>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłka nożna ME 2008 eliminacje

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ja bym nie był tak do końca przekonany co do tej Szwecji ponieważ w razie przegranej będą praktycznie poza euro
Sam sobie zaprzeczasz tutaj. Piszesz, że nie byłbyś takki pewien, bo jak przegrają są poza Euro. W takich wypadkach drużyna stawia wszystko na jedną kartę. Szwedzi to dobry typ na ten weekend.

;)
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
Benek ale jemu chyba chodziło o Danie ,że jak przegra , taki się zdaję bo jeśli o Szwecje to rzeczywiście nie ma sensu to ,co pisze ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek ale jemu chyba chodziło o Danie ,że jak przegra , taki się zdaję bo jeśli o Szwecje to rzeczywiście nie ma sensu to ,co pisze ????
Hmmm.... To zimek mi nagmatwał... Na tabele musze luknąć.

SOry..... :]

A Ty gromaders pisz z sensem xD
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
moj kupon ;)

1525 gruzja-ukraina 1x 2,07
1543 islandia-hiszpania 2 1,27
1532 malta-turcja 2 1,15
1703 san marino (nie strz.) 2-1,2

stawka 30 zł
kurs 3,78
wygran 102 zł ;)

i drugi

1529 rosja-macedonia 1...1,22
1539szwecja-dania 1...2,00
1534-mołdawia-norwegia 2...1,40
1542-włochy-francja 1x..1,20
1703 san mariono (nie strz). 1,25

stawka 3zł
kurs 5,12
wygr.13,80

strasznie boie się o drugi kupon że nie wejdzi norwegi....ale co tam....prosze o komenty ....z góry dziex ;)
Raczej odwróciłbym stawki... 30 zł na Gruzję, a 3 na Szwecję... Jak dla mnie to krzywo. Druga sprawa - w ten weekend nie gram Hiszpanii ani Anglii. Na Old Trafford zapewne padnie 1, ale kurs niski; natomiast w dalekiej Icelandii pamiętam kiedyś rezultat 0:0, na którym wtopiłem kupę szmalu (także mecz Isl-Hisz)... Powodzenia
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Szkocja-Litwa propozycja -1.5 na 1

Jutro na Hampden Park Szkoci bedą chcieli wygrać i przybliżyć sie do awansu bo rywal niezbyt wymagający ale wbrew pozorom trudny.Litwa nastawiona defensywnie potrafi sie bronić ale Szkoci napewno rzucą sie do ataku a kurs zachęca.Jeśli Szkocja narzuci swój styl Litwinom i strzeli w miare szybko bramkę to bedzie duża szansa na handi chociaż zespół .Sytuacja w grupie jest taka że jeśli Szkocja wygra któryś z przeciwników Francja ,Włochy straci pkt to Szkoci przesuną sie do góry o jedno lub dwa miejsca w tabeli.Za plecami mają Ukraine którą też bedzie chciała wygrać na ciężkim terenie w Gruzji.Z powodu kontuzji nie zagrają obrońcy Russell Anderson i Gary Naysmith oraz napastnik Kenny Miller. Z powodu kartek pauzuje kapitan Barry Ferguson.Ale myślę że Szkoci niezawiodą kibiców i wygrają 2-0.Kurs adekwatny do ryzyka.

Włochy-Francja propozycja under 2.5

Drugi mecz z grupy B jaki wybrałem to bez wątpienia szlagier sobotniego wieczoru.Na Giuseppe Meazza San Siro wybiegną jedenastki Włoch i Francji.Włosi beda sie chcieli zrewanżować za porażke na Park de Princes pod koniec 2006 r gdzie ulegli Le Blues 1-3.Co ciekawe, Włosi w meczu u siebie ostatni raz pokonali Les Bleus w 1962 roku we Florencji. Parząc na jedenstki moim zdaniem mocniejsza na dzień dzisiejszy jest ekipa trójkolorowych/

Francja: Landreau - Clerc, Thuram, Abidal, Evra, Vieira, Makelele, Ribery, Malouda, Govou, Henry

Doświadczona obrona .Dwóch świetnych defensywnych pomocników Vieira i Makelele napewno beda wykonywać świetną robote w środku pola.Ribery i Malouda to zawodnicy z najsilniejszych zespołów Europy o świetnych umiejętnościach.Govou i Henry beda napewno wielkim zagrożeniem dla Włochów/

Skład reprezentacji Italii prezentuje sie także dobrze zwłaszcza w defensywie.
Włochy: Buffon - Oddo, Cannavaro, Nesta, Zambrotta, Pirlo, De Rossi, Gattuso, Quagliarella, Inzaghi, Del Piero

Nesta i Cannavaro niesamowici obrońcy o kapitalnych umiejętnościach,grają ze sobą lata w reprezentacji i są dobrze zgrani.Pirlo wezmie sie za rozgrywanie,De Rossi z Gattusso bedą walczyc w środku pola.Quagriella to typowy skrzydłowy.Nie zagra Toni i to jest spore osłąbienie.Najprawdopodobniej wystąpi Alex Del Piero i zawodnik Szachtara Lucarelli lub Inzaghi który ostatnio jest w dobrej dyspozycji i bedzie bardzo groźny.

Myśle że bedzie to bardzo wyrównane spotkanie dwóch doświadczonych ekip i z małą ilością bramek. Stawiam 1-1

Rosja-Macedonia propozycja 1

Rosja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie w pierwszej połowie meczu z Polską jak grali podstawowym składem to zdeklasowali naszą reprezentację.Jutro na podbicie kursu daje im 90 procent szans na wygranie ze słabą Macedonią.Zwłaszcza że walczą o awans i punkty z takimi rywalami trzeba zdobywać.
Stawiam 3-0 dla Rosji
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: WaliaNiemcy
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,44
Analiza:

W grupie D liderem są Niemcy. W tych eliminacjach nie doznali jeszcze żednej porażki. Mają pięć punktów przewagi nad drugą drużyną Czechów. Walia natomiast zajmuje miejsce piąte z dorobkiem 7 punktów po sześciu meczach. W tej sytuacji piłkarze reprezentacji Walii nie mają już co myśleć o awansie, ale nie sądzę by przez to odpuścili Niemcom. Dorobek bramkowy drużyny niemieckiej wygląda bardzo okazale – 28 bramek strzelonych i tylko 4 stracone. Jeśli chodzi o Walijczyków to zdobyli tylko 8 a stracili 9. Trzeba jednak przypomnieć o wpadce Niemiec w spotkaniu z Cyprem które zremisowali. Piłkarze Walii lepiej prezentują się u siebie, oczym świadczy m.in. wynik ostatniego meczu z Czechami zakończonego bezbramkowym remisem. W zespole Walii nie wystąpią : Collins, Parry , Nardiello , nie wiadomo także, czy zagra Evans. W reprezentacji Niemiec nie wystąpią: Fritz, Ballack, Borowski, Frings, Kehl, Schneider i Schlaudraff , a także niepewny jest wytęp Lehmanna. Więc jak widać siła rażenia drużyny niemieckiej maleje. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami zwyciężyła reprezentacja Walii, ja jednak uważam, że teraz zwycięsko z tego pojedynku wyjdą Niemcy, aczkolwiek na pewno nie będzie to łatwe zwycięstwo, więc raczej odradzałbym over. Sam stawiam 2.

Spotkanie: SzwecjaDania
Typ: over2,5 ⛔
Kurs: 2,10
Analiza:

Szwedzi prowadzą w grupie F. W swoim dorobku mają 18 punktów, ale wyprzedzają tylko o dwa reprezentację Irlandii Północnej. Duńczycy zajmują czwartą lokatę. Na swoim koncie mają 10 punktów. Sytuacja Duńczyków jest skomplikowana i ich szanse na awans są małe. /Trzeba pamiętać, że mają jeden mecz zaległy/. Szwedom po plecach depczą Irlandczycy i Hiszpanie /15 punktów/. Więc porażka Szwedów może także i im skomplikować sytuację. Bo raczej ciężko zakładać, że Hiszpanie nie zdobędą kompletu punktów w potyczce z Islandią albo Irlandia nie da rady zajmującej ostatnie miejsce Łotwie. Do tej pory w sześciu eliminacyjnych spotkaniach reprezentacja Szwecji wygrała 5 i jedno przegrała /z Irlandią/. Dania wygrała 3, raz zremisowała i 2 razy przegrała. Myślę, że w tym meczu postawię na over, ponieważ sytuacja obu drużyn zmusza ich do gry o 3 punkty a to się wiąże z szansą na dużą ilość goli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Włochy - Francja
Filippo Inzaghi strzeli bramkę
3,20
Expekt


W jutrzejszym meczu który odbedzie się na San Siro w Mediolanie gospodarze czyli Włosi podejmować bedą reprezentacje Francji.o spotkanie jest niewątpliwie hitem wszystkich jutrzejszych meczów.Nie widze tu faworyta chodziaż może więcej szans na wygraną daje Włochą z powodu że grają na własnym stadionie.W pierwszym emczu obu zespołów pdał wynik 3:1 Francuzów.Przypomne tylko że w jutrzejszym meczu bedziemy ogladać obecnych mistrzów i wicemistrzów świata więc poziom jest już tu bardzo bardzo wysoki.Oba zespoły bedą w tym emczu osłabione Włosi brakiem:Toneigo i Materazziego, zaś Francuzi brakiem-Coupet,Gallasa i Sagnolla. Znalazłem dosyć ciekawy ale zarazem ryzykowny typ jak wszyscy wiemy popularny &#39;&#39;Super Pippo&#39;&#39; to amszyna do strzelania goli nigdy nie strzela pieknych bramek,czy bramke zza pola karnego ale zawsze piłka &#39;&#39;szuka&#39;&#39; go w polu kranym w tym sezonie ejst w dobrej formie ponieważ jest podstawowym zawdoikiem AC Milan i strzela gole.Jutro obrona Francózów bedzie wygląda prawdopodobnie tak:Clerc,Thuram,Abidal,Evra moim zdaniem nie ejst to kolekyw szczególnie obecność Clerca na prawej stronie obrony i Abidala w środku są dla mnie zaskoczeniem.Fillipo bedzie chciał napewno jutro powiększyc swój dorobek bramkwoy i ma na to szanse ponieważ według mnie obrona Francuzów jutro bedzie ich najsłabszą formacją.Typ ryzykowny ale mozna zaryzykować
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
Islandia - Hiszpania (Typ) 2 1,25 ⛔
Islandia to ostatni zespół grupy F. 5 porażek i 1 remis , przegrana ze Szwecją 5 do 0 w czerwcu. Remis z Kanadą 1:1 w sierpniu. Hiszpania nie przegrała od 6 spotkań , jest 3 w grupie F z 5 zwycięstwami i 2 porażkami. To Hiszpanie są zdecydowanymi faworytami meczu.
Remis lub zwycięstwo Islandii byłoby ogromną niespodzianką.

Chorwacja - Estonia (Typ) 1 1,10 ✅
W grupie E Chorwacja wygrała 5 meczy i raz zremisowała ( z Rosją ). Estonia przegrała 5 razy a wygrała tylko raz ( z najsłabszą w grupie Andorą 2:1 ) Co ciekawe Estonia jest jedyną drużyną w grupie E której Andora strzeliła bramkę. Chorwaci muszą bronić 1 miejsca ponieważ są atakowani przez dobrze grających Rosjan. Gospodarze to według mnie pewnie zwycięzcy tego meczu.

Anglia - Izrael (Typ) 1 1,25 ✅
Niemcy są zdecydowanymi liderami swojej grupy. Mają 28 strzelonych
Mecz tych drużyn w Izraelu zakończył się bezbramkowym remisem. W grupie E Anglia zajmuje dopiero 4 miejsce natomiast Izrael 3. Anglicy muszą wygrać ten mecz jeżeli chcą myśleć o EURO 08. Izrael na pewno nie odpuści , ponieważ teoretycznie mają większą szanse na dostanie się do ME niż Anglia. Mecz będzie zacięty lecz przewaga swojego boiska , oraz lepszy skład sprawia że Anglicy są faworytami tego meczu.

Walia - Niemcy (Typ) 2 1,40 ✅
Niemcy są zdecydowanymi liderami swojej grupy. Mają 28 strzelonych i tylko 4 stracone bramki. Zwycięstwo z Anglią pokazuje , że Niemcy to silny zespół. Walijczycy zajmują dopiero 5 pozycję , mimo zwycięstwa z Bułgarią i remisu z Czechami są znacznie słabszym zespołem niż Niemcy.

Kochany syndrom 1 meczu... :/ ????
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Gruzja - Ukraina
to moze byc bardzo ciekawy pojedynak i nie koniecznie zakonczony na korzysc gosci w pierwszym spotkanu nieznacznie lepszi okazali sie nasi sasiedzi gracze Ukrziny . Gruzja posiada w swoim skladzie kilku naprawde klasowych zawodnikow do tego maja atut wlasnego boiska. Moim zdaniem Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Anglia-Izrael propozycja -1.5 na 1 ✅

Anglia: Robinson - Richards, Ferdinand, Terry, A. Cole, Barry, Gerrard, Carrick, J. Cole, Owen, Heskey

Heskey z Owenem w ataku.Chłopaki dobrze sie znają,grali przed laty w Liverpoolu.Zarówno Michael jak i Emile mają coś do udowodnienia całej Anglii i dzisiaj obydwaj bedą chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony.Obrona poprostu nie do przejścia.Terry coprawda bierze zastrzyki przeciwbólowe ale bedzie dzisiaj grał.Ferdinand klasa sama w sobie ,na prawej Richards który jest u progu wspaniałej kariery.Zagra Gerrard który tez zmagał sie z urazem ale w takim meczu musi zagrać.

McClaren mówił przed meczem:- Powiedziałem, że nie będzie usprawiedliwiania, ponieważ mamy wystarczająco dobrych piłkarzy i wystarczająco dobry zespół by wygrać. Ważne mecze to takie, w których musimy dobrze grać i kiedy były ważne mecze w eliminacjach, piłkarze grali dobrze. Nawet nie myślałem o niepowodzeniu. Nigdy nie awansujesz do turnieju bez jakiegoś ważnego meczu po drodze, meczu, z powodu którego wszyscy się denerwują i są pełni obaw. Musimy sobie z tym poradzić - powiedział McClaren BBC Sport.

Anglia jest mocno zdeterminowana i dzisiaj powinni sobie poradzić z Izraelem.


Izrael: Aouate - Shpungin, Gershon, Ben Haim, Ziv, Benado, Badir, Tal, Benayoun, Yitzhaki, Katan

Tal Ben Haim i Hossi Benayoun to zawodnicy angielskich klubów Premier League i najlepsi piłkarze reprezentacji.Izrael mazy tutaj o punktach .To dobry zespół ale nie na miare ME .Anglicy muszą zmazać plame nowego Wembley gdzie po przebudowie nie wygrali jeszcze meczu.

Stawiam 3-0 ✅ dla Synów Albionu
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie to może byc dziś jedna z niespodzianek.Wiadomo Niemcy zdecydowany faworyt ale zawsze na wyjazdach gra sie cięzko przykłąd np.Portugali która remisuje z Armenią to pokazuje że naprawde na wyajzdach gra się ciężko a w szczególności jak gra się na WYspach czy to Irlandia czy Wali tam sie gra ciężko gospodarze chcą za wszelką cene wygrać i bedą grali ostro a nawet można powiedziec brutalnie bo z tego słynną Walijczyccy moim zdaniem dziś Niemcom bedzie bardzo cięzko o komplet punktów.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Re: Gruzja - Ukraina
to moze byc bardzo ciekawy pojedynak i nie koniecznie zakonczony na korzysc gosci w pierwszym spotkanu nieznacznie lepszi okazali sie nasi sasiedzi gracze Ukrziny . Gruzja posiada w swoim skladzie kilku naprawde klasowych zawodnikow do tego maja atut wlasnego boiska. Moim zdaniem Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh:
też mam podobne zdanie, pamiętam że Gruzini wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie w meczu ze Szkocją i to na wyjeździe. Szota Arveladze jest tam prawdziwym liderem i jego koledzy zawsze dają z siebie wszystko. Atut własnego boiska + brak ogrania Andriya Shevchenki, myślę że warto zagrać 1x
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
SzwecjaDania
W jednym z najciekawszych pojedynków dzisiejszego wieczoru Szwecja podejmuje Danię. Będzie to pojedynek odwiecznych rywali, ale wydaje mi się, że dziś faworytem są Szwedzi, którzy pewnie wykorzystają atut własnego boiska, pokonają Duńczyków i tym samym bardzo zbliżą się do Mistrzostw Europy. Szwedzi przystępują do tego spotkania w najsilniejszym składzie i mimo iż w składzie Duńczyków z ważniejszych graczy zabraknie tylko bramkarza Soerensena to wydaje mi się, że znacznie lepiej kadrowo prezentują się gospodarze dzisiejszego spotkania. Co prawda w Duńczykach drzemie złość za pierwsze eliminacyjne spotkanie, które przez jednego z kibiców zostało przerwane i zweryfikowane jako walkower dla Szwedów – jednakże wydaje mi się, że piłkarze Trzech Koron są na chwilę obecną lepszą drużyną od swoich rywali i pewnie powinni ich pokonać. Dodatkowo kurs na gospodarzy zachęca mnie do postawienia „jedynki” ;)
Mój typ: Szwecja – 2,10 w Unibet

Holandia – Bułgaria
Póki co w tabeli grupy G dwie czołowe lokaty są okupowane przez Rumunów i Bułgarów, jednakże już dzisiejszego wieczoru wszystko to ma się zmienić. Obok wymienionych reprezentacji drużyną, która aspiruje do awansu do EURO 2008 jest Holandia i co ciekawe w dotychczas rozegranych spotkaniach żadna z tych trzech ekip nie zaznała porażki. Moim zdaniem dziś się to zmieni ponieważ „Pomarańczowi” powinni wykorzystać atut własnego boiska i pokonać ambitnych Bułgarów. Co prawda w ostatnich dniach kontuzji nabawił się Van der Vaart, którego nie zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu to mimo wszystko uważam, że Holendrzy powinni poradzić sobie ze swoimi rywalami.
Mój typ: Holandia – 1,36 w Unibet
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:cd4e3821da] SzwecjaDania

typ: 1
kurs: 2.05
Expekt


typ: 1/1
kurs: 3.35
Expekt


typ: powyzej 2.5 goli
kurs: 1.85
Expekt


typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? (TAK/NIE) 1
kurs: 3.60
Expekt
[/center:cd4e3821da]


Ogólnie wszystko przegrane :/ :przeklina: :przeklina: (0:0)



Derby Skandynawii - mecz grupy F Eliminacji Mistrzostw Europy 2008.
Duńczycy zapowiadają rewanż za... no właśnie - za skandal, którym zakończył się czerwcowy mecz tych drużyn w Kopenhadze.
Jak wszyscy pewnie pamiętają w 89 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości i wyrzucił Poulsena z boiska. Jednego z pseudokibiców gospodarzy tak to rozwścieczyło, że postanowił udowodnić arbitrowi, że się mylił ;).
Konsekwencje jakie spotkały Duńczyków były bardzo poważne a najboleśniejsza to strata 3 punktów - Szwecji został przyznany walkower 3:0
Jak będzie dzisiaj? Zaraz postaram się pokazać...


Gospodarze:
Aktualnie zdecydowany faworyt grupy - grają i efektownie i co najuważniejsze efektywnie.
Ich dotychczasowe mecze:
Łotwa 0:1 (0:1) Szwecja
Szwecja 3:1 (1:1) Liechtenstein
Szwecja 2:0 (1:0) Hiszpania
Islandia 1:2 (1:1) Szwecja
Irlandia Płn. 2:1 (1:1) Szwecja
Dania 0:3 (walkower) Szwecja
Szwecja 5:0 (3:0) Islandia

Prócz porażki w Irlandii - gdzie na bardzo trudnym terenie (punkty pewnie stracą tam wszyscy w tej grupie - prócz Islandii) przegrali 1:2, są nie do zatrzymania.
Nie ważne dla nich było do tej pory czy przyjeżdża do nich Liechtenstein czy Hiszpania - za każdym radzili sobie bez problemu. Również na wyjazdach pokazali klasę - najlepszym przykładem jest mecz z Danią. Zanim został przerwany działy się w nim bardoz dziwne rzeczy.
Już w 26 :!: minucie 3:0 prowadzili goście... co prawda rozpoczęła się wtedy pogoń Duńczyków i zanim doszło do feralnej sytuacji zz 89 minuty zdążyli wyrównać.
Dziś jednak Szwedzi nie dopuszczą do takiej nerwówki. Są zespołem lepszym a ich piłkarze są w lepszej formie niż przeciwnicy.
Warto zauważyć, że w każdym z dotychczasowych meczów Szwedzi strzelali bramkę juz w 1 połowie :!: Dziś powinni zaatakować już na samym początku - zdobyć prowadzenie i z czasem je systematycznie powiększać - może być mały pogrom :]


Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli i mają już nikłe szanse na awans... trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że drużyna ta na awans nie zasłużyła - była i nadal jest zdecydowanie gorsza od pierwszych 3 teamów grupy.
Dotychczasowe spotkania:
Islandia 0:2 (0:2) Dania
Dania 0:0 Irlandia Płn.
Liechtenstein 0:4 (0:2) Dania
Hiszpania 2:1 (2:0) Dania
Dania 0:3(walkower) Szwecja
Łotwa 0:2 (0:2) Dania

Trzeba zaznaczyć, że Duńczycy, grając z mocnymi przeciwnikami jak Hiszpania czy Szwecja tracili bramki bardoz szybki i przegrywali już pierwszą połowę. Dziś powinno być podobnie - mam nadzieję :p
Co prawda media duńskie bardzo podgrzewają atmosferę, w nadziei, że na rywali zadziała jakaś presja... jednak to goście muszą zaatakować i spróbować wygrać ten mecz - a skutki tego moim zdaniem będą dla nich opłakane.

Przewiduję: 3-0
 
Y 0

yetix

Użytkownik
Macedonia nie strzeli - 1,75

Rosja podczas eliminacji straciła jedynie 1 bramkę z Izraelem. Słabiutka macedonia nie powinna dać rady strzelić nawet jednego gola, tym bardziej że rosja powinna zagrac podstawowym składem ponieważ potrzebne są jej punkty do awansu.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
[center:5096c29ee7] SzwecjaDania

typ: 1
kurs: 2.05
Expekt


typ: 1/1
kurs: 3.35
Expekt


typ: powyzej 2.5 goli
kurs: 1.85
Expekt
[/center:5096c29ee7]

typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? (TAK/NIE) 1
kurs: 3.60
Expekt
[/center]



Derby Skandynawii - mecz grupy F Eliminacji Mistrzostw Europy 2008.
Duńczycy zapowiadają rewanż za... no właśnie - za skandal, którym zakończył się czerwcowy mecz tych drużyn w Kopenhadze.
Jak wszyscy pewnie pamiętają w 89 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości i wyrzucił Poulsena z boiska. Jednego z pseudokibiców gospodarzy tak to rozwścieczyło, że postanowił udowodnić arbitrowi, że się mylił ;).
Konsekwencje jakie spotkały Duńczyków były bardzo poważne a najboleśniejsza to strata 3 punktów - Szwecji został przyznany walkower 3:0
Jak będzie dzisiaj? Zaraz postaram się pokazać...


Gospodarze:
Aktualnie zdecydowany faworyt grupy - grają i efektownie i co najuważniejsze efektywnie.
Ich dotychczasowe mecze:
Łotwa 0:1 (0:1) Szwecja
Szwecja 3:1 (1:1) Liechtenstein
Szwecja 2:0 (1:0) Hiszpania
Islandia 1:2 (1:1) Szwecja
Irlandia Płn. 2:1 (1:1) Szwecja
Dania 0:3 (walkower) Szwecja
Szwecja 5:0 (3:0) Islandia

Prócz porażki w Irlandii - gdzie na bardzo trudnym terenie (punkty pewnie stracą tam wszyscy w tej grupie - prócz Islandii) przegrali 1:2, są nie do zatrzymania.
Nie ważne dla nich było do tej pory czy przyjeżdża do nich Liechtenstein czy Hiszpania - za każdym radzili sobie bez problemu. Również na wyjazdach pokazali klasę - najlepszym przykładem jest mecz z Danią. Zanim został przerwany działy się w nim bardoz dziwne rzeczy.
Już w 26 :!: minucie 3:0 prowadzili goście... co prawda rozpoczęła się wtedy pogoń Duńczyków i zanim doszło do feralnej sytuacji zz 89 minuty zdążyli wyrównać.
Dziś jednak Szwedzi nie dopuszczą do takiej nerwówki. Są zespołem lepszym a ich piłkarze są w lepszej formie niż przeciwnicy.
Warto zauważyć, że w każdym z dotychczasowych meczów Szwedzi strzelali bramkę juz w 1 połowie :!: Dziś powinni zaatakować już na samym początku - zdobyć prowadzenie i z czasem je systematycznie powiększać - może być mały pogrom :]


Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli i mają już nikłe szanse na awans... trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że drużyna ta na awans nie zasłużyła - była i nadal jest zdecydowanie gorsza od pierwszych 3 teamów grupy.
Dotychczasowe spotkania:
Islandia 0:2 (0:2) Dania
Dania 0:0 Irlandia Płn.
Liechtenstein 0:4 (0:2) Dania
Hiszpania 2:1 (2:0) Dania
Dania 0:3(walkower) Szwecja
Łotwa 0:2 (0:2) Dania

Trzeba zaznaczyć, że Duńczycy, grając z mocnymi przeciwnikami jak Hiszpania czy Szwecja tracili bramki bardoz szybki i przegrywali już pierwszą połowę. Dziś powinno być podobnie - mam nadzieję :p
Co prawda media duńskie bardzo podgrzewają atmosferę, w nadziei, że na rywali zadziała jakaś presja... jednak to goście muszą zaatakować i spróbować wygrać ten mecz - a skutki tego moim zdaniem będą dla nich opłakane.

Przewiduję: 3-0
To jest najlepszy typ dzisiejszego dnia i grzech go nie zagrać. Na pewno nikt mi nie wmówi, że lepiej zagrać np. Anglię, Hiszpanię i Niemcy zamiast jednej Szwecji... Żadnego remisu nie będzie. Pewne zwycięstwo, jak dla mnie na granicy under/over czyli 2:0, 3:0, 2:1 :p
Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli
Poprawka :p
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
gruzja ukraina
Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh: i kto mial racje
 
S 0

sonic

Użytkownik
mowiłem wam zeby nie grac tej ukrainy. 89 min wyrownanie
. Tak samo jak wszyscy uważali Szwecję za pewniaka... ja stawiałem na Holandię z Bułgarią Handi (0-1,5) o bardzo dobrym kursie 2,05, no i na Anglie - Izrael UNDER. Anglia nie weszła ale cóż, w sumie uważam ze nie bylo niespodzianek, bo o remisie ukrainy nie można mówić jak o niespodziance. Nie wiem po co komu grać na takie drużyny jak Gruzja czy Ukraina. Przecież to są zupełnie nieprzewidywalne zespoły. Dużo poprawili w swojej grze Ukraińcy - ale przecież nie grają systematycznie dobrze. Zobaczymy co przyniesie 12.09.2007 mam nadzieję, że będzie więcej wygranych.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
A oto wyniki wczorajszych spotkań :

Group A:

Serbia [0 - 0] Finland

Portugal [2 - 2] Poland

44&#39; [0 - 1] M. Lewandowski
50&#39; [1 - 1] Maniche
73&#39; [2 - 1] C. Ronaldo
87&#39; [2 - 2] J. Krzynowek




Group B:

Scotland [3 - 1] Lithuania
31&#39; [1 - 0] K. Boyd
61&#39; [1 - 1] T. Danilevicius (pen.)
77&#39; [2 - 1] S. McManus
83&#39; [3 - 1] J. McFadden

Georgia [1 - 1] Ukraine
9&#39; [0 - 1] O. Shelayev
89&#39; [1 - 1] D. Siradze

Italy [0 - 0] France




Group C:

Hungary [1 - 0] Bosnia-Herzegovina
39&#39; [1 - 0] Z. Gera (karny)

Malta [2 - 2] Turkey
41&#39; [1 - 0] B. Said
45&#39; [1 - 1] H. Altintop
76&#39; [2 - 1] A. Schembri
78&#39; [2 - 2] S. Cetin

Moldova [0 - 1] Norway
47&#39; [0 - 1] S. Iversen




Group D:

San Marino [0 - 3] Czech Republic
33&#39; [0 - 1] T. Rosicky
74&#39; [0 - 2] M. Jankulovski
90&#39; [0 - 3] J. Koller

Slovakia [2 - 2] Ireland
7&#39; [0 - 1] S. Ireland
38&#39; [1 - 1] M. Klimpl
58&#39; [1 - 2] K. Doyle
90&#39; [2 - 2] M. Cech

Wales [0 - 2] Germany
6&#39; [0 - 1] M. Klose
60&#39; [0 - 2] M. Klose




Group E:

Russia [3 - 0] Rep. of Macedonia
8&#39; [1 - 0] V. Berezutski
84&#39; [2 - 0] A. Arshavin
88&#39; [3 - 0] A. Kerzhakov

England [3 - 0] Israel
20&#39; [1 - 0] S.W. Phillips
50&#39; [2 - 0] M. Owen
67&#39; [3 - 0] M. Richards

Croatia [2 - 0] Estonia
39&#39; [1 - 0] E.A.D. Silva
45&#39; [2 - 0] E.A.D. Silva




Group F:

Latvia [1 - 0] Northern Ireland
56&#39; [1 - 0] C. Baird (samobójczy)

Sweden [0 - 0] Denmark

Iceland [1 - 1] Spain
40&#39; [1 - 0] E. Hallfredsson
86&#39; [1 - 1] A. Iniesta




Group G:

Luxembourg [0 - 3] Slovenia
7&#39; [0 - 1] K. Lavric
37&#39; [0 - 2] M. Novakovic
47&#39; [0 - 3] K. Lavric

Belarus [1 - 3] Romania
16&#39; [0 - 1] A. Mutu
21&#39; [1 - 1] M. Romashchenko
42&#39; [1 - 2] N. Dica
77&#39; [1 - 3] A. Mutu (karny)

Holland [2 - 0] Bulgaria
23&#39; [1 - 0] W. Sneijder
58&#39; [2 - 0] R.v. Nistelrooy



Polska po remisie w Portugalii znajduje sie na pierwszym miejscu w grupie A.Na drugiej pozycji plasuje sie Finlandia ze stratą 2 pkt do naszej reprezentacji.Obie te ekipy mają rozegrane 10 meczy,a najgroźniejsi rywale Portugalia/Serbia/Belgia po 9.Już w środe naszą reprezentacje czeka spotkanie z wiceliderami grupy,wiec wszystko sie może jeszcze zmienic.Jak narazie wygląda na to,że jesteśmy coraz bliżej EURO i oby tak zostało ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom