>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 0

korasek25

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem tego dzielenia stawki.

Pierwszy raz u bukmachera spotykam sie z takim czyms dlatego pytam.

Przedstawie jak to zrozumialem:
Czyli zakladajac ze stawiam 20 zl na over 2 and 2.5 w meczu.
To w przypadku wyniku 2:0
Otrzymuje zwrot w wysokosci 10 zl?
 
M 7

matiuss90

Użytkownik
Panowie mieliście jakies problemy z wpłatami przez przelewy24? Jak do tej pory nie miałem zadnych problemow, dzisiaj zleciłem wplate, wyslalem przelew, w chwile po zrobieniu przelewu wyskoczyl blad na stronie pinnacle ze jakis blad komunikacji czy cos i ani kasy na koncie pinnacle ani na koncie bankowym nie ma. Wszystkie dane, typu numer konta tytuł wpłaty itd zgadzały sie na 100%. Miał ktoś tak? Pisałem juz do supportu ale narazie cisza.
 
A 0

adam88

Użytkownik
Ja miałem to samo przy wpłacie. Przelew zrobiłem około 19, a kasę na koncie Pinnacle otrzymałem po 4 rano. Spokojnie, nie martw się po kilku godzinach otrzymasz pieniądze i zostaniesz o tym poinformowany e-mailem.
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
A jak to jest z tymi darmowymi wypłatami? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest jedna w ciągu miesiąca ale chodzi mi o to czy jest to kalendarzowy miesiąc (Marzec, Kwiecień itd.), czy po prostu miesiąc czasu od zlecenia pierwszej wypłaty?
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
witam , panowie chce zrobić wypłatę z pinnacle , wybieram opcje przez która wpłaciłem ( moneybookers) , ale w moneybookers mam inny adres email niz w pinnacle i wypłata odrzucona , czy teraz mam zmienić i czy można zmienić adres mail w Moneybookers czy wybrać inną opcję wypłaty np na konto bankowe ?
EDIT:
Ogarnięte , dodałem adres mail do moneybookers , wypłata w jakieś 2 minutki ???? polecam buka
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Czy to u mnie jakieś problemy czy u kogoś innego też? Maksymalną stawkę jaką mogę zagrać dzisiaj w Pinnacle niezależnie od dyscypliny jest 0,01GBP (gram w funtach).
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Gram juz kolo miesiaca w pinnacle.
Ogolnie jestem zadowolony, szybko rozliczane zaklady, bardzo fajne kursy, naprawde kursy to chyba najwiekszy plus, trudno jednak nie dostrzec minusow, wplata przez p24 trwa okolo 2 godzin, czeste bledy strony przez co nie mozna sie logowac i serwery na stronie.. z jednej strony na druga przechodzi czasem bardzo dlugo. Oferta na dany mecz jest dosyc uboga, sa tak naprawde podstawowe zaklady. Gra live mocno utrudniona, przez zmieniajace sie caly czas kursy. Jednak mowie gra sie przyjemnie i mimo tego ze dostrzegam sporo tych wad, jakos gra tam mi sie podoba.
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Postawilem ze Rooney i Van Persie strzela cos w meczu z Chelsea, jednak jak sie okazuje Wayne ma kontuzje i nie ma go nawet na lawce, a Van Persie zaczyna mecz z lawki. Co w takim przypadku? otrzymam zwrot siana?
 
K 0

kazik92

Użytkownik
Witam wszystkich. Czy w pinnacle mogę obstawić zakład: faworyt nie wygra, coś typu LAY na betf? i jeszcze jedno pytanko, co to jest handicap +0,5 i -0.5? Pozdrawiam
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Co do mojego wczesniejszego pytania, to z rozliczenia wiem ze w przypadku gdy stawimy ze dany zawodnik strzeli gola w meczu, a ten zacznie mecz na lawce, wtedy nasz zaklad jest anulowany ( to tak dla informacji, jakby ktos tak jak ja nie byl pewny jak to jest )

Co do zakladow live, faktycznie czasem trzeba z 2 lub 3 razy powtorzyc operacje zeby postawic. Ja zawsze daje odswiez kursy, pozniej jak pojawia sie nowe zmienione z miejsca daje zaklad, czesto to pomaga.

Zuzla nie ma i to duzy minus.

Zakladow typu 1x itp nie ma, ale sa rozne handi, ktore w zasadzie to zastepuja, z dnia na dzien ucze sie tego bukmachera i zakladow, a gralem juz w wielu roznych..

Czlowiek uczy sie cale zycie ????
 
Do góry Bottom