>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Piłka nożna ME 2008 eliminacje

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ja bym nie był tak do końca przekonany co do tej Szwecji ponieważ w razie przegranej będą praktycznie poza euro
Sam sobie zaprzeczasz tutaj. Piszesz, że nie byłbyś takki pewien, bo jak przegrają są poza Euro. W takich wypadkach drużyna stawia wszystko na jedną kartę. Szwedzi to dobry typ na ten weekend.

;)
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
Benek ale jemu chyba chodziło o Danie ,że jak przegra , taki się zdaję bo jeśli o Szwecje to rzeczywiście nie ma sensu to ,co pisze ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek ale jemu chyba chodziło o Danie ,że jak przegra , taki się zdaję bo jeśli o Szwecje to rzeczywiście nie ma sensu to ,co pisze ????
Hmmm.... To zimek mi nagmatwał... Na tabele musze luknąć.

SOry..... :]

A Ty gromaders pisz z sensem xD
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
moj kupon ;)

1525 gruzja-ukraina 1x 2,07
1543 islandia-hiszpania 2 1,27
1532 malta-turcja 2 1,15
1703 san marino (nie strz.) 2-1,2

stawka 30 zł
kurs 3,78
wygran 102 zł ;)

i drugi

1529 rosja-macedonia 1...1,22
1539szwecja-dania 1...2,00
1534-mołdawia-norwegia 2...1,40
1542-włochy-francja 1x..1,20
1703 san mariono (nie strz). 1,25

stawka 3zł
kurs 5,12
wygr.13,80

strasznie boie się o drugi kupon że nie wejdzi norwegi....ale co tam....prosze o komenty ....z góry dziex ;)
Raczej odwróciłbym stawki... 30 zł na Gruzję, a 3 na Szwecję... Jak dla mnie to krzywo. Druga sprawa - w ten weekend nie gram Hiszpanii ani Anglii. Na Old Trafford zapewne padnie 1, ale kurs niski; natomiast w dalekiej Icelandii pamiętam kiedyś rezultat 0:0, na którym wtopiłem kupę szmalu (także mecz Isl-Hisz)... Powodzenia
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Szkocja-Litwa propozycja -1.5 na 1

Jutro na Hampden Park Szkoci bedą chcieli wygrać i przybliżyć sie do awansu bo rywal niezbyt wymagający ale wbrew pozorom trudny.Litwa nastawiona defensywnie potrafi sie bronić ale Szkoci napewno rzucą sie do ataku a kurs zachęca.Jeśli Szkocja narzuci swój styl Litwinom i strzeli w miare szybko bramkę to bedzie duża szansa na handi chociaż zespół .Sytuacja w grupie jest taka że jeśli Szkocja wygra któryś z przeciwników Francja ,Włochy straci pkt to Szkoci przesuną sie do góry o jedno lub dwa miejsca w tabeli.Za plecami mają Ukraine którą też bedzie chciała wygrać na ciężkim terenie w Gruzji.Z powodu kontuzji nie zagrają obrońcy Russell Anderson i Gary Naysmith oraz napastnik Kenny Miller. Z powodu kartek pauzuje kapitan Barry Ferguson.Ale myślę że Szkoci niezawiodą kibiców i wygrają 2-0.Kurs adekwatny do ryzyka.

Włochy-Francja propozycja under 2.5

Drugi mecz z grupy B jaki wybrałem to bez wątpienia szlagier sobotniego wieczoru.Na Giuseppe Meazza San Siro wybiegną jedenastki Włoch i Francji.Włosi beda sie chcieli zrewanżować za porażke na Park de Princes pod koniec 2006 r gdzie ulegli Le Blues 1-3.Co ciekawe, Włosi w meczu u siebie ostatni raz pokonali Les Bleus w 1962 roku we Florencji. Parząc na jedenstki moim zdaniem mocniejsza na dzień dzisiejszy jest ekipa trójkolorowych/

Francja: Landreau - Clerc, Thuram, Abidal, Evra, Vieira, Makelele, Ribery, Malouda, Govou, Henry

Doświadczona obrona .Dwóch świetnych defensywnych pomocników Vieira i Makelele napewno beda wykonywać świetną robote w środku pola.Ribery i Malouda to zawodnicy z najsilniejszych zespołów Europy o świetnych umiejętnościach.Govou i Henry beda napewno wielkim zagrożeniem dla Włochów/

Skład reprezentacji Italii prezentuje sie także dobrze zwłaszcza w defensywie.
Włochy: Buffon - Oddo, Cannavaro, Nesta, Zambrotta, Pirlo, De Rossi, Gattuso, Quagliarella, Inzaghi, Del Piero

Nesta i Cannavaro niesamowici obrońcy o kapitalnych umiejętnościach,grają ze sobą lata w reprezentacji i są dobrze zgrani.Pirlo wezmie sie za rozgrywanie,De Rossi z Gattusso bedą walczyc w środku pola.Quagriella to typowy skrzydłowy.Nie zagra Toni i to jest spore osłąbienie.Najprawdopodobniej wystąpi Alex Del Piero i zawodnik Szachtara Lucarelli lub Inzaghi który ostatnio jest w dobrej dyspozycji i bedzie bardzo groźny.

Myśle że bedzie to bardzo wyrównane spotkanie dwóch doświadczonych ekip i z małą ilością bramek. Stawiam 1-1

Rosja-Macedonia propozycja 1

Rosja zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie w pierwszej połowie meczu z Polską jak grali podstawowym składem to zdeklasowali naszą reprezentację.Jutro na podbicie kursu daje im 90 procent szans na wygranie ze słabą Macedonią.Zwłaszcza że walczą o awans i punkty z takimi rywalami trzeba zdobywać.
Stawiam 3-0 dla Rosji
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: WaliaNiemcy
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,44
Analiza:

W grupie D liderem są Niemcy. W tych eliminacjach nie doznali jeszcze żednej porażki. Mają pięć punktów przewagi nad drugą drużyną Czechów. Walia natomiast zajmuje miejsce piąte z dorobkiem 7 punktów po sześciu meczach. W tej sytuacji piłkarze reprezentacji Walii nie mają już co myśleć o awansie, ale nie sądzę by przez to odpuścili Niemcom. Dorobek bramkowy drużyny niemieckiej wygląda bardzo okazale – 28 bramek strzelonych i tylko 4 stracone. Jeśli chodzi o Walijczyków to zdobyli tylko 8 a stracili 9. Trzeba jednak przypomnieć o wpadce Niemiec w spotkaniu z Cyprem które zremisowali. Piłkarze Walii lepiej prezentują się u siebie, oczym świadczy m.in. wynik ostatniego meczu z Czechami zakończonego bezbramkowym remisem. W zespole Walii nie wystąpią : Collins, Parry , Nardiello , nie wiadomo także, czy zagra Evans. W reprezentacji Niemiec nie wystąpią: Fritz, Ballack, Borowski, Frings, Kehl, Schneider i Schlaudraff , a także niepewny jest wytęp Lehmanna. Więc jak widać siła rażenia drużyny niemieckiej maleje. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami zwyciężyła reprezentacja Walii, ja jednak uważam, że teraz zwycięsko z tego pojedynku wyjdą Niemcy, aczkolwiek na pewno nie będzie to łatwe zwycięstwo, więc raczej odradzałbym over. Sam stawiam 2.

Spotkanie: SzwecjaDania
Typ: over2,5 ⛔
Kurs: 2,10
Analiza:

Szwedzi prowadzą w grupie F. W swoim dorobku mają 18 punktów, ale wyprzedzają tylko o dwa reprezentację Irlandii Północnej. Duńczycy zajmują czwartą lokatę. Na swoim koncie mają 10 punktów. Sytuacja Duńczyków jest skomplikowana i ich szanse na awans są małe. /Trzeba pamiętać, że mają jeden mecz zaległy/. Szwedom po plecach depczą Irlandczycy i Hiszpanie /15 punktów/. Więc porażka Szwedów może także i im skomplikować sytuację. Bo raczej ciężko zakładać, że Hiszpanie nie zdobędą kompletu punktów w potyczce z Islandią albo Irlandia nie da rady zajmującej ostatnie miejsce Łotwie. Do tej pory w sześciu eliminacyjnych spotkaniach reprezentacja Szwecji wygrała 5 i jedno przegrała /z Irlandią/. Dania wygrała 3, raz zremisowała i 2 razy przegrała. Myślę, że w tym meczu postawię na over, ponieważ sytuacja obu drużyn zmusza ich do gry o 3 punkty a to się wiąże z szansą na dużą ilość goli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Włochy - Francja
Filippo Inzaghi strzeli bramkę
3,20
Expekt


W jutrzejszym meczu który odbedzie się na San Siro w Mediolanie gospodarze czyli Włosi podejmować bedą reprezentacje Francji.o spotkanie jest niewątpliwie hitem wszystkich jutrzejszych meczów.Nie widze tu faworyta chodziaż może więcej szans na wygraną daje Włochą z powodu że grają na własnym stadionie.W pierwszym emczu obu zespołów pdał wynik 3:1 Francuzów.Przypomne tylko że w jutrzejszym meczu bedziemy ogladać obecnych mistrzów i wicemistrzów świata więc poziom jest już tu bardzo bardzo wysoki.Oba zespoły bedą w tym emczu osłabione Włosi brakiem:Toneigo i Materazziego, zaś Francuzi brakiem-Coupet,Gallasa i Sagnolla. Znalazłem dosyć ciekawy ale zarazem ryzykowny typ jak wszyscy wiemy popularny &#39;&#39;Super Pippo&#39;&#39; to amszyna do strzelania goli nigdy nie strzela pieknych bramek,czy bramke zza pola karnego ale zawsze piłka &#39;&#39;szuka&#39;&#39; go w polu kranym w tym sezonie ejst w dobrej formie ponieważ jest podstawowym zawdoikiem AC Milan i strzela gole.Jutro obrona Francózów bedzie wygląda prawdopodobnie tak:Clerc,Thuram,Abidal,Evra moim zdaniem nie ejst to kolekyw szczególnie obecność Clerca na prawej stronie obrony i Abidala w środku są dla mnie zaskoczeniem.Fillipo bedzie chciał napewno jutro powiększyc swój dorobek bramkwoy i ma na to szanse ponieważ według mnie obrona Francuzów jutro bedzie ich najsłabszą formacją.Typ ryzykowny ale mozna zaryzykować
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
Islandia - Hiszpania (Typ) 2 1,25 ⛔
Islandia to ostatni zespół grupy F. 5 porażek i 1 remis , przegrana ze Szwecją 5 do 0 w czerwcu. Remis z Kanadą 1:1 w sierpniu. Hiszpania nie przegrała od 6 spotkań , jest 3 w grupie F z 5 zwycięstwami i 2 porażkami. To Hiszpanie są zdecydowanymi faworytami meczu.
Remis lub zwycięstwo Islandii byłoby ogromną niespodzianką.

Chorwacja - Estonia (Typ) 1 1,10 ✅
W grupie E Chorwacja wygrała 5 meczy i raz zremisowała ( z Rosją ). Estonia przegrała 5 razy a wygrała tylko raz ( z najsłabszą w grupie Andorą 2:1 ) Co ciekawe Estonia jest jedyną drużyną w grupie E której Andora strzeliła bramkę. Chorwaci muszą bronić 1 miejsca ponieważ są atakowani przez dobrze grających Rosjan. Gospodarze to według mnie pewnie zwycięzcy tego meczu.

Anglia - Izrael (Typ) 1 1,25 ✅
Niemcy są zdecydowanymi liderami swojej grupy. Mają 28 strzelonych
Mecz tych drużyn w Izraelu zakończył się bezbramkowym remisem. W grupie E Anglia zajmuje dopiero 4 miejsce natomiast Izrael 3. Anglicy muszą wygrać ten mecz jeżeli chcą myśleć o EURO 08. Izrael na pewno nie odpuści , ponieważ teoretycznie mają większą szanse na dostanie się do ME niż Anglia. Mecz będzie zacięty lecz przewaga swojego boiska , oraz lepszy skład sprawia że Anglicy są faworytami tego meczu.

Walia - Niemcy (Typ) 2 1,40 ✅
Niemcy są zdecydowanymi liderami swojej grupy. Mają 28 strzelonych i tylko 4 stracone bramki. Zwycięstwo z Anglią pokazuje , że Niemcy to silny zespół. Walijczycy zajmują dopiero 5 pozycję , mimo zwycięstwa z Bułgarią i remisu z Czechami są znacznie słabszym zespołem niż Niemcy.

Kochany syndrom 1 meczu... :/ ????
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Gruzja - Ukraina
to moze byc bardzo ciekawy pojedynak i nie koniecznie zakonczony na korzysc gosci w pierwszym spotkanu nieznacznie lepszi okazali sie nasi sasiedzi gracze Ukrziny . Gruzja posiada w swoim skladzie kilku naprawde klasowych zawodnikow do tego maja atut wlasnego boiska. Moim zdaniem Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Anglia-Izrael propozycja -1.5 na 1 ✅

Anglia: Robinson - Richards, Ferdinand, Terry, A. Cole, Barry, Gerrard, Carrick, J. Cole, Owen, Heskey

Heskey z Owenem w ataku.Chłopaki dobrze sie znają,grali przed laty w Liverpoolu.Zarówno Michael jak i Emile mają coś do udowodnienia całej Anglii i dzisiaj obydwaj bedą chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony.Obrona poprostu nie do przejścia.Terry coprawda bierze zastrzyki przeciwbólowe ale bedzie dzisiaj grał.Ferdinand klasa sama w sobie ,na prawej Richards który jest u progu wspaniałej kariery.Zagra Gerrard który tez zmagał sie z urazem ale w takim meczu musi zagrać.

McClaren mówił przed meczem:- Powiedziałem, że nie będzie usprawiedliwiania, ponieważ mamy wystarczająco dobrych piłkarzy i wystarczająco dobry zespół by wygrać. Ważne mecze to takie, w których musimy dobrze grać i kiedy były ważne mecze w eliminacjach, piłkarze grali dobrze. Nawet nie myślałem o niepowodzeniu. Nigdy nie awansujesz do turnieju bez jakiegoś ważnego meczu po drodze, meczu, z powodu którego wszyscy się denerwują i są pełni obaw. Musimy sobie z tym poradzić - powiedział McClaren BBC Sport.

Anglia jest mocno zdeterminowana i dzisiaj powinni sobie poradzić z Izraelem.


Izrael: Aouate - Shpungin, Gershon, Ben Haim, Ziv, Benado, Badir, Tal, Benayoun, Yitzhaki, Katan

Tal Ben Haim i Hossi Benayoun to zawodnicy angielskich klubów Premier League i najlepsi piłkarze reprezentacji.Izrael mazy tutaj o punktach .To dobry zespół ale nie na miare ME .Anglicy muszą zmazać plame nowego Wembley gdzie po przebudowie nie wygrali jeszcze meczu.

Stawiam 3-0 ✅ dla Synów Albionu
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie to może byc dziś jedna z niespodzianek.Wiadomo Niemcy zdecydowany faworyt ale zawsze na wyjazdach gra sie cięzko przykłąd np.Portugali która remisuje z Armenią to pokazuje że naprawde na wyajzdach gra się ciężko a w szczególności jak gra się na WYspach czy to Irlandia czy Wali tam sie gra ciężko gospodarze chcą za wszelką cene wygrać i bedą grali ostro a nawet można powiedziec brutalnie bo z tego słynną Walijczyccy moim zdaniem dziś Niemcom bedzie bardzo cięzko o komplet punktów.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Re: Gruzja - Ukraina
to moze byc bardzo ciekawy pojedynak i nie koniecznie zakonczony na korzysc gosci w pierwszym spotkanu nieznacznie lepszi okazali sie nasi sasiedzi gracze Ukrziny . Gruzja posiada w swoim skladzie kilku naprawde klasowych zawodnikow do tego maja atut wlasnego boiska. Moim zdaniem Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh:
też mam podobne zdanie, pamiętam że Gruzini wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie w meczu ze Szkocją i to na wyjeździe. Szota Arveladze jest tam prawdziwym liderem i jego koledzy zawsze dają z siebie wszystko. Atut własnego boiska + brak ogrania Andriya Shevchenki, myślę że warto zagrać 1x
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
SzwecjaDania
W jednym z najciekawszych pojedynków dzisiejszego wieczoru Szwecja podejmuje Danię. Będzie to pojedynek odwiecznych rywali, ale wydaje mi się, że dziś faworytem są Szwedzi, którzy pewnie wykorzystają atut własnego boiska, pokonają Duńczyków i tym samym bardzo zbliżą się do Mistrzostw Europy. Szwedzi przystępują do tego spotkania w najsilniejszym składzie i mimo iż w składzie Duńczyków z ważniejszych graczy zabraknie tylko bramkarza Soerensena to wydaje mi się, że znacznie lepiej kadrowo prezentują się gospodarze dzisiejszego spotkania. Co prawda w Duńczykach drzemie złość za pierwsze eliminacyjne spotkanie, które przez jednego z kibiców zostało przerwane i zweryfikowane jako walkower dla Szwedów – jednakże wydaje mi się, że piłkarze Trzech Koron są na chwilę obecną lepszą drużyną od swoich rywali i pewnie powinni ich pokonać. Dodatkowo kurs na gospodarzy zachęca mnie do postawienia „jedynki” ;)
Mój typ: Szwecja – 2,10 w Unibet

Holandia – Bułgaria
Póki co w tabeli grupy G dwie czołowe lokaty są okupowane przez Rumunów i Bułgarów, jednakże już dzisiejszego wieczoru wszystko to ma się zmienić. Obok wymienionych reprezentacji drużyną, która aspiruje do awansu do EURO 2008 jest Holandia i co ciekawe w dotychczas rozegranych spotkaniach żadna z tych trzech ekip nie zaznała porażki. Moim zdaniem dziś się to zmieni ponieważ „Pomarańczowi” powinni wykorzystać atut własnego boiska i pokonać ambitnych Bułgarów. Co prawda w ostatnich dniach kontuzji nabawił się Van der Vaart, którego nie zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu to mimo wszystko uważam, że Holendrzy powinni poradzić sobie ze swoimi rywalami.
Mój typ: Holandia – 1,36 w Unibet
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:cd4e3821da] SzwecjaDania

typ: 1
kurs: 2.05
Expekt


typ: 1/1
kurs: 3.35
Expekt


typ: powyzej 2.5 goli
kurs: 1.85
Expekt


typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? (TAK/NIE) 1
kurs: 3.60
Expekt
[/center:cd4e3821da]


Ogólnie wszystko przegrane :/ :przeklina: :przeklina: (0:0)



Derby Skandynawii - mecz grupy F Eliminacji Mistrzostw Europy 2008.
Duńczycy zapowiadają rewanż za... no właśnie - za skandal, którym zakończył się czerwcowy mecz tych drużyn w Kopenhadze.
Jak wszyscy pewnie pamiętają w 89 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości i wyrzucił Poulsena z boiska. Jednego z pseudokibiców gospodarzy tak to rozwścieczyło, że postanowił udowodnić arbitrowi, że się mylił ;).
Konsekwencje jakie spotkały Duńczyków były bardzo poważne a najboleśniejsza to strata 3 punktów - Szwecji został przyznany walkower 3:0
Jak będzie dzisiaj? Zaraz postaram się pokazać...


Gospodarze:
Aktualnie zdecydowany faworyt grupy - grają i efektownie i co najuważniejsze efektywnie.
Ich dotychczasowe mecze:
Łotwa 0:1 (0:1) Szwecja
Szwecja 3:1 (1:1) Liechtenstein
Szwecja 2:0 (1:0) Hiszpania
Islandia 1:2 (1:1) Szwecja
Irlandia Płn. 2:1 (1:1) Szwecja
Dania 0:3 (walkower) Szwecja
Szwecja 5:0 (3:0) Islandia

Prócz porażki w Irlandii - gdzie na bardzo trudnym terenie (punkty pewnie stracą tam wszyscy w tej grupie - prócz Islandii) przegrali 1:2, są nie do zatrzymania.
Nie ważne dla nich było do tej pory czy przyjeżdża do nich Liechtenstein czy Hiszpania - za każdym radzili sobie bez problemu. Również na wyjazdach pokazali klasę - najlepszym przykładem jest mecz z Danią. Zanim został przerwany działy się w nim bardoz dziwne rzeczy.
Już w 26 :!: minucie 3:0 prowadzili goście... co prawda rozpoczęła się wtedy pogoń Duńczyków i zanim doszło do feralnej sytuacji zz 89 minuty zdążyli wyrównać.
Dziś jednak Szwedzi nie dopuszczą do takiej nerwówki. Są zespołem lepszym a ich piłkarze są w lepszej formie niż przeciwnicy.
Warto zauważyć, że w każdym z dotychczasowych meczów Szwedzi strzelali bramkę juz w 1 połowie :!: Dziś powinni zaatakować już na samym początku - zdobyć prowadzenie i z czasem je systematycznie powiększać - może być mały pogrom :]


Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli i mają już nikłe szanse na awans... trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że drużyna ta na awans nie zasłużyła - była i nadal jest zdecydowanie gorsza od pierwszych 3 teamów grupy.
Dotychczasowe spotkania:
Islandia 0:2 (0:2) Dania
Dania 0:0 Irlandia Płn.
Liechtenstein 0:4 (0:2) Dania
Hiszpania 2:1 (2:0) Dania
Dania 0:3(walkower) Szwecja
Łotwa 0:2 (0:2) Dania

Trzeba zaznaczyć, że Duńczycy, grając z mocnymi przeciwnikami jak Hiszpania czy Szwecja tracili bramki bardoz szybki i przegrywali już pierwszą połowę. Dziś powinno być podobnie - mam nadzieję :p
Co prawda media duńskie bardzo podgrzewają atmosferę, w nadziei, że na rywali zadziała jakaś presja... jednak to goście muszą zaatakować i spróbować wygrać ten mecz - a skutki tego moim zdaniem będą dla nich opłakane.

Przewiduję: 3-0
 
Y 0

yetix

Użytkownik
Macedonia nie strzeli - 1,75

Rosja podczas eliminacji straciła jedynie 1 bramkę z Izraelem. Słabiutka macedonia nie powinna dać rady strzelić nawet jednego gola, tym bardziej że rosja powinna zagrac podstawowym składem ponieważ potrzebne są jej punkty do awansu.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
[center:5096c29ee7] SzwecjaDania

typ: 1
kurs: 2.05
Expekt


typ: 1/1
kurs: 3.35
Expekt


typ: powyzej 2.5 goli
kurs: 1.85
Expekt
[/center:5096c29ee7]

typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? (TAK/NIE) 1
kurs: 3.60
Expekt
[/center]



Derby Skandynawii - mecz grupy F Eliminacji Mistrzostw Europy 2008.
Duńczycy zapowiadają rewanż za... no właśnie - za skandal, którym zakończył się czerwcowy mecz tych drużyn w Kopenhadze.
Jak wszyscy pewnie pamiętają w 89 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości i wyrzucił Poulsena z boiska. Jednego z pseudokibiców gospodarzy tak to rozwścieczyło, że postanowił udowodnić arbitrowi, że się mylił ;).
Konsekwencje jakie spotkały Duńczyków były bardzo poważne a najboleśniejsza to strata 3 punktów - Szwecji został przyznany walkower 3:0
Jak będzie dzisiaj? Zaraz postaram się pokazać...


Gospodarze:
Aktualnie zdecydowany faworyt grupy - grają i efektownie i co najuważniejsze efektywnie.
Ich dotychczasowe mecze:
Łotwa 0:1 (0:1) Szwecja
Szwecja 3:1 (1:1) Liechtenstein
Szwecja 2:0 (1:0) Hiszpania
Islandia 1:2 (1:1) Szwecja
Irlandia Płn. 2:1 (1:1) Szwecja
Dania 0:3 (walkower) Szwecja
Szwecja 5:0 (3:0) Islandia

Prócz porażki w Irlandii - gdzie na bardzo trudnym terenie (punkty pewnie stracą tam wszyscy w tej grupie - prócz Islandii) przegrali 1:2, są nie do zatrzymania.
Nie ważne dla nich było do tej pory czy przyjeżdża do nich Liechtenstein czy Hiszpania - za każdym radzili sobie bez problemu. Również na wyjazdach pokazali klasę - najlepszym przykładem jest mecz z Danią. Zanim został przerwany działy się w nim bardoz dziwne rzeczy.
Już w 26 :!: minucie 3:0 prowadzili goście... co prawda rozpoczęła się wtedy pogoń Duńczyków i zanim doszło do feralnej sytuacji zz 89 minuty zdążyli wyrównać.
Dziś jednak Szwedzi nie dopuszczą do takiej nerwówki. Są zespołem lepszym a ich piłkarze są w lepszej formie niż przeciwnicy.
Warto zauważyć, że w każdym z dotychczasowych meczów Szwedzi strzelali bramkę juz w 1 połowie :!: Dziś powinni zaatakować już na samym początku - zdobyć prowadzenie i z czasem je systematycznie powiększać - może być mały pogrom :]


Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli i mają już nikłe szanse na awans... trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że drużyna ta na awans nie zasłużyła - była i nadal jest zdecydowanie gorsza od pierwszych 3 teamów grupy.
Dotychczasowe spotkania:
Islandia 0:2 (0:2) Dania
Dania 0:0 Irlandia Płn.
Liechtenstein 0:4 (0:2) Dania
Hiszpania 2:1 (2:0) Dania
Dania 0:3(walkower) Szwecja
Łotwa 0:2 (0:2) Dania

Trzeba zaznaczyć, że Duńczycy, grając z mocnymi przeciwnikami jak Hiszpania czy Szwecja tracili bramki bardoz szybki i przegrywali już pierwszą połowę. Dziś powinno być podobnie - mam nadzieję :p
Co prawda media duńskie bardzo podgrzewają atmosferę, w nadziei, że na rywali zadziała jakaś presja... jednak to goście muszą zaatakować i spróbować wygrać ten mecz - a skutki tego moim zdaniem będą dla nich opłakane.

Przewiduję: 3-0
To jest najlepszy typ dzisiejszego dnia i grzech go nie zagrać. Na pewno nikt mi nie wmówi, że lepiej zagrać np. Anglię, Hiszpanię i Niemcy zamiast jednej Szwecji... Żadnego remisu nie będzie. Pewne zwycięstwo, jak dla mnie na granicy under/over czyli 2:0, 3:0, 2:1 :p
Goście:
Norwedzy zajmują 4 miejsce w tabeli
Poprawka :p
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
gruzja ukraina
Dla zespolu Ukrainy bedzie ciezko wywalvczyc 3 punkty na stadionie rywala a kurs jest przekonujacy na 1 5:80 1x 2:12 :twisted: :spokodfhgfh: i kto mial racje
 
S 0

sonic

Użytkownik
mowiłem wam zeby nie grac tej ukrainy. 89 min wyrownanie
. Tak samo jak wszyscy uważali Szwecję za pewniaka... ja stawiałem na Holandię z Bułgarią Handi (0-1,5) o bardzo dobrym kursie 2,05, no i na Anglie - Izrael UNDER. Anglia nie weszła ale cóż, w sumie uważam ze nie bylo niespodzianek, bo o remisie ukrainy nie można mówić jak o niespodziance. Nie wiem po co komu grać na takie drużyny jak Gruzja czy Ukraina. Przecież to są zupełnie nieprzewidywalne zespoły. Dużo poprawili w swojej grze Ukraińcy - ale przecież nie grają systematycznie dobrze. Zobaczymy co przyniesie 12.09.2007 mam nadzieję, że będzie więcej wygranych.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
A oto wyniki wczorajszych spotkań :

Group A:

Serbia [0 - 0] Finland

Portugal [2 - 2] Poland

44&#39; [0 - 1] M. Lewandowski
50&#39; [1 - 1] Maniche
73&#39; [2 - 1] C. Ronaldo
87&#39; [2 - 2] J. Krzynowek




Group B:

Scotland [3 - 1] Lithuania
31&#39; [1 - 0] K. Boyd
61&#39; [1 - 1] T. Danilevicius (pen.)
77&#39; [2 - 1] S. McManus
83&#39; [3 - 1] J. McFadden

Georgia [1 - 1] Ukraine
9&#39; [0 - 1] O. Shelayev
89&#39; [1 - 1] D. Siradze

Italy [0 - 0] France




Group C:

Hungary [1 - 0] Bosnia-Herzegovina
39&#39; [1 - 0] Z. Gera (karny)

Malta [2 - 2] Turkey
41&#39; [1 - 0] B. Said
45&#39; [1 - 1] H. Altintop
76&#39; [2 - 1] A. Schembri
78&#39; [2 - 2] S. Cetin

Moldova [0 - 1] Norway
47&#39; [0 - 1] S. Iversen




Group D:

San Marino [0 - 3] Czech Republic
33&#39; [0 - 1] T. Rosicky
74&#39; [0 - 2] M. Jankulovski
90&#39; [0 - 3] J. Koller

Slovakia [2 - 2] Ireland
7&#39; [0 - 1] S. Ireland
38&#39; [1 - 1] M. Klimpl
58&#39; [1 - 2] K. Doyle
90&#39; [2 - 2] M. Cech

Wales [0 - 2] Germany
6&#39; [0 - 1] M. Klose
60&#39; [0 - 2] M. Klose




Group E:

Russia [3 - 0] Rep. of Macedonia
8&#39; [1 - 0] V. Berezutski
84&#39; [2 - 0] A. Arshavin
88&#39; [3 - 0] A. Kerzhakov

England [3 - 0] Israel
20&#39; [1 - 0] S.W. Phillips
50&#39; [2 - 0] M. Owen
67&#39; [3 - 0] M. Richards

Croatia [2 - 0] Estonia
39&#39; [1 - 0] E.A.D. Silva
45&#39; [2 - 0] E.A.D. Silva




Group F:

Latvia [1 - 0] Northern Ireland
56&#39; [1 - 0] C. Baird (samobójczy)

Sweden [0 - 0] Denmark

Iceland [1 - 1] Spain
40&#39; [1 - 0] E. Hallfredsson
86&#39; [1 - 1] A. Iniesta




Group G:

Luxembourg [0 - 3] Slovenia
7&#39; [0 - 1] K. Lavric
37&#39; [0 - 2] M. Novakovic
47&#39; [0 - 3] K. Lavric

Belarus [1 - 3] Romania
16&#39; [0 - 1] A. Mutu
21&#39; [1 - 1] M. Romashchenko
42&#39; [1 - 2] N. Dica
77&#39; [1 - 3] A. Mutu (karny)

Holland [2 - 0] Bulgaria
23&#39; [1 - 0] W. Sneijder
58&#39; [2 - 0] R.v. Nistelrooy



Polska po remisie w Portugalii znajduje sie na pierwszym miejscu w grupie A.Na drugiej pozycji plasuje sie Finlandia ze stratą 2 pkt do naszej reprezentacji.Obie te ekipy mają rozegrane 10 meczy,a najgroźniejsi rywale Portugalia/Serbia/Belgia po 9.Już w środe naszą reprezentacje czeka spotkanie z wiceliderami grupy,wiec wszystko sie może jeszcze zmienic.Jak narazie wygląda na to,że jesteśmy coraz bliżej EURO i oby tak zostało ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom