>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

fuks 0

fuks

Użytkownik
Zleciłem dziś wypłatę z Pinnacle na konto bankowe.
Została jednak odrzucona. W mailu napisano mi:
&quot;Powodem odrzucenia jest zlecenie wypłaty bez złożenia niezbędnej minimalnej wartości w formie zakładów.&quot;
Dodam, że nie korzystałem z żadnego bonusu i jest to pierwsza wypłata w miesiącu. O co chodzi?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Domyślam się, że wpłaciłeś wyższą sumę niż tę za którą zagrałeś (suma zagranych środków na wszystkie zakłady).
 
dekapol 22

dekapol

Użytkownik
Od blisko 2 tygodni w mojej firmie nie mogę połączyć się ze stroną pinnacla na żadnym z komputerów. Mieliśmy niedawno wirusa w jednym z komputerów który atakował łaczą interentowe (tyle wiem). Czy jest możliwe że Pinnacle zablokwało nam dostęp do strony. Co ma zrobić żeby &quot;mnie&quot; odblowali. Pisać do supportu czy zupełnie gdzie indziej. wszystkie strony w pracy mi hulają, inni bukmacherzy również, w domu na konto wchodzę bez problemu. Miał ktos taki przypadek ...poradźcie ... dodatowym problemem jest język angielski z którym radzę sobie kiepsko ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli w pracy masz stałe IP to bardzo prawdopodobne, że zbanowali Ci IP. Pinnacle to jeden z nielicznych bukmacherów, który potrafi dać bana na IP ze względów bezpieczeństwa.
Radziłbym jednak najpierw wyczyścić ciasteczka, jeśli nic nie da, a masz jakiegoś antyvirusa firewalla to odinstaluj, zainstaluj na nowo. Zobacz być może antywir/firewall blokuje Ci jakieś porty.
Jak to nic nie da- napisz do supportu. Tak jak mówię, całkiem możliwe, że zbanowali Ci IP.
 
dekapol 22

dekapol

Użytkownik
Dzięki Vader! Czyszczenie cookies itp. robię regularnie co dwa dni na moim kompie w pracy. Raczej zabanowali IP bo nie mogę wejść z żadnego kompa w firmie. No cóż, może się zlitują i zdejmą bana po interwencji w suuporcie, chociaż sam nie wiem do końca co było przyczyną blokady...
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Trudno uwieżyć że tam są tak wysokie kursy, trochę im współczuje bo mają pewnie małe zyski, no ale dla nich najwazniejsze jest dobro klienta. Super bukmacher
Małe zyski? Nie trzeba mieć wysokiej marży by zarabiać. Niską marżę nadrabiają obrotem, gracze nie są limitowani, mogą obstawiać zakłady za duże kwoty.
Policz sobie, który bukmacher zanotuje większy zysk.
Buk A: Obrót 1.000 i marża 10%
Buk B: Obrót 10.000 i marża 3%
 
R 924

radziooh

Użytkownik
pinnacle
z tym ze napisalem ze male zyski to przesadzilem. Zastanawiam sie czy jesli maja wieksze kursy i wiecej ludzi gra u nich to czy maja wieksze zyski niz Bet at home ktory ma zalosne kursy a mniej osob u nich gra. Ale kursy w pinnacle naprawde fajne np na to ze Polska nie przegra z Serbią 2.2 a u innych około 1.95
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
i już maja stronę po polsku ????
Hmm... chyba dzisiaj zmienili soft. To jedyny bukmacher z tych popularnych, który miał przez wiele lat ciągle ten sam soft.
Brak języka polskiego był sporą przeszkodą dla innych graczy. Teraz pewnie więcej naszych rodaków będzie tam grało.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Brak języka polskiego był sporą przeszkodą dla innych graczy. Teraz pewnie więcej naszych rodaków będzie tam grało.
tak na pewno ????
ja dopiero po przeczytaniu tego wątku dowiedziałem sie ze w pinnacle mozna stawiac akumulatory.
pozdr
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie rejestracji na PinnacleSports - moje nazwisko ma w sobie dwie polskie litery, kiedy wpisuje je przy rejestracji, na czerwono wyskakuje: &quot;Nazwisko: Pierwszy znak musi być A-Z&quot; . Jeśli wpisuje moje nazwisko bez polskich znaków, napis się nie pojawia. Mógłbym zarejestrować bez polskich znaków, ale czy później np. przy wypłacie nie będzie jakichś problemów?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz wpisać bez polskich znaków. Nie robią z tym problemu. Też mam moje dane bez liter diaktrycznych i jest ok.
 
N 0

n101

Użytkownik
Witam
A czy wypłata (pierwsza w miesiącu) w postaci przelewu na konto klienta jest również przewalutowywana z USD na PLN? Mam konto w PLN i zleciłem wypłatę. Pieniądze jeszcze nie wpłynęły stąd moje pytanie, bo nie wiem jaką sumę otrzymam? Tę którą zleciłem do wypłaty czy pomniejszoną o koszty kursowe?
 
M 0

mistrzu100

Użytkownik
witam forumowicz ! mam takie pytanie da sie grac moze jakos ako w pinnacle czy tylko te co sa w zakladzce akumulatory do wyboru, bo strasznie tam tego malo, nie mozna grac w ako meczy towarzyskich nawet czeskiej ligi.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
witam a ja mam pytanie odnosnie obstawiania bejsbola, w sotkaniach mozna zaznaczyc osobe ktora ma zaczac, ajk to sie ma dokladnie do zakladu i co w praktyce oznacza ? za info z gory dzieki
 
Do góry Bottom