłuczoną głowę - wyjaśnił Grzanka.

To jednak nie wszystko. Katarzyna Szymańska narzeka na kontuzję kolana, a Katarzyna Salska ma uraz kostki. Być może te zawodniczki w pierwszej fazie sezonu zostaną zastąpione przez trzy nowe koszykarki. Klub z Pabianic wypożyczył już z CCC Polkowice Monikę Jasnowską. Wszystko wskazuje też na to, że w PTK będą również grały Angelika Kowalska z Łódzkiego Klubu Sportowego i Justyna Okulska z Widzewa.

Piestrzyńska i Bogacka dziś nie wystąpią zdecydowanie. Wystąpi w Pabianicach znana z Torunia Gajda, ale to jednak nic nie powinno dać.

Wyniki Pabianic ze sparingów:

- 56:75 z Liderem,
- 51:92 z Artego,
- 56:57 z Konstantynowem Łódzkim.

Dupy to nie urywa.


Gorzów pocisnął Widzew w 1 kolejce 92:69, pokazał niezłą grę. Dosty tu zrobi pod koszem jesień średniowiecza, bo Pabianice pod koszem mocne to nie są. Reszta akademiczek też z pewnością przewyższa umiejętnościami koszykarki z Pabianic.

Jak dla mnie to wysoka wygrana tutaj się szykuje i handicap powinien być izzi pokryty.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
A ja znalazlem sobie Wislaczki w marathonie po 1,76 -16,5 i tez tak pobralem , czasem warto poczekac mam nadzieje ze maathon teraz juz bedziie zawsze wystawial plkk i to wszystkie mecze a nie wybrane .... a teraz co do meczu Wisla nawet bez Amerykanek wyglada lepiej niz to drewniane ccc to co one zagraly w niedziele to byl smiech mnostwo glupich strat i darmowych punktow do tego srodkowa lidera dosc otyla trafila przypadkowo trzy trojki i zakonczylo sie takim wynikiem jak sie zakonczylo , Wislaczki pobronia , strat glupich robic nei beda pod koszem sa mocne nic dodac nic ujac tylko brac
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski -18.5 - AZS - OPTeam Rzeszów 1.85 ✅
Tobet
7/10 (pewność typu)

Pod koszem Gorzów powinien zdominować Rzeszów, bo tam nikogo nie ma kto zatrzyma Dosty.
Rzeszów z Wisłą zagrał słabiutko, recenzje meczu czytałem na forum koszykówki kobiet i była mega lipa.
Gorzów innego beniaminka ostatnio zniszczył, tutaj powinien być też wysoki wynik.

Później dopiszę pewnie więcej.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
LIDER PRUSZKÓW - ARTEGO BYDGOSZCZ
Typ: powyżej 130,5
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Stawka: 6/10
Wg mnie ta linia jest za niska. Sparingi przed sezonem wyglądały tak:
LIDER PRUSZKÓW:
Turniej Braci Wójcików w Łodzi:
Lider Pruszków - PTK Pabianice 75:56 (24:11, 20:22, 18:10, 13:13)
Widzew Łódź - Lider Pruszków 56:92 (15:22, 12:27, 13:25, 16:18)
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85 (14:19, 22:23, 12:23, 18:20)
II Memoriał Małgorzaty Dydek w Gdynii:
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
BI Gdynia - Lider Pruszków 67:85
Lider Pruszków - Horizont Mińsk 70:56
ARTEGO BYDGOSZCZ:
Turniej Braci Wójcików w Łodzi:
Widzew Łódź - Arego Bydgoszcz 61:81 (13:20, 22:17, 8:20, 18:24)
PTK Pabianice - Artego Bydgoszcz 51:92 (14:33, 13:24, 10:21, 14:14)
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85 (14:19, 22:23, 12:23, 18:20)
II Memoriał Małgorzaty Dydek w Gdynii:
BI Gdynia - Artego Bydgoszcz 78:63
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
Artego Bydgoszcz - Horizont Mińsk 106:64
Czyli między sobą:
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
Średnia z tych dwóch spotkań wychodzi: 135,5.
W sparingach przed sezonem Lider przekroczył linię 130,5pkt w 4 na 6 spotkań.
Natomiast Artego przekroczyło linię 130,5pkt w 5 na 6 spotkań.
W dotychczasowych dwóch kolejkach plkk Pruszków miał za przeciwników dwie najmocniejsze ekipy: CCC i Wisłę więc sobie nie porzucał. Artego pauzowało raz (z CCC przełożono spotkanie) a z Energą Toruń padło 136pkt w spotkaniu.
Wg mnie zakręci się na około 140 punktach w tym spotkaniu, więc linia zaproponowana przez Tobet wygląda całkiem interesująco.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Tobet wystawił pełną ofertą na 5.kolejkę PLKK więc wybieram z tego tak:
Widzew Łódź - Lider Pruszków
Typ: over 133,5
Kurs: 1,85 @tobet
W spotkaniu sparingowym na turnieju w Łodzi przed sezonem padł wynik:
Widzew Łódź - Lider Pruszków 56:92 = 148pkt
W dotychczasowych spotkaniach w lidze:
WIDZEW:
Gorzów - Widzew 92:69 = 161
Widzew - Gdynia 72:78 = 150
Toruń - Widzew 93:60 = 153
średnia: 154pkt
PRUSZKÓW:
CCC - Pruszków 70:57 = 127
Wisła - Pruszków 62:58 = 120
Pruszków - Artego 62:69 = 131
średnia: 126pkt
Wg mnie wynik zakręci się w okolicach 140 punktów i tyle wynosi średnia z dotychczasowych spotkań ligowych obu zespołów.
Jak wiadomo CCC i Wisła to najmocniejsze ekipy i przeciwko nim ciężko jest rzucać, a właśnie na nie trafił Pruszków na początku sezonu. Artego prezentuje się bardzo dobrze na początku sezonu (wygrana z Energą i Pruszkowem) i wg mnie ma szanse nawet na top4, więc też nie było łatwym przeciwnikiem.
Widzew to już niższa półka - zespół ten gra tylko polskim składem i ma jeden z najniższych budżetów w lidze.
Dodatkowo do zespołu Pruszkowa dołączyła Briana Gilbreath - zawodniczka z WNBA, która regularnie wychodząc w pierwszej piątce w 12 meczach zanotowała średnio 6,8 pkt, 3,5zb i 1 asystę na mecz.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Toruń - Rzeszów
Typ: under 141,5
Kurs: 1,85 @Tobet
W dotychczasowych spotkaniach w lidze:
TORUŃ:
Toruń - Artego 62:74 = 136
Rybnik - Toruń 79:89 = 168
Toruń - Widzew 93:60 = 153
średnia: 152 pkt
RZESZÓW:
Rzeszów - Wisła 39:78 = 117
Gorzów - Rzeszów 76:44 = 120
średnia: 118,5 pkt
Średnia z dotychczasowych spotkań ligowych obu zespołów = 135pkt
Rzeszów jest mega słaby i gra tylko w polskim składzie. Tobet w tym spotkaniu handicap wystawił na 38,5pkt. Dodatkowo dla Rzeszowa nie zagra Anna Kuncewicz, która w meczu z Wisłą wyszła w pierwszej piątce i grała 24 minuty!
Wg mnie Toruń powinien rzucić około 85-90 punktów a Rzeszów zakręci się w okolicach 45-50. Czyli w gorszym przypadku mamy 130pkt a w lepszym 140pkt co i tak daje wynik underowy.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Podoba mi się Twój typ c1amak na under w meczu Toruń - Rzeszów.

Wczoraj również pograłem under przy linii 141.5, teraz spadek o dwa, trzy punkty w zależności od buka, jednak w dalszym ciągu powinniśmy trafić under.
Nie spodziewałem się, że Rzeszowianki będą tak niemiłosiernie bite. Porażki oczywiście brane były pod uwagę ale nie aż w takich rozmiarach. Dziś niestety szykuje się kolejna.
Anna Kuncewicz kontuzjowana - piszesz o tym wyżej. Do niej trzeba jeszcze dopisać Agatę Rafałowicz i Magdalenę Bibrzycką. :;/:
Ta pierwsza na pewno nie zagra, dwie pozostałe jeszcze nie wiadomo. Trener mówił, że w obliczu najbliższych spotkań nie będzie chciał ryzykować zdrowia zawodniczek - tak więc ich występ w dzisiejszym meczu jest również wątpliwy.

W obliczu tych faktów aż nie chcę myśleć jaki wynik może paść.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Gorzów - Wisła Kraków
Typ1: Gorzów @6,8 tobet
Typ2: Gorzów +10,5 @1,85 tobet

Opis:
KSSSE AZS PWSZ Gorzów prowadzony przez Dariusza Maciejewskiego to już nie taka potęga jak jeszcze kilka sezonów temu. Problemy finansowe (dofinansowanie z kasy miasta) zrobiły swoje. Nie jest to już zespół z czołówki PLKK ale nie jest to też słaba ekipa! W składzie ma Sybil Dosty oraz Chineze Nwagbo, które dobrze spisują się w walce pod tablicami. Są też Polki, reprezentantki kraju: Agnieszka Skobel i Agnieszka Makowska.
Wg mnie to drużyna środka tabeli, która u siebie może powalczyć niemal z każdym.
Dotychczas Gorzów wygrał już z Widzewem 92:69, PTK Pabianice 77:42 i AZS-em Rzeszów 76:44 - jednak są to zespoły zdecydowanie z dolnej części tabeli.
Prawdziwym sprawdzianem będzie dzisiejsze spotkanie z Wisłą Can-Pack Kraków. W pełnym składzie Wisła rozwaliłaby pewnie Gorzów bez problemów ALE jak to często na początku sezonu (kiedy gra jeszcze WNBA) w Wiśle brakuje jak na razie Tiny Charles i Katie Douglas, które wciąż są za oceanem. Do tego z powodu urazu pauzuje Daria Mieloszyńska. Ogólnie w Wiśle gra praktycznie 8 koszykarek.
Wisła dotychczas zagrała dwa spotkania i oba oczywiście wygrała. Z Rzeszowem bez problemów 78:39 na wyjeździe. W drugim spotkaniu męczyła się u siebie z Pruszkowem ostatecznie zwyciężając 62:58. W spotkaniu tym Wisła przegrała na tablicy 34-36! Gdyby Pruszków miał lepszą skuteczność z linii wolnych to kto wie, może byłaby niespodzianka.
Ponieważ Gorzów prezentuje się całkiem, całkiem (mimo, że ze słabymi ekipami grał) a Wisła to jeszcze nie TA Wisła, spróbuję zagrać niską stawką na tą pierwszą ekipę, ponieważ kurs kusi ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Energa Toruń -24.5 - AZS Rzeszów 1.90
Betcity
8/10 (to jeżeli idzie o pewność)


Jako 1 argument podam fakt, że Tobet ma 38.5 bodajże linie na to spotkanie. Myślę, że to wiele mówi o tym jak wielki błąd popełniło Betcity.

AZS OPTeam Rzeszów - Wisła Can-Pack Kraków 39:78
KSSSE AZS PWSZ Gorzów - AZS OPTeam Rzeszów 76:44

Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 62:74
KK ROW Rybnik - Energa Toruń 79:89
Energa Toruń - Widzew Łódź 93:60

Wyniki jasno wskazują faworyta. Energa po porażce z Artego jakoś się pozbierała i gra lepiej, także myślę, że spokojniutko powinny dziewczyny pojechać Rzeszów jakoś ok 35 punktów w górę.

Wyżej jeszcze inni pisali o kontuzjach w Rzeszowie, także nie mam wątpliwości, że można pograć ten typ na ile limit pozwala.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Rzeszów - CCC Polkowice
Typ: CCC -25,5 @1,9 betcity
analiza:
Idę tym samym tropem, którym szedł ostatnio Olo. Rzeszów to drużyna, która rzuca około 40 punktów na mecz.
AZS OPTeam Rzeszów - Wisła Can-Pack Kraków 39:78
KSSSE AZS PWSZ Gorzów - AZS OPTeam Rzeszów 76:44
Energa Toruń - AZS Rzeszów 69:48
średnia: 43 pkt
CCC to drużyna typowana na mistrza (top2 z Wisłą) i rzuca około 75 punktów na mecz:
CCC Polkowice - Matizol Lider Pruszków 70:57
CCC Polkowice - ROW Rybnik 73:49
CCC Polkowice - PTK Pabianice 89:39
średnia: 77 pkt
Zatem CCC -25,5 wygląda na ładne value ze strony betcity. Wg mnie skończy się około 35-40 punktami różnicy.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
Typ: Artego -6,5 @1,57 betcity
analiza:
Widzew ma tylko polski skład i jeden z najniższych budżetów w PLKK co powoduje, że raczej powalczy w dole tabeli ligowej. Artego natomiast wzmocniło się w stosunku do poprzedniego sezonu i wg mnie ma szanse powalczyć o top4.
Dotychczas w lidze WIDZEW grał tak:
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź 92:69
Widzew Łódź - BI Gdynia 72:78
Energa Toruń - Widzew Łódź 93:60
Widzew Łódź - Matizol Lider Pruszków 54:71
Natomiast ARTEGO grało tak:
Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 62:74
Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:69
Artego Bydgoszcz - ROW Rybnik 76:76 -&gt; 104:99
Czyli mamy Widzew, który jeszcze nie wygrał spotkania i Artego które wygrało wszystkie spotkania (a grało z dobrymi drużynami!).
Dodatkowo przed sezonem na turnieju w Łodzi Artego wygrało z Widzewem 81:61.
Naziemna Fortuna oferuje handicap 12,5 punktu dla Widzewa. Więc handicap -6,5 @1,57 w betcity wygląda bardzo dobrze ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z wynalazków :
Rosjanie (Maraton i Panbet) dają 3.30 na Gdynię (Fortuna 1.98) przy 1.55 w Betsafach na Gorzów...
A co do Rzeszowa to w betcity mamy linię 50 na gospodynie... Ani razu nie przekroczyły tej bariery, więc z bardzo dobrze broniącymi Polkowiczankami nie powinny jej osiągnąć - under 50 @ 1.90 Betcity
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wisła Can-Pack Kraków - KK ROW Rybnik
Typ1: KK ROW Rybnik @10 betcity
Typ2: KK ROW Rybnik +19,5 @1,57 betcity
Już w poprzedniej kolejce grałem na Gorzów w spotkaniu przeciwko Wiśle. Jak pisałem zaledwie 4 dni temu w analizie:
W pełnym składzie Wisła rozwaliłaby pewnie Gorzów bez problemów ALE jak to często na początku sezonu (kiedy gra jeszcze WNBA) w Wiśle brakuje jak na razie Tiny Charles i Katie Douglas, które wciąż są za oceanem. Do tego z powodu urazu pauzuje Daria Mieloszyńska. Ogólnie w Wiśle gra praktycznie 8 koszykarek.
Wisła dotychczas zagrała dwa spotkania i oba oczywiście wygrała. Z Rzeszowem bez problemów 78:39 na wyjeździe. W drugim spotkaniu męczyła się u siebie z Pruszkowem ostatecznie zwyciężając 62:58. W spotkaniu tym Wisła przegrała na tablicy 34-36! Gdyby Pruszków miał lepszą skuteczność z linii wolnych to kto wie, może byłaby niespodzianka.
Niestety Gorzów przegrał to spotkanie 36:58, jednak w pierwszej połowie spotkania prowadził wyrównaną rywalizację. Wisła drugą połowę zagrała bezbłędnie w obronie i to zadecydowało.
Jedno jest dla mnie pewne: to jeszcze nie TA Wisła. Występy rewelacyjne przeplata męczarniami (spotkanie z Pruszkowem). Dlatego dalej będę szukał niespodzianki - przegranej Wisły z solidnym średniakiem ligowym (typu: Artego, Rybnik).
Tym razem Wisła zagra z Rybnikiem - Rybnikiem, który powinien dzisiaj pokazać sportową złość po ostatniej kolejce i przegranej po dogrywce z Artego!
Dotychczas Rybnik grał tak:
30.09.2012 17:00 KK ROW Rybnik - BI Gdynia 66 : 59
03.10.2012 18:00 KK ROW Rybnik - Energa Toruń 79 : 89
06.10.2012 17:45 CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 73 : 49
13.10.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 104 : 99
Szanse na wygraną w handicapie +19,5 oceniam wysoko i gram to stawką 7/10
Natomiast kurs @10 na zwycięstwo ROW-u to moim zdaniem value, obok którego nie mogę podejść obojętnie i muszę spróbować za niską stawkę 1,5/10 to zagrać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Natomiast kurs @10 na zwycięstwo ROW-u to moim zdaniem value, obok którego nie mogę podejść obojętnie i muszę spróbować za niską stawkę 1,5/10 to zagrać.
a teraz mamy value z innego powodu przeciwko Rybniczankom...
Z powodu problemów finansowych KK ROW Rybnik nie dokończy sezonu w Ford Germaz Ekstraklasie! Nie wiadomo czy śląski zespół rozegra sobotni mecz z Widzewem Łódź.
Rybnicki klub miał otrzymać pieniądze z miasta, lecz takowych się nie doczekał. Jako powód podano brak rozliczenia poprzedniej dotacji z magistratu.
www.spo rtowefakty.pl
Ze względu na te okolicznoś ci kurs 9.00⛔ Tobet na Widzew chyba można za grosz e spróbować... Ostatni mecz w tym sezonie, o ile się odbędzie, więc podejście zawodniczek jest niewiadomą... Poza tym mo że grać ławka...
ew.handicap dodatni, choć tego jeszcze brak.
E; Rybnik @ 1.75✅ BetCity dla lubiących pew ny zysk ????
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
Rybnicki klub miał otrzymać pieniądze z miasta, lecz takowych się nie doczekał. Jako powód podano brak rozliczenia poprzedniej dotacji z magistratu.
Czyli, tak z czysto teoretycznej strony, mogą coś chcieć udowodnić władzom miasta. Wiem, bo też się starałem o różnego rodzaju dotacje na klub sportowy, choć pułap dużo niższy, bo na poziomie gminnym...
Eksperci niech ocenią, czy jest tu value.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Panowie miałem do Was pisać o tym Widzewie z zapytaniem czy warto a widzę że już jest post. Ja uważam że tak, bo jak się źle dzieje to nieszczęścia chodzą parami, mogą nic nie grać, albo lepsze zawodniczki protestować i nie wyjdą, było już tak w plkk. A jeszcze jedno, Toruń zmierza też w tym kierunku, a hokej już wycofali. Może być kolejka niespodzianek.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Pierwsza Amerykanka w barwach AZS OPTeam Rzeszów

Leah Metcalf, amerykańska rozgrywająca, została nową koszykarką AZS Rzeszów. 29-letnia zawodniczka dziś (tj. środa 24 października 2012 roku) stawiła się w Łańcucie i po rozmowach z kierownictwem klubu zdecydowała się podpisać kontrakt z beniaminkiem Ford Germaz Ekstraklasy. W poprzednim sezonie mierząca 170cm wzrostu Leah Metcalf reprezentowała barwy Energi Toruń, wystąpiła w 32 meczach uzyskując średnio 10,9 punktu, 4,9 asyst, 3,8 zbiórek na mecz i średni eval 12,6. Sezon 2012/13 rozpoczęła znakomitą grą w barwach ROW Rybnik, będąc jedną z podstawowych zawodniczek i notując średnio 15,8 punktu, 5 zbiórek i 2,6 asysty na mecz. Jednak po 5 meczach rozegranych na Śląsku z powodów finansowych postanowiła poszukać sobie nowego klubu. Amerykanka dotarła z propozycją gry także do naszego klubu i dziś po negocjacjach z zarządem AZS podjęła decyzję, że przenosi się do Łańcuta. Klub czyni starania, by tak sympatyczna zawodniczka moła zagrać w barwach naszego zespołu już w najbliższym meczu z Artego Bydgoszcz, który rozegrany zostanie w niedzielę 28 października w Łańcucie. Koszykarce życzymy udanych spotkań w barwach AZS OPTeam Rzeszów.

źródło: strona klubowa

Leah nie jest jedyną, która rozstała się z ROW-em. Problemy finansowe sprawiły, że klub opuściły już: Amerykanka Mercedes Walker (Turcja), Aleksandra Chomać (Bułgaria), a Agnieszka Kułaga wyjechała do Radomia, gdzie prowadzi swój biznes. Pozostałe zawodniczki deklarują, że w weekend wyjdą do gry, jeśli otrzymają zaległości.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: Wisła -26,5 @1,9 betcity.ru
Stawka: 7/10
dlaczego:
Nie wiedzie się w tym sezonie koszykarkom Widzewa Łódź, które przegrały wszystkie (6) mecze. W sobotę łodzianki czeka wyjazd do Krakowa na starcie z niepokonaną Wisłą Can-Pack.
Szanse Widzewa na sukces w Krakowie spadły do minimum, ponieważ pod Wawelem nie zagra liderka drużyny - Leona Jankowska, która, jak informuje Express Ilustrowany, jest chora. Jak ważną postacią dla łódzkiej drużyny jest Jankowska najlepiej świadczą statystyki.
Doświadczona koszykarka w tym sezonie zdobywa średnio 16,5 pkt na mecz (jest czwartym strzelcem FGE), a do tego dokłada 7,2 zb i 1,2 as.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rzeszów under 54 @ 1.90 BetCity

No to BetCity zaszalał z linią na akademiczki z Rzeszowa... W mojej ocenie zawyżona o dobre 6-8punktów... Ani razu nie przekroczyły 50 punktów i mają to zrobić z niepokonaną dotąd Bydgoszczą ? Niet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom