>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGL MAJOR STOCKHOLM 2021

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Po świetnych półfinałach przyszedł czas na ostatnie spotkanie. Kursy tragicznie do grania, ale moim zdaniem wystawione prawidłowo (skoro z Gambit było ~1.40, to 1.20-1.25 z G2 jest jak najbardziej uzasadnione). Z reguły finałów się nie gra i sam też nie zamierzam, ale nie widzę tutaj innej możliwości niż stosunkowo gładkie 2:0 dla Navi. Nawet jakby Niko z Hunterem zagrali na kosmicznym poziomie, to i tak max co ugrają to jest moim zdaniem 10-12 rund na mapie. Mi pozostało jedynie czekać na rozliczenie zakładu na zwycięzcę turnieju, a jeśli ktoś naprawdę musi coś pograć, to 2:0 navi po kursie 1.75 na unibecie wydaje się najsensowniejszą opcją. Dzisiaj około godziny 12 w temacie ogólnym wrzucę też moim zdaniem jeden z lepszych betów tego roku, polecam zajrzeć i grać póki kursy nie spadną :)

Dodatkowe typy, które gram płaską stawką:
Amanek under 66 ADR 1m @1,79 1xbet (alternatywą na polskich jest under zabójstw)
Amanek under 66 ADR 2m @1,79 1xbet
Jackz under 66 ADR 1 m @1,79 1xbet
(alternatywą na polskich jest under zabójstw)
Jackz under 66 ADR 2 m @1,79 1xbet
Gracz z najwyższym notowaniem HLTV 1 mapa - S1mple @3,04 1xbet
(na ADR i kille jest kurs 2.20, czyli prawidłowy, tutaj mamy value)
Gracz z najwyższym notowaniem HLTV 2 mapa - S1mple @3,04 1xbet
Największa liczba HS 1 i 2 mapa osobno - B1t @3,17
bezkonkurencyjny w tej kwestii w skali całego świata, gra na średniej 73%, gdzie taki Niko na 52%, tym razem spodziewam się mniej killi Bośniaka

edit: Finał na spory plus, G2 zaskoczyło pozytywnie (co tym bardziej utwierdza mój typ z tematu ogólnego). Najbardziej mnie bolą headshoty s1mpla, wczoraj i przedwczoraj grane po kursie 10, dzisiaj odpuszczone to na obu mapach miał najwięcej :D Ale no bywa i tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Finał majora przed nami jak to się mówi finałów się nie obstawia ale zrobię wyjątek dziś idę w under fragow JaCkz


JaCkz (G2) poniżej/powyżej 27.5 eliminacji (1. i 2. mapa) typ: under @1.85 Ewinner

JaCkz nie zachwyca na tym turnieju można powiedzieć ze jest najgorszym z zawodników G2 jak by popatrzeć linia 28 fragów jest niska i możliwa do zrobienia ale patrząc na jakiego przeciwnika G2 będzie musiało dzisiaj zagrać linia ta wydaje się nie do osiągniecia przez JaCkz. JaCkz na tym turnieju osiagal co prawda ten próg i bylo to 41 fragow na Heroic ale tam były zagrane 3 mapy po 2 mapach miał ich 26. Na NIP zrobił 32 i na Entropiq 27 jak widać we wszystkich spotkaniach był blisko ale G2 wszystkie te 3 spotkania wygrali a i tak jakoś dużo nie zbijał dzisiaj na ich drodze stanie Navi z potężnym S1mple na czele i nie wydaje mi się żeby JaCkz tak łatwo fragował. Wszyscy stawiają Navi w roli faworyta widać to tez po kursach jeśli tak stanie się na serverze myślę ze JaCkz nie wyjdzie nawet z 20 fragów.

Powodzenia i Zielonosci

Edit : po pierwszej mapie wszystko szło po mojej myśli i Jackz tylko 11 fragow niestety na nuke stal na górnym bsie gdzie miał dużo okazji do zabijania i tak tez się działo do tego wyrównana mapa i 2 dogrywki i JaCkz ustrzela 27 fragow niestety.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ciekawe jakby się to potoczyło gdyby Niko trafił z deagla w plecy i domknął nuke…w każdym razie zasłużone zwycięstwo dla Navi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom