>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja mogę jedynie przeprosić massimo, że odradzałem granie na Stal po kursie 6.
Prawdę mówiąc nie wierzyłem że nasi wygrają tę serię, zwłaszcza po pierwszym meczu gdzie po raz drugi z rzędu (po finale Europe Cupu) przegraliśmy w głowach. Nie sądziłem że ta ekipa ma taki charakter i zdoła potem wygrać trzy mecze z rzędu a w finale nr 6 przyklepać mistrzostwo. Myślałem, że Zielona Góra wygra wyrafinowaniem, doświadczeniem, opanowaniem a przegrali fizycznością i taktyką.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
To nie stal a zastal spadła o poziom nizej. Mieli problem z rozgrywajacym, ktory gubił pilki. Dodatkowo grali na stali. Kontuzja Greka czy odejscie Dunczyka do CSKA zrobiło swoje
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
King Szczecin - Legia Warszawa

Kursy na ten mecz uwzględniają jedynie aktualną formę Kinga i Legii. Obecnie będzie 2 tygodniowa przerwa na reprezentację - King już się wzmocnił Malachim Richardsonem (na papierze mocny ruch na tle plk) i ma dokonać jeszcze 2 wzmocnień na pozycji rozgrywającego i środkowego co zupełnie zmieni rotację i możliwości Miłoszewskiego. Pieniądze w Szczecinie są więc nie będą to budżetowe nazwiska. Oczywiście nie wiadomo czy wszystkie ruchy wypalą i czy zawodnicy się dobrze wkomponują natomiast taki kurs jest spokojnie do rozważenia nawet gdyby mecz był w najbliższą niedzielę. Legia podobno szuka środkowego za Kempa ale nie wiadomo co z tego wyjdzie.

Mecz dopiero 4.12.2021 r. ale polecam grać już teraz bo kursy na pewno spadną.

King Szczecin +4,5 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Widzę że buki nie do końca wiedzą i wystawiają w liniach punktowych Lamba a on już nie zagra w barwach Startu ponoć za niego Wilson
Do meritum stal też problemy kadrowe w przerwie chory Andersson nie wiadomo czy zagra plus jeszcze jeden zawodnik nie trenował,....
M.Dziemba over 10.5 Fortuna kurs 1.8
Bardzo przyzwoita forma ostatnio,..linia niska spokojnie do pokrycia,tam za bardzo nie ma kto rzucać więc chcąc czy nie musi wziasc na siebie ciężar gry...dla mnie typ dnia
Typy poboczne Start - Stal under 172.5 kurs 1.46 Fortuna w parze z Zastałem kurs 1.22
Kusi jeszcze jakieś handi na Start ale obie ekipy mają swoje problemy i uważam że chyba pewniejszy jakiś największy under...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Do meritum stal też problemy kadrowe w przerwie chory Andersson nie wiadomo czy zagra plus jeszcze jeden zawodnik nie trenował,....
Fajna, konkretna analiza. Czy mógłbyś podać który z zawodników Stali był jeszcze poza treningiem? Przyda się pod typowanie i oczywiście pod menedżera plk ;) Sorry za offtop
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Widzę że buki nie do końca wiedzą i wystawiają w liniach punktowych Lamba a on już nie zagra w barwach Startu ponoć za niego Wilson
Do meritum stal też problemy kadrowe w przerwie chory Andersson nie wiadomo czy zagra plus jeszcze jeden zawodnik nie trenował,....
M.Dziemba over 10.5 Fortuna kurs 1.8
Bardzo przyzwoita forma ostatnio,..linia niska spokojnie do pokrycia,tam za bardzo nie ma kto rzucać więc chcąc czy nie musi wziasc na siebie ciężar gry...dla mnie typ dnia
Typy poboczne Start - Stal under 172.5 kurs 1.46 Fortuna w parze z Zastałem kurs 1.22
Kusi jeszcze jakieś handi na Start ale obie ekipy mają swoje problemy i uważam że chyba pewniejszy jakiś największy under...
W ewinner że jest linia 9,5 na Dziembe
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
King Szczecin - Legia Warszawa

Kursy na ten mecz uwzględniają jedynie aktualną formę Kinga i Legii. Obecnie będzie 2 tygodniowa przerwa na reprezentację - King już się wzmocnił Malachim Richardsonem (na papierze mocny ruch na tle plk) i ma dokonać jeszcze 2 wzmocnień na pozycji rozgrywającego i środkowego co zupełnie zmieni rotację i możliwości Miłoszewskiego. Pieniądze w Szczecinie są więc nie będą to budżetowe nazwiska. Oczywiście nie wiadomo czy wszystkie ruchy wypalą i czy zawodnicy się dobrze wkomponują natomiast taki kurs jest spokojnie do rozważenia nawet gdyby mecz był w najbliższą niedzielę. Legia podobno szuka środkowego za Kempa ale nie wiadomo co z tego wyjdzie.

Mecz dopiero 4.12.2021 r. ale polecam grać już teraz bo kursy na pewno spadną.

King Szczecin +4,5 1,85
Mod: prosze o przeniesienie do aktualnego tematu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom