>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plan zlotu prosimy

Status
Zamknięty.
T 9

theart

Użytkownik
Panie organizatorze jak można wpłacać w ciemno, najpierw się robi plan imprezy a potem zbiera zapisy :zoltakartka:. W temacie o zlocie jedni piszą że meczu finałowego nie będzie gdzie oglądać, inni że o 20:30 będzie każdy już u siebie a jeszcze inni, że będziemy oglądać wszyscy tam (tylko czy tam są warunki do tego). Jakoś sobie nie wyobrażam żeby przegapić finał Mistrzostw Świata. Czy więc Panie organizatorze masz już jakiś choćby zarys imprezy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Jaki plan zlotu ? Ja wyobrażam sobie to tak: W dzień pokopać piłę, pograć w siatkę, popływać w jeziorku, albo cokolwiek innego, a późnym popołudniem, do godzin nocnych %%.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wiadomo, ze osoby ktore zostana do 20:30 obejrza tam final, nie kazdy bedzie pewnie mogl, bo rozne sa terminy PKP/PKS . A atrakcji nie zabraknie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie jest wycieczka turystyczna w stylu:
8:00 pobudka
9:00 wspólne śniadanie
11:00 wyjście na miasto
12:00 zwiedzanie zamku i muzeum
14:00 wejście do wesołego miasteczka i czas wolny
17:00 powrót na ośrodek
18:00 obiadokolacja
19:00 mini impreza bezalkoholowa
22:00 cisza nocna.
To jest zlot. Na terenie ośrodka jest dużo atrakcji sportowych, jest bar, jest sala bankietowa etc. Z zorganizowaniem czasu nie będzie problemu, nikt nie będzie się nudził przy takiej ilości osób. Ktoś powie &quot;kto idzie grać w piłkę&quot; to na pewno z 10 osób się uzbiera (jak nie więcej... ile nie wszyscy) i pójdziemy grać w piłkę. Tak samo będzie z siatkówką i innymi sportami.
Zlot ma na celu integracje i wspólną dobrą zabawę. Ja nie będę ustalał sztywnego planu typu, że o 18:00 gramy w pokera, bo nie każdy chce w niego grać.
Plan imprezy kształtuje się już na miejscu pobytu. Ja ze swojej strony mogę napisać jakie obiekty są do naszej dyspozycji, jakie atrakcje, z czego możemy korzystać itp. W najbliższym czasie napiszę konkretny post na ten temat (choć już wcześniej mniej więcej napisałem co mamy do dyspozycji).
Kwestia finału MŚ. Dzisiaj dowiem się, czy jest na ośrodku plazma czy jakiś inny telewizor, ale na 99% jest, gdyż to duży ośrodek gdzie po prostu musi być TV.
Każdy powinien sobie odpowiedzieć na pytanie czy chce mecz zobaczyć w domu czy na zlocie w gronie userów. Jak zdecydujesz się wracać to musisz sobie jakoś zorganizować powrót. Pojedziesz sam autem to nie masz problemu, bo do Katowic jest 3h drogi. Pojedziesz PKP to musisz sobie trasę powrotu zaplanować, aby zdarzyć na 20 do domu. Nikt za nikogo nie będzie decydował. Jedni wybiorą opcję powrotu w niedziele do południa, inny może będą wracać samochodem po meczu, a jeszcze inni zostaną do poniedziałku.
Pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No meczyk oczywiście, że na zlocie, nie ma innej opcji.

Najwyżej się dopłaci za domek i zostanie jeszcze jedną noc, trudno.
 
T 9

theart

Użytkownik
Moim zdaniem plan imprezy to podstawa, bez tego robi się burdel i zamieszanie, jedni chcą pokopać w piłkę, inni w siatkę a inni w bilarda. Sam organizowałem już nie jeden zlot i pierwsze razy były właśnie bez planowania. Pewnie że atrakcji nie brakowało, jednak w porównaniu do następnych z punktami programu było nie do porównania. Mógłbyś zrobić właśnie punkty programu, ja na przykład bym zagrał w bilard, pokera, tenisa a w piłkę raczej nie bo widzę że Wy bardziej zawodowo gracie i bałbym się o moje nogi, które potrzebuję do tenisa. Dlatego zależałoby mi żeby wiedzieć wcześniej czy będą jakieś turnieje bo wziąłbym wtedy swój kijek, sprzęt tenisowy, a nawet mam profesjonalny zestaw do pokera (jakbyście chcieli).
A jak planingu nie chcecie robić to przynajmniej dla mnie tylko dowiedz się o ten TV.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No zróbmy plan imprezy o 9:00 poranek zapoznawczy przy Soczku :p z malin.
Aha o 19:00 Wieczorynka bo bez niej nie pojde spac;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moim zdaniem plan imprezy to podstawa, bez tego robi się burdel i zamieszanie, jedni chcą pokopać w piłkę, inni w siatkę a inni w bilarda. Sam organizowałem już nie jeden zlot i pierwsze razy były właśnie bez planowania. Pewnie że atrakcji nie brakowało, jednak w porównaniu do następnych z punktami programu było nie do porównania. Mógłbyś zrobić właśnie punkty programu, ja na przykład bym zagrał w bilard, pokera, tenisa a w piłkę raczej nie bo widzę że Wy bardziej zawodowo gracie i bałbym się o moje nogi, które potrzebuję do tenisa. Dlatego zależałoby mi żeby wiedzieć wcześniej czy będą jakieś turnieje bo wziąłbym wtedy swój kijek, sprzęt tenisowy, a nawet mam profesjonalny zestaw do pokera (jakbyście chcieli).
A jak planingu nie chcecie robić to przynajmniej dla mnie tylko dowiedz się o ten TV.
Szukasz problemu tam gdzie go nie ma ... to nie zadne kolonie. W zeszlym roku nie bylo planowania i jak wyszlo - 1 klasa.
Rzucilo sie haslo gramy w noge to wiekszosc grala, pozniej siata byli chetni to i siata, jakos nie bylo problemow ani pytan czemu teraz gramy w to a nie w tamto. Zalezy od ludzi jak sie potrafia ogarnac to nie trzeba zadnego planu. Poza tym wiekszosc tego planu zalezy od pogody, a pewnie jak bedzie marna ( oby nie :/) to sie znajdzie jakies mile zajecie w domkach czy pod jakims dachem typu poker itp
A nie ze 12:00 to mecz w noge mimo tego ze leje bo jest ustalone i tyle.
 
T 9

theart

Użytkownik
Przepraszam, że może tak otwarcie napiszę, ale czy wypada żeby jechała osoba i przy tym krytykowała która jest na forum od 5 dni?
Kolego nie przesadzaj, co niby Ty jesteś lepszy od nowych? Bo nabazgrałeś trochę więcej postów? Uważaj.

Szukasz problemu tam gdzie go nie ma ... to nie zadne kolonie. W zeszlym roku nie bylo planowania i jak wyszlo - 1 klasa.
W zeszłym roku nie było MŚ.
Rzucilo sie haslo gramy w noge to wiekszosc grala, pozniej siata byli chetni to i siata, jakos nie bylo problemow ani pytan czemu teraz gramy w to a nie w tamto. Zalezy od ludzi jak sie potrafia ogarnac to nie trzeba zadnego planu. Poza tym wiekszosc tego planu zalezy od pogody, a pewnie jak bedzie marna ( oby nie :/) to sie znajdzie jakies mile zajecie w domkach czy pod jakims dachem typu poker itp
Właśnie o to chodzi, że &quot;rzucenie&quot; hasła to chaos. Co jeśli ktoś chce grać w bilard a ktoś rzuci hasło gramy w siate? Dlatego plan jest potrzebny, a pamiętaj, że plan robi się po to by nie trzeba było rzucać haseł i właśnie dlatego by mieć różne opcje na pogodę.
JA ABSOLUTNIE NIC NIE KRYTYKUJĘ, PO PROSTU CHCIAŁBYM ZNAĆ WCZEŚNIEJ PLAN IMPREZY, chociażby po to by wiedzieć czy brać sprzęt. Jak wolicie na świra to spoko nie mam nic przeciwko, mi to też pasuje, choć po prostu z doświadczenia wiem, że plan jest ważny chociażby dlatego, żeby wszystkich zadowolić (albo chociaż ankiete zrobić co kto by chciał). No chyba, że NOWI którzy są kilka dni nie mogą przyjechać jak to kolega wyżej napisał, ewentualnie Ci, którzy dyskutują na temat zlotu bo przecież to chamstwo. Eh szkoda gadać i lepiej się nie odzywać.
No zróbmy plan imprezy o 9:00 poranek zapoznawczy przy Soczku :p z malin.
Aha o 19:00 Wieczorynka bo bez niej nie pojde spac;)
O to już coś ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wiadomo, że plan jest dobry... jeżeli na wycieczkę jedziesz w towarzystwie dzieci z podstawówki albo gimnazjalistów. Na ten zlot jadą ludzie dorośli, którzy nie potrzebują planu bo dobrze wiedzą czego chcą. Nie wydaje mi się by ktoś przy haśle &#39;gramy w nogę&#39; zrobił focha z przytupem, powiedział że on nie chce i zamknął się w domku. Każdy wie czego chce, jak ktoś ma ochotę grać w nogę to idzie a jak nie to w takim miejscu będzie miał wiele ciekawych zajęć. Poza tym imprezy wg planów najczęściej są bez polotu, no i te plany nie zawsze muszą się udać. Imprezy na spontanie są zdecydowanie najlepsze, najlepsze i jeszcze raz najlepsze! Mam nadzieję, że w tym roku będę miał możliwość pojawienia się.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
. Imprezy na spontanie są zdecydowanie najlepsze, najlepsze i jeszcze raz najlepsze! Mam nadzieję, że w tym roku będę miał możliwość pojawienia się.

Co prawda, to prawda, a nawet dwie.

W zeszłym roku było totalnie bez planów (poza wieczornym grillem) i było naprawdę godnie.
Zresztą nawet jak plan się ułoży to i tak Dobi wszystko rozpieprzy, bo zacznie świrować.


No i chyba nie sądzisz, że jak nagle Oderka powie: &quot;Chłopcy już 17:30, idziemy teraz do domków się przebrać i za 15 minut zbiórka i gramy w piłkę&quot; to nagle wszyscy się go posłuchają. Nie, żeby z Marcinem było coś nie tak, tylko po prostu to nie zda egzaminu.
 
T 9

theart

Użytkownik
Co prawda, to prawda, a nawet dwie.

W zeszłym roku było totalnie bez planów (poza wieczornym grillem) i było naprawdę godnie.
Zresztą nawet jak plan się ułoży to i tak Dobi wszystko rozpieprzy, bo zacznie świrować.
To będzie nas dwóch ????

No i chyba nie sądzisz, że jak nagle Oderka powie: &quot;Chłopcy już 17:30, idziemy teraz do domków się przebrać i za 15 minut zbiórka i gramy w piłkę&quot; to nagle wszyscy się go posłuchają. Nie, żeby z Marcinem było coś nie tak, tylko po prostu to nie zda egzaminu.
Raczej mi chodziło o to by wcześniej mniej więcej coś zaplanować, bo jak napisał marodz padnie hasło gramy w piłkę. A co jak kilka osób wolałoby grać w coś innego tyle że padnie hasło piłka i już nie będzie ludzi do innej dyscypliny? Dlatego Orderka mógłby spróbować jakoś porozdzielać czas na różne turnieje, bo wiadomo większość z nas chętnie zagra w piłkę, jednak równie chętnie a nawet chętniej inni zagrają w coś innego, a jak padnie &quot;hasło&quot; to już nie będą mieli wyboru. Gdyby w &quot;planie&quot; było kilka dyscyplin byłoby ciekawiej.

To tylko propozycja pyskatego nowego ;). Mi to tam obojętne w sumie, możemy nawet cały czas pić i pójść na dupencje w miasto ;) (a nawet to szczególnie musi być w planie). Zróbcie jak tam chcecie, tylko weźcie pod uwagę różne preferencje.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A jak ja będe chciał zagrać w nożną, siatkę, pokera i będzie to jednocześnie? Spontan, spontan i jeszcze raz spontan. Nie ma niczego lepszego
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Panie organizatorze jak można wpłacać w ciemno, najpierw się robi plan imprezy a potem zbiera zapisy :zoltakartka:. W temacie o zlocie jedni piszą że meczu finałowego nie będzie gdzie oglądać, inni że o 20:30 będzie każdy już u siebie a jeszcze inni, że będziemy oglądać wszyscy tam (tylko czy tam są warunki do tego). Jakoś sobie nie wyobrażam żeby przegapić finał Mistrzostw Świata. Czy więc Panie organizatorze masz już jakiś choćby zarys imprezy.
Na razie to strzelasz żółtymi kartkami, a czerwień dostaniesz jak się nie pojawisz ????
Wszystko Ci przeszkadza, masz dużo do powiedzenia, ogólnie jesteś nastawiony na nie. Stwarzasz problemy tam, gdzie ich nie ma. Dużo jest takich, co tylko piszą, a potem nie dochodzi do spotkania face to face.
Mam nadzieję, że będę się mylił w Twoim przypadku :p
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zlejcie Panowie Palikota forumowego ,kilka dni jest na Forum i sieje zamęt jak BP w Zatoce Meksykańskiej,napewno się nie pojawi ,bo mama Go nie puści . To V kolumna THEArtystyczna...Podpuszcza Was ,a Wy sie wciagacie w gadki,Odra 5:50 możemy myć już zęby?Kolonijny terorrysta...Jakby co masz PW i wal do mnie ...Pokażemy sobie setki kartek jak Tofik Bachramow i podejmiemy setki błędnych decyzji w sprawie misternego planu ,który mam nadzieję,jak Go może napiszesz, nie pójdzie w piz..
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie ma to jak riposta Foxa ???? to sie usmialem ????

Ale ogolem do Kolegi, to czekam az wplacisz i sie pojawisz na zlocie skoro tyle macisz ????
A kolejna sprawa to mysle ze ludzie sa na tyle ogarnieci, ze zlot bez zadnego planu bedzie kolejnym udanym &quot;eventem&quot; nie ma opcji by bylo inaczej :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom