>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

M 0

maciepicie

Użytkownik
Panowie można tu w ogóle grać mecze live np. ilość rzutów wolnych do końca meczu, goli itd? Trochę skomplikowany interfejs w porównaniu np z bet365 z którego do tej pory korzystałem. Dzięki za pomoc z góry. Pozdrawim.
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Panowie loguje sie na Pinnacla a tu taki kwiatek:
We have detected that you have logged in from a jurisdiction that prohibits Pinnacle Sports from accepting bets. We are therefore obliged to block access to your account.
Wie ktos jak temu zaradzic?
 
mr_pabis 0

mr_pabis

Użytkownik
Zastanawiam się nad otworzeniem konta w Pinnacle, jednak moja wiedza na temat tego buka jest znikoma, a chciałbym zasięgnąć języka u osób, które mają doświadczenie z tą firmą. W sieci krąży opinia, że jest to najlepszy buk dla osób, które poważnie traktują &quot;typerkę&quot;, a ile w tym prawdy to nie wiem. Na pewno zachęcające są wysokie kursy. Może znajdzie się kilku uprzejmych, którzy przybliżą mi wady i zalety Pinnacle i napiszę kilka słów o najlepszych metodach wpłat i wypłat, a także weryfikacji konta.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zastanawiam się nad otworzeniem konta w Pinnacle, jednak moja wiedza na temat tego buka jest znikoma, a chciałbym zasięgnąć języka u osób, które mają doświadczenie z tą firmą. W sieci krąży opinia, że jest to najlepszy buk dla osób, które poważnie traktują &quot;typerkę&quot;, a ile w tym prawdy to nie wiem. Na pewno zachęcające są wysokie kursy. Może znajdzie się kilku uprzejmych, którzy przybliżą mi wady i zalety Pinnacle i napiszę kilka słów o najlepszych metodach wpłat i wypłat, a także weryfikacji konta.
Zalety: wysokie kursy weryfikacja wysłanie skanu dowodu bez żadnych rachunków (gram u nich 3 lata i jeszcze nie miałem weryfikacji), bardzo duże możliwości wyboru handicapów oraz underów overów, handicapy azjatyckie z niską marżą, wypłata do 5 minut na mb,
Wady 1 darmowa wypłata pozostałe 15 $ opłaty, starają się nie wystawiać zakładów z niskimi kursami aby zachować najniższą marżę co trudne jest w wystawianiu zakładów z niskimi kursami, strona dość przestarzała czasami nie działa z niewiadomych powodów, skomplikowane procedury weryfikacji po wpłacie kartą (polecam wpłacać mb albo neteller), bardzo słaba oferta na żywo.
Tak ogólnie to wszyscy zachwalają tego buka ze względu na wysokie kursy i jedną szybką darmową wypłatę w miesiącu. Dla profesjonalnych graczy liczy się przede wszystkim zysk, a zysk większy im kursy wyższe stąd wynika fenomen pinnacle.
 
M 0

myr

Użytkownik
Często, gdy chcę zrobić kupon AKO, to wybieram swoje typy i gdy klikam Kontynuuj, to pojawia mi się informacja, że kursy się zmieniły i resetuje mi cały kupon.
Wie ktoś może jak temu zaradzić ?
Nie przeszkadza mi to, że kursy się zmieniają, ale reset całego kuponu i ustawianiu wszystkiego od nowa.
 
esemso 7

esemso

Użytkownik
Otwarcie konta
Witam , zakładam konto na PinnacleSports i gdy podaje adres pokazuje się informacja że użyłem zakodowany znak. Chodzi dokładnie o literę &quot;Ź&quot; w nazwie miejscowości , gdy wpisuje zamiast &quot;BrzeŹnik&quot; , &quot;BrzeZnik&quot; zaskakuje. Pytanie tylko czy później przy weryfikacji konta mi to zaakceptują, jeśli w dokumentach będzie Ź a na koncie Z. Wydaje mi się że nie ale wole zapytać .
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
Witam , zakładam konto na PinnacleSports i gdy podaje adres pokazuje się informacja że użyłem zakodowany znak. Chodzi dokładnie o literę &quot;Ź&quot; w nazwie miejscowości , gdy wpisuje zamiast &quot;BrzeŹnik&quot; , &quot;BrzeZnik&quot; zaskakuje. Pytanie tylko czy później przy weryfikacji konta mi to zaakceptują, jeśli w dokumentach będzie Ź a na koncie Z. Wydaje mi się że nie ale wole zapytać .
Support maja dobry, myślę, że nie będzie problemu.
 
A 0

austin90

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie Pinka. Chce zrobic depozyt przez przelew24 ale nie ma tam zadnych odnosnikow do przelewy24 tylko sam tekst i wyjasnienia jak to zrobic. Nie kapuje za bardzo tej stronki w porownaniu z innymi topowymi bukami pinek to czarna magia ;)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie Pinka. Chce zrobic depozyt przez przelew24 ale nie ma tam zadnych odnosnikow do przelewy24 tylko sam tekst i wyjasnienia jak to zrobic. Nie kapuje za bardzo tej stronki w porownaniu z innymi topowymi bukami pinek to czarna magia ;)
Po zalogowaniu na pinka, przejdź pod adres: https://cashier.pinnaclesports.com/P24DepositForm.asp
i wybierz kwotę do depozytu.
Potwierdź kwotę, wybierz bank z listy, kliknij dalej i wybierz jeszcze raz swój bank
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Witam , zakładam konto na PinnacleSports i gdy podaje adres pokazuje się informacja że użyłem zakodowany znak. Chodzi dokładnie o literę &quot;Ź&quot; w nazwie miejscowości , gdy wpisuje zamiast &quot;BrzeŹnik&quot; , &quot;BrzeZnik&quot; zaskakuje. Pytanie tylko czy później przy weryfikacji konta mi to zaakceptują, jeśli w dokumentach będzie Ź a na koncie Z. Wydaje mi się że nie ale wole zapytać .
Nie będzie problemów o ile w ogóle poproszą Cię o jakąś weryfikacje ;)
 
S 150

spasny

Użytkownik
Dzis po raz pierwszy spotkalo mnie cos dziwnego u pinka. Gram u nich od 2-3 lat z nie malym obrotem i nagle dzis jeden z moich typow dostal zwrota z info &quot;This bet was a push&quot;. Czy ktos z Was mial cos takiego? Zglosilem juz sprawe do supportu. Chodzi konkretnie o over 12.5 Djedovica w eurolidzie (rzucil 13 pkt, normalnie w 4 kwartach bez dogrywki, ale gdyby nawet w dogrywce to pinek zawsze ja liczyl). Anyone?
EDIT. Po interwencji w supporcie pinek oddal kase za wygrana, ale zadnej odpowiedzi na maila nie dostalem o co chodzilo z tym pushem ;)
 
Do góry Bottom