>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Potwierdziły się przesłanki. Mega osłabienia w Śląsku. Brak Bibbsa, Komendy, Pusicy. King Szczecin w pełnym składzie. Również Browna gra. 2.55 na Kinga to piękna sprawa
Tak jak môwisz i biorac pod uwage te fakty zobaczycie wygra Slask i polozy kupony wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +998
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ja nie wiem co w tym zespole robi Kostrzewski , jak on nawet spod kosza nie potrafił trafić. gość 0/4 z gry , do tego Matczak 2/7 , ( nie wspomn eo meczu w Szczecinie gdzie w jednej kwarcie 4 x za 3 ze słabych pozycji i żadnej nie trafił.. :), ogólnie king 3/25 za 3 , nie wiem co im trener wbił do głowy mieli fajne akcje dwójkowe a oni pchają się na te 3 jak tam może Brown i Meier coś trafić, i w sumie nie wiem czemu nie grają na niego... King 19 pkt z ławki , ogólnie beka ze Śląska bo odkurzyli Karolaka a ten im mecz pociągnął. 6/8 za 3 :) dziwna ta seria, Slask im wieksze problemy im mniejsza rotacja chyba grają bardziej ambitnie.. i jeszcze Wiśniewski gra 16 minut , nie rozumiem co tam się odjaniepawla ;)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Haha, nie wierzę, trafiłem w końcu! Brawo Wrocław. Choć skazywani na porażkę, wyszli z opresji cało. Niezależnie jakie będą argumenty przeciwko nim ponownie, znów postawię na Wrocław. Tym razem już nie na sucho. Według mnie to tu będzie blamaż, jak miało być w NBA z Miami w półfinałach, a tu w finale PLK Wilki Morskie ze Szczecina przegrają wygraną niemal serię. Śląsk do boju!
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
na pewno kolenda aut , Pushica moim zdaniem jest szansa, Bibbs chyba tam było coś powazniejszego w Kingu moim zdaniem bez szans na Borowskiego jak mu coś w łydce strzeliło ale na ławce pewnie będzie . po 1,52 zł kurs na Kinga to bym tego nie grał, ale jak u siebie tego nie wezma to przegraja cała serie :) i kolega który sie zna na baskecie mówił ze bedzie 4-2 ale nie mówił dla kogo :)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Po 1,52 zł nie opłacalne, po 1.52 euro bym się już zastanawial
 
Otrzymane punkty reputacji: +467
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten ma mniej. Od momentu odwrócenia się ról, kiedy to Śląsk zaczął punktować Wilki Morskie, najpierw wygrali różnicą 10 oczek. Następnym razem u siebie już 12-oma oczkami. A teraz z powrotem u rywali? Średnia wskazuje na 11... Oczywiście to duże uproszczenie, bo nie wziąłem pod uwagę srogich przegranych WKS-u. Ale uznałem, że jesteśmy na wznoszącej i odcinamy się od złej przeszłości. Takie pozytywne myślenie, a co.

No to do konkretów. Maksymalnie u polskich buków można znaleźć z tego co wypatrzyłem maksymalną linię -5,5 pkt na Wrocławian.
U fortuny mamy na to zdarzenie kurs 4,30, natomiast w betclic 4,40 i to wszystkim polecam, bo jak się bawić to się bawić i kompletnie ta opcja nie wygląda na nierealną. Chyba że pójdzie masówka, to się chłopaki zestresują...

A więc:
Śląsk Wrocław -5,5 ha (betclic 4,40)
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
uuu widzę, sami kozacy na forum, tak to cisza w temacie, a zeby się przy... do kogoś to pierwsi do stukania w klawiaturze, szkoda , że cicho siedzicie przez większość sezonu i nie podajecie typów :)

co do 4-2 , kolega mówił przed ''serią'' , wiem, ze przecież 4-2 może być tylko dla KINGA.

kurs ''1,52'' zł - zdaje sobie sprawę że nie może być takiego kursu , napisalem z przyzwyczajenia etc, i napiszę to co wyżej , podać typy to nie ma komu, a do ciśnięcia wszyscy pierwsi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom