#15 (
Unibet)
Rogers/Dalhausser w TOP3 (Olimpiada) @2.15
Xue/Xi w TOP3 (Olimpiada) @1.85
AKO: 3.98
Stawka: 100zł
Wychodzi bardzo ciekawe AKO (WillHill daje za to samo koło 4.25). Dla Amerykanów wiadomo Igrzyska to rzecz święta. Teraz odpuszczają sobie WT spokojnie trenując w
USA. Na igrzyskach wydaje mi się, że będą się liczyły tylko cztery pary: Alison/Emanuel, Ricardo/Cunha, Reckermann/Brink i właśnie Amerykanie, którzy w mojej opinii są faworytem do złotego medalu, a podium to dla nich minimum.
Chinki natomiast kto czyta moje posty ten wie, że dla mnie są #1 na świecie i będą nim przez ładnych kilka lat. Tutaj też widzę tylko jedną parę, która może je pokonać tj. Larisa/Juliana. Para Welsh/May już im chyba nie będą w stanie zagrozić - chyba, że May nagle zacznie grać jak za najlepszych czasów, jednak na to się nie zanosi.
AKO wygląda bardzo ciekawie i myślę, że jest to dobra inwestycja i jeśli jedna z tych ekip nie zajmie miejsca na podium będę naprawdę mocno zdziwiony. Polecam także zwycięstwo Chinek @8 w WillHillu. Kurs jest zdecydowanie za wysoki, dla porównania
Unibet daje za to samo tylko 3.75.
Kupon póki co nie będzie w statystykach - rozliczę go w sierpniu.