>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/02/2022 18:00 CET
Spojnia Stargard - GTK Gliwice (+8.5)
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dopiero, co mieliśmy 2.50 na Spójnię z Radomiem, a teraz nagle są takim mega faworytem z GTK. Dla mnie zdecydowanie warto pograć GTK, które pod nowym trenerem zagrało dobry mecz z Radomiem, a teraz mieli 10 dni, aby nowy trener lepiej poznał zawodników i wgrał kolejne rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Przyznam, że dawno nie pamiętam tak fatalnie przegranego zakładu. +6 i 11 sekund do końca mając posiadanie piłki, potem 2 sekundy do końca +8 i faul na 0,7 sekund do końca. Co za gówno i nie chcę mi się określać, co myślę o IQ gościa, który zrobił ten faul, bo to tylko same bluzgi. Masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
K 69K

krzepki89

Użytkownik
a ja miałem Stumbrisa over 12,5 a ten 1/8 za 3, Gospodarze sprzedawali bilety za 5 zł, nie wiem czy to było warte nawet jednej Tatry , w NBA tyle potrafią rzucić w mniej niż dwie kwarty, ja się dziwie włodarzom tych miast że pchają w to pieniądze... ani młodych nie promujemy tylko jakiś Amerykańców za pare tysi USD , jutro Puchar Polski jakieś przemyślenia?:)
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
jutro Puchar Polski jakieś przemyślenia?:)
Ja mam taki pomysł, aby zagrać Czarnych. Śląsk zagrał u siebie z Czarnymi 3 tygodnie temu i wygrał 96-84. Śląsk miał dzień konia w trójkach 15/23 65,2%. Trice 4/4, Ramljak 3/4, Kolenda 2/3, Dziewa 2/3, Justice 3/6. Już w pierwszej kwarcie odskoczyli Czarnym na +11 rzucając aż 6 celnych trójek! W ostatniej kwarcie Czarni już prawie złapali Śląsk, było +5 dla Śląska, no i przyszły 3 kolejne trójki i po ptakach. Tego dnia słabiej niż zazwyczaj punktowali Beech i Klassen, nie zagrał podkoszowy Witliński, a do kosza Sląska wpadło tylko 5 trójek (min. Beech 0/6, Garret 0/3, Klassen 2/6).
W pucharze może się odwrócić i Smoluchy zagrają jak na lidera przystało. Taki dzień z trójkami Śląska już się nie zdarzy. Przewiduję równy mecz, Globus w Lublinie to nie Jahrhunderthalle we Wrocławiu, zatem przewagi kibiców Ślązacy nie będą mieli.

Czarni-Sląsk 1@2,11 Fortuna
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
MKS Dąbrowa-Anwil Włocławek

Krótko: MKS poddaje sezon(uznali że są pewni utrzymania i o nic już nie walczą) oddali Nowakowskiego do Anwilu a info sprzed chwili to to że Marble nie trenuje z zespołem i zapewne oznacza to transfer do innego zespołu.
Anwil miał swoje problemy ale z Mksem bez Marbla i Nowakowskiego to musi być egzekucja. Jeśli nie, to znaczy że kiepsko się w Anwilu dzieje. Polecam grać póki kursy się trzymają.

Anwil -5,5 1,9
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Arka Gdynia - Hydrotruck Radom
Filip Dylewicz poniżej 13,5 pkt @1,85 totalbet


Linia na polskiego weterana znacznie wyższa niż jego średnia z tego sezonu. Ostatnio Filip nieźle punktował, ale brakowało Boykinsa. Dziś lider Arki wraca i zabierze na pewno sporo rzutów. Dylewicz tą linię pokrył tylko w 4 meczach na 21 rozegranych. Tak wysoka linia dostępna tylko na totalbecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/03/2022 19:30 CET
King Szczecin - Czarni Slupsk over 81.5 1 połowa
1.85 (wszyscy)
5/10

Myślę, że King wyjdzie tutaj mocno naładowany, co da pressing i faule. Obie drużyny będą energiczne i pierwsza połowa będzie ofensywna i z wieloma punktami.
 
Ostatnia edycja:
czoker 110,1K

czoker

Użytkownik
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
WKS -3,5 Etoto kurs 2,00
Pod kontrolą, bez nerwów .... Po dogrywce 89:102 :D

Trefl gra dzisiaj bez Dorseya (średnio 26min, 11 pkt 4 asysty) , Motena (srednio 22min 8,6pkt 4zbiórki), a jakieś 2 tyg temu został zwolniony Young (srednio 26min 11pkt 4,8asysty). Wraca Szlachetka, który ostatni mecz rozegrał właśnie ze Śląskiem 30 października 2021 roku. Ponad 4 miesiące przerwy...
W sumie Trefl ma 6 zawodników do grania + właśnie Szlachetka (młodych z ławki nie liczę). Przez cały sezon Sopot ograł jednego mocnego rywala (u siebie Zastal 93:89 na początku października). Nie wierzę w tą ekipę, grają przez cały sezon poniźej oczekiwań i wpompowanej tam kasy, ponadto dzisiaj duże osłabienia.
Z drugiej strony Śląsk, który od przyjścia Urlepa jest na fali mocno wznoszącej. Najlepszy rozgrywający w lidze - T.Trice, niezły obwód i chyba najlepszy zestaw na pozycjach 3-4 w lidze (Ramljak, Kanter, Dziewa).
Śląsk wygrał 6 z ostatnich 7 spotkań i nie sądzę żęby dzisiaj się zatrzymał. Ze składu wypadł Justice ale wrócił Kolenda, a do zespołu niecały miesiąc temu dołączył brat Travisa Trice - D'mitrik, który w ostatnim meczu z Astorią Bydgoszcz dorzucił 15 punktów i 4 przechwyty.
Jak dla mnie Śląsk dzisiaj bierze ten mecz bez większego problemu.
W ewinnerze -3,5 po 1,98 , w stsie po 1,9, powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/03/2022 19:30 CET
King Szczecin - Arka Gdynia over 161.5
1.85 (wszyscy)
5/10

Ponawiam over w meczu Kinga. Arka ostatnio mocno overowo, a King przy pełnym składzie wg mnie powinien punktować więcej, niż ostatnie linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Fart mega z tym overem Kinga, ale cała bukmacherka - los zabiera (GTK handicap), los daje (King over).

11/03/2022 17:30 CET
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek over 161.5
1.90 (STS/Etoto/LVBet)/1.87 (Fortuna)
5/10

Trefl ostatnio wszedł w fajny rytm ofensywnych meczów z wieloma punktami (Astoria i Śląsk). Anwil od dawna jest w takim rytmie i przy tym połączeniu, jeśli obie ekipy utrzymają swoje ostatnia spotkania to spodziewam się przebicia tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
czoker 110,1K

czoker

Użytkownik
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: A. Dziewa powyżej 11,5 pkt Totalbet kurs 1,82, etoto ma 1,75

edit. Linia pokryta już w pierwszej połowie, a w całym meczu 27 punktów :)

Dziewa miał delikatny kryzys w lutym i faktycznie grał dużo słabiej niż do tego przyzwyczaił.
Myślę, że ostatni, środowy mecz w eurocupie, w którym rzucił 25 punktów na super skuteczności ostatecznie ten kryzys przerwał i Olek wróci do dobrego grania.
W pierwszym meczu tych drużyn Dziewa rzucił 16 pkt grając 21 minut. W ostatnim meczu z Treflem również pokrył te linię grając jedynie 17min.
Legia ma mocno średni zestaw podkoszowych. Kemp i Wyka na 5 oraz Skific i Kulka na 4. Jedynie Wyka gwarantuje jako-taką jakość w obronie, Kemp na dobrą sprawę nie gwarantuje niczego, goście z pozycji silnego skrzydłowego lepiej grają w ataku niż w obronie.
W Śląsku znowu kontuzji doznał Meieres, więc możliwe że dzisiaj nie zagra. Liczę na to, że przy dobrym spotkaniu Dziewa dostanie około 23-25 minut i w tym czasie spokojnie zdąży pokryć linie 12 punktów.
U większości buków linia 13,5 u niketórych 12,5.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2204
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/03/2022 19:30 CET
Start Lublin - HydroTruck Radom (+9.5)
1.90 (prawie wszyscy)
5/10

Start szybko awansował w hierarchii kursów i ma tylko pewniackie "1.18" na siebie, a dla mnie to doskonała odpowiedź dlaczego potem na takich kursach się wtapia. Radom dziś ze swoim nowym nabytkiem. Przez cały sezon dawałem typy z ligi ukraińskiej i obejrzałem jej wiele meczów. Wyrzucając drużyny, które grały w europejskich pucharach z Ukrainy, to Mike Davis jest najlepszym zawodnikiem spośród klubów, które w nich nie grały i jest to dla mnie świetny transfer, bo to bardzo dobry gracz o wiele lepszy od Walkera z Lublina, który też grał na Ukrainie. Radom z nim powinien być mocniejszy i liczę, że dziś mocno powalczą w Lublinie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
A 343,1K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś próbuje T.Trice under 21.5 kurs 1.84 Fortuna
2 ekipy po meczach pucharowych,Legia ostatnio trochę muli,nieźle broni liczę na underowy wynik,mecz walki obwód Legii całkiem dobry więc liczę na sporo problemów Trice a linia wysoka
Praktycznie ostatnia akcja zdecydowała...
 
Ostatnia edycja:
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Ja dziś próbuje T.Trice under 21.5 kurs 1.84 Fortuna
2 ekipy po meczach pucharowych,Legia ostatnio trochę muli,nieźle broni liczę na underowy wynik,mecz walki obwód Legii całkiem dobry więc liczę na sporo problemów Trice a linia wysoka
Akurat bardzo słaby argument z tym podkreślonym tekstem. Nieźle broni? Ostatnie mecze PLK od lutego - 97 z Lublinem, 85 z Zastalem, 114 z Ostrowem, 87 z Astorią - tyle tracili punktów. Legia od pewnego czasu broni fatalnie i dlatego też ma tak słabe wyniki.
 
A 343,1K

adams235

Znawca - Żużel
Może inaczej 55 67 czy 71 to z kolei straty punktów w pucharach w ostatnich meczach,z reguły łączenie pucharów z intensywną gra w lidze kojarzy mi się z underowymi wynikami...zobaczymy,zresztą nie o wynik meczu tu chodzi a o zdobycz punktowa danego gracza😉😉
 
czoker 110,1K

czoker

Użytkownik
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: A. Dziewa powyżej 11,5 pkt Totalbet kurs 1,82, etoto ma 1,75

edit. Linia pokryta już w pierwszej połowie, a w całym meczu 27 punktów :)

Na dzisiaj:
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza
Typ:. J.Sobin powyżej 9,5 pkt sts kurs 1,85 stawka 5/10

edit. No niestety, 9punktów rzuconych i nietrafiony rzut sam na sam z koszem w kontrze w 3q ...


Sobin w tym sezonie rzuca średnio 9,9 pkt grając średnio około 24 min w spotkaniu.
ALE - w ostatnich tygodniach z MKS-u odeszli Marble (najlepszy strzelec, średnio 18,7 pkt), Nowakowski (silny skrzydłowy, grający średnio prawie 22 min i rzucający 7,4pkt), a kontuzji kończącej sezon(złamany nadgarstek ręki rzucającej) nabawił się Mijović (silny skrzydłowy, średnio 23min i 10pkt na mecz). W międzyczasie do zespołu wrócił obwodowy D.j Fenner (średnio 23min i 13 pkt/mecz).
Już w dwóch ostatnich spotkaniach rola Sobina mocno wzrosła - 25minut i 22 punkty vs Śląsk i ostatnio 13pkt w 34 min z Anwilem.
W ostatnim spotkaniu grał jeszcze Mijović, którego dzisiaj już nie będzie - oprócz Sobina dąbrowianie pod koszem mają Motylewskiego (średnio 6min 1,8pkt) oraz Czujkowskiego (11min i 2,5 pkt/mecz) . Jak widać szału nie ma.
Będzie pewnie kombinowanie z czterema niskimi + center, co nie zmienia faktu, że Sobin powinien zagrać ~30minut i jest jedyną opcją podkoszową w zespole. Przy 8-10 rzutach z gry + jakieś rzuty wolne nie powinien mieć problemu z dorzuceniem 10+ punktów.
Z drugiej strony w Czarnych ani Kalif Young, ani Witliński nie są demonami obrony.
Taka linia w większości firm, Fortuna i ewinner maja również 1,85 reszta niżej. Jedynie w etoto linia 11,5 pkt
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
movieplk 347,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/03/2022 18:00 CET
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard over 167.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS/reszta)
5/10

Spodziewam się połączenia dwóch drużyn, które będą dziś grać szybko, a wynik końcowy będzie wysoki. Spójnia od dłuższego czasu zbiera się na wysoki wynik, ale brakło skuteczności i partnerzy byli słabi do wysokiego wyniku (Lublin, Radom, Gliwice). Anwil jednak jest o wiele mocniejszą ekipą od wymienionych i powinni łatwiej punktować Spójnię, a ta powinna się nakręcać szybkim graniem i słabszą obroną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1083
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
Czy ma ktoś informacje czy Śląsk Wrocław II dzisiaj w 1 ligowym meczu zagra z Gordonem i Tomczakiem ? Czy może są na meczu w Hamburgu z 1 drużyna ? Kursy pokazują ze chyba ich nie będzie ale chce mieć pewność .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom