>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam panowie mam problem. Założyłem konto tam ale nie korzystałem z niego i zapomniałem numer ID. Napisałem do nich dwa razy e-mial i nie odpisali. Pomozecie? Mozecie podac dokłady adres i nie wiem po angielsku co napisac?!
 
ortiz 0

ortiz

Użytkownik
Witam panowie mam problem. Założyłem konto tam ale nie korzystałem z niego i zapomniałem numer ID. Napisałem do nich dwa razy e-mial i nie odpisali. Pomozecie? Mozecie podac dokłady adres i nie wiem po angielsku co napisac?!
csd małpa pinnaclesports kropka com
Hi, i forgotten my username, please send me my username in mail.
Regards.
nie moge napisac maila,bo nie mam 20postow.
 
radditz 17

radditz

Użytkownik
czesc, mam pytanie, jak mam pieniadze na koncie w polskiej walucie i przy rejstracji na pinacle wybiore euro to czy po wplacie za pomoca p24 bede mial euro na pinacle? druga sprawa to czy musze miec konto walutowe? i jak wyplace z pinacle w euro to dojdzie mi w euro na konto bankowe czy przelicza mi w banku na PLN ?
pozdrawiam
 
ace 3

ace

Użytkownik
tydzień temu założyłem konto i od razu pojawił się pierwszy problem, nie mogłem zalogować się do aplikacji pokera, jak się okazało przyczyna była nieco dziwna, logując się do tej aplikacji należy wpisać tylko pierwsze 10 znaków hasła, dziwne ale zadziałało,
przy okazji miałem możliwość przetestowania supportu, kontakt poprzez mail, odpisują bardzo szybko, po kilku minutach,
pierwszego maila wysłałem po polsku, strona po polsku..co prawda niecała, ale myślałem że support też będzie w tym języku,
zostałem poinformowany że w tym języku nie da rady się dogadać, więc następnego napisałem już po angielsku, wszystko załatwiliśmy
co do minusów dla mnie to:
- brak supportu po polsku i brak chata(jakoś przeżyje)
- tylko 1 darmowa wypłata w mc (bardzo dziwne)
- z tego co zauważyłem w poprzednich postach konieczność obrotu całą wpłaconą kasą, uważam to za duży problem, moja strategia opiera się na grze małym procentem kapitału, chciałem wpłacić do nich 2-3 tysiace i grać po 20, 30 zł...
chciałbym też mieć komfort wypłaty całej kasy w dowolnym momencie, z tego co przeczytałem wcześniej nie ma takiej opcji
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie dość że jedna z najlepszych firm to właśnie widzę że dodali nasz język :] wielki plus, szczególnie pomoże to początkującym typerom którzy zapragną grać u nich.
 
S 0

skyline-

Użytkownik
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć, jak ma się sprawa z wypłatami, zawsze żądają screena dowodu osobistego, jak to z tym jest?
Pozdrawiam.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W moim wypadku poprosili o dowód tożsamości i jakieś potwierdzenie konta bankowego. Wysłałem skan dowodu osobistego i screeny z konta internetowego (strona z moimi danymi i strona z potwierdzeniem przelewu przez P24, który do nich zrobiłem). Dodałem, że nie mam zwyczaju gromadzenia żadnych papierów z banku i że nie mam nawet rachunków na swoje nazwisko.

Po kilku godzinach dostałem maila, że mogę zlecać wypłatę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Minimalna wpłata -&gt; Moneybookers - Minimalna kwota depozytu to 10 USD, 15 CAD, 10 GBP, 10 EUR lub równowartość w lokalnej walucie,
-&gt; Konto bankowe -$10 USD, $15 CAD, £10 GBP, €10 EUR lub kwota wymieniona w sekcji Płatności w lokalnej walucie.,
Przelew24 - 10 zł.

Minimalna wypłata -&gt; Moneybookers - Minimalna kwota zlecenia to 10 USD lub równowartość w lokalnej walucie według infomacji zamieszczonej w sekcji Płatności.
Konto bankowe- brak minimalnej kwoty
Na koniec -&gt; Klienci są uprawnieni do jednej darmowej wypłaty w miesiącu. Ponadto nie ma ograniczeń co do minimalnej kwoty wypłaty. Druga i kolejne wypłaty realizowane w tym samym miesiącu będą obciążone opłatą 10 USD lub równowartość w innej walucie według informacji zamieszczonej w sekcji Płatnośc.
 
Q 0

qb

Użytkownik
Jak dla mnie pinnacle to najlepszy internetowy bukmacher. Kursy są rewelacyjne, support również.
W sieci nie ma nic lepszego
A czy pamięta ktoś, czy w zimie robili (albo chociaż kopiowali) ofertę na skoki narciarskie?
2) Czy ja dobrze widzę, że piłki noznej w ogóle u nich nie można grać dwudrogowo 1X, X2?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A czy pamięta ktoś, czy w zimie robili (albo chociaż kopiowali) ofertę na skoki narciarskie?
2) Czy ja dobrze widzę, że piłki noznej w ogóle u nich nie można grać dwudrogowo 1X, X2?
Co do drugiego pytania - pinnacle unika wystawiania niskich kursów, więc jeśli liczysz na 1X z kursem 1.2 to nie ma szans.

Przy bardziej wyrównanych kursach lub gdy chcesz stawiać na remis lub wygraną outsidera czasem możesz znaleźć handicap +0.5, który działa tam samo jak typ z podpórką. Ważne, żeby było to jednak samo +0.5 (a nie pk and +0.5, czy +0.5 and +1, bo to inny rodzaj zakładu o których było już pisane na forum). Typów stricte 1X i X2 w pinnacle nie ma.

Dlatego warto oprócz pinnacle posiłkować się jakimś innym bukmacherem. Zresztą warto mieć pieniądze u większej ilości bukmacherów, wtedy mamy szerszą ofertę zakładów i wybór najlepszych kursów.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
2) Czy ja dobrze widzę, że piłki noznej w ogóle u nich nie można grać dwudrogowo 1X, X2?
Możesz zawsze tak rozdzielić kwotę i obstawić dwa single, np. 1 i x by wyszedł ci zakład 1x. I przeważnie będzie on wyższy od kursów 1X oferowanych przez inne buki. Także narzekać nie można.
 
K 3

koma666

Użytkownik
WPŁACAŁ ktos do nich przelewem bankowym??? bo maja jakis dziwny krótki numer konta (12 cyfr) i mój bank nie akceptuje bo wywala mi bład ze numer za krótki a bank to pko bp
 
P 0

polored

Użytkownik
WITAM
Mam problem, po rejestracji oraz wpłacie pieniędzy musiałem wysłać skany dokumentów. Dostalem takiego meila, proszę o pomoc czy dokumenty zostały potwierdzone czy nie gdyż nie znam angielskiego.
Dear Pinnacle Sports’ Client,
We appreciate you providing the required credit/debit card documentation. Unfortunately, we are unable to approve the information as submitted.
To approve your credit/debit card information additional documents will be required or the information provided resent. Please see below for the additional requirements:
Authorization Form
Please complete and hand sign the authorization form.
Please upload the documentation as requested. For the security of our clients and Pinnacle Sports, only scanned documents uploaded from the website will be accepted. All submitted documents will be stored on a secure file server using industry standard strong encryption. The encrypted files are only accessible by our Risk department using a specially designed and secured access mechanism.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dziękują za dokumenty, ale nie są w stanie zatwierdzić danych.

Aby zatwierdzić kartę kredytową będą im potrzebne dodatkowe dokumenty.

Będziesz musiał wypełnić odręcznie formularz, podpisać, zeskanować i odesłać im go przez stronę internetową.

Dalej jest o tym, że takie dokumenty są przetrzymywane na zabezpieczonym serwerze i dostęp ma tylko ich dział odpowiedzialny za tego typu strawy.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
WPŁACAŁ ktos do nich przelewem bankowym??? bo maja jakis dziwny krótki numer konta (12 cyfr) i mój bank nie akceptuje bo wywala mi bład ze numer za krótki a bank to pko bp
Nie możesz wpłacić przez Przelewy24?

Po zalogowaniu się wejdź na stronę:
https://www38.pinnaclesports.com/Members/BankWireDepositForm.asp

Jeśli wybierzesz przelew poniżej 120 zł to wszystko jest łatwe. Jeśli wybierasz depozyt powyżej 120 zł to będzie to przelew międzynarodowy (za który Twój bank może pobrać wysoką opłatę i nie zawsze opcja takich przelewów jest dostępna przez internet lub wymaga aktywacji).

Jeśli masz dostępną możliwość przelewów zagranicznych to sprawa jest banalna - kopiujesz IBAN, kopiujesz SWIFT, kopiujesz nazwę banku i ten numer referencyjny, który jest tam podany.

Jeśli nie masz opcji przelewów zagranicznych to takiego przelewu nie zrobisz.

(możesz zapytać supportu pinnacle czy możesz zrobić kilka przelewów po 119.99)
 
Do góry Bottom