>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2016/2017

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie wystąpią:
Gębala T., Kwiatkowski, Mihić - kontuzje
Wichary - poza składem
Chyba jednak dzisiaj głosem rozsądku jest typ Maćka ???? Inaczej powiem, dzisiaj idę również w stronę MMTSu. Vive było podrażnione porażką we Francji, chciało jakoś plamę zmazać i wytarli parkiet Azotami. Natomiast mam takie wrażenie, że Wisła się już po odpadnięciu z LM &quot;wyżyła&quot;. Wysokie zwycięstwa z Pogonią, Zagłębiem, potem po trudach z Chrobrym (ktoś kto nie oglądał może powiedzieć jak po trudach jeżeli wygrali 7mioma bramkami). Następny mecz jest bardzo prestiżowy dla Wisły z kielecką Iskrą. Absencje w składzie wymieniłem już wyżej.
MMTS +7,5 @1,72 Unibet ⛔

Edit: No z taką grą to Kwidzyn może sobie Stal, czy Legionovię ogrywać... ????
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
08.04.2017 g. 18.00 Wisła Płock- Vive Kielce
-
Typ: 2 ✅✅✅
Kurs: 1,6
Tempobet
Stawka 8 j


„Święta wojna” już jutro w Hali Orlen Arena w Płocku, Wisła podejmuje Kieleckie Vive. To spotkanie to jednak przedsmak emocji związanych ze zbliżającą się końcówką sezonu. Oba zespoły zapewniły sobie 1 miejsce w swoich grupach i gdyby nie historia i klimat pomiędzy tymi zespołami byłby to mecz o pietruszkę. Jednak w tym potkaniu od ligowych punktów ważniejszy jest honor, przewaga psychologiczna przed Play Offami, walka o mino zespołu nr 1 w Polsce. To spotkanie elektryzuje całą handballową Polskę a nie tylko Kielce i Płock, to jak pojedynek Realu z Barcelona na piłkarsiej murawie.

Jeśli chodzi o poziom sportowy obu zespołów to jest on stosunkowo zbliżony, bezdyskusyjne są to dwie najlepsze Polskie drużyny. Ja osobiście wyżej cenię Vive, które ma szerszy i bardziej wyrównany skład. Wisła do końca sezonu z kolei gra bez ważnego ogniwa jakim jest Tomasz Gębala.

Kielczanie mocno zawiedzeni po odpadnięciu z LM na własne życzenie, jak można w obu spotkaniach po świetnych 45 minutach nagle stanąć i zaprzepaścić cały trud. Nie ogarniam tego. Uważam jednak że wystąpi efekt sportowej złości i będą chcieli przed najważniejszą ligową częścią sezonu pokazać kto rządzi w Superlidze.

Jedynym plusem Wisły jest własny parkiet oraz nie bez znaczenia na pewno jest również dyspozycja bramkarzy obu zespołów. To chyba najbardziej zrównoważona pozycja pomiędzy Płockiem i Kielcami.

Z jednej strony Szmal i Ivić, z drugiej Corrales, Wichura czy Morawski, każdy z nich przy tzw. „dniu konia” może przesądzić o wyniku.

Wierzę jednak że pozostałe pozycje na których moim zdaniem Vive ma lepszych zawodników zaważą o wyniku spotkania. Porównując poszczególne pozycje:
Lewe skrzydło: Strlek, Jachlewski &gt; Wiśniewski, Mihić

Koło: Julen &gt; Rocha

Prawe skrzydło: Reichman, Djukić &gt; Ghionea, Daszek

Lewe rozegranie: Bielecki, Jurecki &gt;&gt;&gt; Duarte, Pusica

Środek Rozegrania: Zorman, Bombac &gt;&gt; Tarabochia, Dima

Prawe rozegranie: Lijek, Paczkowski &gt;&gt; De Toledo, Ivic

Moim zdaniem największa przewaga kielczan na rozegraniu, gdzie ma kto rzucać z 9-11 metra, w zespole Płocka rozgrywający bardziej przystosowani do zwodu jeden na jeden i wejście w strefę, jednak rzutów z dystansu może im zabraknąć.

Reasumując uważam że Vive ma większy potencjał by wygrać to spotkanie i idę w tym kierunku. Jak zagrają na swoim normalnym poziomie to będzie minimum -5 dla Kielc.​
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Prawe skrzydło: Reichman, Djukić &gt; Ghionea, Daszek
Ja bym tutaj dał =. Fakt, Tobias wrócił po kontuzji, ale miewa jeszcze nieskuteczne rzuty. Ghionea z Daszkiem bardzo dobrze biegają do kontr. Powiedziałbym, ze co najmniej tak samo dobrze, jak ich rywale z Iskry.
Prawe rozegranie: Lijek, Paczkowski &gt;&gt; De Toledo, Ivic
Lijewski zdecydowanie tutaj się wyróżnia, ale to Wiślacy mają bardziej zrównoważoną dwójkę. Paczas wchodząc na boisko mocno zaniża poziom w porównaniu do Krzyśka. Odnoszę to jednak do ogółu i bardziej do tego, co widziałem w ostatnich meczach na arenie międzynarodowej. Paweł rzadko chodził do rzutu i to mógłby być największy zarzut do niego. Z Nafciarzami powinien mieć łatwiej o sytuacje i bramki, zobaczymy jak to wyjdzie.
08.04.2017 g. 18.00 Wisła Płock- Vive Kielce
Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawy mecz, ale jak się ma 1.6 na Iskrę w Płocku do tego ~1.7 niedawno w Puławach? Ostatnio w Świętych Wojnach rozgrywanych w Orlen Arenie mieliśmy 1.4-1.5 na kielczan, a Wisełka potrafiła się stawiać. Po takim kursie ja się nie decyduję na stawianie na Mistrzów Polski, jednak uważam, że w tej weekend u Panów i Pań jest kilka dobrych meczów, w których powinny być niezłe bety.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Ja bym tutaj dał =. Fakt, Tobias wrócił po kontuzji, ale miewa jeszcze nieskuteczne rzuty. Ghionea z Daszkiem bardzo dobrze biegają do kontr. Powiedziałbym, ze co najmniej tak samo dobrze, jak ich rywale z Iskry.
Sam się długo zastanawiałem, bo to niezwykle zbliżone pary, jednak zdecydowałem się na Kielczan bo o ile VG ok, to w moim odczuciu Daszek ma nieco problem z psychiką, wystarczą 2-3 nieudane rzuty i już jest lipa do końca meczu. Thobias niezwykle powtarzalny, wisi w powietrzu &quot;wieki&quot; i czeka na ruch bramkarza. Darko też świetnie spisuje się w ostatnim czasie.


Lijewski zdecydowanie tutaj się wyróżnia, ale to Wiślacy mają bardziej zrównoważoną dwójkę. Paczas wchodząc na boisko mocno zaniża poziom w porównaniu do Krzyśka. Odnoszę to jednak do ogółu i bardziej do tego, co widziałem w ostatnich meczach na arenie międzynarodowej. Paweł rzadko chodził do rzutu i to mógłby być największy zarzut do niego. Z Nafciarzami powinien mieć łatwiej o sytuacje i bramki, zobaczymy jak to wyjdzie.
Lijek klasa, jednak Paczas zrobił w obecnym sezonie ogromny postęp, co już potrafił pokazać w kadrze. Świetny zwód z obejściem, z dużą łatwością mija wielu rywali. Toledo po kontuzji, miał świetne momenty w tym sezonie, zobaczymy jak to będzie w meczu na szczycie.


Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawy mecz, ale jak się ma 1.6 na Iskrę w Płocku do tego ~1.7 niedawno w Puławach? Ostatnio w Świętych Wojnach rozgrywanych w Orlen Arenie mieliśmy 1.4-1.5 na kielczan, a Wisełka potrafiła się stawiać. Po takim kursie ja się nie decyduję na stawianie na Mistrzów Polski, jednak uważam, że w tej weekend u Panów i Pań jest kilka dobrych meczów, w których powinny być niezłe bety.
Kurs z Azotami był nieporozumieniem, co szybko pokazały drastyczne spadki. Obecny kurs uważam za wystawiony prawidłowo. Owszem ryzyko jest, ale intuicja podpowiada zwycięstwo gości. Buki coś ociągają się z kursami, osobiście czekam na kursy bramkowe w Szczecinie bo tam czuję grad bramek. Co do damskiego ręczniaka to się średnio orientuję więc czekamy na Twoje propozycje :grin:
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
08.04.2017 g. 18.00 Azoty Puławy- Wybrzeże Gdańsk
Typ: 1 (-4,5)
Kurs: 1,75
Unibet
Stawka 6j


Moim zdaniem znaczna różnica klas pomiędzy zespołami, kurs nieco zawyżony na Azoty gdyż oni o nic nie walczą a Wybrzeże gra o Top 3. Jednak nie wierzę w odpuszczanie Azotów, które są zdecydowanie mocniejszym zespołem. Azoty zagrają dla kibiców, by zrekompensować porażki w dwóch poprzednich spotkaniach. Uważam że spokojnie pokryją handicap i wynik zakończy się wynikiem ok -8 dla Azotów.

Alternatywnie:
Azoty (-7,5) @ 3,13 Betolimp 2/10


----------------------------------------------------------------------

08.04.2017 g. 18.30 Szczecin- Zabrze
Typ: over 58,5
Kurs: 1,72
Bwin
Stawka 6j


Czekałem z niecierpliwością na linię bramkową w tym meczu i się doczekałem. Linia całkiem przyjemna, gdyż spotykają się zespoły, które koncentrują się na ataku zapominając o obronie. Zabre ma jeszcze o co walczyć, aby uniknąć trudnych rywali w PO, ale Szczecin zapewne się nie położy i będzie walczył. W obu zespołach ma kto rzucać, w Szczecinie Konitz, Bruma, Zaremba; w Zabrzu Daćko, Tomczak, Adamuszek, Slujiters.
Spodziewam się otwartego meczu i wyniku w okolicy 65 bramek.

H2H wygląda obiecująco:
07.12.16 SL Górnik Zabrze Szczecin 37 : 26
09.12.15 SL Szczecin Górnik Zabrze 26 : 30
19.09.15 SL Górnik Zabrze Szczecin 36 : 28
01.08.15 CF Górnik Zabrze Szczecin 41 : 26
25.03.15 SL Szczecin Górnik Zabrze 31 : 31
23.11.14 SL Górnik Zabrze Szczecin 35 : 35

Alternatywnie:
over 62,5 @ 2,95 Betolimp 3/10
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Skoro Zabrzanie mają o co walczyć to nie brałeś pod uwagę faktu że postawią na defensywę? Przecież to normalna sprawa. W większości spotkań wszystkich lig gdy dochodzi do meczu gdzie któraś drużyna o coś walczy to padają underowe wyniki.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Skoro Zabrzanie mają o co walczyć to nie brałeś pod uwagę faktu że postawią na defensywę? Przecież to normalna sprawa. W większości spotkań wszystkich lig gdy dochodzi do meczu gdzie któraś drużyna o coś walczy to padają underowe wyniki.
Nie w przypadku Górnika. Oglądałeś ich mecze? Run and gun to idealne odwzorowanie stylu gry Zabrzan.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Wczoraj w siatkówce Jastrzębie przegrało z ZAKSĄ 0:3 mimo że przez cały sezon w każdym meczu wygrywali minimum 1 seta. Wiem że to inna dyscyplina ale zawsze jak dochodzi do decydujących starć to nie ma co sugerować się statystykami.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
23.04.2017 g. 15.15 Górnik Zabrze- Vive Kielce
Typ: over 59,5
Kurs: 1,91
Marathobet
Stawka 5j


Mecz za kilka minut więc na szybko. O potencjale Vive nie ma co dyskutować, 35 bramek do rzucenia w meczu to dla nich normalność. Górnik potrafi atakować, ma kto u nich rzucać (Daćko, Sluijters, Adamuszek), jednak zapominają przy tym o obronie o czym już pisałem niejednokrotnie w poprzednich postach, dlatego też idę zdecydowanie w kierunku overa. Uważam że możemy dziś w Zabrzu zobaczyć ok 65 bramek.​
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
23.04.2017 g. 15.15 Górnik Zabrze- Vive Kielce
Typ: over 59,5⛔
Kurs: 1,91
Marathobet
Stawka 5j


Mecz za kilka minut więc na szybko. O potencjale Vive nie ma co dyskutować, 35 bramek do rzucenia w meczu to dla nich normalność. Górnik potrafi atakować, ma kto u nich rzucać (Daćko, Sluijters, Adamuszek), jednak zapominają przy tym o obronie o czym już pisałem niejednokrotnie w poprzednich postach, dlatego też idę zdecydowanie w kierunku overa. Uważam że możemy dziś w Zabrzu zobaczyć ok 65 bramek.​
Strasznie słaba 2 połowa w wykonaniu obu zespołów. Jak dla mnie strasznie zawiódł Górnik, który rzucił 23 bramki, z czego 9 z nich rzucili w pierwszym kwadransie spotkania....
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Kwidzyn - Azoty Puławy
Azoty Puławy @1.77 Unibet

Pierwszy mecz o 3 miejsce, faworytem jest ekipa z Puław która już w dwóch poprzednich sezonach zajmowała to miejsce, w tym roku skład ma jeszcze mocniejszy i nigdy tak mocno nie wyrażali się zawodnicy i trenerzy o awansie do finału, tego się zrobić nie udało ale obrona brązowych medali to minimum dla takich zawodników jak choćby Krajewski, Bogdanow, Bartek Jurecki, mają zdecydowanie mocniejszy personalnie skład, a oba mecze w rundzie zasadniczej wygrała ekipa Azotów:
Azoty Puławy 33:21 Kwidzyn
Kwidzyn 27:29 Azoty Puławy,
zresztą widać, że w naszej lidze jest coś takiego, że jest te 4 ekipy które niby są w tej czwórce ale jeżeli dochodzi do bezpośrednich starć danych ekip już są różnice znaczące, np w półfinałach czy zasadniczym gdzie Puławy miały stawiać się Płockowi, wyłapywały, w lidze Kwidzyn miał się stawiać Puławom, dostał dwa razy, Wisła Płock dostaje prawie zawsze od Vive, nie inaczej będzie tym razem, Azoty są lepsze i to wygrają, czym zrobią bardzo duży krok do brązowych medali.

Wynik:
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
23.05.2017 g. 20.15 MMTS Kwidzyn- Azoty Puławy
Typ: 1X IZZZZI
Kurs: 1,93
UNIBET
Stawka 5j

Może i na papierze Azoty są faworytem, ale po meczach półfinałowych lepsze wrażenie pozostawili sobie gospodarze, którzy napsuli krwi Vive w obu spotkaniach, gdzie stracili kontakt dopiero w końcówce. Azoty specjalnie nie postawiły oporu Nafciarzom, szczególnie w wyjazdowym meczu.
Poza tym nie od dziś wiadomo że hala MMTS-u to jeden z najtrudniejszych terenów w Superlidze i nie sądzę aby Azoty łatwo tu wygrał, osobiści uważam że zespół z Kwidzyna stać tutaj na wygraną.
Globalnie w meczu o 3 miejsce stawiałbym na Azoty,ale uważam że u siebie będą gryźć parkiet i powalczą o wygraną.
19.02.17 SL Kwidzyn Azoty-Puławy 27 : 29
15.05.16 SL Kwidzyn Azoty-Puławy 24 : 25 (21 : 21)
14.05.16 SL Kwidzyn Azoty-Puławy 28 : 27
06.03.16 SL Kwidzyn Azoty-Puławy 32 : 29
Historia pokazuje, że spotkania w hali MMTS-u są zacięte do ostatnich minut.
Liczę że Seroka i spółka sprawią dziś małą niespodziankę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Skoro wspominasz Serokę, to akurat z nim będzie ciekawa historia, bo przecież od nowego sezonu będzie grał właśnie w Puławach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie:
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy
Typ: Azoty -1,5
Kurs:
2,11
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Dziś oferta bardzo uboga i trudno znaleźć jakiś Typ Dnia godny polecenia, po dłuższym zastanowieniu się postanowiłem obstawić mecz piłki ręcznej o 3 miejsce.
Obie drużyny zostały rozbite w półfinałach, Kwidzyn rozbity został przez Vive Kielce w dwu meczu 45:55 natomiast Azoty rozbite zostały przez Wisłę Płock 50:62. Bardziej mnie zaskoczyła wysoka porażka Puław z Wisłą Płock aniżeli Kwidzyn.
Azoty pokonały dwukrotnie Kwidzyn w sezonie zasadniczym u siebie 33:21 i na wyjeździe 29:27. Dziś również stawiam, że Azoty wygrają minimum 2 golami.
W swoim składzie mają takich piłkarzy jak: V.Bogdanov (wiekowy ale w dalszym ciągu świetny bramkarz), P. Kuchczyński (skrzydłowy, były reprezentant Polski), P. Krajewski (skrzydłowy reprezentant Polski, który gra również na rozegraniu w zależności od potrzeb) M. Kubisztal, R. Orzechowski (obaj rozgrywający, byli reprezentanci Polski), K. Łyżwa, R. Przybylski, P. Masłowski (również wszyscy rozgrywający, wszyscy reprezentanci Polski), B. Jurecki (obrotowy, były reprezentant Polski nikomu chyba nie trzeba przedstawiać).
Na tle graczy Kwidzynia wygląda to naprawdę imponująco.
Nie wydaje mi się aby Azoty mieli jakiekolwiek problemy z wywalczeniem brązowego medalu.
Powodzenia.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
24.05.2017 g. 18.30 Wisła Płock- Vive Kielce
Typ: 1 (+2,5)✅✅✅
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 4/10


Wczoraj mecz o 3 miejsce trafiony, dziś gramy pierwsze spotkanie finałowe. Gram to co mi przyszło jako pierwsze na myśl, mimo że jak poczytałem o osłabieniach Nafciarzy miałem iść odwrotnie, ale przeważnie pierwsza myśl najlepsza.

Oba zespoły spotkały się w niedzielę w finale PP i Kielczanie pewnie wygrali 31-24 jednak tamto spotkanie zostało rozegrane w Lubinie, a dziś zawodnicy zmierzą się w Orlen Arenie w Płocku, co ma dosyć duże znaczenie.
Na dzisiejszym meczu zapowiadana jest specjalna oprawa z uwagi na odejście Adama Wiśniewskiego z Płockiego zespołu, ma być kocioł na trybunach i gryzienie parkietu do ostatniej minuty.

Mimo iż uważam zespół kielecki za lepszy niż Płock, aczkolwiek nie ma tutaj przepaści i jest to na tyle zbliżony poziom ze zdarzyć się może wszystko tym bardziej grając przed własną publicznością. Jeżeli Wisła wyeliminuje nieco proste błędy przy rozgrywaniu piłki i poprawi grę w przewadze to powinni powalczyć do końca. Wisła słynie z twardej obrony i jeśli swoje 3 grosze dorzucą bramkarze to stać ich na dobry wynik w pierwszym finałowym spotkaniu.

Mimo iż w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami dosyć wyraźnie dominują kielczanie to wierzę w to że będzie to kolejna świetna pod względem sportowym „Święta Wojna” z emocjami do końca. Poza tym raczej nie ma co liczyć na dużo bramek, spodziewam się raczej twardej gry w obronie i wyniku w okolicy 23-25, także undery także do grania.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mimo że nic raczej na pierwszy mecz finałowy nie postawię, to myślę, że warto coś napisać. Po niedzielnym finale na Globusie chciałem zagrać coś w stronę Iskry, jednak kursy są wystawione praktycznie prawidłowo. W finale PP początek dla Wisły, ale z czasem gubili się. Super mecz zaczął Dima, który świetnie potrafił rzucać z ciężkich pozycji, a jego dogrania do koła to była poezja. Iskra nie zaczęła meczu dobrze, ale spokojnie z minuty na minutę przejmowali inicjatywę. Druga połówka to już była egzekucja. Na ten moment kielczanie mają o wiele bardziej stabilny skład, nawet z samym Lijkiem na prawej połówce. Nafciarze kompletnie bez rewelacji w obronie. Puszka łapie czasami niepotrzebne kary po głupich zagraniach. Moim zdaniem sędziowie w niedzielę gwizdali pod Iskrę, ale to może zakłamanie przez to, że liczyłem na zwycięstwo płocczan. Dodatkowym smaczkiem w dalszych Świętych Wojnach będzie fakt kradzieży płockiej flagi na Globusie. Szczerze mówiąc nie jestem pewien, ale bardzo możliwe, że zrobiła to Iskra. Przez to na trybunach będzie jeszcze bardziej gorąco. Co do samego meczu, to wiadomo, że Płock na pojedyncze mecze potrafił się mobilizować, ale czy jest możliwe, żeby naraz Dima, Toledo i kilku innych miało na maxa swój dzień? W niedzielę nawet świetny Brazylijczyk i Rosjanin nie wystarczyli, więc tutaj powinno być trudno. Do tego przy nowej formule Kielce nie muszą wygrać tego meczu, żeby świętować majstra już w weekend. Drobna porażka także daje im dobrą pozycję, bo odrobienie kilku bramek w Hali Legionów nie powinno stanowić dla nich żadnego problemu.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Jeszcze znalazłem fajny zakład na eFortunie:

Podwójna szansa 1-1 @ 2,15

Czyli że Wisła wygra albo połowę albo mecz.


Vive lubi zawalić początek spotkania, i później odrabia straty z nawiązką, także uważam że to fajna opcja i można spróbować.​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ktoś mnie tam wcześniej do tablicy wywołał, to też się wypowiem

Wisła Płock - Vive Kielce
Typ: Bielecki under 4,5 bramki @1,85 STS✅✅✅
Dla mnie pewniakos ad pewniakos. Dlaczego? To nie jest sezon naszego bombardiera. W reprezentacji też to było widać. Statystyki &quot;Koli&quot; w tym sezonie w meczach z Wisłą: 1 bramka w I meczu, 1 bramka w II mecz i ostatnio 3 bramki (2 z karnych) w Finale w Globusie. Linia biorąc pod uwagę ostatnie statystyki jest bardzo wysoka, powinna oscylować co najmniej bramkę niżej. Dlatego łapcie póki gorące.

A do tego dorzucam: Vive -2,5 po kursie 2,0 w Fortunie⛔⛔⛔, gdzie wszędzie już pospadały do 1,70 na ten handicap. Dlaczego? Bo teoretycznie najmocniejsza kadrowo Wisła (oczywiście ktoś się będzie ze mną kłócił, że Cadenas miał lepszy materiał) nie ma genu zwycięzcy i ani razu nie zagroziła Vive w świętej wojnie. Nie mogę pojąć dlaczego drużyna Przybeckiego nie potrafi chociaż postawić się Iskrze. Moim zdaniem siedzi to w głowach i dlatego nie będzie dzisiaj żadnego sensacyjnego wyniku, tylko ekipa Talanta dzisiaj wywiezie zapas, który powiększy w Kielcach.

No i klasycznie dla osób, które lubią sobie pograć z mniejszym podatkiem: Vive wygra różnicą 1-5 bramek @2,35 iForbet ✅✅✅Kłaniam się i miłego oglądania życzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wczoraj Azoty odrobiły dość dużą stratę i trzeci raz z rzędu mają medal. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że pójdzie im aż tak łatwo. Dzisiaj też nie spodziewam się łatwej przeprawy Iskry w Hali Legionów. Dziwi mnie fakt, że kursy już niewysokie na start dalej spadają, mimo że przecież poszło info o tym, że nie zagra Lijek. Kielczanie zostają bez prawej połówki i na tej pozycji będzie musiał zagrać Jurkiewicz, może Jurecki, a w ostateczności Reichmann. Przecież to spore osłabienie, kiedy zespół gra bez żadnego nominalnego zawodnika na danej pozycji. W meczach z Zagłębiem, czy inną Gwardią nie miałoby to większego znaczenia, ale w Świętej Wojnie, gdzie w przeciągu kilku dni obie siódemki grały już dwukrotnie i najpierw Nafciarze pokazali, że potrafią postawić się przez jakieś 20 minut, a następnie praktycznie całe 60, to brak lewej łapy na rozegraniu może być ważnym czynnikiem. Oczywiście nie szukałbym tutaj niespodzianki w postaci zwycięstwa płocczan, bo do tego potrzebny by był dzień konia Zhytnikova, Toledo, Racotei i jeszcze kilku innych, a Rodrigo musiałby bronić jeszcze lepiej niż ostatnio. Zastanawiałem się nad dodatnim handi, jednak na razie jeszcze nie wybrałem. Jeszcze niedawno stało +5.5 po 1.72 i w obliczu +2.5 ze środy oraz +3.5 z Globusa nie wyglądało to źle. Może inni mają coś ciekawego do powiedzenia, coś co zmieniłoby mój pogląd na finałowe spotkanie sezonu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom