>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plan zlotu prosimy

Status
Zamknięty.
princeas 11

princeas

Użytkownik
jak przedstawi plan zlotu mamie, to wtedy go puści, inaczej nie ma szans...
szkoda, ze się z mgr nie wyrabiam, bo bym się pojawił, niestety lipa:/
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Generalnie jestem pod wpływem, i tak czytam te posty, miałem coś twórczego napisać, ale czytając resztę postów odechciało mi się karmić trolla, chociaż tym postem i tak to robie ;p

edit:
byłem na kilku zlotach, jak ktoś chce plan, to będzie więcej (a mniej) tak wyglądać

1 dzien, grill i %% zapoznawcze
2 dzień, pobudka w zależności jak kto wstanie, ciut ruchu (piłka, siatka i co tam się jeszcze wymyśli) mecz o 3 miejsce w tv, w miedzy czasie szamanko %% i później wyjście na &quot;miasto&quot;
3 dzień, podobny do dnia drugiego, rano troche ruchu, potem pożegnanie tych co na kolejną noc nie zostaną, oglądanie finału w TV no i impreza do białego rana.

Generalnie będzie jeden wielki spontan, ponieważ każdy jest dorosły, odpowiada za siebie, i każdy ma swoje upodobania. Nigdy nie dogodzisz każdemu, jednakże mam nadzieje że każdy naładuje sobie na tym zlocie baterie, i wesoły wróci do domu ????
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
a ja czytając te posty mam wrażenie, że niektórym jeszcze potrzebne jest popołudniowe leżakowanie . . .

ps. pozostało 23 dni ;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie porównuj zlotu do wycieczek lub zlotów samochodowych.... Zresztą ja się nie będę wypowiadał już, szkoda pisania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zorganizowany spontan:?:

To bez sensu.

W zeszłym roku było tak samo, bez jakiegoś planu i wszyscy się dobrze bawili. Mimo, że się nie znali wcześniej w większości. I było godnie i profesjonalnie.
 
T 9

theart

Użytkownik
Nie porównuj zlotu do wycieczek lub zlotów samochodowych.... Zresztą ja się nie będę wypowiadał już, szkoda pisania.
Co za różnica? Dlaczego masz się nie wypowiadać? Szanuję Twoje zdanie.
Tam gdzie jest więcej ludzi trzeba zorganizowania.
W zeszłym roku było tak samo, bez jakiegoś planu i wszyscy się dobrze bawili. Mimo, że się nie znali wcześniej w większości. I było godnie i profesjonalnie.
Jak pisałem można się bawić spontanicznie, bez planu, jednak nigdy to nie będzie profesjonalne tylko amatorskie. Zadam krótkie pytanie. Większość to fani piłki nożnej. Co będzie jak rzucę hasło gramy w tenisa. O ile w piłkę może każdy pokopać to w tenisa już umie tylko garstka, dlatego też chciałbym wiedzieć wcześniej. Być może się czepiam bo nigdy u Was nie byłem i nie wiem jak to wygląda a przyzwyczaiłem się do dużych imprez gdzie wszystko jest (i musi bo tego wymagają sponsorzy) zapięte na ostatni guzik.
Chociaż napisz jakie obiekty będą dostępne i ile będą kosztowały a każdy sobie już sam ewentualnie kogoś znajdzie do partnerstwa. Mam wziąć zestaw do Pokera, pytałeś o TV
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Pewnie, że się mylisz, mi nic nie przeszkadza, chcę tylko pomóc w organizacji.
Pewnie ? Zobaczymy czy się pojawisz, wtedy porozmawiamy o rzeczach pewnych i niepewnościach face to face. Z każdym Twoim słowem zaczynam w to wątpić...
Tyle w temacie. Nie zamierzam stwarzać Ci okazji, do nabijania postów.
 
T 9

theart

Użytkownik
Pewnie ? Zobaczymy czy się pojawisz, wtedy porozmawiamy o rzeczach pewnych i niepewnościach face to face. Z każdym Twoim słowem zaczynam w to wątpić...
Tyle w temacie. Nie zamierzam stwarzać Ci okazji, do nabijania postów.
To chyba teraz nie wiem o co Ci chodzi, grozisz mi? :dfdrgdf:, w sumie myślałem że rozumiesz moje posty. Czemu miałbym się wypytywać gdybym nie chciał jechać? A face to face rozmawiam tylko z białogłowymi ???? Wyluzuj bo narazie to Ty nabijasz posty, jak nie jarzysz wciąż o co chodzi to się nie udzielaj, nie mam zamiaru Ci tłumaczyć drukowanymi literami. Napisałem wyraźnie, że muszę wiedzieć w co będziemy grać, żeby zabrać odpowiedni ubiór a jak ktoś tego nie kmini to zwyczajnie wypad i zamiast trollować bzdetnymi wpisami niech spożytkuje czas na nauke.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
TheArt nie ma zorganizowanego planu i tyle !!
nie podoba ci sie to , wiec nie przyjezdaj i tyle, nie pisz juz w tym temacie bo zygamy twym marudzeniem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@TheArt
Napisałem w tym temacie o dostępność obiektów i w co możemy pograć, a Ty pytasz dalej jaki ubiór zabrać? Chyba mamy Ci zrobić listę ciuszków do torby: 3x majteczki, 4x koszulki, 2x spodenki itp.... ??
Pomyśl i sam zadecyduj jaki buty wziąć gdy boisko do piłki nożnej jest trawiaste. Do siatkówki plażowej nie potrzebujesz butów, do bilarda, tenisa stołowego, lotków etc wystarczą Ci adidasy. Chcesz się kąpać nie zapomnij kąpielówek, a nawet jak zapomnisz to możesz się kąpać w krótkich spodenkach.
Chcesz brać kij do bilarda? Ha ha, na takim dużym ośrodku, gdy oferują sprzęt typu bilard, ping-pong etc to również posiadają osprzęt.
Zrozum, że wśród nas są osoby, które potrafią w minutę się na miejscu zorganizować. O grach nie będzie decydowała tylko jedna osoba, a więcej. Zaproponuję grę w piłkę nożna, zgłosi się załóżmy 16 osób, to reszta osób pójdzie pograć w plażówkę, bilard, ping-ponga, na kajaki etc. Mając tyle obiektów do wyboru oraz fakt, że wśród nas są ludzie dorośli, nikt nie będzie się nudził...
Organizacja turnieju to 5 minut, zapisać wcześniej chętnych, zrobić rozpiskę i gramy...
O TV i meczach pisałem również w temacie przyklejonych. Widocznie nie czytałeś go, a do tego działu wchodzisz po to, by tylko pisać swoje &quot;mądre&quot; spostrzeżenia. I każdy wie, że na zlot nie przyjedziesz, a tylko próbujesz zamieszanie wprowadzić.
Twoje porównywanie zlot forum ze zlotami samochodowymi czy wycieczkami to na prawdę już przegięcie. Co Ty porównujesz?
Byłem na kilkunastu zlotach samochodowych i nie ma co porównywać. Wyślij mi link do twojego boardu i napisz jakie zloty organizowałeś.
Nie szukaj dziury w całym, tylko jak chcesz to wpadaj na zlot, a ja nie chcesz to już się nie udzielaj, bo chyba wystarczająco dużo jest informacji na temat zlotu, dostępności obiektów i charakterystyki zlotu.
Pozdro
 
T 9

theart

Użytkownik
@TheArt
Napisałem w tym temacie o dostępność obiektów i w co możemy pograć, a Ty pytasz dalej jaki ubiór zabrać?
Stary przecież dopiero teraz jest przyklejony temat z bazą i wygląda to świetnie. A czy te obiekty sportowe są dla nas dostępne? Czy osobno płatne? Chociaż to chyba naiwne pytanie.

Chcesz brać kij do bilarda? Ha ha, na takim dużym ośrodku, gdy oferują sprzęt typu bilard, ping-pong etc to również posiadają osprzęt.
Osprzęt w ośrodkach, szczególnie bilardowy zwykle nie nadaje się do grania.

Nie szukaj dziury w całym, tylko jak chcesz to wpadaj na zlot, a ja nie chcesz to już się nie udzielaj, bo chyba wystarczająco dużo jest informacji na temat zlotu, dostępności obiektów i charakterystyki zlotu.

Pozdro
Chętnie bym przyjechał tylko teraz nie wiem czy mogę bo kilka osób się pogniewało na mój pomysł.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Stary przecież dopiero teraz jest przyklejony temat z bazą i wygląda to świetnie. A czy te obiekty sportowe są dla nas dostępne? Czy osobno płatne? Chociaż to chyba naiwne pytanie.
Słabo czytałeś wcześniej....
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
A było wcześniej, bo ten topic jest z 16-06-2010, 12:41.
Idź spać Palikocie forumowy.Jakby co ,fox71 czeka na Ciebie na Zlocie ,wypłaczesz mi się w rękaw,zapodasz misterny plan,aż kierpce góralom się wyprostuja wraz z ciupagami.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Panowie, po co ta napinka, ten zlot ma na celu pojednanie i dobrą zabawę, wyluzujcie, jak chłopak chce polamentować to niech lamentuje, olejcie to ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom