>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz
Anwil powyżej 94.5 punktu
2.12
Greene powyżej 15.5 punktu
1.75
Fortuna


Pierwszy mecz Anwilu w EBL po awansie do finału pucharu FIBA, nastroje są bojowe i znakomite, mimo że puchar ten jest dopiero trzecim poziomem rozgrywkowym w Europie to doświadczenie i progres jaki zanotowali w tym sezonie zaprocentuje, pokonanie Gazientepu który ma większe możliwości finansowe na pewno jest imponujący.
Czas teraz na polskie parkiety gdzie muszą wygrywać do końca sezonu żeby się zakwalifikować, obecnie są poza miejscem premiowanym play off ale wystarczy im jedno zwycięstwo żeby doskoczyć Słupsk na ósmym miejscu.
Greene średnio w lidze 12.5 punktu na mecz ale linia jest wystawiona tak wysoko ponieważ mecz zapowiadany jest na spory over, Astoria pod wodzą nowego trenera trochę lepiej gra więc mogą się niby postawić. Uważam że skoro będzie masa punktów to Greene sobie porzuca,w hali mistrzów Anwil będzie faworytem i powinni to wygrać ale przy ofensywnej grze Astorii mogą dorzucić do setki, przy tylu punktach do rozdania to i amerykanin powinien rzucić swoje.
Na Etoto linia 13,5 na Greena po kursie @1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +575
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Śląsk under 86.5 kurs 1.7 Fortuna
Przy takich brakach na obwodzie ,sporo gry będzie pod kosz zapewne i sporo raczej wolniejszej gry Śląska,w końcu nie będzie głównego kreatora Martina, Trefl zbyt doświadczony zespół i myślę że zacieśni pod koszem i metodycznie wypunktuje Śląsk dobra defensywą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1863
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Niestety trefl pokazuje że w tym sezonie ciężko mu zaufać. Nigdy nie wiesz kto zdrowy a kto chory, radic gra mecze dobre z gorzej niż tragicznymi, Gordon tak samo Drużyna na papierze, według mnie,najlepsza w lidze a w 100 proc uzależniona od nevelsa i nigdy nie wiesz z jaką motywacja wyjdą na mecz.

Typ na czysty win był naturalny, nie wszedł tylko ze względu na kontuzje nevelsa w 2 kwarcie. Chociaż jak wspomniałem - na papierze trefl dzisiejszego Śląska z dużymi minutami Wiśniewskiego i mindowicza powinien rozjechać i bez nevelsa 10 pkt. Ale to nie 1 raz w tym sezonie.
 
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Typ na czysty win był naturalny, nie wszedł tylko ze względu na kontuzje nevelsa w 2 kwarcie. Chociaż jak wspomniałem - na papierze trefl dzisiejszego Śląska z dużymi minutami Wiśniewskiego i mindowicza powinien rozjechać i bez nevelsa 10 pkt. Ale to nie 1 raz w tym sezonie.
Nevels grał normalnie w pierwszej połowie i przez 15 minut zrobił 2/8 z gry, a Trefl był -4 z nim na parkiecie. Trefl przegrywał po pierwszej połowie nawet, kiedy i on grał dużo, a Nevels nie wyróżniał się niczym od swoich kolegów i grał na ich stabilnym tragicznym poziomie. Patrząc jak oni dzisiaj męczyli bułę, to z nim mogliby przegrać luźno również, bo grali fatalnie. Radić przeszedł samego siebie, co ten człowiek dzisiaj wyprawiał. Moten na początku trzeciej kwarty kryty na trzy metry i łykający każdy rzut jak pelikan, potem co chwila jego faule w obronie, ataku. No masakra, nie szło na nich patrzeć dzisiaj i miłość do koszykówki po takich spotkaniach gdzieś odlatuje, bo nie da się oglądać takich gównomeczów, a przy tym wtapia się kasę.

W ogóle nie miałem dzisiaj w planach gry, ale po informacji o kontuzjach znowu się złapałem jak mucha w pajęczynę i do niedawnej mega irytującej porażki, gdzie zagrałem Trefla z handicapem przeciwko Zastalowi bez Kowalczyka, Zecevica i Hadzibegovica doszedł kolejny cenny skalp do kolekcji tym razem z brakiem czterech zawodników - Martina, Mitchella, Pusicy i Bibbsa. Pozostaje czekać na skalp z 5 kontuzjami, które też utopią zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +681
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
13/04/2023 17:30 CET
Pierniki Torun (-3.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

MKS dalej bez Ousmane Drame, a więc w zasadzie z siedmioma graczami do gry w tym trzema zagranicznymi i żadnym nominalnym centrem. Radwański, Piechowicz oraz Kucharek dalecy są obecnie od klasowych zawodników PLK i bliżej im poziomem do 1-ligowców. Przy takim składzie Blakes, Bluiett i Chealey muszą rzucać po 20 punktów, żeby było dobrze. Gorsza dyspozycja jednego z nich stawia w fatalnej pozycji MKS. Dodatkowo Mokros musi grać najlepiej jak potrafi, bo to jedyny obecnie sensowy Polak w składzie.

Toruń gra o życie. Ostatnio wg mnie dają radę i tutaj będą mieć przewagę podkoszową, zdecydowanie szerszej rotacji, własnej hali i motywacji, bo widać, że im mega zależy ostatnio. Myślę, że Toruń to wygra i to też tyloma punktami, że pokryją handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2760
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
13/04/2023 20:00 CET
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia ✅
2,90



Dobra, pośmialiśmy się z nieudolnego Trefla, przegraliśmy swoje w weekend, byliśmy świadkami tragicznego meczu z obu stron gdzie tak naprawdę rzut monetą (łut szczęścia) zdecydował o tym, że wygrali gospodarze, a nie goście. Ale bądźmy poważni:

E62132AA-4056-4089-B8CD-9C50873BBB64.jpeg

Śląsk przy tych osłabieniach nie ma prawa kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. To są za duże braki.

❌ Jeremiah Martin 33 min. 19.9 pkt, 4.7 zb, 5.6 as.
❌ Vasa Pusica 20 min. 11 pkt, 1.8 zb, 3.3 as.
❌ Justin Bibbs 18 min. 7.3 pkt, 1.3 zb, 1.5 as.
❌ Donovan Mitchell 16 min. 7.8, 3.3 zb, 0.5 as.


W typie na gospodarzy determinują mnie przede wszystkim ww. braki oraz kurs, który jest naprawdę atrakcyjny. Aktualnie 1.40 na Śląsk, gdzie kursem wyjściowym było 1.33 to wartości nie do przyjęcia. Jestem przekonany, że w przypadku powtórki poziomu sportowego z poniedziałku, (kiedy to Śląsk pokonał Trefla) Arka wygra dziś przekonująco. To nie jest zespół na PO, ale ekstraklasowej solidności im odmówić nie można. Nie zakładam też, że szkoleniowiec gospodarzy pójdzie drogą trenera Trefla i zlekceważy mistrzów Polski wychodząc nie najmocniejszym zestawieniem. Tabak za Kulikowskiego w pierwszej piątce powinien stracić posadę. W mojej subiektywnej opinii kurs na Arkę przy grającym praktycznie w Polskim składzie Śląsku powinien oscylować w granicach 1.60. Na pewno po 2.00 nie zagrałbym na gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3569
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/04/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard over 174.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Spodziewam się tutaj szybkiego tempa, masy fauli i końcowego wysokiego wyniku. Zastal robi u siebie ostatnio mega wysokie wyniki, a Spójnia to drugie najwyższe tempo rozgrywania akcji w lidze. Z tego połączenia powinien wyniknąć wg mnie bardzo wysoki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3776
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
17/04/2023 18:00 CET
Arka Gdynia - Stal Ostrów Wielkopolski
Stal Ostrów Wielkopolski
1.50


Z Gdyni dochodzą informacje, że wobec pewnego utrzymania i braku możliwości awansu do fazy play-off swoje szanse w większym wymiarze czasowym dostawać będą młodzi Polacy. Mój typ z poprzedniej kolejki nie był typem na Arkę, tylko przeciwko Śląskowi. To znacząca różnica. Tak jak wspominałem kilka dni temu, Arka to solidna drużyna, ale.. ale dziś przyjeżdża główny kandydat do złota - Stal Ostrów. Trefl stracił na animuszu, dotknięty kontuzjami nie wygląda na drużynę, która na dzień dzisiejszy mogłaby w jakikolwiek sposób zagrozić Stali. W Śląsku podobny problem z kontuzjami - niewiadomo kto i kiedy zagra. Ostrów już od jakiegoś czasu wygląda lepiej niż dobrze, a wzmocniony reprezentantem polski Michalakiem - jest w moich oczach zespołem kompletnym. Na każdej pozycji dzisiejsi goście mają lepszego bądź dużo lepszego zawodnika od swoich oponentów. Jeżeli to ja byłbym odpowiedzialny za ustalanie kursów - nie zaproponowałbym niczego więcej niż 1.20. W obecnych okolicznościach Arka nie ma szans wygrać więcej niż jeden mecz na kilka prób z potencjałem zbliżonym do Stali.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
17/04/2023 18:00 CET
Arka Gdynia - Stal Ostrów Wielkopolski
Stal Ostrów Wielkopolski
1.50


Z Gdyni dochodzą informacje, że wobec pewnego utrzymania i braku możliwości awansu do fazy play-off swoje szanse w większym wymiarze czasowym dostawać będą młodzi Polacy. Mój typ z poprzedniej kolejki nie był typem na Arkę, tylko przeciwko Śląskowi. To znacząca różnica. Tak jak wspominałem kilka dni temu, Arka to solidna drużyna, ale.. ale dziś przyjeżdża główny kandydat do złota - Stal Ostrów. Trefl stracił na animuszu, dotknięty kontuzjami nie wygląda na drużynę, która na dzień dzisiejszy mogłaby w jakikolwiek sposób zagrozić Stali. W Śląsku podobny problem z kontuzjami - niewiadomo kto i kiedy zagra. Ostrów już od jakiegoś czasu wygląda lepiej niż dobrze, a wzmocniony reprezentantem polski Michalakiem - jest w moich oczach zespołem kompletnym. Na każdej pozycji dzisiejsi goście mają lepszego bądź dużo lepszego zawodnika od swoich oponentów. Jeżeli to ja byłbym odpowiedzialny za ustalanie kursów - nie zaproponowałbym niczego więcej niż 1.20. W obecnych okolicznościach Arka nie ma szans wygrać więcej niż jeden mecz na kilka prób z potencjałem zbliżonym do Stali.
With all due respect, Areczko nie kombinuj tylko wygraj u siebie jak przystało na chłopaków z wybrzeża!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Szybkie typy bo mecz trwa:
1. Dąbrowa wygra ze Śląskiem we Wrocławiu @6,5 Superbet, stawka 2/10
2. Dąbrowa +10,5 @2,0 Superbet, stawka 5/10

Dlaczego? Ponieważ Śląsk wciąż bez kilku podstawowych zawodników - w składzie brakuje:
- Jeremiaha Martina
- Vasy Pusicy
- Justina Bibbsa
a po kontuzji z ławki wszedł D.J.Mitchell

Aktualny wynik to 37:29 dla Śląska, połowa 2.kwarty. Wydaje mi się, że nawet jeżeli Śląsk odskoczy to będą grać rezerwami i bronić przewagi a niekoniecznie próbować wygrać 20 punktami. Dąbrowa ma też o co walczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
J 573

jarekone

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bardziej żenujacej drużyny od tej stali w tej lidze nie widziałem… Mam nadzieję, że dostaną na dziurę w 1r play off, zasługują na to
 
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/04/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - Arka Gdynia over 168.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Dla mnie ten mecz ma potencjał na dużą ilość punktów. Dwóch ofensywnych rozgrywających lubiących grać szybko - Vinales (Legia) i Florence (Arka). To może stworzyć świetny pojedynek, a obaj przy okazji nakręcą szybkie granie i ofensywny mecz. Legia od przyjścia Vinalesa robi wiele wysokich wyników, a Arka już w zasadzie o nic i bez presji, a więc czas na nabijanie statów dla graczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/04/2023 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-MKS) over 16.5 punktów
1.85 (Totalbet)/1.80 (Fortuna/Betcris)/1.75 (STS/iForbet)
5/10

Fortson zrobił tę linię we własnej hali w 6 meczach z rzędu. MKS ostatnio skupia się na podwojeniach podkoszowych, aby oddawali piłkę na obwód, gdzie jest więcej miejsca dla zawodników na obwodzie. Fortson nie ma dziś dobrego obrońcy na sobie, bo Dąbrowa z okrojoną rotacją musi uważać na faule. Nie ma też dobrej protekcji obręczy, bo Mokros to SF/PF, a nie center odrzucający od kosza. Dla mnie 35-letni Courtney Fortson ma dziś wymarzone warunki do zdobycia większej ilości punktów. Łukasz Kolenda, który podobnie do Fortsona żyje z wjazdów pod kosz zdobył ostatnio przeciwko Dąbrowie 18 punktów.

Dodatkowo właśnie często atakuje obręcz i we własnej hali sędziowie mogą na to patrzeć bardziej przychylnie i częściej gwizdać przewinienia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom