>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/03/2019 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard (+6.5)
1.85 (iForbet)
5/10
Dla Spójni będzie to mecz o życie, w którym na pewno wyjdą bardzo mocno zmotywowani i będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Nowi zawodnicy, czyli Taylor i Carter od razu z marszu dobrze weszli do drużyny i podnieśli poziom gry oraz mocno zwiększyli rotację Spójni, co może mieć duże znaczenie przy małej ilości odpoczynku między ostatnimi meczami.
Dąbrowa ostatnio gra fatalnie i wszystko przegrywa. Drużyna wyprzedana, a drużyna gra już bez celu i większej motywacji. Chyba najbardziej ma to już tylko na celu zrobienie statystykom graczom na następny sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
samin1983 99

samin1983

Użytkownik


Stelmet - Polski Cukier
- kursy w tym meczu to jakieś nieporozumienie. 1.1 do 7.0 ? więc czym to jest spowodowane ? Prześledźmy poszczególne rzeczy które na to mogą wpłynąć :
- męczarnie Torunia w trzech kolejnych meczach z drużynami średnimi.
- wzmocnienia Stelmetu oboma amerykaninami
- ostatnie wygrane mecze Stelmetu
Analizując składy też wychodzi, iż Stelmet ma dłuższa ławkę przez co lepszą rotację. Więc czemu zagram Cukier? bo w takich meczach dywagowanie nie ma namniejszego sensu. Są to dwa wyrównane zespoły i będzie decydować dyspozycja dnia. Oczywiście mogę opisywać jak to Planinić będzie miał Mbojem. Jak Hosley poradzi sobie z defensywą pierników. Czy Umeh odpali trójki. To jest dywagacja. W takich meczach jak już coś się gra to trzeba brać pod uwagę wiele czynników.
Ogólnie zagram za drobne Cukier aby dopamina uderzyła ????
EDIT : 107-110 MECZ SEZONU !!!! niesamowita końcówka !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Wlasnie mialem pytac o ten jutrzejszy mecz , kurs zdecydowanie value jak dla mnie , Zastal(stelmet ) w tym sezonie mota sie okrutnie ciagle zmiany w skladzie , tych dwoch amerykanow to zadne wzmocnienie , ciagle roszady w skladzie ,porazki w vtb -30/40 to nie swiadczy dobrze o tej druzynie , o czym mowia kibice nawet Ci ktorzy sa najwiekszymi optymistami , jestem z Zielonej , chodze na mecze ponad 20 lat i w tym roku mamy najgorszy sklad od powrotu do Ekstraklasy , jutro tez daje Torun ???? !
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
otóż te zdanie kibiców znam i znam zdanie kibiców z Torunia. Żadna grupa nie jest zadowolona z gry. Na VTB nawet nie patrzę bo to kosztowne sparingi i nic więcej i nauka gry z lepszymi a to zaprocentuje mimo jak to mówicie słabego trenera. Cukier uważałem za najbardziej ułożoną drużynę i cenię bardzo Mihevca za warsztat, ale też nie wiem kto i kiedy chce trafić z formą. Na ten moment najlepiej wygląda Ostrów.
ogólnie typy pod następną kolejkę już są i dobrym zakładem będzie Szczecin. Dziś słuchałem pomeczowej z Dedkiem i się śmiałem jak to mówił że już nogi nie niosły zawodników, że są zmęczeni bo x meczy w x dni i że trzeba wypocząć ale jak tu wypocząć jak w czwartek 500km czeka do Szczecina i w piątek mecz i znów drużyna mega siłowa która wykorzysta to znowu. Jeżeli Start w jakikolwiek sposób ma nawiązać walkę lub wygrać to musi mieć bardzo dobrą skuteczność. Bez niej zostaną zjedzeni i zaczną znów machać rękami bo ktoś z nimi twardo gra.
 
D 6

dreef

Użytkownik
Zastanawiajacy jest ruch kursow, odds na Torun na unibet przez noc jeszcze wzrosly na z 5.50 na 6.50, spodziealem sie odwrotnej tendencji, handicap +13.5 zdecydowanie mozna probowac. Ktos ma informacje na temat sytuacji zdrowotnej w polskim cukrze?
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Ciągle się zastanawiam czym są podyktowane te kursy. Kurs 7.00 to już dla mnie mega kosmos więc zacząłem przeglądać składy i jeżeli Toruń zagra w mniejszej rotacji to nie jest na straconej pozycji. Wiele będzie zależeć od fauli.
Toruń :
Środkowy : Mbodj, Sulima,
Silny skrzydłowy : Cel, Kulig,
niski skrzydłowy : Diduszko, Gruszecki,
rzucający : Umeh,
rozgrywający : Lowery, Śnieg,
Stelmet :
Środkowy : Hracyniuk, Humprey, Planinic,
Silny skrzydłowy : Mokros, Sakic,
niski skrzydłowy : Hosley, Sokołowski,
rzucający : Justice, Kaleti, Zamojski
rozgrywający : Koszarek, Starks,
Już rozumiecie dlaczego są takie kursy ? na papierze Stelmet wygląda bardzo mocno, do tego grają u siebie.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bo zielona ma lepszy skład, u siebie nie przegrali meczu jeszcze. Ostatnio cukier nie błyszczy itp Cukier nie ma tu szans na wygrana, ale kursy na zielona sa tragiczne. Jedynie over w tym meczu widzi mi sie
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Bo zielona ma lepszy skład, u siebie nie przegrali meczu jeszcze. Ostatnio cukier nie błyszczy itp Cukier nie ma tu szans na wygrana, ale kursy na zielona sa tragiczne. Jedynie over w tym meczu widzi mi sie
Może szerszy poprostu. Jakościowo Toruń bije ich zdecydowanie. W Stelmecie u zagranicznych nie widzę jakości, jedynie Hosley. Polacy - jak dla mnie też Cukier. Przereklamowany Kszar, Zamoj i Hrycan to chyba jednak nie to co Grucha, Cel czy Kulig. Sokół jak będzie miał dzień może coś pociągnie ale jak dla mnie gra pod kosz na Mbodja i zwyczajny dzień gdzie rzucają normalne trójki i Stelmetu nie ma. Te wielkie wzmocnienia typu Kodi czy Humprey nic wielkiego nie pokazują a tym bardziej Planinic czy Sakic. Kelati rozgruchotsne kolana. Jefyny atut to hala CRS.
 
D 6

dreef

Użytkownik
Może szerszy poprostu. Jakościowo Toruń bije ich zdecydowanie. W Stelmecie u zagranicznych nie widzę jakości, jedynie Hosley. Polacy - jak dla mnie też Cukier. Przereklamowany Kszar, Zamoj i Hrycan to chyba jednak nie to co Grucha, Cel czy Kulig. Sokół jak będzie miał dzień może coś pociągnie ale jak dla mnie gra pod kosz na Mbodja i zwyczajny dzień gdzie rzucają normalne trójki i Stelmetu nie ma. Te wielkie wzmocnienia typu Kodi czy Humprey nic wielkiego nie pokazują a tym bardziej Planinic czy Sakic. Kelati rozgruchotsne kolana. Jefyny atut to hala CRS.
Kolege chyba jednak troche ponioslo. Szczegolnie piszac o Planinicu ktory ost w świetnej formie, ogolne staty lepsze Mbodja 12.5pkt/ 17min/ 65% przy 12.5pkt/24min/54%. Generalnie moznaby wysnac podobna teze odnosnie Zastalu- na kazdej pozycji maja minimalna przewage,patrzac tylko na wystepy plk. Za przemawia gra w domu gdzie dotad nie przegrali, jednak zmeczenie podroza do Nowogrodu skad wrocili dopiero wczoraj po 16 moze miec znaczenie.Torun w ostatnich meczach duzo rotacji, Kulig (kosxtem Sulimy)wyglada coraz lepiej. Stawim na wyrownany pojedynek ze wskazaniem na Stelmet. Aczkolwiek w plk wszystko sie moze zdarzyc vide ostatnie kolejki. Spodziewany spadek kursow na Torun aktualnie hc +9.5pkt
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zielona Góra
Polski Cukier Toruń
Typ-over-170.5 +++ Normalnie NBA
Kurs-2.25
Buk-Totomix
Dyskusją co do tego meczu jest duża i to dobrze bo każdy cos tam wypatrzy i dopowie.
Kto wygra i iloma pkt to trudno ocenić bo różnie może się potoczyć ten mecz,więc ja idę w over,gdyż są to drużyny którę potrafią narzucac sporo punktów a ich ostatnie spotkanie to wynik rodem z NBA, ponad 220pkt.
Dzisiaj tego nie powtórzą ale te 170 to mogą rzucić,coś takiego jak 94-85 mi się tutaj widzi,ale że w sporcie różnie bywa także ze stawką szaleć nie ma co.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
candida 45

candida

Użytkownik
Witam Panowie, takie pytanie ode mnie, jako że koszykówka w polskim wydaniu interesuje sie okazjonalnie, chciałem pod wpływem waszej dyskusji obejrzec mecz Zielonej Góry z Toruniem... czy ktos mi moze wyjaśnic jak to mozliwe, ze gra druga z trzecią siłą obecnie w tabeli i nie ma transmisji? W Pilce noznej, siatkowce czy pilce reczej takie rzeczy nie uchodza, jaki jest tego powód?
 
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Witam Panowie, takie pytanie ode mnie, jako że koszykówka w polskim wydaniu interesuje sie okazjonalnie, chciałem pod wpływem waszej dyskusji obejrzec mecz Zielonej Góry z Toruniem... czy ktos mi moze wyjaśnic jak to mozliwe, ze gra druga z trzecią siłą obecnie w tabeli i nie ma transmisji? W Pilce noznej, siatkowce czy pilce reczej takie rzeczy nie uchodza, jaki jest tego powód?
Www.emocje.tv tutaj masz platna relacje
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
A powód jest niestety taki, ze koszykówka jest 4 dyscyplina w Polsce pod względem zainteresowania...No i terminarz ze względu na puchary europejskie powoduje takie topowe mecze w ciągu tygodnia - a transmisje na Polsacie są w weekend.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
po wczorajszym meczu i emocjach jakie sobie zafundowałem odpoczywam ???? . Kto oglądał mecz Stelmetu z Cukrem zobaczył całe piękno koszykówki. To był niesamowity mecz i zakończony pełnym sukcesem bukmacherskim.
Przed nami kolejka która znów zapewne dostarczy emocji. Zaczynamy w Szczecinie i jak już pisałem wyżej gram tutaj zwycięstwo Kinga po 1.42 (mecz dziadostwo, anty koszykówka, to będzie dziwna kolejka). Bardzo ważny mecz dla obu zespołów jeżeli chodzi o play off. Lublin nie lubi grać z zespołami które grają siłową koszykówkę i do tego potrafią bronić obwód. King do takich należy.
Kolejny mecz to Anwil - MKS i tutaj nie spodziewam się już jakiegoś wielkiego blow out ale te -13,5pts za 1.65 powinno spokojnie zostać pokryte. MKS nie posiada ławki, nie posiada centrów, grają i z taką Spójnią wygrywają tylko i wyłącznie indywidualnościami ale z zespołem dobrze broniącym i posiadającym długą ławkę przestają istnieć. W meczu Trefla z Polfarmą poszedłem pod prąd i zagrałem -4,5pts Polfa za 2.85. Czemu tak ? Polfa jest mocniejszą drużyną nawet pod koszem. Do tego derby. Oba zespoły walczą o życie w tym meczu. Więcej jakoś posiadają na Kociewiu. Bardzo krótka ławka Trefla przy tych kontuzjach bardzo ale to bardzo źle wygląda. Szybko złapane faule pogrążają tą drużynę. Będzie dużo picków, penetracji. Davis odżywa więc to kolejny plus w stronę Polfy. Warszawa z Koszalinem to -9,5pts na Warszawę po 1.85. Mimo powrotu Tejic-a pod koszem wygląda to kiepsko. Stal pokazała Startowi przede wszystkim jak się ośmieszyli, ale też pokazała jak grać z nimi. Trzeba pchać piłkę pod kosz. W Legii jest trener który to widzi, rozumie i jestem spokojny o Legię która zmieniła swoją grę. Zaczynają grać szybko co będzie w tym meczu plusem.
W niedzielę mamy Stal - Arka i ten mecz po tych kursach odpuszczam i nie zamierzam w nim nic grać. To już nie Toruń z kursem 7 ???? . Na Stal 1.50 ? na ten moment zgadzam się z tym kursem bo grają najlepiej i do tego może zagra Ware, ale to nie jest kurs aby jakikolwiek pieniądz postawić ;). Krosna z Radomiem też się nie podejmę grać chyba że jakiś over. Oba zespoły mnie nie przekonują i może być różnie.
Poniedziałkowy mecz GTK z Toruniem to powinien być blow out na poziomie -14,5pts za 2.95, niemniej już kilka razy się przewiozłem na Toruniu i poczekam aż kursy wzrosną to może i linia spadnie. Jeżeli pójdzie to w druga stronę to będę myślał o linii o 5pts mniejszej.
Do tego bo już nie będę analizował i wklejał do Euroligi :
Real -3,5 za 3.05 (Real wygrał na farcie +1).
Baskonia -5,5 za 1.85

EDIT : kolejka cudów. Porażka Anwilu zasłużona bo znów zlekceważyli gości. Koszalin na ten moment jest cieniutki i nie wróżę im zwycięstw. King Szczecin przegrał bo zagrali na stojąco, a Start wygrał zasłużenie choć po runie 7-0 Kinga myślałem że odpadną z meczu. Oglądam Stal z Arką i jeżeli tak ma Arka wyglądać (a widziałem ją na żywo tydzień wczesniej w Lublinie, to mamy mistrza kraju). Niesamowita koszykówka, gdyby nie odpuścili w ostatnich minutach to do HT byłoby +20. Kontratak, izolacje, przewaga jakościowa. Widzę w końcu ich mecz gdzie im się chce. Ware widać że ma niesamowity potencjał, widzi wiele i Stal za miesiąc będzie innym zespołem.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Info co do meczu Trefla z Polfa. Zagorac i Baker w składzie, Bibbins out do końca sezonu, jeżeli nie awansuje do play off
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
30/03/2019 17:00 CET
Trefl Sopot (-4.5) - Polpharma Starogard
1.91 (Fortuna)
5/10
Dla Trefla &quot;mecz o życie&quot;, bo mają tragiczną sytuację w tabeli, aby się utrzymać. To jest ich najłatwiejszy mecz do końca sezonu i przegrywając bardzo mocno sobie skomplikują sprawy utrzymania. Będą mieli pełny skład na ten mecz, a Polpharma zagra bez swojego najlepszego zawodnika Bibbinsa.
Trefl już dobrze grał przeciwko Stelmetowi i GTK. Oba mecze mógł wygrać, ale tragicznie grali końcówki spotkań. Dzisiaj mocno się zdziwię, jeśli Polpharma wygra.
30/03/2019 19:00 CET
Legia Warszawa - AZS Koszalin over 162.5
1.84 (Fortuna)
5/10
Legia bez Mo Soluade, który jest świetny w defensywie, a w ataku różnie z tym bywa. Koszalin powinien zagrać dzisiaj większym składem i powinni zagrać Drew Brandon oraz Marko Tejić. Mimo tego spodziewam się szybkiej gry ze strony Legii, aby zajechać wiekowych graczy AZS-u oraz Toreya Thomasa, który praktycznie gra w każdym meczu po 40 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samin1983 99

samin1983

Użytkownik


Hej hej tu PLK... :D 



jakaś cisza w tym temacie ... a kolejka tuż tuż i kursy już się urugntowały i teraz będą tylko spadać lub rosnąć (ależ spostrzeżenie :D): 



Start - Trefl --&gt; 1x2 --&gt; 3.35 - te kursy to znów nieporozumienie. Start może i jest faworytem ale nie aż takim. Baker i Zagorac już 2 tydzień trenują a widać było co ich obecność zrobiła po tak długiej nieobecności. Pod koszem są mocniejsi od Startu. Na obwodzie też wygląda to już niezle po przyjsciu Greena. Ogólnie skład na play off a tutaj trzeba wygrać minimum 2 mecze z 5 (Lublin, Stal, Arka, King, Koszalin). Start wygrał w Szczecinie po beznadziejnym meczu, niby cały czas prowadzili a grający beznadziejnie King mógł to wygrać na spokojnie. Po takim kursie ich próbuję choć nie jest to jakiś pewny zakład. Moim zdaniem przesacowanie.  



Polfa - Cukier --&gt; to będzie ciekawy mecz i Cukier nie będzie miał tutaj łatwo mimo kursu który został wystawiony. Nie wiadomo czy Cel i Mboj zagrają więc już tak łatwo nie będzie. Odpuszczam granie czegokolwiek w tym meczu. Cukier "powinien". Szedłbym w strone undera 172,5pts z 1.85 



Krosno - Legia --&gt; 1x2 - Legia win (1.45) + HTC9.5 (2.7) - jeżeli patrzeć na to co grają oba zespoły to nie powinno być nic do zbierania. Legia nie jest drużyną która niszczy przeciwników ale punktują. 90lecie klubu i możliwość play off (będą zmotywowani) mają przewagę na pozycjach prawie wszystkich. Hinds zaczyna grać coraz gorzej a to odbija się na ich grze. Myślę że spokojnie i do play offów :D 



Koszalin - Gdynia --&gt; HC-16,5 (3.05) - tutaj nie ma co analizować, jeżeli Arce bedzie się chciało to nie ma czego zbierać. Mimo dojścia Woodsa nie ma argumentów aby Arka tego nie pokryła ... ups...jest ... nie będzie im się chciało grać już po połowie jak to miało miejsce w Lublinie. 



Radom - MKS --&gt; ten mecz będzie bardzo wyrównany i nie mam bladego pojęcia kto wygra. Jeżeli ktoś będzie odwazny zagrać MKS po 1.80 to zgodzę się z nim tak samo jak z przeciwnikiem który zagra Radom. Dwa chimeryczne zespoły. Lepiej zarządzany MKS więc daje im większe szanse na zwycięstwo. Takie 40 do 60 na korzyść MKS.  



GTK - Spójnia --&gt; 1x2 --&gt; 3,75 na Spójnię ? Spójnia ma spaść i do tego podpisać kontrakt z powaznym sponsorem ? nie kupuje tego więc... 3.75 na spójnię biorę i nie analizuję bo nie ma czego tutaj analizować. Znów dwa chimeryczne zespoły, gdzie jeden gra o nic i bez Morgana a drugi gra o wszystko. 



Stelmet - Anwil --&gt; na ten mecz przyjdzie czas :D 



 
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Ode mnie coś takiego na jutro.



Polfa under 80,5, 1,85



Stal Ostrów over 85,5 , 2,05



Toruń rozpędza się przed play off. Jakiś czas temu mieli mecze na styku, teraz walec po kolei rozjeżdża- czas na Polfe. Gospodarz bez dwóch grajków (Bibbins, Młynarski), w Toruniu nie wiadomo czy Cel Mboj zagrają, ale o tym już kolega wyżej napisał. Zresztą, ostatno też ich nie było.. Toruń mało tego, że jest skuteczny to jeszcze potrafi mocno przycisnąć w obronie i w jakiejś kwarcie moze się zdarzyć tak jak np. ostatnio w Gliwicach- MKS rzucił w trzeciej 10 punktów. Jak trafi się takie coś to ciężko będzie osiągnąć średnio 20 pkt na kwartę Polfie. Tak trochę pokrętnie ale dodatkowe absencje skierowały mnie na taki tok myślenia. 



Co do meczu w Ostrowie WLKP.  Mecz z Asseco to był wypadek przy pracy, Frasunkiewicz wiedział jak zabić mecz i zrobić koszykarskie "Atletico Simeone". Teraz przeciwnik overowy, a tacy specjaliści od trójek w Ostrowie plus Ware, który na pewno będzie chciał zmazać swój pierwszy występ mogą sprzyjać nawet około 90 pkt. Over w meczu 165 też spoko wygląda, kursiwo 2,5 w fortunie



pozdrawiam
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
cytat z dnia 30 marca 2019 15:28 przez movieplk


30/03/2019 17:00 CET

Trefl Sopot (-4.5) - Polpharma Starogard

1.91 (Fortuna✅

5/10



30/03/2019 19:00 CET

Legia Warszawa - AZS Koszalin over 162.5

1.84 (Fortuna❌

5/10

Legia bez Mo Soluade, który jest świetny w defensywie, a w ataku różnie z tym bywa. Koszalin powinien zagrać dzisiaj większym składem i powinni zagrać Drew Brandon oraz Marko Tejić. Mimo tego spodziewam się szybkiej gry ze strony Legii, aby zajechać wiekowych graczy AZS-u oraz Toreya Thomasa, który praktycznie gra w każdym meczu po 40 minut.


Trefl 82:71, Legia 79:69=148.



07/04/2019 12:40 CET



Miasto Szkla Krosno (+5.5) - Legia Warszawa



1..84 (eFortuna)



5/10



 



Najważniejsze mecz dla Krosna obok tego za tydzień z Koszalinem. Dla mnie są dzisiaj w stanie powalczyć i wygrać mecz z Legią. Drużyna z Warszawy nie gra za specjalnie na wyjazdach. W Miasto Szkła najważniejszy jest powrót do lepszej formy Jabarie Hindsa, który zagrał słabiej z Radomiem i od razu mocno się to odbiło na drużynie. Myślę, że ten mecz to 50-50$ i zadecyduje forma dnia.



 



07/04/2019 20:40 CET



HydroTruck Radom - MKS Dabrowa Gornicza



2.08 (eFortuna)



5/10



 



Dla mnie lekkim faworytem jest HydroTruck. Świetny ostatni mecz w Krośnie. Długi skład i wszyscy zdrowi są jak najbardziej w stanie pokonać MKS. 




 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Energa Basket Liga

Godzina: 20:15

Spotkanie: Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot

Typ: 2

Kurs: 5,40

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Tabela na początek:



Derbowe spotkanie a w takich wszystko jest możliwe. Trefl Sopot jest w bardzo trudnej sytuacji i walczy o utrzymanie. Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki i aby być pewnym utrzymania zespół powinien przynajmniej 2 mecze wygrać i wtedy nie będą musieli oglądać się na innych. W klubie zdają sobie z tego sprawę i chcieliby wygrać jak najprędzej najlepiej już dziś w Gdyni. Jednak zadanie to nie jest łatwe, bo dziś będą się mierzyć z jedną z najlepszych drużyn tego sezonu, wiceliderem z Gdyni. Ja tutaj spróbuję jednak niespodzianki i pójdę w stronę zespołu gości. W całym sezonie im wyraźnie nie idzie ale kadrowo zespół ten nie wygląda tak źle jak zajmowana przez nich pozycja. Być może presja i widmo spadku na tych zawodnikach sprawi, że na koniec zagrają na maksimum swoim możliwości. Teraz już nie ma innej rady jak wygrywać i w klubie chyba wszyscy zdają sobie z tego sprawę. O motywacji Trefla Sopot przed tym spotkaniem możecie poczytać na ich oficjalnej stronie gdzie wywiadu udzielił trener gości Stefański, link poniżej:

https://treflsopot.pl/marcin-stefanski-teraz-licza-sie-tylko-zwyciestwa-i-caly-zespol-ma-tego-swiadomosc/

Arka Gdynia to bardzo mocny zespół w tym sezonie i o niespodziankę będzie niezwykle trudno ale wierzę, że goście będą bardzo mocno zmotywowani, do tego to derby a w takich spotkaniach jest zawsze walka na całego i wierzę, że drużynę z Sopotu stać na sprawienie niespodzianki.



⛔ 90-88
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom