>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

A 0

aros1811

Użytkownik
PinnacleSports.com
Witam serdecznie wszystkich,czy ktoś mógłbym mi wytłumaczyc jak mam znalezc klucz na strone Pinnaclesports.com,skąd mam go wziasc?
Prosze o wielką pomoc (nie znam klucza)
 
J 0

jomamoto

Użytkownik
czy pinacle ma konto w polskim banku? nigdzie nie moge znalesc
Posiadają od niedawna konto w BZ WBK i można nawet trzymać na koncie złotówki.

Dzisiaj nie mogę wejść ani na pinnacle ani na betchance bo mi jakiś komunikat po włosku wyskakuje. Czy wiecie coś na ten temat? Może to jakiś firewall, bo jestem nie na swoim komputerze.
 
T 0

taziii

Użytkownik
mam pytanie podobne jak kolega nademna.

To znaczy. czy Orientuje sie ktos co należy zrobić aby wypłacić pieniądze z PinnacleSport.

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli pomógłby ktoś mi w tym względzie. tj. jak to zrobić dokładnie, czy jakiś skan dwoodu jest potrzebne itp. itd.

z Gory dziekuje

taziii
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Joł . Ludzie mam pytanie . Co to jest za rodzaj handicapu pk w zdarzeniach piłkarskich w tym buku ?
819 Triestina pk 2.110
820 Catania pk 1.826
lub pk + -0,5/+0,5
Cagliari pk and -0.5 1.820
Siena pk and +0.5 2.1202
W tym pierwszym to IMO po prostu draw no bet ale w tym drugim nie mam pojęcia . Czyżby zwykły handi + 0,5 / - 0,5 gdy w przypadku remisu stawka jest zwracana w połowie ?

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź .
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Cagliari pk and -0.5 1.820

Wtedy stawke masz rozbijana na 2 zaklady, jeden na pk drugi na handi.
Wiec jak wejdzie remis, to masz jeden przegrany drugi zwrot.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czy pinnacle posiada handicapy w obydwie strony?
Tzn jesli gra faworyt vs niefaworyt to zawsze jest + handi dla niefaworyta jednak czy znajdzie sie -handi dla niefaworyta? bo narazie tego nie moge znalezc :/
 
P 1

premi

Użytkownik
Wyjaśnijcie mi to:
Obstawiłem u nich mecz siatkówki włoskiej Copra Berni Piacenza vs Lube Banca Marche Macerata na Macerata +1.5. Wynik zakończył się rezultatem 3:2 dla Piacenzy. Kupon mimo to rozliczyli jako przegrany :sad:, napisałem do nich a w odp dostałem info że był to zakład Volleyball Spread :)confused ???? Co on oznacza? Proszę o pomoc.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem przy takiej stawce na zakład akumulowany wygrana wyniesie tylko 18,78?
Jak na moje to 1,793*1,952*7,69 = 26,91, a nie 18,78 ...
 
Do góry Bottom