>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pierwszego gola strzelą...

T 18

techniacz

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zorientować czy ktoś próbował, i z jakim skutkiem, na dłuższą metę grać na &quot;pierwszego gola zdobędą gospodarze&quot;.
Moje założenie jest takie, że zamierzam stawiać (najpierw testowo oczywiście) wyłącznie na gospodarzy, wyłącznie w spotkaniach ligowych, i wyłącznie wtedy, gdy kurs na wygraną gości wynosi 5 lub więcej. Kurs na pierwszego gola zdobytego przez gospodarzy wynosi wtedy 1,30 - 1,50. Zamierzam obstawiać 3-4 spotkania dziennie, nie odbywające się w tym samym czasie. Na razie jestem na samym początku testów, dopiero 2 dni. Pierwszego dnia 4 spotkania, drugiego - 3. Na razie trafność 100%.
Zrobiłem też wczoraj test wybierając 7 spotkań nie patrząc na to, czy odbywają się o tych samych porach. Założeniem tego testu było obstawienie każdego zakładu z osobna kwotą 100 zł. Wynik - zysk 10 zł.
Wiem, że na razie to początek testu, więc nie ma się co przypalać. Czy ktoś ma doświadczenia z podobnego sposobu gry (bo trudno to nazwać systemem)?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zainwestowałeś 700 zł, a zyskałeś 10 zł.
To tak jakbyś zagrał 1 mecz za 700 zł po kursie 1,0143
Kolejny magiczny sposób....
GL

Ps. oblicz sobie to samo na odwrotność czyli, że pierwszy strzeli gość (niefaworyt) - zapewne lepiej byś wyszedł.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Myślę, że na dłuższą metę to się nie powiedzie. Za niskie kursy a przecież często zdarza się, że nie faworyt zdobywa bramkę pierwszy by potem przegrać różnicą kilku goli.
 
T 18

techniacz

Użytkownik
No dobra, to może podam dzisiejsze typy. Pierwszy mecz już się odbył, więc musicie mi zaufać, że obstawiałem go zanim się zaczął ????
Kwota wyjściowa 200 zł. Każde spotkanie obstawiam za 50.
Russian Division 2 East
Amur 2010 - Radian Baikal Irkutsk 1,42 ✅ stan konta 221
German Regionall. Bavaria
1860 München II - FC Augsburg II 1,48 ⛔ stan konta 171
 
T 18

techniacz

Użytkownik
Najpierw jakiś czas pojedziemy na pierwszego gola dla gospodarzy, a jak nie będzie wychodzić to spróbuję dla gości. Z tym że z moich obserwacji wynika, że jednak częściej pierwszego gola zdobywają gospodarze-faworyci. Stawiając na gości musiałbym zastosować progresję. Moim założeniem stawiania na gospodarzy jest gra ciągle tą samą stawką, chcę sprawdzić czy częstotliwość gola dla gospodarzy zniweluje częstotliwość gola dla gości.
Brazylia Campeonato
Atletico Belo Horizonte - Bahia 1,33 ✅ stan konta 187,50
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Ufamy Ci, ale proponuję przelicz to odwrotnie - poważnie mówię.
też jestem przekonany, że odwrotnie wyjdzie dużo lepiej, no ale komu by to się chciało liczyć, testować...tracić czas.....
a nie wiem skąd przekonanie o konieczności stosowania progresji - to do kolegi techniacz - płaska stawka w zupełności wystarczy....(przy takich kursach)
żeby nie być gołosłownym....
SR Colmar @2,54
Hartberg @3,1
Alaves @2,66
Honka @2,7
Evian TG @3,65
 
T 18

techniacz

Użytkownik
Typy na jutro:
Brazylia Serie B
Avai - Ceara 1,45 ✅ stan konta 211
Brazylia Serie B
Sport Recife - Atletico GO 1,45 ✅ stan konta 233,50
Aus. Zachodnia PL
Sorrento - ECU Joondalup 1,30 ✅ stan konta 248,50
Korea Płd. K-League
Jeonbuk Motors - Chunnam Dragons 1,42 ✅ stan konta 269,50
Niemcy Bundesliga 3
Osnabrück - Hansa Rostock 1,45 ✅ stan konta 292
Szwecja Allsvenskan
Norrkoping - Brommapojkarna 1,35 ✅ stan konta 309,50
Szwecja 1. liga Płd.
Sylvia - Torslanda 1,52 ⛔ stan konta 259,50
Peru Primera Division
Sport Huancayo - Pacifico FC 1,40 ✅ stan konta 279,50
Paragwaj 1. liga
Cerro Porteno - Sol de America 1,45 ✅ stan konta 302
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zobaczymy co wyjdzie z typów kolegi adiqq.
Jak na razie techniacza sposób się lepiej sprawdza, chociaż wydaje mnie się, że w większym przedziale czasowym może wyjść gorzej,
 
T 18

techniacz

Użytkownik
Typy na niedzielę
Kolumbia Postobon
Millonarios - Caldas 1,38 ✅ stan konta 321
USA MLS
Portland Timbers - FC Dallas 1,45 ✅ stan konta 343,50
Australia NSW
Sydney Olympic - Apia Leichhardt 1,50 ⛔ stan konta 293,50
Japonia J-League 2
Gamba Osaka - Sapporo 1,35 ✅ stan konta 311
Niemcy Bundesliga 2
1860 Monachium - Ingolstadt 1,50 ✅ stan konta 336
Holandia Eredivisie
Twente - Utrecht 1,35 ✅ stan konta 353,50
Islandia 1. liga
IBV Vestmannaeyja - Vikingur Olafsvik 1,42 ✅ stan konta 374,50
Brazylia Campeonato
Corinthians - Coritiba 1,42 ✅ (w 90 min. z karnego :grin: ) stan konta 395,50
Argentyna Apertura
Boca Juniors - Atletico Rafaela 1,45 ✅ stan konta 418
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Sprawdziłem, jakby zadziałała Twoja metoda w naszej Ekstraklasie w poprzednim sezonie.
Do grania zakwalifikowały się 33 mecze, rezultat:
✅ 17 razy
⛔ 16 razy.
Kursy brałem z betexplorera. Jeżeli jesteś zainteresowany, możesz sprawdzić inne ligi.
Powodzenia! ????
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
voiced i co Ty na to? chłopak zrobił 300zl w 4 dni i to bez zadnego analizowania, pewnie juz sam to grasz hehehe, dobrze to polapales techniacz zawijam ten system a Ty dawaj znac jak Ci dalej idzie pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 18

techniacz

Użytkownik
i to bez zadnego analizowania
Oczywiście, że analizuję ;) Gdybym grał na przypał, to nic by z tego nie było. I trudno nazwać to systemem, bo to zwykłe granie singli. Prawda chyba stara jak najstarszy bukmacher - wystarczy trafnie typować, a żaden system niepotrzebny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
voiced i co Ty na to? chłopak zrobił 300zl w 4 dni i to bez zadnego analizowania, pewnie juz sam to grasz hehehe, dobrze to polapales techniacz zawijam ten system a Ty dawaj znac jak Ci dalej idzie pozdro
Chłopak w tym krótkim czasie wyszedł lepiej niż mój pomysł.
To chciałeś usłyszeć?

Poczekajmy jeszcze kilkadziesiąt typów, bo nadal upieram się, że na odwrotność w dłuższej perspektywie czasu wyjdzie lepiej.
 
G 83

geo5

Użytkownik
@ Techniacz gratulacje, życzę sukcesów, oczywiście był prezentowany ten sposób gry na jednym z forów, o ile dobrze pamiętam było to ok. 2008 roku. Test dotyczył chyba 200 prób, wynik był dodatni / z yeldem + 5%/.
 
Do góry Bottom