>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNiG Superliga Kobiet 2010/2011

Status
Zamknięty.
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Też jestem w szoku z powodu takiego kursu na Montex. Ale to nie nasz problem już ;) W zasadzie wszystko co najważniejsze opisane wyżej więc nie ma co specjalnie dodawać. Handi na poziomie 4.5 w tobet super sprawa ✅, zwłaszcza że konkurencja widzi to trochę inaczej. Zapewne długo się taka linia nie utrzyma więc jeśli już grać to w miarę szybko.
Myślę że under 61.5 ✅ też można delikatnie pocisnąć. Mecz o wszystko, dojdą nerwy, ręce zaczną drżeć. Szykuje się close game i ja tutaj strzelaniny nie widzę.
GL :!:
_ _ _ _​

@ jajo
No śmieszne, co poradzisz... Generalnie to żadne zaskoczenie bo cały sezon były jakieś limity na Superligę jedną i drugą zresztą. Fakt, dzisiaj nieźle zaszaleli szczególnie z kwotą limitu ale zawsze można pokombinować przecież :cool:
@ andrzej78
Tak mi się to widzi dzisiaj, wiadomo jak to jest w takich meczach. Wg mnie warto zagrać bo inaczej bym tego tu nie pisał ale jak to z tymi u/o bywa sami wiemy...W każdym razie mamy podobne odczucia co do tego zdarzenia ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
Ale limity jakie tobet wystawił to jest śmiech na sali.
Żeby zagrać dziś ten Montex za ładną sumę trzeba pocisnąć w paru bukach, jak też zrobiłem. Na niedoszacowaniu lublinianek (np. underdog w meczach z Gdynią) w tym sezonie przez buki już dało się zarobić niezłą kasę. Dziś ostatnia szansa :]
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Też jestem w szoku z powodu takiego kursu na Montex. Ale to nie nasz problem już ;) W zasadzie wszystko co najważnieksze opisane wyżej więc nie ma co specjalnie dodawać. Handi na poziomie 4.5 w tobet super sprawa, zwłaszcza że konkurencja widzi to trochę inaczej. Zapewne długo się taka linia nie utrzyma więc jeśli już grać to w miarę szybko.

Myślę że under 61.5 też można delikatnie pocisnąć. Mecz o wszystko, dojdą nerwy, ręce zaczną drżeć. Szykuje się close game i ja tutaj strzelaniny nie widzę.

GL :!:
Te same mam przemyślenia co do undera. Tu będzie więcej nerwów niż bramek, myślę że tej linii dziś nie przerzucą
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W tym meczu dla mnie faworytem jest Montex. Zespół z Lublina na decydujące momenty sezonu osiągnął formę, w jakiej długi czas nie był. Lublinianki rozjechały Zagłębie raz, rozjechały je po raz drugi i wcale nie decydującym czynnikiem było to, że miały w tamten weekend przewagę parkietu. Do gry wróciła Sabina Włodek. Do gry to trochę zbyt ogólnikowo powiedziane, ponieważ Saba grała już w pierwszych meczach w Lubinie, ale jej gra pozostawiała sporo do życzenia. Montex przygniótł Zagłębie niesamowitą agresją, kapitalną obroną, &quot;żądzą krwi&quot;.
To ostatni mecz Saby Włodek, to ostatni mecz Izy Puchacz, Moniki Marzec także. Te &quot;babcie&quot; to wciąż przytłaczające swoimi umiejętnościami zawodniczki, zdecydowane królowe polskiego handballa.
Zagłębie dla mnie jest wiecznym wicemistrzem, wiecznym przegranym. I niech tak pozostanie. Zapraszam do dyskusji :cool:
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Szanse obu zespolow oceniam dosc rowno, bo 45-55 dla Montexu ze wzgledu na duzo lepsza dyzpozycje w ostatnich meczach. Kursy 3.30 w bet365 i betsafe sa przy obecnym stanie rzeczy chyba warte gry.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jest mi niesamowicie smutno z powodu porażki Montexu. One na nią po prostu nie zasłużyły. Zdecydowały detale, naprawdę niewielkie detale. Nie wiem, i pewnie nikt nie wie, co by było gdyby Saba Włodek nie rzuciła z kontry pod nogi Izy Czarnej. Co byłoby gdyby nie Ania Baranowska, która broniła dziś na zmianę z Weroniką Mieńko naprawdę bardzo kiepsko. &quot;Interwencja&quot; Baranowskiej przy 29ej bramce Karoliny Semeniuk naprawdę poniżej wszelkiej krytyki. Więcej przykładów nie chce mi się wyszukiwać, bo humor jest bardzo kiepski.
Mecz pod dyktando ZL, nie ma co się oszukiwać, były dziś w niektórych elementach lepsze, a wynik dość dobrze to odzwierciedla. Karolina Semeniuk pomimo mojej wielkiej, wielkiej antypatii do niej pokazała dziś się z naprawdę niezłej strony rzucając chyba 11 bramek.
Po stronie SPR-u zabrakło w tym meczu zawodniczki, która zdobywałaby bramki z drugiej linii. Nie była nią Ala Wojtas, nie była Kucińska, Iza Puchacz była znakomicie pokryta, a Kristina Repelewska grała po prostu przeciętnie. Alesia Mihdaliova i Kamila Skrzyniarz nie są zawodniczkami takich rozmiarów.
Podsumowując, zasłużony triumf Zagłębia. Napisałbym więcej, ale przez niektórych aż mi się odechciewa ????
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
To i parę słów z mojej strony. Niewątpliwie bardzo mi żal dziewczyn ale obiektywnie patrząc to Zagłębie dzisiaj było o 2 klasy lepsze niż przed tygodniem. Co więcej z przekroju całego sezonu to gospodynie bardziej zasłużyły na tytuł ale po co to roztrząsać skoro o wszystkim decydowało dzisiejsze spotkanie... Niesamowita Semeniuk to prawda ale ile pomocy udzieliły jej lubelskie bramkarki to chyba tylko one same wiedzą. Znowu Zagłębie w mojej ocenie nie odcięło się od metki ekipy słabej psychicznie bo praktycznie kwadrans przed końcem miały już majstra w garści a ile nerwów przysporzyła im końcówka kto oglądał ten wie.
Bardzo słaba lewa połówka rozegrania. Ala Wojtas wyraźnie po rehabilitacji boi się rzucać często napotykając wysoki blok rywalek na swej drodze. Saby oczywiście nie winę za niewykorzystaną kontrę i karnego bo widać było że gra końcówkę na ostatnich dosłownie nogach.
Gratulacje dla Miedziowych za I w historii klubu tytuł ale też chwała zwyciężonym.
Gloria victis :!: Dziękuje, to wszystko :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom