>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

J 3

jarowink

Użytkownik
Ustawienia czasu w PS
Jak przestawić strefę czasową w Pinnacle na Polskę? Nigdzie nie znalazłem tego w opcjach, a standardowo jest to chyba na Amerykę ustawione, strasznie mi to przeszkadza.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Jak przestawić strefę czasową w Pinnacle na Polskę? Nigdzie nie znalazłem tego w opcjach, a standardowo jest to chyba na Amerykę ustawione, strasznie mi to przeszkadza.
Było milion razy, nie da sie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
simon999 11

simon999

Użytkownik
Pierwszy do PKO szedł mi prawie tydzien :eek: Potem jakos max 2-3 dni, na skirlla w ciagu paru godzin i to polecam. Tylko oczywiscie wpłacisz ze skrilla to musisz wypłacic na skrilla w ilosci 1/1
 
V 256

vernix

Użytkownik
Za Pinnacle:
Każda dodatkowa wypłata w ciągu miesiąca, będzie obciążona dodatkową opłatą. Wysokość opłaty uzależniona jest od wybranej metody. W przypadku wypłat przelewem bankowym wynosi 25 USD, a za pomocą Netellera/Moneybookers/ClickandBuy/myCitadel/WebMoney/INSTADEBIT wyniesie 15 USD. Pełną informacje na temat opłat i dostępnych walut zamieszczono w sekcji Płatności. Dodatkowe informacje zamieszczono również w sekcji Pomoc (FAQ).
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
przecież masz odpowiedź powyżej swego postu
pierwsza w miesiącu jest darmowa każda kolejna pobiera prowizje, w Twoim przypadku na konto bankowe 25usd
 
lakiacm 24

lakiacm

Użytkownik
Bardzo polecam tego buka. Gram tam ponad 2 lata i jeszcze nie maiłem żadnych problemów. Największy ✅ oczywiście za kursy, a poza tym za przejrzystość i przyjemny wygląd strony, wypłaty bardzo szybko wpływają na konto, zawsze wypłacałem na skrila i zawsze były po kilkunastu minutach, ostatnio wypłaciłem bezpośrednio na konto bankowe i byłem miło zaskoczony - kasa doszła w 36h. Minusem jest oczywiście tylko 1 wypłata w miesiącu za darmo, ale to sprawa raczej trzeciorzędna biorąc pod uwagę plusy tego bukmachera. Polecam.
 
J 1

juve29

Użytkownik
Działa wam stronka?
Gdy próbuję się zalogować dostaję taką wiadomość:
Fatal Error on www1.pinnaclesports.com There was a problem with the page you were trying to reach and it could not be displayed.
We are very sorry for the inconvenience, Please close the browser and retry your application. An email is now sent to the administrator about this problem.
 
P 0

pablo13

Użytkownik
Pytanie...
Witam ????
Otóż mam takie pytanie:

Założyłem kiedyś konto w Pinnacle na dane osobowe mojej mamy, ponieważ miała konto internetowe w banku.
Wtedy byłem pełnoletni ale nie miałem konta internetowego w banku bo nie miałem dochodów a chciałem szybko pograć bo zbliżał sie mundial 2010
Moja mama i ja mieszkamy w jednym domu i mamy taki samy adres zameldowania

Ostatnio i ja sobie założyłem konto internetowe w banku i chciałbym zalożyć swoje konto w pinnacle
z takim samym nazwiskiem i adresem zamieszkania jak moja mama
Nie będzie przeszkód??:;/:

z góry dziękuje za odp
 
piter87 3

piter87

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja mam problemy na live u nich z powodu słabego neta czy to taki standard. Zanim potwierdzę zakład to już komunikat o zmienionych kursach i trzeba od nowa obstawiać.
 
piter87 3

piter87

Użytkownik
W tym buku ciężko zagrac coś na live, jedynie w przerwach spotkaniach są większe szanse na akceptację.
Do gry na live jest kilka lepszych buków akurat.
Polecisz jakiegoś ? Najczęściej gram under/over w piłkę nożną. Kursy mają fajne ale co z tego jak ciężko coś trafić.
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, chcialem obstawic mecz na zywo w przerwie Wlochy - Brazylia. Ale do rzeczy. Mam do wyboru 5 opcji. Po pierwszej polowie 2:0
Over 3. po kursie 1.3
Over 3 and 3.5 po kursie 1.8
over 3.5 po kursie 2.2
over 3.5 and 4 nie wiem jaki kurs
over 4 jakis kurs

Nie rozumiem, czym rozni sie powyzej 3, od powyzej 3 and 3.5 i powyzej 3.5. Na chlopski rozum kazdy z tych zakladow mowi to samo, ze w meczu padna. min 4 bramki. Jednak kursy mowia co innego. Bardzo prosze o wyjasnienie, bo nie potrafie tego zinterpretowac.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Over 3 - zwrot w przypadku 3 bramek
Over 3 and 3.5 po - dzieli stawkę na pół - pół idzie na over 3, a drugie pół na over 3.5
Over 3.5 - wiadomo
Over 4 - zwrot w przypadku 4 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom