>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Podsumowując, nie wpłacę tak nigdy już nawet złotówki, buk mega słaby i ogólnie rzecz ujmując nie polecam!
✅ strona prosta, czytelna
✅ wnoszenie zakładów standardowe raczej, widzimy czarno na białym co gramy i za ile
✅ najważniejsze pozycje w meczu, bardzo dobrze wystawiane linie, więc można się nimi sugerować zazwyczaj... szybko reagują na zmiany kursów...
✅ single sposobem na zysk;)
✅ kursy na tyle db, że promocje są zbędne. Biorąc na tablicę 3/4buków i Pinnacle to obracając bonus u innych nie zyskujemy dużo więcej, jeśli w ogóle zyskujemy (BAH,Betspace itd), niż zyskalibyśmy w Pinnacle nawet bez bonusu...
Reasumując, jeden z najlepszych buków, każdy grający w miarę poważnie powinien tam mieć konto;)
A zapomniałbym o minusie :razz:
⛔jedna darmowa wypłata na MB w miesiącu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
firer 886

firer

Użytkownik
Podsumowując, nie wpłacę tak nigdy już nawet złotówki, buk mega słaby i ogólnie rzecz ujmując nie polecam!
Fakt jak ktos gra tasmy za 5 PLN to ten buk nie jest idealny, jednak jak ktos chce pograć za trochę większe pieniądze to bez konta u nich się nie obejdzie
 
S 0

street0010

Użytkownik
Pewnego dnia postanowiłem w formie zabawy wpłacić trochę środków na konto i pobawić się w obstawianie kuponów bukmacherskich. Wielu znajomych chwaliło sobie bukmacherkę i codzień przechwalało się o swoich wygranych. Pod namową wielu kumpli wybrałem, więc odpowiedni dla siebie bukmacher, był to pinnacle sport ze względu na pochwały internautów na najwyższe kursy. Uznając tę zaletę jako wielki plus dla siebie, gdyż miałem zamiar stawiąc akumulatory wpłaciłem 50 zł na swoje konto. Udało mi się za to przetrwać 3 dni. Po tym czasie mój stan konta spadł do 5 złotych, zmarnowany więc postanowiłem postawić swój ostatni zakład, który niespodziewanie okazał się trafny i przyniósł mi zysk 110 zł, postanowiłem więc wypłacić na konto bankowe 60 zł, a resztą znów się pobawić i spisać na straty. Grając dalej moje 50 zł przepadło na zakładach, a 60 oczekiwało na wypłatę. W momencie, gdyż długo nie było żadnej reakcji, ani widocznych środków w banku postanowiłem napisać do supportu informację z pytaniem, gdzie podziewa się moje 60 zł. Odpowiedź otrzymałem po 3 dniach i było w niej zawarte, iż moje 60 zł przepadło ze względu na źle wpisaną jedną daną na temat przelewu. Rozumiem mogli pobrać 5 czy 10 zł w ramach jakiejś rekompensaty, ale nie całą sumę, co by było gdybym zlecił wypłatę 5 000 złotych, zabraliby całość nawet o tym nie informując?!
 
T 3

tombombadil

Użytkownik
Postąpili tak jak każdy bank przy przelewie zagranicznym. Jeśli się pomylisz to bank musi to &quot;ręcznie&quot; poprawić, a to kosztuje. Nie ma znaczenia jaką kwotę przelewasz. Koszt takiej interwencji zależy od cennika banku.W twoim bank obciążył bukmachera, przekroczyło to pewnie 60zł, resztę musiało pokryć Pinnacle.
To przykre, ale trzeba dokładnie sprawdzać dane przy przelewach.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zleciłem dzisiaj wypłatę, zapomniałem jednak przy nr IBAN wpisać PL, ktoś wie jak to będzie wyglądało w tej sytuacji?
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
live tu jest ciezki, kursy sa b. dobre, ale postaw na jakies zdarzenie i niech bramka padnie minute po przyjeciu Twojego zakladu a po chwili zaklad jest juz anulowany
 
D 3

debiutant

Użytkownik
Cześć wam. Czy ktoś z was wypłacał przelewem bankowym drugi raz za 75zł na polskie konto? Mam problem z moneybookers z potwierdzeniem tożsamości listem(czekam już od 4 lutego). Support w pinnacle jest tragiczny na odpowiedź czeka się kilka godzin dlatego mam zamiar wypłacić wszystko i przejść do bet365 lub sportingbet.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Cześć wam. Czy ktoś z was wypłacał przelewem bankowym drugi raz za 75zł na polskie konto? Mam problem z moneybookers z potwierdzeniem tożsamości listem(czekam już od 4 lutego). Support w pinnacle jest tragiczny na odpowiedź czeka się kilka godzin dlatego mam zamiar wypłacić wszystko i przejść do bet365 lub sportingbet.
Też czekałem ponad 2 tygodnie na list, poczekaj do końca następnego tygodnie.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
mozecie sie zalogowac? bo mi wyskakuje taki komunikat: Przepraszamy za błąd techniczny i prosimy o ponowienie operacji.
mam dokladnie ten sam komunikat, kilka osob takze, pozostaje czekac ;/
Wyczyscilem ciasteczka i pojawil sie: bad gateway 502
Edit.
Jeśli jeszcze nie widzieliście, to Pinnek zmodernizował akumulatory. Kolejny raz dodano kilka lig i więcej opcji do grania w NHL, a także over i handicapy w tenisie
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
witam!
Dostalem takiego maila od Pinnacle niby tresc jest jasna ale za cholere nie wiem o co im chodzi i po co ten mail. Moze ktos z was powie mi o co tak naprawde chodzi:
Dear Sir,
&gt;
&gt; Our Risk Department notices that on 7 February you requested a NETELLER
&gt; withdrawal and 12 hour later deposited funds back to your account.
&gt;
&gt;
&gt; We have no problem with our clients requesting withdraws from their
&gt; accounts. The majority of our clients plan to continue playing and make the
&gt; occasional partial withdrawal. Or some withdraw their entire balance at the
&gt; end of their favorite season.
&gt;
&gt;
&gt; We are also happy to pay the 2.3% fees associated with NETELLER deposits for
&gt; our clients. However, we do not expect that clients will withdraw their
&gt; funds only to re-deposit them.
&gt;
&gt;
&gt; We are bringing this to your attention since clients who choose to manage
&gt; their account balances by withdrawing their funds and re-depositing them may
&gt; have their accounts set to be charged the full fee incurred by Pinnacle
&gt; Sports to accept their deposits and also to process all withdrawals.
&gt;
&gt; We appreciate your cooperation regarding future withdrawals and deposits to
&gt; your account.
&gt;
&gt;
&gt; Kind regards,
&gt;
&gt; Customer Service Department
&gt; Pinnacle Sports
Za info z gory dzieki Pozdrawiam
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Że jak dalej będziesz wypłacał, żeby 12 godzin później znowu wpłacić, to Cię obciążą prowizją jaką Pinnacle płaci na rzecz MB.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Dziwne to; wyplacilem , w miedzy czasie ukazal sie dobry kurs wiec wplacilem ponownie zeby zagrac do tego wyplata ktora zrobilem byla juz obciazona prowizja 12 euro (sama wyplata wyniosla ok 500 E) Tak wiec nie rozumie o co chodzi bukmacherowi. Napisze do nich jak dlugo musze odczekac po zolozeniu wyplaty z depozytem zeby nie siac zgorszenia w firmie ...
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Panowie wyjaśni mi ktos hcs -1.5 and -2 z Pinnacle?
Jeśli stawiasz -1,5 and -2 to twoja drużyna musi wygrać przewagą 3. bramek, abyś wygrał cały zakład; przy zwycięstwie 2. golami masz pół stawki wygrane (-1,5), a drugą połowę stawki Ci zwrócą.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Jak w tym buku znaleźć handicapy azjatyckie +0,25??
Widzę takie kursy na Oddsportal i jak ludzie to stawiają na forum natomiast nie mogę znaleźć na stronie Pinnacle.
Przy danym meczu piłkarskim widzę tylko opcje +1,5;+0,5;pk;-0,5;-1,5
 
Do góry Bottom